Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Kochane stad to ja nie znikne na zawsze,za bardzo sie przyzwyczailam do was,no i w koncu mam siostre a rodziny sie nie zostawia nie?:)chodzilo mi tylko o dzisiejszy wieczor,choc przypuszczam ze jutro wcale nie bedzie lepiej niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia jutro bedzie lepiej- nie wolno Ci tak mowic....musisz byc wesola i radosna, bo niedlugo jak zajdziesz w ciaze to dzidzius tez bedzie smutny, wiec musimy byc wesolymi przyszlymi mamusiami ok???? Ktos ma ochote na kawke, bo ide wstawic wode....zapraszam do mnie i bedzie serniczek na zimni do kawki, czekam wiec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrzyczko juz sobie piwko walnelam ale nie pomoglo i tak sie zastanawiam czy nie skoczyc po drugie ale chyba sobie daruje bo zimno na dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bede jeszcze miala z kim je zrobic:(na serniczekjak najbardziej sie pisze bo uwielbiam ale za kawke dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Stefcia piwo jest za słabe,chociaż nie wiem jaką masz głowę- ja kiedyś piłam tequilę i mnie to prawie zabiło- okropność!!! jakąś nalewę sobie trzaśnij żeby Ci się wesoło zrobiło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jezeli chodzi o siostry to jezeli czytalyscie caly nasz topik to my ze Smerfetka tez jestesmy "siostrami topikowymi" - odnalazlysmy sie tutaj i tak moja kochana "siostrzyczka" spodziewa sie blizniakow, bede ciocia......Smerfetko wielkiiiiiiiiiii👄- tesknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec wysylam do Was po kawalku serniczka, lapcie dziewczyny*******************************************************************************************:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie za slaba mam glowe na alkohol i chocbym wypila nieduzo to na drugi dzien chora jestem jak cholercia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik a Ty co sie nie odzywasz????? Widze ze jestes na gg;););) a do nas to juz nie laska sie odezwac ojojoj;);):D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka MNIAM!! pyszny serniczek;) nie to że ja piję, ale trochę w życiu było głupoty i za dużo się czasem czegoś wypiło, Stefcia to mykaj po jakąś naleweczkę albo winko, dobrze Ci zrobi rozluźnisz się troszkę i na te jesienne wieczorki też będzie dobrze sobie troszkę wypić takiego trunku;):D albo puść głośno ulubioną muzyczkę i zacznij głośno śpiewać- też pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wlasnie Tiamat ....lallalalalllalallalalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaa........ Ja jak mam wlaczony komputer to zawsze najpierw wlanczam radio zeby gralo a pozniej otwieram nasza kafeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam słabą głowę dwa redsy i już mnie nie ma, ale niop cóż nie do picia człowiek stworzony został:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny film:) jakie Ty możesz mieć kompleksy, piękną kobietką jesteś!!! a co do nastolatków chmm albo wysłać do babci albo z mężem, ewentualnie do dobrych znajomych jeśli się ma takowych:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to sobie zawsze lubiłam butelkę białego winka półsłodkiego strzelić i do tego serek pleśniowy mniam mniam ale teraz szlaban i to na dłuuuuuugo. Sama butelkę wina wypijam. i nie śmiejcie sie ale wódkę lubię bardzo i miałam taka swoja buteleczkę i czasem sobie przes snem z gwinta pociągałam dla rozluźnienia ____ i co wy na to ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w barku mam likier kokosowy zawsze to sobie mieszałam z mleczkiem słodzonym (nie znoszę goryczki w alkoholu nawet redsa dosładzam) takim słodki likierek wychodził pycha ale jakoś teraz nie mam ochoty na nic z %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×