Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Kiniaa30 gratuluję jeszcze raz dzidzi, wracaj szybko do zdrowia i ani się nie obejrzysz jak przyjdzie wiosna i będziesz wychodziła na spacery 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniaa30 gratuluję jeszcze raz dzidzi, wracaj szybko do zdrowia i ani się nie obejrzysz jak przyjdzie wiosna i będziesz wychodziła na spacery 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik _____ wysoka ta beta jak dla mnie ale ja laik w tych sprawach wiec może się mylę kinia, Sara👄 moja przyjaciolka urodzila dzisiaj synka a termin miala na kwiecien, maluch wazy 1650, mam nadzieje ze bedzie dobrze, musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) kkinia30 jestes dzielna mam nadziej ze juz niedlugo dojdziesz do siebie:):) ja po zakupach zrobilam obiad i leze brzuch daje popalic..a niech sie rozkreca bedzie szybciej po:P PaniMisiowa 👄 trzymam kciuki za Tego maluszka:):) napewno bedzie oki;) EwQa a co u WAS?:) Smerfeciaki 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........24.02.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................45....... ..........04.03.09 Sara76.......................32.................56.... .............25.02.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................5...................27. 02.09 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................4... ..............04.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... .............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ..........15.02.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........06.03.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......27................30......... .................01.05.09 alutek29.................29.................22......... ...............25-06-09 graminis..................25.................18......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................18........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek................Tymoteusz.... ........30.01.2009 kkinia30............synek.................Daniel........ ..........10.02.2009 Ja tylko na chwilkę, w czwartek byłam u ginka i niestety dostałam skierowanie do szpitala, szyjki juz prawie nie mam i istnieje ryzyko przedwczesnego porodu, maluch zaczął 31 tydzień, więc lepiej żeby się jeszcze wstrzymał, waży 1,5kg. Do tego zrobiły mi się podobno ogromne żylaki i dlatego odczuwam bóle przy ruchach:-( Adaś jest bardzo nisko ułożony, dlatego większy wisiłek może spowodowac rozwarcie, ogółem- muszę leżeć:-( Jak na razie od czwartku jestem w łóżku,a od poniedziałku chyba już w szpitalu:-( W miarę możliwości będę zaglądać. Przesyłam buziaczki👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia 71 Kochana trzymaj sie!!!!!! jak trzeba lezec to trzeba niech malusszek podrosnie jeszcze:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia dasz radę. Trzymajcie się dzielnie 👄 Dziewczyny ja już chcę do Polski. Niby jest mi tu dobrze ale chodzi głównie o lekarza. Tutaj nie ma takich którym można zaufać. Wiem, że nie powinnam przeliczać tego na pieniądze ale wizyta kosztuje tu prawie 200 euro (z usg)i poprostu nie wyrabiam, bo dochodzą do tego studia w Polsce, a w związku z tym częste loty... bla bla bla zawsze coś stoi na przeszkodzie. A o ciąży z dnia na dzień marzę coraz bardziej i bardziej Madzik mam nadzieję, że wyniki w przyszłym tyg będą znacznę wyższe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia trzymam kciuki!!! dasz rade!! jeżeli jeszcze tu zajrzysz to prosze przeslij mi na maila: ewelkac@yahoo.com namiary na twojego gina, gdzie przyjmuje i za ile;) bo ja szykuje skok na jakiegos nowego ginka...ale narazie zbieram informacje, przeczytalam juz wszystko co jest w internecie....i jestem coraz głupsza!!! a w jakim szpitalu bedziesz??? madzik- ja myślę ze beta jest całkiem całkiem i juz powoli mozesz sie przymierzac do przeskoku do nizszej tabelki;) super!! a kiedy masz wizyte u gina??? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia- jesli co wygodniej to moze byc tez na gg: 2522031 z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cichutko ostatnio gdzie dziewczyny sie podziewacie:):):) ja wrocilam nie dawno od szwagierki:):):):) kkinia wiem co czujesz ja tez sie okropnie czulam ale to szybko mija i sie zapomina ten bol wiec trzymaj sie bedzie dobrze:):):):) sarciu 200stronke zlapalas na fasolke oby :):):):) pani misiowa obys miala racje:):):) a z maluszkiem napewno bedzie dobrze nie wazy tak malo a to jest najwazniejsze:):):) monia trzymaj sie moja mama urodzila w 33tyg i moj brat oddychal normalnie twoj dzidzius napewno jest silny i da sobie rade a ty wypoczywaj:):):) ale szybko zlecialo juz masz 30tyd a ja pamietam jak mialas 15:):):) nikolka wracaj do nas:):):):):) ja tez mam nadzieje ze bedzie wyzszy i ze bedzie wszystko ok:):):) ewelka no ja mysle ze beta jest w pozadku i moj malszek rosnie jak na drozdzach:\"):):):) po nastepnej becie przymierze sie do tabelki:):):) misiaczki a ty nie wypatruj tej @ tylko fasolki bo brzunio moze bolec na maluszka;):):) patinka co tam u ciebie jak tam twoje 2 slicznotki:):) efcia a ty gdzie sie podziewasz jak tam emilka:):):):):) myszko a ciebie to juz hohoho nie slyszalam a ty nie masz czasem nie dlugo testowac?