Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Jolanta to dobrze ze juz u Ciebie lepiej👄 Misiaczku za chwile bede u Ciebie :P:P:P Madzik idziesz ze mna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki ciacho jak ja lubie ciacha wpadne napewno i doslownie eheh :):):) tylko pozniej nie mowcie ze nic nie zostalo:):):)i juz mi narobilas apetytu ale bym zjadla....hmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko lece lece juz w biegu sie ubieram:):):) jolanta i tak ma byc coraz lepiej:):):):)aby do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik wiec czekam na Ciebie pod Twoim domem.....kupimy jeszcze jakies dobre winko i zrobimy imprezke:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki dobranoc:):0 🌻 myszko kupimy winko wyluzujemy sie a potem wpadniemy do naszych facetow do lozek poprawimy przytulanki a jutro na testach widzimy 2 kreseczki:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Misiaczku🌻 Madzik ja nie bede testowac jutro, bo wiem ze i tak @ przylezie....jezeli do niedzieli nie przyjdzie to wtedy zatestuje.... A Tobie zycze II kreseczki jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko ja tobie tez zycze ale jutro i ja pewnie nie zatestuje bo zawsze kiedy testuje to nic nie wychodzi:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj myszko chcialabym wszystko by bylo takie prostsze wtedy:):0 za cieie tez mocno zaciskam kciuki :):) i za wszystkie staraczki oby nasze kaffe kiedys sie nazywalo mam dziecko:):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja juz spac nie moge:(boje sie tej wizyty jak nie wiem:(madzik i myszko wyslalam Wam z mojej Mamy konta ta flache co mi przesłalyscie,wybaczcie,ale jestem taka zakrecona jak ni wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:):0 🖐️ kalpku nie martw sie bi najgorszy jest stres czasami czlowiek boi sie czegos a potem okzazuje sie ze jest ok trzymam mocno kciuki:):):) jak juz bedzie dobrze wszystko to ta flache co mi mprzyslalas wypijemy razem:):0 😘 😘 dla wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! Kalpku- ja też bym się bała, ale głowa do góry- będzie dobrze! jesteśmy z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia co do Apartu to oni nie mają chyba oficjalnej strony, jest tylko taki sklep internetowy ale to niemiecka strona i nie mam linka, jak znajdę to ci wyślę. Zazdroszczę ci że umiesz szyć! Właśnie uśpiłam Emilkę w śpiworku od ciebie Alutek cieszę się że jesteś dobrej myśli nie ma co stresować siebie i dzidzi, :) Madzik @ przestraszyła się matury próbnej i nie przyjdzie.... :p Myszko na ciebie tez przyjdzie czas i to już niedługo ! Fajny ten baby shower, u nas to funkcjonuje trochę w innej formie - po urodzeniu dziecka jak przychodzą znajomi z wizytą każdy coś przynosi... Kalpek przykro mi że masz boreliozę a jednocześnie cieszę się niezmiernie że znalazła się przyczyna twoich poronień! Dobrego masz tego lekarza że on na to wpadł! Teraz musisz to wyleczyć i następna ciąża będzie donoszona, pomyśl że właśnie robisz ogromny krok do przodu w twoich staraniach o dzidzię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!!! Kalpeczku dziekuje za flache....:D:D:D:D:Dwypije napewno...heheheh...Kochana nie boj sie tej wizyty, bede trzymac mocno kciuki, bedzie dobrze bo Ty jestes dzielna dziewczyna👄 Madzik jak tam .....@ przylazla czy nie???? Trzymam kciuki slonko👄 Monia jak sie czujesz????👄 i glaskanko po brzusiu i jakies fluidki by sie przydaly dla nas:):) EfQa wiem ze przyjdzie czas i na mnie, ale wiesz jaki czlowiek jest niecierpliwy ze chcialby juz, teraz hehehehe:D:D:D:D:D Ten baby shower jest fajny i pozniej jak sie dziecko urodzi to tez wszyscy ktorzy przychodza w odwiedzinki to przynosza prezent, wiec dzidzia dostaje podwojne prezenty hehehe, fajnie:)👄 dla Ciebie i dla Emilki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właściwie od rana bez ruchu leżę, powróciły skurcze i bez życia jestem:-( Efqa-fajnie, że śpiworek się przydał, a tak, leżałby gdzieś zakopany.. Myszko wysyłam❤️****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nadal nic nie wiem pojechalam tam,pielegniarka zalozyla ma