Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

i jeszcze zmieniam tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................24.. . . .. .........25.04.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................6.................27.0 3.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................3.... .............03.04.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................36......... .................01.05.09 alutek29.................29.................28......... ...............25-06-09 graminis..................25.................26......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................26........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............8............. ......ok 01.11.2009 gab2901....................34..............21........... ...............12.08.09 aneczka227.................21.............15........... ...............30.09.09 dorota822...................27.............7............ ................20.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ceny zabawek w polsce są przerażające o ubrankach nie wspomnę ostatnio szukalam zabawki na prezent i okazalo się, że zdrożały wszystkie o 30-40 zł masakra na allegro tez juz nie ma rewelacji są jeszcze komisy ale tam ceny też nie są małe ubranka głownie kupujemy na przecenach i wtedy H&M, Reserved czy Smyk wychodzi bardzo przyzwoicie my kupujemy juz prawdziwe buciki i są dopiero ceny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie Cześć patinko, jestes??? Krzesełeczko ładniutkie i głosik oddany :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek!!! no ceny są niestety przerażające... u mnie na moje szczęście jest trochę maluchów dookoła więc trochę nas to odciąża bo rodzinka i znajomi trochę rzeczy nam dali... resztę trzeba dokupić :-) ale to będą najmilsze zakupy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie graminis że dostaniesz sporo rzeczy, to zawsze kasa zostaje w kieszeni. Wczoraj dzwoniła do mnie szwagierka i już mogę odebrać fotelik bo dla swojego dziecka kupili już większy a mi odda ten malutki, a dała mi już 2 kartony ubranek. chciała mi dac jeszcze wózek bo ma niezniszczony ale ona jest o wiele niższa ode mnie i nie za bardzo mi pasował. Dziś mi się śniło że już urodziłam i to w domu bo jakoś do szpitala było daleko i to za wcześnie bo w 34tc , ale wszystko było w porządku. Tuliłam swojego synusia i byłl taki śliczny, a my dalej sprzeczaliśmy się jak dac mu na imię hi hi. Przeciez nie może nazywać się junior ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek z tym imieniem to nie takie proste u nas ciągle rebus :-) no i właśnie... śliczniusi brzusio!!! makarony też mi się straszliwie podobają!!! zamawiałaś na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis zamawiałam je na allegro,wziełam bordowe bo takie mam dodatki w pokoju. Już się do nich przyzwyczaiłam, choć z poczatku nie było łatwo, bo przez 4 lata nie miałam firanki, tylko po bokach była taka z organtyny i u góry była pomarszczona, tak więc na oknie było pusto i dużo światła. Ale denerwowało mnie to że jak szłam ulicą to widać było, że moje okna były takie puste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super wyglądają... zawsze zastanawiałam się czy ładnie wyglądają tylko w katalogach z firankami czy w normalnych oknach też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiąc szczerze to nie są takie złe, też miałam obawy zamawiając je, ale cos musiałm na okno powiesić a nie mogłam nic ddokupic podobnego do tych poprzednich firanek, bo po rzestawieniu mebli wpokoju musiałam coś zawisić na drugą stronę. I chyba wybór nie był zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wybór!!! bardzo fajnie też wyglądają spięte... powiedz mi jeszcze jak cię to wyszło cenowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam 3 sztuki 1,5m i na wysokość 2,3m po 40 zł/szt + klamry 3 szt po 12 zł/szt + wysyłka to jakieś razem 170 zł. W sklepie widziałam je o wiele droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One mają tunel na karnisz ale siostra przyszyła mi taśmę żeby równo się marszczyły. Rozmawiałam też z kobitka ze sklepu i ona mówiła że można je podcinać , tylko żeby zapalniczką zabezpieczyc końcówki, mówiła że ludzie rózne wzory z nich wycinają np. jakieś fale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Malo zagladam na forum bo nadrabiamy siedzenie w domu i spedzamy cale dnie na dworze z niuniem a on jest w 7 niebie :) a po powrocie trzeba troche porzadkow na swieta robic :) EfQa my mamy takie samo krzesełeczko też niebieskie z owieczka jest super mi juz sluzy od grudnia i wszystko ok :) Dziewczyny a czy madzik nie mowila ze jej nie bedzie 2 tygodnie bo do mamy chyba jedzie czy mi sie wydawalo ?? kurcze probuje odszukac jej ostatnia wypowiedz i nie