/bo pamietam ze zawsze ze mna mialas:):):):):) smerfcia a jak tam twoje szkraby dwa jakbym zlapala twoj brzuszek to wcale bym sie nie obrazila:):):) 😘 dla wszystkich dziewczyn:):):):):):)ale bym chciala zeby ta tabeleczka starajacych sie juz znikla i wszystkie maszerowaly z brzuszkami i zdrowymi fasolkami:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia kiedy to zleciało już 31 tydzień! Kochana te kilka tygodni to już wytrzymasz nawet leżąc - teraz to już z górki_____ oby tylko maluch jeszcze posiedział ale w szpitalu to już o to zadbają, uściski dla was!!!! 👄 👄 Madzik twoja beta chyba jest dość wysoka więc wszystko wygląda różowo :) a Emilka coraz więcej gaworzy dzisiaj rano to tak dokazywała pokrzykiwała i piszczała że aż tatusia w sąsiednim pokoju obudziła :) nikolka naprawdę cena twojej wizyty przyprawia o dreszcze, może prostu spróbuj się umawiać do gina jak latasz do Polski do szkoły. Kinia dużo zdrowia dla was obojgu ❤️ ❤️ ❤️ Pamiętam jak pisałaś że lekarze chyba nie dają ci szans nawet na in vitro, a tu juz tulisz maluszka. Tak więc dziewczyny wszystkie sie doczekacie ___ to tylko kwestia czasu! Sara a ty też cały czas próbuj bo nigdy nie wiadomo kiedy akurat pęcherzyk pęknie i fasolka się pojawi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a co tu aby ewcia jest:):):):) ja bede robic pierozki juz mam ich dosc ale dawid by je tonami jadl:P:P:P oczywiscie ruskie:)):)i dla siebie zrobie mielone bo dawno nie bylo u mnie;):):) ewcia to teraz masz radoche z nia hehe ja lubie jak takie male gaworzy samo do siebie po swojemu:):):):) boje sie ze ta beta jest niska jakos te normy przjzalam i nie wiem chyba sie slabo znam :):); TU SA NORMY 1-2-3tydz---16-156mlU/ml 2-3tydz---101-4870mlU/ml 3-4tydz----1110-31500mlU/ml 4-5tydz----2560-82300mlU/ml 5-6tydz---23100-15100mlU/ml 6-7tydz---27300-23300mlU/ml 7-11---20900-29100mlU/ml 12tydz---16684-12793mlU/ml 13tydz---10743-89074 14tydz---7895-70818mlU/ml 15tydz---6210-69173mlU/ml 16tydz---5730-54585mlU/ml 17tydz---5267-57465mlU/ml 18tydz---3180-51360mlU/ml 19tydz---5879-55183mlU/ml 20tydz---1234-45771mlU/ml 21-39---2700-78100mlU/ml co o tym myslicie dziewczyny ze jest ok??mam dobra bete?? czyli ktory ja mam tydzien 3 tak?????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik jak dla mnie to 100% ciąża gratulacje. Ja jak robiłam betę to miałam najpierw 200 a za tydzień już 1900 i już byłam pewniejsza że dzidzi się rozwija zanim dostałam się do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek no ja wiem ze fasolka jest heh tylko czy beta jest dobra sie boje bo ja to nie berdzo w tym sie orientuje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia trzymaj się dzielnie i nie przemęczaj, myslę że mąż będzie wyrozumiały w tych dla ciebie i dziecka ciężkich chwliach. i poradzi sobie sam z Różą. Życzę zdrówka dla ciebie i małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem ok ale zrób za tydzień dla pewności i zobaczysz że będzie o wiele wyższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab2901
Madzik255 napewno jesteś w ciąży i bete masz dobrą ja zaraz po terminie miesiączki miałam 1200 i teraz jestem w 15 tygodniu ciąży. Na twoim miejcu wybrałambym się do lekarza jak najszybciej szczególnie że masz już za sobą złe doświadczenia. Ja byłam na 1 wizycie w 4 tyg od ostatniej miesiączki ( a w 2 od zapładnienia) . Pozdrawiam i życze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gab2901 dzieki za odpowiedz:):):):) i NIE dziekuje:):):) a w poniedzialek zadzwonie do innego lekarza i sie zarejstruje na przyszly tydzien bo tez mysle ze 11 marca to za pozno i mama chce zebym poszla wczesniej w sumie ja tez nie moge sie doczekac:):):):) tobie tez zycze powodzenia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a gdzie wy sie podziewacie cioooooooooo:):):) pewnie wszystkie beda jak pierozki bede robic i nie bede miala czasu pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cichutko noooooooooooo a ja zauwazylam wlasnie siare na staniku:):):):) juz od rana czulam takie mleko dziecka i nie wiedzialam co sie dzieje a tu z piersi tak troche mi plecialo mausie tez tak mieliscie:):):)??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiście dzis tu pusto...chyba dziewczynki imprezuja= ostatki;) ciesze sie madzik że złapałaś brzuszek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez bardzo sie ciesze :):):) ale jeszcze nie dowierzam bo tyle co sie czeka na fasolke a tu nagle udalo sie to ciezko jest uwierzyc ze te szczescie mnie dotknelo:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) madzik w najbliższym tygodniu jeszcze pare osób testuje- tak wynika z tabelki- może jeszcze komuś sie udało?? była by podwójna radośc na forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze by bylo jakby jeszcze ktoras sie pochwalila bo kilka brzuszkow jest do wziecia no i blizniakowy Smerfci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, bliźniakowy smerfeci może madzik zgarneła;) no chyba że połowę zostawila dla kogos innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesyłam buziaki, odezwę się jak znajdę chwilkę, a teraz wcisnęłam się mężowi. Moej oba skarby płaczą, wiec uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfcia dobrze ze mimo dwoch slicznot masz czas do nas zagladac:):):0 ewelka no juz nie dlugo i ty chyba tez co pamietam trzymam kciuki za wszystkie :):):)bardzo prawdopodobne ze moge miec brzunio smerfci ale nie jestem taka heeh moge sie podzielic z kims bruniem smerfci:):0 pani miowa 😘 a reszta dziewczyn gdzie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×