Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

misiaczki tak wlasnie mowilam ze moze mnie zarazi:):):) a ja sobie teraz odpuszcze i moze niespodzianka byc i przyjdzie fasolka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki masz rację, że na forum jak zaczynają się pojawiać fasolki to od razu zbiorowo. Rozumiem, że jesteśmy umówione i zaciążymy w tym samym czasie. Trzymam za nas i za Myszkę, bo ona też mimo wszystko nie traci nadziei. 👄 Madzik tylko spokojnie, po tym co przeszłaś musi Ci się wszystko wyregulować, bo Twój organizm wiele przeszedł w ostatnim czasie. Odpocznij trochę, przygotowuj się do matury i zobaczysz, że będzie dobrze i sama się zdziwisz jak zobaczysz 2 kreseczki na teście . Czy ja dobrze zrozumiałam, że Stefcia się na nas obraziła i przeniosła się na inny topik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarciu misiaczki macie racje wlasnie dlatego narazie zawieszam staranka zeby wsZystko sie tam uspokoilo i nie bede myslec o dzidzi i mam nadzieje ze spotka mnie jakas wpadka heheh :):):) stefcia nas opuscila:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota tak dawno się nie odzywałaś? Jeżeli czytasz jeszcze nasz topik to napisz chociaż parę słów, bo przykro mi, że się nie odzywasz. W grupie zawsze raźniej. Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZięki dziewczyny za pocieszenie. Ciekawa jestem dlaczego mam takie problemy. U mnie w rodzinie nikt nigdy tak długo nie walczył o dzidziusia. Zazwyczaj kuzynki, ciocie itd zachodziły praktycznie wtedy kiedy chciały. Nie może więc to być genetyczne. Moze wiecie co ma wpływ na owoulacje. Ja wiem tylko, ze stres może przeszkadzać - no ale żeby az tak??????????????????? Madzik - ja to w ogóle w szoku jestem, że taka młoda jesteś i juz dorosłaś do takiej decyzji. Ja jak byłam w Twoim wieku zawsze uważałam zeby nie zajść w ciążę... Ile bym teraz dała żeby cofnąć czas i nie uważać tak bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaczku o Tobie też czasami myślę... na jakim jesteś etapie? Zdecydowałaś się na in vitro? Nie wierzę w to, że zapomniałaś o dziewczynach z topiku? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka u mnie też nikt w rodzinie nie miał problemów z poczęciem. Ja też się zadręczam pytaniami co ze mną jest nie tak, że nie mogę zajść w ciążę? Nigdy nie chorowałam, nigdy nie byłam w szpitalu-żadnych zabiegów czy operacji, przyzwoicie się prowadziłam... no i chała, figa z makiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa dziekuje,ze o mnie pytasz,amimo to,ze kilka dni temu urodzials a piszesz z nami na kafe,jestes super dla ciebie👄 Ja wlasnie dzis popoludniu mialam przytulanko i wczoraj,ale wczoraj mnie strasznie bolal jajnik,a az plakalam,a wieczorem przestal byc moze pecherzyk pekl?nie wiem ale dzialam ale nie mysle tak bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara a czytałaś może coś na ten temat???? Ja gdzieś wyczytałam, że tryb zycia też na to wpływa. Kurcze w ogóle ja tak chce już wrócić do Polski. Mam dosyć Irlandii. W Polsce mam dobrego lekarz, który jest jednym z najlepszych specjalistów w leczeniu bezpłodności. Do tego w irlandii jakoś nie mam zaufania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌻 Juz wrocilam:P Saro - Stefcia i Tiamat odeszly od nas i zalozyly nowy topik razem:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę załozyły nowy temat??????????? aż nie możliwe!!!!! wydawało mi się, że to może tylko taki przejściowy bunt z ich strony. No nic trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa pozdrawiam i całusy 👄 dla pięknej Patrycji. A niech sobie poszły! Jak mają zazdrościć komuś takiego szczęścia jak ciąża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie ktos wczesniej napisal ze zostaly tu tak cieplo