moge :) Koichane pozdrawiam i caly czas jak mam sekunde wolna to czytam co u was i tzrymam za was kciuki BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kochane mam pytanie już drugi dzień wieczorem bolał mnie brzuch ale nie podbrzusze tylko brzuch i nie mam pojęcia od czego zaparzyłam sobie mięty i to mi pomogło raczej mnie boli tak na środku a nie od dołu akie to dziwne bo po miecie mnie przestaje to tak jakby wątroba albo żołądek.Mam jeszcze pytanie odnośnie jedzenia bo niektórzy mówią że w okresie ciąży nie można jeść wątróbki a w pierwszym trymestrze marchewki czy to prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że porządki przed świętami nawet na forum są:). Ja już mam posprzątane jak mąż był to pomógł mi posprzątać bo sama to bym, pewnie nic nie zrobiła, na święta niestety będę sama no może nie tak całkiem bo jadę do mamy już w piątek i wracam w poniedziałek wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota w ciąży nie mozna jeść wątróbki, serów pleśniowych, wędzonych wędlin nie parzonych i pić mięty tak mówił mi lekarz. Melisę też mi kazał odstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tylko sie melduje bo zaraz jade do konsultantki w tym tygodniu 2 dni wcczesniej poniewaz jedzie na wakacje wiec trzeba sie zaopatrzyc i znow wchodzenie na wage :O buzki Efqa sliczne krzeselko :) tez nie bawem pojde kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! No wreszcie się dostałam na forum, szkoda nerwów, wczoraj do wieczora wszystko szwankowało. Alutek- makarony super, a jednak można przypalać:-) Dorota- daj spokój z jakimiś przesądami, marchewki nie można??? Kto to wymyślił??? Lilowa- nie sądzę, żeby na początku można było rozpoznać bliźniaki :-) Ty chyba też za bardzo się stresujesz:D Efqa- super zakupki Patinko- jak tam, wizyta u koleżanki? Miałaś przysłać zdjęcia! Misiaczki- gdzie jesteś???? Myszko👄 Ewelka, Sara, Pani Misiowa👄👄👄 Madzik- ale nas straszysz! Graminis i Alutek- nie moge uwierzyć ---kiedy Wam te tygodnie tak zleciały???????????? U mnie mąż wczoraj z temperaturą wrócił, ledwo żywy, dobrze, że Róża się trzyma. Ja od rana mam podejrzane skurcze, ale już mnie to nie rusza, co ma być, to będzie! Jutro idę do ginka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Monia że juz jesteś, Adaś pewnie nie może się doczekać kiedy przyjdzie na świat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutka29 myślę że nic się nie stanie jak tej melisy popiłam tak dwa dni pod rząd jak myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze zmiana przed świętami:D STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................24.. . . .. .........25.04.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................6.................27.0 3.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................3.... .............03.04.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................37......... .................01.05.09 alutek29.................29.................28......... ...............25-06-09 graminis..................25.................26......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................26........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............8............. ......ok 01.11.2009 gab2901....................34..............21........... ...............12.08.09 aneczka227.................21.............15........... ...............30.09.09 dorota822...................27.............7............ ................20.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009 Alutek- pierwsze słyszę, że melisę i miętę zabronił???? Jakiś dziwny doktorek, albo ziołom nie ufa? Ja tam w pierwszej ciąży miętę piłam baardzo często, bo lubiłam taką herbatkę, a melisę, to doktorek wręcz polecał, zwłaszcza po śmierci mamy, bo nic innego nie wolno na takie stany depresyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek- ja w ogóle nie wierzę w to, że już niedługo będę rodzić. Po śmierci mamy, żyję w jakimś transie i pewnie dopiero obudzę się, gdy urodzę:-) A dziś czuję jakby maluch inaczej leżął, być może nocą był fikołek:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Monia wszyscy co innego mówią ale co pić jak boli jeśli leków żadnych nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może przewrażliwiony albo może miał złe doświadczenia, trudno powiedzieć. Ja też melisy dużo piłam i czasami myslę że to dzieki niej jestem w ciąży bo w pracy było ciągle dużo stresu i musiałam jakoś się wspomagać i jakos relaksować. Teraz tylko piję 2 razy dziennie herbate zieloną i duuuuuzo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota- mięta absolutnie nie powinna zaszkodzić. Ale jeśli nie chcesza, to po prostu zażyj zwykły paracetamol, to najbezpieczniejszy lek. Powinien pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×