Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Świąteczne życzenia dla Was wszystkich 🌻 Wesołych Świąt wśród srebrnych bazi i kochającej rodziny , mokrego poniedziałku i spełnienia wielkanocnej pisanki. ◊............,-.,-. (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) W E S O Ł E G O A L L E L U J A (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) ◊............(..(..( ◊...............)..)._..-.._ ◊............__)/.,','.......`. ◊..........,".....`......,--...`. ◊........,"...@.........'....`... ◊.......(Y.............(...........;''. ◊........`--.____,...............,..; ◊........((_.,----'.,---'......_,'_,' ◊............(((_,-.(((______,-'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej jak tu dzisiaj tłoczno :) Ja wyskoczyłam do sklepu uśpiwszy wpierw małą, a ona się obudziła i dała tacie taki wycisk że szok. darła się godzinę :( Madzik dobrze że już jesteś! olawd śliczny synuś! Patinko moje firanki i zasłonki pozostały nietknięte :( za to okna przetarte :) Alutek ale ci zazdroszczę że masz kuchnię zrobioną tak fajnie- ja mam nieodnowioną a przy dziecku szybko nie zrobię z nią porządku... Zrobilam fotki szala i torebki ale nie mam czasu ich załadować do kompa. Ale nie wiem czy udało mi sie uchwycić ten niesamowity kolor :) Pozdrawiami uciekam spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochanae:) chcialam WAM życzyc milego Dnia:) aneczka227 super ze sie odezwalas :) dbaj tam o Was:) 👄 madzik TY tez!!! odpoczywaj ile sie da!:) olawd dzidzia sliczna po prostu widac ze jestes szczesliwa:)) 👄 a ja sie szykuje do pracy od 7-13 i poznie chyba na 23 -..moze13 moze pozniiej..co do mnie i męża niee wie narazie jest dobrze jak jest ake nie wiem czy jeszce wrocimy do sibie ..on chce wrocic ale nie wiem czy a chce..ie chce uz awantur chce tylko spokoju. trzymajcie sie dzielnie:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka, a na poczatek tabeleczka STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................24.. . . .. .........25.04.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................6.................27.0 3.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................3.... .............03.04.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................37......... .................01.05.09 alutek29.................29.................29......... ...............25-06-09 graminis..................25.................26......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................26........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............11........... ...........23.10.2009 gab2901....................34..............21........... .............12.08.09 aneczka227.................21.............15.........................30.09.09 dorota822...................27.............7.......................20.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od rana juz galaretę z kurczaka gotuję i przygotowuję się do nadziewania kurczaczka ryżem, mięsem i warzywami. Już mogę zapomnieć o karkuweczkach i innych takich z wieprzowiny, tylko po kurczaku mam niski cukier. Czy to możliwe żeby przez tydzień schudnąć w ciązy kilkogram? Powinnam raczej przybierać na wadze. Od poczatku ciązy było 6 kg a teraz 5kg? to jak na 7 miesiąc chyba za mało, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejcia... ja dziś w domku... muszę ogarnąć ten sajgon przedświąteczny :-) byłam u gina ale nic nowego nie wiem :-( nie zrobił mi usg :-( awaria sprzętu, a dokładnie jest w trakcie podłączania nowego... więc niunię zobaczę dopiero 30.04... mam nadzieję... posłuchaliśmy serduszka pogadaliśmy o moich wynikach, jak zwykle zostałam uspokojona... no i to wszystko... a miałam mieć płytkę z fikołkami laluni :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek 😘 co za pyszności :-) madzik fajnie, że już jesteś 🌻 olawd... przecudny jest twój synuś ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ xxmadziaraxx fajnie ze sie pojawilas i dziekujemy za zyczenia :) alutek oj ja nie wiem jakie powinny byc normy jesli sie dobrze czujesz czesto chodzisz do lekarza to wszsytko powinno byc oki :) a jeszcze nadrobisz ostatnie 2 miesaice waga powinna isc do gory. ja mialam zawsze problem ze za szybko skakal mi w gore :O ale jestem wsciekla mam caly samochod porysowany najpierw z lewej potem z prawej i przod kluczem lub czyms ostrym a na czerwonym kolorze razi po prostu po oczach a wczoraj ktos doprawil z prawej strony bardziej juz nie wiem co robic a auto meza nietkniete nie