Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Delecta sei posluzylam ;p czyli ser;p a reszta to wiesz biszkopty albo herbatniczki na spod najlepiej maczane z herbacie albo smietanie zeby nie byl twardy spod:) potem na spod wlewasz mase mzoesz dodac do niej spazone rodzynki no pozniej sicetra deko galaretke oczywiscie mozesz dorzucic jakies owoce do niej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam mniam:) Ja w przyszly weekend zrobie serniczka z przepisu Moni, bo wyglada apetycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicniewiem
ktos pomoze? biore antybiotyk dopochwowo na ulotce pisze zeby skonczyc przed okresem jednak ja niewiem kiedy dostane okres moze jutro moze po jutrze a mam jeszcze kilka tabletek czy cos sie stanie jesli wezme i rano dostane okres i bedzie mi sie wylewala ta tabletka razem z krwia :? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicniewiem
sorki ze tu ale w innym temacie mi sie komp wiesza wiec nie mialam wyjscia gdzie napisac a potrzebuje szybkiej odpoiwedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicniewiem ---- nie mam pojecia, jezeli masz cykle regularne to mozna to latwo obliczyc....jakie dlugie zazwyczaj masz cykle????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicniewiem, nie martw się, nic się nie stanie. Nie jest wskazane zakładanie globulek dopochwowych podczas miesiączki, bo \"nie trzymają się tam\" ale to jedyne ryzyko - osłabione działanie. Przy niewielkich plamieniach można kontynuować leczenie. W poniedziałek skontaktuj się ze swoim lekarzem, bo w przypadku antybiotyków powinna być zachowana ciągłość. Pozdrawiam i życzę zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicniewiem
dziekuje aaa mam strasznie nieregularne boli mnie juz brzuch ale i tak niewiem kiedy dostane poniewaz bole zaczynaja sie coraz wczesniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicniewiem
ja rowniez :) w koncu sie uspokoiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 jolanta2....................27...................2.... ..............09.11.08 iwa18 /uk..................26..................10......... .........pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................19.. . . .. .........03.12.08 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................39... ..............28.11.08 Sylwia29.....................29.................38... ...............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz.....34.................40..................17.10.08 Sara76.......................32.................52.... .............20.11.08 kalpek........................22..............przerwa.. ..................... madzik.......................20..................3.... . ..............?????????? EwelkaO ....................27...................1.................. 25.10.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............37........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............30........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29................29 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................30................21........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................7........... ...............25-06-09 graminis..................25.................?.......... .................??-??-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ .. ..........01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .. .......30.10.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja sie z Wami juz tez zegnam:) Zaraz wroci moj maz wiec podam mu obiad i pojedziemy na zakupy....a ja pozniej do pracy:) Wiec kochane zycze Wam milego i udanego weekendziku i do uslyszonka w poniedzialek....wielkieeeee buziaki👄 dla Was i sciskam Was mocno:)Papatki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewzyny ja nie mam glowy dzis pisac moj brat pisal ze dzis cos na niego szykuja i ze nie bedzie spal bardzo sie o niego martwi bo nie wiem co ta starsza kadra wymysli jaies huje zaprzeproszeniem przyjechali od niego tydzien wczesniej i zadza 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