karte,pokazalam jej wyniki badan i w pon mam znow jechac na pobranie krwi do Kielc az bo oni jakas sowj ametoda musza zrobic,bo tutaj u siebie mialam metode ECLIA,i we wtorek jade do sibie gin mi tez da skierowanie zebym zrobila na borelizoe,zeby miec porownanie z Kielc i tutaj ode mnie,mam juz dosc,nie chce miec juz nawet tego dziecka chyba,juz opadam z sil,gin mnie dzis podtrzymal na duzchu,ze skoro juz to ywkrylismy to dam rade jeszcze to leczyc,w pon mam byc o 7.30 bo tylko godz sa tam pielegniarki,a tam pelno ludzi,zapisy sa na luty teraz,ciekawe czy mnie od razu przyjmie czy tez bede musiala czekac,ale przeciez ja milama skierowanie wiec mam nadzieje,ze nie bede tyle czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia kurcze przykro mi ze skurcze powrocily:(:(:(:(:(trzymaj sie jakos👄 Dziekuje za fluidki...lapie ile sie da....... Kalpeczku musisz wytrwac w tym....zobaczysz pomeczysz sie teraz i Bozia Ci to wynagrodzi zobaczysz kochana👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie dziwię Ci się, to normalne, że masz chwile zwątpienia, ciągle kłody pod nogi. Ale pewnie już niedlugo będziesz sie ztego śmiać, będziesz zdrowa i będziesz mieć dzidzię❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dostałam klejny zastrzyk w dupkę... No trudno, już nie robi to na mnie wrażenia. Najważniejsze, że ból mija. Szkoda, że tu tak cichutko, ale rozumiem każda z Was ma przecież także swoje życie:-) A może znacie jakieś fajne stronki lub muzyczkę, bo już sama nie wiem czego ma szukać na necie, wszystko jest nużące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie cichutko tu dzis:) Monia ja tez nie mam co robic i szukam po necie piosenek swiatecznych, bardzo lubie takie piosenki, wiec sobie sciagam,....dobrze ze juz Cie nie boli....wspolczuje tego lezenia w szpitalu, ale jak ma pomoc to trzeba wytrzymac👄 Kalpeczku:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku kochany nie podchodź tak do tej sprawy, rozumiem że jesteś juz może zmęczona tym wszytskim, ale wyleczysz się i będzie dobrze. Będziesz miała swoją dzidzię. trzymam za ciebie kciuki Monia nogi do góry,będzie dobrze skurcze wkońcu ustaną Myszko i madzik powodzenia w testowaniu - ciekawa jestem która z was złapała brzuszek patinki a jak tam się maja młode mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpku przykro mi, że Twoje obawy co do boreliozy się potwierdziły, ale dobrze, że lekarz w ogóle na to wpadł, bo często się o tej chorobie nie słyszy. A tak wiecie już na czym stoicie, doktorek zastosuje odpowiednie leczenie i zobaczysz jak szybko brzuszek się pojawi, pozdrawiam i przesyłam 👄 Myszko co za impreza z flaszką mnie ominęła? Wczoraj nie miałam siły siąść do kompa, bo cały dzień mnie łeb napierdalał, ledwo żyłam, pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro w profilu na naszej klasie wklejona mam te flaszke:D:D:D:D:D A Ty masz profil na NK???? Bo juz nie pamietam hehe:) Alutek nie dziekuje za kciuki coby nie zapeszyc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny co tak slabiutko ya stronka juz 2 dzien sie ciagnie:):) wfcia oby sie wystraszyla bo niechce jej widziec wcale przez 9msc:):):0 ale bym francy na zlosc zrobila :P:P:P 😘 buziaki dla emilki monia trzymaj sie biedaku:):) 🌻 myszko @ jeszcze nie widac i modle sie aby jej nie bylo ale nboje sie ze bedzie mi sie tak dlugo spozniac co ostatnio i znow nerobie sobie nadziei :P:P za ciebie tez trzymam kciuki kochana 🌻 kalpku nie zalamuj sie odrazu :(:( 😘 jeszcze nie wszystko stracone alutek dzieki za kciuki oby przyniosly najwspanialszy prezent na mikolaja:):) 😘 saro dla ciebie tez ostatki flaszeczki zostaly:):) kto pije ostatki jest piekny i gladki:):) 😘 patinko daj znac co tam u ciebie jak tam dzidzia sie chowa:):):) yourmind 😘 iwa 😘 niusiusia 😘 nikolka 😘 dorota 😘 Sylwia 😘 Rusaczek 😘 Sara 😘 Ewelka 😘 akinom 😘 Kamila 😘 Becia_gask 😘 Asiunia 😘 Olawd 😘 Smerfecia 😘 Kkinia 😘 graminis 😘 jolanta 😘 PaniMisiowa 😘 Fiolek 😘 Obca niusiusia 😘 nikolka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik mówię ci matura próbna jak nic wystraszyła @ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×