przyjete a teraz nas oaly, no coz tak postapily jak uwazaly za sluzne to co zrobily.....ale wiem ze jak beda sie pojawiac u nich na watku fasolki to znow beda obrazone i odejda z topiku bez slowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide po kawke:) Komu zrobic???? I do kawki mam ciasto "Alkoholik" lub wafle owocowe:) Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa lap ###################################, jest bardzo dobry, tylko jak go zjesz to nie mozesz siasc za kierownice....takze uwazaj kochana:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj jak zjadlam kawalek to mi sie tak goraco zrobilo ze hoho:):):):) A co porabia Twoja coreczka???? A tak wogule to gdzie reszta dziewczynek sie podziewa????? Zapraszamy rowniez te ktore nas podczytuja, dolaczcie do nas i czujcie sie jak u siebie w domu....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też poprosze kawałeczek. Może alkohol poprawi mi nastrój .... Oj dziewczyny kiedyś myślałam sobie, że jakbym nie mogła mieć dzieci to napewno bym zaadoptowałam, a teraz nie wyobrażam sobie takiej sytuacji... aj dobra nie chce wprowadzać złego nastroju na forum. Wciąż mam nadzieję, że jutro rano lekarz powie JAJECZKO PĘKŁO - normalnie go ucałuję hahaha żartuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka prosze ################################### Napewno jutro uslyszysz dobre wiesci od lekarza, bede trzymac kochana kciuki, badz dobrej mysli i glowka do gory:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja sie nie obrazilam na zadna z was,poprostu chyba za slaba jestem psychicznie i zle juz od jakiegos czasu znosze jak ktoras z was pisze ze bedzie miala fasolke,choc ciesze sie razem z wami,inne dziewczyny to dopinguje do dzialania ale mnie doluje,myslalam ze to minie ale jakos mi nie wychodzi,a to ze zalozylysmy nowy topik to chyba nie jest zaden grzech? i moglybyscie jednak juz przestac po nas jezdzic,mimo ze zrezygnowalam z waszego topiku to zycze kazdej jak najlepiej,mozliwe ze nie powinnam byla wchodzic na zadne forum ale czasu niestety nie da sie cofnac pozdrawiam was wszystkie i zycze wam jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa to niech sobie spi:) Monia dziekuje bardzo za przepisy, zaraz wpisze w zeszyt👄 dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu powinnaś cieszyć się, Stefciu powinnaś się cieszyć z tego ze nie masz stwierdzonej żadnej przeszkody do posiadania dziecka. Ja wiem , ze narazie napewno nie moge miec z powodu braku owulacji co jest podstawowym problemem do zajścia w ciążę.... Trzymaj się dzielnie i daj znać jak będziesz juz miała fasolkę :) Dziewczynki ja uciekam. Mam nadzieję, że jutro będę mogła napisac, że jajeczko pękło :) Tymczasem życze wszystkim starającym się owocnej nocy :) a "ciężarnym" spokojnych snów :) buziaki kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ Oczywiscie 2 w 1 heheh :D szkoda ze dziewczyny nas opuscily bo bylo sympatycznie same przyznaly ze czuly sioe tutaj bardzo dobrze i nagle przestalo im sie podobac.Ale nie bede komentowala dalej bo to nie potrzebne,zycze aby szybko im sie udalo :) Ja tocze sie juz jak kulka efqa cos ty robila ze urodzilas w 38 tc ja tez chce za tydzien minie mi tez 38tc ??Zdradz ta tajemnice. a kupkami sie nie przejmuj jesli karmisz piersia beda zolte zielone brazowe itp bardzo luzne mniej luzne czasami z grudkami itd to normalne :) Jezeli karmi sie sztucznie wtedy sa geste i brazowe bardziej .Sorki dziewczyny ze troszke nie w temacie ale uczcie sie hihi was to tez czeka bo kazda z was bedzie miala dzidziusia. Serdecznie was pozdrawiam i juz wkrotce fasolki beda sie mnozyc w waszych brzuszkach dlatego wysylam zwiekszona dawke fluidkow dla kazdej z was :) *************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×