Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Czas najwyższy przepisać się do tabelki niżej wczoraj byłam na drugiej wizycie serduszko bije i to jak szybko tak się cieszę i tak się cieszyłam że gin zapomniałabym zapłacić za wizyte STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................24.. . . .. .........25.04.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................6.................27.0 3.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................3.... .............03.04.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................36......... .................01.05.09 alutek29.................29.................28......... ...............25-06-09 graminis..................25.................26......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................24........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............8............. ......ok 01.11.2009 gab2901....................34..............21........... ...............12.08.09 aneczka227.................21.............15........... ...............30.09.09 dorota822...................27.............7............................20.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Od godziny usiłuję wejśc na forum, ale tak mi internet szwankuje, ze ledwo teraz wyświetliła mi się strona Słoneczko pięknie grzeje, a ja nadal nie do życia, gorączki nie mam, a mimo to brak mi sił. A miałam w planach troszkę posprzatać przed świętami:-( Niestety nawet na naszą pocztę też nie mogę się dostać:-( Pozdrawiam Was gorąco i znikam jeszcze na chwilkę do łóżka. 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) Dorota-super! ekstra wiadomosci! Ja tez juz nie moge doczekac sie wizyty... a do naszej jeszcze daleko.... Kochane! Powiedzcie mi czy sa jakies charakterystyczne objawy ciazy blizniaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, fajnie tylko ciekawe jak ja bym sobie tu sama poradzila z dwojka malenkich dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy panią misiową i lilkę :-) lilka ale by było ty i dwie fasolki na koncercie u2 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... malz to pewie mialby juz problemy z wtarganiem nas na ten koncert :) ... .super jest miec blizniaki ale chyba nie w naszej sytuacji... kiedy jestesmy tu zupelnie sami i po macierzysnkim opieka nad taka dwojeczka kosztowalaby nas pewnie wiecej niz moja pensja... wiem, ze nie ma tego co na paniazki przeliczac, bo szczescie pewnie podwojne, ale trzeba tez zdac sobie sprawe z mozliwosci... ja sie boje jak dam rade z jednym po pordzie... a co dopiero z dwojeczka...albo i trojeczka... A propos Patinko🌼 czy Ty sie orientujesz w jakich cenach sa tu zlobki? Slyszalam, ze okolo 50 funtow za dzien. Czy to prawda? I jeszcze jedno Kochanie: Czy Ty dostalas mojego maila, bo czekam na odpowiedz i ciagle cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa zlobki sa tutaj bardzo drogie tak samo jak przedszkola dopiero jesli uda ci sie zapisac dziecko od lat 3 do placowki masz za free. jak szukalam kiedys dla laury to ceny w zwyklych placowkach klanialy sie od 550 funtow do 700 a w tych prywatnych lepszych ceny duzo jeszcze wieksze :) wiec nie oplaca sie no chyba ze zarabia sie naprawde duzo. ja bylam 2 razy na cmentarzu dzisiaj 1 raz z dziecmi powyrywac zielsko pozbierac aniolki figurki i zebrac ozdoby swiateczne z bozego narodzenia jeszcze stala u niego choineczka :O ostatnio dlugo mnie nie bylo przyszlam do domku i umylam wszsytko zanioslam stroik wielkanocny z zajacem i zapaliam wszsytkie znicze ok 7 miu :) wiec teraz ma jasniutko i przyjemnie :) pranie zrobilam biore sie za nalesniki dzieci nakarmione i okn o umyje a potem zmykam na kawe do kolezanki bo mam zaproszenie aha upiekla moj ulubiony biszkop z truskawkami specjalnie dla mnie a