Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

lilka no co ty!!! jedz na co masz ochotę :-) nawiasem mówiąc sama bym zjadła kalafiorek z ziemniaczkami :-) ja czuję się świetnie... i zajadam się świąteczną szyneczką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Bogu mój M sie podźwignął i pojechał do firmy:-) Chyba się przeraził moimi bólami, a dzis i tak jadę przecież do doktorka, a to też nie blisko, za dużo jazdy naraz:-) Lilowa- już możesz pić! Ja zaraz zaczęłam, ale po 2 tygodniach musiałam skończyć przez moje wymioty:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to dobrze że mąz pojechał i nie musiałaś sama tyle km jechać. Teraz to lepiej od domu za daleko nie wyjeżdzać Lilowa jak będę miał chwilkę to zrobię zdjęcie żylandorka. Faktycznie jest fajny bo mąż go zdobił sam z rogów jelenia. Móiwąc szczerze to mam zdolnego tego męża, ale jemu tego nie powiem he he. Wszystko sam w domu robi i ma niezłe pomysły. W kuchni też sami robiliśmy meble, bo są z cegieł i kamienia polnego. W sumie efekt jest całkiem niezły. Mama jak pierwszy raz ją zobaczyła to powiedział ję jak na wsi, ale ja lubie takie klimaty. W mieście to jest mój kawałek wsi, tylko ogódka mi brak, dlatego wysiaduję na balkonie hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis-jeśli mają mi pomóc, to chętnie wypiję:-) Nie znam dnia ani godziny:-) Tak jestem strrrrasznie ciekawa tego dzisiejszego usg:-) A co do świąt, u mnie cichutko, nikt nie przychodzi, jak na razie nikt też nas nie zaprasza... Jak mi sie będzie chciało to tylko serniczek upiekę i sałatkę jarzynową zrobię. Kolejne święta bez Mamy:-( To już nie święta, a poza tym obawiam sie porodu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś to dziś razem będziemy dzidziunie oglądać na usg :-) o której masz wizytę? ja na 16 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek🌼 a moze przy okazji zyrandola, chcialabys pochwalic sie kuchnia... bardzo lubie ogladac takie oryginalne mieszkanka, a ze jestesmy w trakcie urzadzania swojego kata w Polsce, to tym bardziej mnie to ciekawi :) O ile nie prosze o zbyt wiele :) Efqa🌼 a Ty co dzis taka cichutka... cos Cie w kuchni wciagnelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja was poczytuję ale trochę zabiegana jestem. Słuchajcie kupiłam sobie dziś PIĘKNY granatowo- fioletowy szal i do tego torebkę listonoszkę lakierowaną z długim paskiem do jasnej kurtki będzie super wyglądało. Zrobię zdjęcie i prześlę na nasze konto. W sobotę wyjeżdżamy więc pełne ręce roboty mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek- rewelacja, bardzo oryginalnie... podoba mi sie jak polaczyliscie kolory w kuchni. Swietnie wyglada z tymi oknami polaciowymi, wszystko ma klimat i smaczek...Mieszkacie na poddaszu w jakiejs starszej kamienicy, czy to jakies nowe bloki? Zyrandol tez ciekawy, pasuje bardzo do reszty wystroju. Zauwazylam tez, ze macie telewizor postawiony na starej, odrestaurowanej maszynie do szycia? Na mnie czeka taka w Polsce... tez chcialam uzyc ja jako stojak pod tv. Maz nie jest jednak przekonany ;) Gratuluje pomyslowosci i Tobie, i Malzonkowi!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo, to są nowe bloki, ale lubimy raczej stary styl. Widze lilowa że jesteś bardzo spostrzegawcza. Tak stolik jest ze starej maszyny, to mojego męża pomysł. W sumie kuchnia też, moje tylko detale. Kuchnia jest mała, zreszto ten skos i komin który idzie przez kuchnię, no i już mielismy wted tą wysoka lodówke i musieliśmy coś wymysleć. Meble na zamówienie nie wchodziły w grę bo kasy mieliśmy mało, bo takie jakbym chciała były cholernie drogie. Więc tanim kosztem wymyślilśmy cos takiego. Mielismy rok czasu zamin z dziury w ziemi powstana bloki, to był czas na wykonanie naszego projektu. Cegły z rozbiurki, kamień na polu u taty, deski zostały z podłogi z pokoi. Najdroższą rzeczą było kupno maszynki do polerowania kamienia, na blacie. Czasami tanim kosztem można zrobic coś fajnego, najgorsze tylko wykonanie bo dużo czasu trzeba poświęcić. Prawie pół roku wtedy jeszcze nie mąż po godzinach wszystko wykańczał i niedziele, żeby było szybciej, bo za 2 mieszkania płacić było ciężko, więcej wydatków niż przychodu, ale jakoś udało sięwspólnymi siłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek🌼 jeszcze raz musze to napisac- Kuchnia rewelacja!!My tez jestesmy w trakcie remontu kuchni i przedpokoju, lazienka skonczona, dalej ruszamy z pokojami. Niestety nie mamy mozliwosci zeby sami robic... a to chociaz wysilku sporo kosztuje, to przeciaz jaka satysfakcja! Poki co pomysly beda tylko nasze, ale mamy nadzieje ze kiedys sie wybudujemy i tak bedziemy mogli zakasac rekawy. :) Tez obawiam sie tych cen mebli do kuchni... bedziemy je zamawiac w maju....do tego kuchenka, lodowka, pralka.... zalamka...chcialam zmywarke, ale kuchnia jest naprawde malenka wiec musze z niej zrezygnowac. Podoba mi sie Wasza kuchenka... jakiej jest firmy, zadowolona jestes? :) Jejku, mam nadzieje ze nie jestem za bardzo wscibska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa kuchenka jest firmy Amica, nie mogę narzekać na nią, a mam ją już 4 lata. Ale teraz jakbym