Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

gramini graaatulacje :D :D:D:D to sa cudne wiescii o teraz znakiem fasolki sie posypia!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonia
gratulacje graminis!!! duzo zdrowia dla Ciebie i fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! No Graminis-GRATULACJE!!!!!!!!!!! Tabelka znów sie powiększa! Skonia- nie martw się, walcz dalej, jesteśmy po to, żeby sie wspierać! Myszko- widziałam zdjęcia- no ale laska! Doktorek nie m,ógł sie pewnie na pracy skupić:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro idę dla pewności na betę i jeszcze w tym tygodniu do mojego gina ;-) dzięki kochane!!! teraz już będzie tendencja wzrostowa :-) awanse do drugiej tabelkowej grupy posypią się jak z rękawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczyłam na ten miesiąc... STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................2...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 nikolka25.....................25..................21.... .............24.11.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................39... ..............06.12.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? Tiamat86......................22..................2..... ..............01.12.08 EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 graminis......................25...................3.... ...............03.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............36........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............28........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............29 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27...............15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................6,5......... ..............25-06-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa.................córeczka...........Emilka.......... .. .......30.10.08 Dzien dobry kochane. Co u Was? duzo mnie ominelo... ehhh boje sie zblizajacego slubu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane ja jestem wykończona.... Emilka trochę marudzi przy jedzeniu jak zgubi cysia - co jej sie często zdarza, to zaraz wielki ryk wściekłości że aż w uszach dzwoni - nie ma dziecko cierpliwości ;) To już 3-cie karmienie dzisiaj, każde trwa minimum godzinę. teraz jadła 1,5 godziny!!!! Bo za każdym razem jak już odstawiałam to ryki że znowu chce... ja juz nie wiem czy ja brzuszek boli czy jej się źle odbija po jedzeniu... padam.... nie mam siły wysłać wam zdjęć wybaczcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam jak zbliżał się termin mojego ślubu to jakoś mimowolnie tak się stresowałam, że w dniu ślubu kiecka okazała się być za szeroka w pasie ;-) nie stresuj się słonko!!! będzie pięknie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś... nie wiem jak reszta ale ja rozumiem ;-) poczekamy aż mała da Ci chwilę wytchnienia i pozwoli pokazać nam swoją śliczną buźkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa- to urok karmienia! Nw początku dzidzia musi się przyzwyczaić, poza tym, chce być blisko mamy! Odpoczywaj razem z nią, to jedyny sposób żeby nabrać sił. Będzie dobrze! YourMind-doskonale Cię rozumiem, ja zaczęłam się denerwować w dniu ślubu, a mój, to przez cały ślub i wesele ani raz się nie uśmiechnął, a blady był jak trup, he he. Zobzczysz jak szybko przeleci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQus nie denerwuj sie poczatki tak wygladaja a ja zeby dziecko nie siedzialo caly dzien przy cycku dawalam smoczka jak sie juz najadl bo dziecko ma naturalny odruch ssania i dlatego placze bez piersi u mnie tak bylo a jak dalam smoczka byl spokuj i jadl mi co 1,5 godziny a jak chcial sobie possac pozniej to dawalam smoczka bo jak by siedzial caly dzien przy cycku to by cie piersi srasznie bolaly poza tym pamietaj ze twoje napiecie wyczuwa dziecko i przechodzi na nie z mlekiem i dlatego moze byc marudna pamietaj spokojnie i niedenerwuj sie to i dziecko bedzie spokojne :) tez to przechodzilam pierwsze tygodnie poprostu trzeba przezyc Pozdrawiam i caluski dla Emilki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pyszne gofry! Właśnie wsuwam popijając mlekiem, chyba z rok nie piłam mleka! pyszne! Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis Gratuluje :) lapie fluidki i odsylam Tobie, by wszystko bylo ok. A mi moze sie poszczesci :) EfQa odpoczywaj i bez nerwow. Nie wiem czy jest czego zazdroscic, ale tez chyba chcialabym byc tak zmeczona :) buzi dla Malej :) Monia671 gofry! z bita smietana poprosze - smaki dziecinstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie do mnie szefowa dzwoniła, że jutro wolne! No chyba się wezmę za porządki, póki mam sporo sił! Tylko ta pogoda taka dobijająca... Nie wiem jak u Was, ale u mnie wstrętne mglisko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie slonko wyszlo, ale dopiero teraz to zauwazylam bo przesiedzialam troche przy PC szukajac inspiracji-hobbistycznych na Swieta ;) ale teraz musze odrobinke ogarnac dom :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniama goferki :-) ale bym wsunęła:-) a ja za 15 minutek do domku i będę mogła mężusia przytulić i wreszcie się razem wstępnie pocieszyć dwoma kreskami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Witam was!! Graminis-G*R*A*T*U*L*A*C*J*E Wiedzialam ze zaraz ktoras musi zlapac brzuszek Efqi. Efqa dzidzia musi sie przyzwyczaic do ssania,na poczatku wlasnie potrzebuje ciaglej bliskosci ale po jakims czasie powinna ustabilizowac sobie godziny.Ja po jakims czasie karmilam co 3 godz i wszystko bylo ok a ze smoczkiem to rzeczywiscie dobry pomysl gdy odstawilam smoka mojemu synowi niestety musial sobie go czyms zastapic i oczywiscie byla to moja piers,czasem mialam napwawde juz dosyc karmienia.Ale uwaga karmilam az prawie 3 lata.Tym razem nie zamierzam juz karmic tak dlugo,planuje zakonczyc okolo roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis----gratulacje!!!!! ktos skopiowal zle tabelke nunu STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................2...