ja mowie ze nie skosztuje ani kawalka oj w szoku byla :) mowi ze nie moze sie doczekac mnie zobaczyc czy sa jakies zmiany wiec zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI ZA GRATULACJE MYSLĘ TYLKO ŻE BEDZIE WSZYSTKO DOBRZE, A TAK WOGÓLE TO MOJA DZIDZI MA 7.7MM. ŻYCZE POWODZENIA WSZYSTKIM STARAJĄCYM SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłam i jestem wściekła bo w tych sklepach naprawdę nic nie ma. Jakieś fikuśne te buty, a jak już mi się cos podobało to numeru nie było. Trudno na świeta pojadę w zawiązywanych, mąż będzie mi je wiązał, niech się wykazuje. A w tych białych będę chodzić na miasto i w nosie mam niech sie patrzą.Może niedługo będzie tak ciepło że japonki będzie można włożyć ;-) bo stopy mi jakoś puchną i za długo w pantoflach nie pochodzę więc może odpuszczę sobie ich zakup. Kupiłam sobie tylko 2 materiały na sukienkę, może taka prostą uszuje mi siostra po świętach, żebym miała w czym po domu chodzić, bo już w prawie nic się nie mieszczę, a tu jeszcze 2,5 miesiąca i pewnie najgorszy upał mnie czeka. I jeszcze materiał żeby z rybaczek zrobić ciążowe, taka elastyczna dzianina, to przerobi mi jak poprzednie jeansy. Strasznie się nachodziłam może z 6 km zrobiłam, jutro posiedzę w domu,a w czwartek i w piątek przyjdą dzieci mojej siostry bo w szkole mają wolne. Oliwia pomoże mi w kuchni bo powiedziałam mamie że na święta zrobię galarętę z kurczaka i nadziewanego z mięsem i warzywami. A Krystian jak zwykle będzie się nudził, to mu jakieś bajki włączę. Dobrze że tych świąt tylko 2 dni bo bym chyba dłużej nie wytrzymała. Luybię spokuja wiadomo w święta zawsze dużo ludzisk sie przewija przez chatę, no i jeszcze nie u siebie. Chociaż to u mamy ale jakoś nie umiem sie zrelaksować, nie ma jak w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) Chcialam Wam powiedziec ze macie pozdrowienia od Smerfetki, mowila ze w Swieta jak znajdzie chwilke czasu to postara sie do nas zagladnac na forum, a teraz wybyla na spacerek ze swoimi skarbami:)👄 Ja za chwile jade do bratowej na kawke, a jutro bede mysc okna prac firany i sprzatac..... Martwie sie ciagle o Madzik:(:(:(:( - kochana odezwij sie prosze jak nas czytasz👄 Alutek slicznie wygladasz i brzuszek przeuroczy, a i zaslonki ladne👄 Dobra znikam i zycze Wam milusiego dzionka, papa - do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) Chcialam Wam powiedziec ze macie pozdrowienia od Smerfetki, mowila ze w Swieta jak znajdzie chwilke czasu to postara sie do nas zagladnac na forum, a teraz wybyla na spacerek ze swoimi skarbami:)👄 Ja za chwile jade do bratowej na kawke, a jutro bede mysc okna prac firany i sprzatac..... Martwie sie ciagle o Madzik:(:(:(:( - kochana odezwij sie prosze jak nas czytasz👄 Alutek slicznie wygladasz i brzuszek przeuroczy, a i zaslonki ladne👄 Dobra znikam i zycze Wam milusiego dzionka, papa - do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki krzesełko właśnie przyszło do karmienia i mąż skręcił. Błękitne z owieczką Obejrzyjcie sobie: http://www.allegro.pl/item605129719_mamtu_krzeselko_2_modele_09_materacyk_kosz_kola.html patinka jak piszesz o tym targu to mi się ciemno w oczach robi! U nas ceny zabawek nawet używanych są CHORE CHORE CHORE!!!!!! Jedna zabawka średnio 70 - 100 zł. Mam na myśli małe zabawki już nie mówię nic o tych większych .... Z ubrankami tez nie lepiej, ja kupuję w ciucholandzie gdzie są firmówki i nowe, bo w sklepach szkoda gadać... jak o tym myślę zaczynam się złościć, czy my jesteśmy narodem drugiej kategorii? Dlaczego u nas ciuchy są takie drogie? Nie możemy żyć jak ludzie na zachodzie??? Żyjemy jak bydło po prostu No a gdzie nasze staraczki ? kto teraz testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja już w domu tzn w Irlandi szkoda że tak szybko zleciało te 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×