kupowała to oddzielnie piekarnik a oddzielnie płytę grzewczą, bo tu sterownie płyty jest w piekarniku. A chodzi mi o to że potem mozna np wyżej gdzieś piekarnik zamontować i też to fajnie wygląda, a tam pod płytą można zrobić dodatkową szafkę, a zamiast szafki gdzieś zmywarkę, której nie powiem bardzo mi brakuje w kuchni i na która nie mam miejsca, a ja nienawidze zmywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny przepraszam ze wam narobilam takiego stracha u mnie wszystko ok dzidzia rosnie bylam ostatnio u takiej doktorki kolezanka mi ja poradzila ale jak poszlam myslalamz e zwatpie jakas kretynka nawet nie zrobila mi tetna dziecka a ja tak sie balam ze musialam pojsc do mojego lekarza tu w moim miescie i powiedzialam ze mnie brzuch boli [boze niech mi bozia wybaczy] zeby mi zrobil usg a on byl taki delikatny i zrobil mi usg widzialam malego szkraba tak fajnie sie ruszal ma juz ok 6 cm:):):):)a moja nieobecnosc usprawiedliwiam odrazu tym iz bylam u mamy caly czas balam sie jezdzic i tluc tymi busami do szkoly i wogole mialam takie humorki ze z dawidem nic innego nie robilam aby sie klocilam ale teraz wszystko wrocilo do normy i ciesze sie ze znow z wami jestem :):):) a bardzo tesknilam i myslami sie bilam kto jest zafasolkowany:):):):)a jaki mam brzunio mowie wam duzy duzy:):):) dziekuje ze o mnie caly czas pamietaliscie:):):):0 liliowa i rusaczek gratuluje wiedzialam ze jak wroce to komus zloze te gratulacje:):):):):) dziewczyny nie jestem z wami na swiezo wiec bede powoli nadrabiac stronki:):):):):) ❤️ ❤️ 😘 😘 mam nadzieje ze mi wybaczycie 😘 dla kazdej :):):):) piszcie co tam u was :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze zmiana przed świętami STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................24.. . . .. .........25.04.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................6.................27.0 3.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................3.... .............03.04.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................37......... .................01.05.09 alutek29.................29.................28......... ...............25-06-09 graminis..................25.................26......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................26........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............11............. ...........23.10.2009 gab2901....................34..............21........... ...............12.08.09 aneczka227.................21.............15........... ...............30.09.09 dorota822...................27.............7............ ................20.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009 mam nadzieje ze tak szybko beda leciec mi tygodnie jak teraz:):):) prawie mam trzeci miesiac:):):):0 tyle mialam wam do powiedzenia jak bylam u mamy a teraz nie wiem co ma pisac:P:P:P:P tak sie ciesze ze juz jestem z wami a mama tez teraz zaklada neta wrazie jak bym jeszcze u niej zawitala na dluzej to bede caly czas z wami:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik masz wybaczone ale dawaj kontakt na nasza wspolna poczte podam ci namiary na gg i masz podac swoj numer telefonu ewentualnie od Dawida w razie jakby ci kosmici ukradli telefon, od zmyslow odchodzilismy ja list Gonczy do twojej mamy wyslalam :D bo myslalam ze cos zlego sie stalo mialam najgorsze przeczucia ze moze cos z dzidzia nie tak i zalamalas sie no takie mysli mialam. Ale mi odjelo teraz z 3 kg :p normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis ale ci teraz dobrze odpoczniesz do wtorku.tylko mam nadzieje ze nie zapomnisz o nas :) nie zapomnij tez zdac relecji z usg i napisac kto tam sie ukrywa :p w twoim brzuszku. Monia ja zawsze kupowalam e expresowych torebkach a takie sypkie nie wiem chyba podobnie ok 10 minut. monia ty tez masz usg wiec jak na spowiedzi prosze :) sara kochana ty tez zarobiona kobieto jestes. misiaczki kochana gdzie jestes hallooo co u ciebie jak sie czujesz z M juz lepiej? Olawd hej HO czy slyszysz nas odezwij sie co u ciebie i maluszka pewnie juz duzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa ani tak nie mysl nu nu :) smec ile wlezie :D zartowalam efqa kochana nie poznaje cie :) moze skoczysz i do mnie cos sie zebrac nie moge z wypraniem zaslonek w livingu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia ty tez sie odezwij do nas choc pare slow nastukaj dla nas :) PLOSIMY 🌻 dobra zmykam zerkne pozniej musze dzis obserwowac tv z kamerka bo zalozylismy przed domem ktos nam codziennie kluczem rysuje auto zlosliwosc ludzka nie zna granic 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie chcialam
a nie wiadomo kiedy zaszłam, i to nie bylo do środka tylko wycięgnięty wczęsniej i widocznie jedna kropelka wystraczyła i po frytkach, kurdee jestem zla!!!!!!!!! bo nie teraz mialo być dziecko no ale co zrobić,już nic nie zrobie, już 8 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Madzik dobrze że jesteś bo my już tu najgorsze chwile grozy przechodziłyśmy, ale ktoś tu wspominał że może u mamy będziesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×