mam zadnych wrogow 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj graminis :) mniam kurczaczek w galaretce zjadlabym oj zjadlabym taki dobry zjadlabym oj zjadlabym Ups chyba sie powtarzam :D slinianki pracuja pelna para :p kurcze graminis no co ten lekarz nie mogl sie sprezyc nie wie ze kazda mama pragnie zobaczyc swoje malenstwo a on takie numery wrr 😠 OLawd ja to chyba tak glosno cie wolalam ze mnie uslyszalas :D hmm moze powinnma pracowac w operze :p mam tak donosny glos a tak na powaznie synus sliczny sama slodycz :) 😘 ide sobie zrobic sniadanko zgadnijcie co?? kawa bez cukru i mleka hehehe potem jakas zupka w proszku a pozniej znow zupka i na kolacje znow zupka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka... no nie popisał się ale obiecał nadrobić na następnej wizycie... zobaczymy :-) głosik oczywiście oddany 🌻 alutek... kuchnia zapiera dech :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko o ten samochód to pewnie też bym się wściekła, pewnie to jakieś \"guwniarze\" się nudza, nie koniecznie trzeba miec wrogów. Kiedyś jak mieszkałam gdzie indziej babka stara rysowała ludziom auta bo pod jej oknem stawiają, a droga jest publiczna zaznaczam i jeszcze kartki z pogróżkami wsadzała za wycieraczkę, ale ktos na nia doniósł i dostała kolegium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dziwne bo auto meza stoi obnok mojego parkujemy pod domem tylko my wiec ktos sie ewidentnie na moje uparl :( uciekam na miasto do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się nie mogę doczekać patinko :-) autem się nie martw :-) szkoda nerwów :-) miłego buszowania po mieście :-) do póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ!!!! Misiaczki🌻 mam nadzieję, że dojdziecie do porozumienia i wszystko będzie ok, ten Twój M musiał dać w dupę xxmadziaraxx- dziękujemy za życzenia, wzajemnie👄 Aneczka- powinnaś wskoczyć wyżej w tabelce, wg terminu porodu:-) Madzik- zasłużyłaś na solidnego kopa!!! Masz szczęście, że jesteś w ciąży:-) Alutek- nic się nie martw kilogramami, dzidzi to nie zaszkodzi, ja w ostatnim trymestrze na przemian chudnę i przybieram, niedawno byłam już 3 kg na minusie, a teraz jestem 4 na plusie :-) (ale ogólem już 10kg do przodu!) Efqa- no, no nie ma to jak jakiś zakup dla siebie, idzie wiosna, a Ty laska jesteś:-) Ja wczoraj też widziałam taką śliczną tuniczkę białą, tak strasznie chciałam sobie kupić, ale szczerze mówiąc z kaską naprawdę krucho i tylko ją z żalem obeszłam:-( Może kedyś coś ładniejszego wypatrzę... Patinka- jestem z Ciebie dumna, pięknie się trzymasz!! Teraz, to już na pewno dasz radę!!!!! A z tym autem, to za jaja bym powiesiła Graminis- ale pech a tym usg! A teraz moje relacja z wczorajszej wizyty:D Skubaniec się przekręcił!!!!!!!!!!!!! Doktorek pełen podziwu, bo maluch był już dupką wciśnięty w kanał rodny, a jednak wyskoczył:D Teraz już naprawdę wierzę, że uda się uniknąć cc, choć zaczynam się panicznie bać!!!!!!!!!!!!!!! Ale najważniejsze- Adaś ma już 3kg!!!! Róza miała tyle przy porodzie:-) Teraz tylko czekam kiedy zechce wyjść... Jedynie jesli waga przekroczy 3,5 kg, to cc musi być, bo blizna nie wytrzyma, ale nie sadzę zeby tak urosł:-) Jejku, jakbym już chciała urodzić!!! Znając moje szczęście, to pewnie przenoszę Olawd- 👄 A co do mojego internetu, to podobno jakiś tam lilmit przekroczylam i dlatego mi tak szwankuje, dopiero po swiętach bedzie normalnie:-( Dranie, nie dość, że im się taką kasę za bezprzewodowy płaci, to jeszcze sobie limity wyznaczyli No i od rana zapiernicz! Zawiozłam Różę, pojechałam do apteki, bo mój M na antybiotyku nadal bez ruchu, teraz lista zakupów, trochę sprzątania i jakaś zupa dla M, bo się upomina.... No i pasuje po te zakupy jechać, bo nie mam na kogo liczyć, cóż jakoś dam radę... Te liście malin nienajlepiej się wyglądem prezentują... Ale zalałam, ponadto na opakowaniu pisze, że się z nich przyrządza kąpiele... Ale może po prostu w różnych celach się je stosuje? No zobaczymy... Jej, ale nabajzgrałam... Uciekam, bo pranie nastawiłam i zaczęłam zamiatać, a potem siadłam przed netem i wszystko leży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ta dobrze że Adaś sie przekręcił, z korzyścią dla ciebie i oczywiście dla niego, chociaz dobra wiadomość na święta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adaś jak wielkanocny zajączek przekręcił się i zrobił ci prezent :-) podzielcie się jakimś pomysłem na wielkanocne ciacho :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po zakupach zlapal nas deszcz ale folia wzieta najwazniejsze ze