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 nikolka25.....................25..................21.... .............24.11.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................39... ..............06.12.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? Tiamat86......................22..................2..... ..............01.12.08 EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 graminis......................25...................3.... ...............03.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............36........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............29........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............29 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27...............15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................6,5......... ..............25-06-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa.................córeczka...........Emilka.......... .. .......30.10.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za pocieszenie dziewczyny, zdrzemnęłam sie trochę i zaraz zjem rosołek z kaszką jęczmienną. jejku w życiu nie byłam taka wykończona a ja przecież wytrzymała baba jestem w ogóle... Graminis nie pogratulowałam ci dwóch kreseczek !!!! Kakusia i kinia dzięki za radę, spróbuje dawać jej smoczka po nakarmieniu może przestanie drzeć się jak syrena strażacka ;) Ha! widzę że Monia wreszcie sobie gofry skombinowała :) :) :) Czokdi zobaczysz jeszcze i ciebie to czeka więc nie zazdrość tylko zbieraj informacje żebyś nie była zielona jak ja. your mind a ja liczyłam że mnie dopadnie stres przedślubny i uszyłam dopasowaną suknię a przed ślubem ledwo ją dopięłam bo mi sie przytyło !!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wybaczcie za wczoraj ale nie mialam sily napisac do was pozno wrocilam i zaraz poszlam spac 🌻 graminis gratuluje 🌻 😘 dbaj o siebie teraz bardzo sie ciesze ze nastepna fasolka w drodze\":):):) skonia nie martw sie badz dobrej mysli :):):)😘 efcia witam serdecznie ciebie i emilke po powrocie oczywiscie czekam na fotki dzidzi 😘 nie martw sie mala wkacu sama ustali sobie godziny jedzonka musi najpierw sie z cysiem oswoic :):):) olawd piesek ful wypas a lublin jest nie daleko mnie:):):) 😘 myszko dzieki za fotusie wygladalas jak prawdziwa sexi pielegniareczka taka slodka a twoj maz wygladal zabojczo:):):) 😘trzymam za ciebie kciuki mam nadzieje ze ta plamke co widzialas na papierze to tylko chwilowe a prawdzila @ nie zajzy do ciebie przez 9 msc :):):) yuormind trzymam kciuki to dopiero poczatek staranek:):):):) dla wszystkich dziewczyn pozdrowionka i 😘 monia to jutro odpoczniesz troche a jak tam gofry wcinasz juz:):) 😘 misiaczki wybawczyni mojego ruskiego wielki 😘 dla ciebie patinko a co tam u ciebie trzymasz sie biedactwo czekam na twoja fasoleczke 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis gratuluję dwóch kreseczek, ale jednocześnie zazdroszczę Ci .... Umówiłam się do lekarza na 10 listopada. Mam nadzieję, że w końcu zaleci jakieś konkretne leczenie. Lewy jajnik mnie boli, czyżby pęcherzyk zaczynał rosnąć? I dopatrzyłam się, że zawsze jak miałam robiony monitoring to pęcherzyk był w lewym jajniku a prawy jajnik z tego wynika, że się opierdala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I znowu się dzieje!!!! Kolejna nowa fasolka :) super GRATULUJĘ, może w końcu niedługo wykasujemy pierwszą kolumnę naszej tabelki. sara76 ja mam to samo, wszystko dzieje się tylko w lewym jajniku, a prawy jakby był na wakacjach. Niestety lewy też nie do końca się spisuje bo rosnące jajeczka nie pękają:( Jutro raniutką badanie krwi. Już nie mogę się doczekać. Jestem pełna nadziei. Liczę, że w czwartek po tabletce od gin będę miała normalną owulację... Wiecie może jak długo się czeka na wynik krwi (prolaktyna)??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam[czesc[ Efqa ale masz juz super,dziecinka juz w domku :) jak bedziesz miec czas i chwile odpoczynku to wyslij zdjecie :) Ja jestem szczesliwa jak nigdy ze ze mna jest juz wszystko oki,jak dziecko sie ciesze:0 Ciekawe co u naszej Patinki,moze wie ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka25 to masz dokładnie taki sam problem jak ja tzn. u mnie też pęcherzyki nie pękają... też jestem pełna nadziei, że mój lekarz w końcu zacznie zmierzać we właściwym kierunku. Gdyby na Boże Narodzenie udało się nam zajść w ciążę to byłoby to największe szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka25 to masz dokładnie taki sam problem jak ja tzn. u mnie też pęcherzyki nie pękają... też jestem pełna nadziei, że mój lekarz w końcu zacznie zmierzać we właściwym kierunku. Gdyby na Boże Narodzenie udało się nam zajść w ciążę to byłoby to największe szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×