Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

wiek masz racje nue ma nic do rzeczy jesli bardzi chce sie dziecka! obmyslam plan na nowy cykl znalazlam dwoch ginow ale nie wiem czy nieplodnoscia tez sie zajmuja bede w poniedzialek dzwonic ..zobaczymy..moze ten cykl nie bedzie stracony??..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam Cię skąd jesteś, bo poleciłabym Ci swojego-podobno to dobry specjalista ginekolog-androlog, ale on przyjmuje w Poznaniu więc to raczej daleko od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że reszta dziewczyn baluje na "Andrzejkach", bo nikt tu do nas nie zagląda... Myszka w pracy, Madzik opadła z sił po tej nieszczęsnej maturze próbnej, EfQa pewnie ma Emilkę przy cycku (to akurat sama przyjemność), Smerfetka bidula w szpitalu. PaniMisiowa jak tam Twój chłop? Chimery już mu przeszły? Pozdrawiam i niech będzie grzeczny bo mu Gwiazdor przyniesie rózgę na dupę jak żony nie będzie szanował ha,ha,ha. Kalpek a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki to czekam na dobre wieści. Czy Twój mąż ma podobne kłopoty z nasieniem jak mój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek zdradź sekret co to za ciasto? Czuję, że już mi ślina kapie na klawiaturę jak sobie wyobrażę to Twoje ciasto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie..to ja wybrakowana jestem...noc wczesiej byly przytulanik przed badaniem i bylo jakos tak 45ml ,obj 2ml ruch prawidlowy u mnie gdzies jest ..mysle ze cos z janikami moze nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarciu oczywiscie ze zrobilam powiedzialam ze czyli wos mam z glowy zaliczony :):):) misiaczki powodzonka czekam na dobre wiesci:):) a ja robilam nalesniki:):) kalpek a ja mam taka ochote na ciasto:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misaczki a u mnie i mąż wybrakowany i ja również... dwie niedorajdy nawet dziecka nie umiemy zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka nie mow tak zarciei wiele inych czynikow na na to wplyw..:) wiec nie mow tak!!! uda sie tylko trzeba troche "powyginac" i efekt bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo łatwe ale bardzo odbre nazywa sie "zebra"komu?bo nie dlugo sama zjem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek jak do tej \"zebry\" zrobisz jeszcze dobrą kawę to jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez ostatnie 3 dni bąblowałam sobie w domu i jak sobie pomyślę, że w poniedziałek do pracy to :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak a pro po to żona mojego kuzyna jest już po terminie i też będzie brzuchem rzucać to może ja się na niego rzucę, żeby Wam dziewczynki dać większe szanse na złapanie naszych kafeteriowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek jak do tej "zebry" zrobisz jeszcze dobrą kawę to jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobranoc , bo chyba wszystkie poszłyście spać albo na tą zebrę do Kalpka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek zebra mniam mniam:):0 misiaczki nalesniczki czekaja na stole dla ciebie:):) dziewczyny u mnie w rodzinie sa 3 dziewczyny ciezarne i na lutego maja termin to ja mam trzy brzuszki to powiem zeby rzucily w moja strone:):0 a dzis byla u mnie siostra i mowie jej zeby zostawila mi pieluche ona ma 19 lat:):)i urodzila dziecko pol roku temu i mowie jej zeby zostawila mi pieluche ale nie miala przy sobie no ale na smierc zapomniala wziasc butelki malej to moze mi cos ta butelka przyniesie:):):) a jutro moze wpadnie to pewnie wezmie pieluche eheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam zapraszam na zebre i kawke,nie lepij herbatke,bo nie bedziecie spały wnocach,ale to i dobrze,bo lozka beda trzeszczaly chociaz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe kalpku ja kawy nie lubie ale jak to by mialo przynies efekty na dzidzie to oj pila bym pila ehhhe a ty juz pewnie probujesz zeberki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie samopoczucie do d...... strasznie sie czuje dzwoniłam do gina i mówiła mi że jak tem bedzie powyżej 37,5 to musze wziąsc antybiotyk bo jak nie to organizm sam poroni ja ma 37,5 nie wieksz wiec czekam do jutra a tak to paracetamol i witamine c już nie pamietam kiedy byłam taka chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaani
Mieszanka 3 -Ojca Grzegorza Sroki, pobudzająca pracę jajników lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr macierzanka {Serpylli Herba} 50gr pokrzywa {Urticae Folium} 50gr dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr ruta {Herba Rutae} 20gr nagietek {Calendulae flos} 20gr nostrzyk {Herba meliloti} 20gr Łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny. Pić szklankę odwaru przed snem. skuteczna mieszanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale zimno dzis brrrr gdzie dzis wybieracie sie na ostatki:):):) ja chyba gdzie s sie wybiore bo szwagierka katuje zeby pojsc ale nie chce mi sie strasznie nigdzie wychodzic a na zadna dyskoteke nie mam zamiaru isc bo jakby tak dzicia sie udala to nie mam zamiaru chodzic wsrod pijanej mlodziezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa milej imprezy tez bym wolala do znajomych niz na jakos dyskoteke za stara jestem na to :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik________ dziewczyno jak ja mialam 20 lat to nie bylo soboty zebym gdzies nie byla no ale widze ze ty jestes bardzo dojrzala i tak trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×