mala miala sucho cieplo i przytulnie :p ja tam moge przemoknac bylam na pieszo ponad godzina marszu zeby cos spalic :D kupilam malej jogurciki specjalne uwielbia bananowe i z brzoskwiniami i mango a dzis kupilam malinowe potrafi taki jeden kubeczek dosc spory zjesc na jeden raz :) Laurze kupialm wielkie czekoladowe jajo i w srodku miala niespodzianki min kubek bialy i farbki i musi namalowac jajacezka zajaczka potem do piekarnika wlozyc i bedzie miala wlasny kubeczek ale ma radoche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny widze ze juz sie zaczyna swiateczna goraczka ja teraz odpoczywam to mam chwile zeby do was zajrzec robie wszystko w zwolnionym tepie wiec caly dzien juz mam zaplanowany razem z jutrem boje sie o dzidzie wiec wole robic jak kaleka:):):):):):):):):): niestety plackow piec nie umie wiec to ma z glowy:):):) dziekuje za wybaczenie i mile przyjecie :):):) aby znajde chwile i napisze do was 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ty to naprawdę jesteś twarda!!!!! juz niedługo - jak widac Adaś juz przygotowany :D Dziewczynki Smerfcia napisała mi że postara się zajrzeć w święta do nas. Ona ma jutro urodziny 30-ste ! A ja sie pakuję bo jutro jedziemy do babci :) ale mam toreb yhhhh :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Wszystkim Wam życzę wesołych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy i załączam wierszyk który umieściłam już na naszej klasie ale przesyłam jeszcze raz: Zadumy u grobu pustego, Radości ze spotkania Zmartwychwstałego pokoju, nadziei, jajka smacznego i udanego oblewanego! I niech się nie zgubi wśród tylu pisanek Świąt sens prawdziwy - Jezus - baranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka;) Smerfetko kochana: Wiele gwiazdek jest nocą na niebie, Tyle samo najlepszych życzeń śle właśnie do Ciebie, Dużo zdrówka, szczęścia i radości, Niech Twój śliczny uśmiech na buzi zawsze gości, By było coraz mniej złości, a więcej pięknej miłości, Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń. I jeszcze maly bukiecik: http://www.polishstyle.pl/media/Image/produkty/kat_402608.jpg I chcialam Wam kochane zlozyc zyczenia Swiateczne bo raczej jutro juz nie bede miala czasu zagladnac, wiec: Alleluja, Alleluja! Wesoły nam dziś dzień nastał, Chrystus bowiem zmartwychwstał, Radujcie się więc i z ufnością patrzcie w przyszłość. Niech zsyła na Was laski i wnosi szczęście do Waszego rodzinnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak po prostu chciałam wam życzyć dużo radości i spokoju w te święta. Oby się powiodło staraczkom, bo te święta przypominają nam o cudzie jaki miał miejsce jakiś czas temu i oby was się kochane taki cud zdarzył. Jajko symbolizuje nowe życie więc trzeba dużo ich zjeść ;-) (żartowałam oczywiście z tym jedzeniem). Przyszłym mamom zdowych dzieci, a kobitkom, które są już mamami pociechy z dzieciatek. Tego wam kochaniutkie życzę na święta i oczywiście mokrego dyngusa (ale bez łez) Właśnie wyjeżdżam do rodziców, do zobaczenia we wtorek, nio może poniedziałek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja wlasnie wstalam i zobaczylam na wkladce lekka brazowa plamke ::(:(:(:( zmienilam wkladke i znow sie pojawila nie wiem co robic bardzo sie boje czytalam na forach ze to moze byc stara krew i nie ma co sie martwic zadnych objawow nie mam oprocz tych plamek zaraz obudze dawida i pojade dolekarza bo ze strachu umre:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................24.. . . .. .........25.04.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................6.................27.0 3.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................37......... .................01.05.09 alutek29.................29.................29......... ...............25-06-09 graminis..................25.................26......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................26........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............11........... ...........23.10.2009 gab2901....................34..............21........... .............12.08.09 aneczka227.................21.............15............ .............30.09.09 dorota822...................27.............7............ ...........20.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009 Wesołych, pogodnych, rodzinny Świąt Wielkiej Nocy. Niech te święta, ten czas optymistyczny, dadzą nam nową nadzieję. Idźmy ku spełnieniu radosnemu. Niech żyje nowe życie... Pozdrawiam dziewczyny!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×