HEJ DZIEWCZYNY DAWNO MNIE TUTAJ NIE BYŁO ALE WY PISZECIE NA TYM FORUM U MNIE NIESTETY BEZ ZMIAN MOJE MDŁOŚCI TO TYLKO WIELKA NADZIEJA WSZYSTKO PRZESZŁO I DOSTAŁAM @ BYŁAM ZROBIĆ SOBIE BADANIA ZOSTAWILAM TYLE SIANA ŻE SZOK OSTATNIO KUPIŁAM SOBIE TESTY OWULACYJNE JESTEM CIEKAWA CZY WOGOLE MAM OWULACJĘ KAŻDY Z LEKARZY TWIERDZI ŻE WSZYSTKO JEST OK A JA ZAJŚĆ NIE MOGĘ MOŻE JA WOGOLE NIE MAM JAJECZKOWANIA A NIKT MI TEGO NIE ZBADAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIKA powiem tak to ze wyniki sa ok to tylko sie ciessz..dostaniesz leki najwyzej na owulke i bedziesz w ciazy:) Myszka milej Pracki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie co tak pusto?? hm ja to wlasnie obiadek robie schabowe dzis:P na noc do pracy..ale wazne ze z moim;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja od 7 na nogach i o 8.30 mialam juz rosolek ugotowany poki mialam checi :D no i pojechalam z laura na zakupy niedawno wrocilismy i zjedlismy od razu rosolek :) kupilam mojemu bobaskowi play mat zaraz wam pokaze jak wyglada :) oczywiscie skurcze co chwilke mam bolesne ale nic z tego wykluc sie nie chce :( sloneczko dzis ladnie swieci ale jest okropny wiater i zimno.A wczoraj byla taka ulewa ze jak jechalam samochodem myslalam ze mnie zdmuchnie normalnie czulam podczas jazdy jak husta samochodem ..o zgrozo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Wczoraj już nie zajrzałam, bo tak źle się czułam, że już miałam jechać do szpitala, ale z tego wszystkiego zasnęłam, a dziś mi lepiej :-) Patinko- śliczna ta mata, ja mam w innych kolorach, to jest świetna rzecz! A jak się czujesz? Witam też nowe staraczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne te maty... Już się nie mogę doczekać, jak będę z męzusiem chodziła po sklepach dla dzieci... :) Tymczasem cały czas oczekiwanie :/ Najgorsze jest to, że teraz mam super płodne dni, i śluz jest super i aż mi żal marnować takie chwile :) Ale lekarz kazał czekać :( No trudno - kolejna szansa już w grudniu. Mam nadzieję, że się uda coś zmajstrować :) Trzymam kciuki za wszystkie a tym, którym się już udało życzę zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom- zobaczysz, że już niedługo wspólnie będiemy się cieszyć Twoją fasolką!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka...ja tylko na chwilke...bo zaraz wybywamy z domu- jest ładna pogoda wiec trzeba to wykorzystac co do testow owulacyjnych to ja mialam 2 rodzaje i na obydwu pisalo ze nie wolno ich robic z porannego moczu (w przeciwienstwie to testow ciazowych ktore tylko z porannego!!) Patinko- super zakup!! chetnie sama bym sie na tym polozyła;) zycze wszystkim udanej niedzieli!! pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to, że pewnie większość z nas, jeszcze kilka lat temu wzbraniała się przed ciążą, bo nie czas i nie miejsce na dziecko... Gdybym wtedy wiedziała, jak trudno zajść w ciążę, to na pewno nie panikowałabym tyle razy i nie patrzyłabym z takim przerażeniem na test, modląc się, by ta jedna kreseczka pozostała jedną... Wtedy denerwowałam się przed robieniem testu, ale teraz każda próba zrobienia testu to gorsze przeżycie... Teraz, czekając na wynik testu czuję się jak skazaniec - albo będę wolna i szczęśliwa, albo kolejny miesiąc czekania... :( Ale smuty zaczynam pisać - to chyba przez pogodę. Cały dzień tak pochmurno i szaro jakoś ;/ Fajnie, że Was znalazłam na tym forum. Zawsze to miło wiedzieć, że mam gdzie zajrzeć, żeby się wyżalić i nikt nie patrzy z politowaniem tylko po prostu mnie rozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ewelka! Jsa też zaraz uciekam na spacerek, zajrzę do mojej małej siostrzenicy. Akinom- na każdą z nas przychodzi czas! Tzreba tylko wierzyć, jesteś młoda, a razem z nami będzie Ci łatwiej znosić smutki!👄 Głowa do góry! U mnie świeci sloneczko, a Ty nie piszesz z Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Patinka 26 witaj:D miło Cie widzieć:) oj niedlugo dzidzia wyjdzie zobaczysz:D a mata super!!! Ewelka witaj :) ja tak siadłam do kompa moj spi niech odpoczywa dzis na noc i pewnie znow na 16 pojdzie..ja pozniej na jakies 11h:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×