Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Kalpek ja tez dostałam doła po tej piosence bo wracam do prac a dzidzia zostaje z nianią ... wprawdzie tylko trzy dni po 6 godzin ale przybita jestem. Za trzy miesiące to będą już 4 dni... Taka jest szara rzeczywistość.. Teraz nie mogę się wycofać bo niani zawróciłam glowe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-( witam smutasko z rańca... nie chciałam Was smucić piosenką :-( już nie będę wrzucać takich linków :-( ewqa... musisz być dzielna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) Efa bedzie dobrze zobaczysz :) ja Laure nie widywalam tygodniami bo wyjechalam do pracy jako kucharz do szczyrku za duzo godzin pracy i nie oplacalo sie wracac do domu chocby na 2 godzinki zeby zobaczyc mala.Fak wytrzymalam tak tylko miesaic ale tylko dlatego ze szefostwo wyzywalo sie po sobie i po tem po pracownikach. aha :p ze bede skromna patrz stopka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa---- nie smuć się, te 6 godzin szybko zleci, zobaczysz ja od wrzesnia wracam do pracy a mala idzie do złobka wiem że mala bedzie juz miala rok i osiem miesięcy i bedzie juz duza i sobie poradzi ale nie umiem sobie tego wytlumaczyc dlatego chyba juz zawsze bedziemy sie martwic najpierw w ciąże nie moglysmy zajsc a jak juz jest dzidzia to trzeba ją zostawić i wracac do pracy kalpeczku ----- nawet nie wiesz jak ja bym chciala zebys zlapala brzuszek po Moni albo alutek musi byc dobrze, nie ma innej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd się biorą te pomarańcze? nie ma co komentować... tylko nerwy sobie psujemy... żal mi ciebie pomarańczo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalało mnie dzis rano i strasznie mnie boli brzuch i jajnik:(:(:(przyszła wczesniej o jeden dzien,ale w sumie dobrze,bo jakby sie spoznila to bym sie juz nakrecała..ale nie ejst mi az tak bardzo smutno,bo juz sie przyzwyczailam w sumie,ze zawsze mnie nawiedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek slonce ty moje :) wazne ze @ sa regularne wiem wiem ze nie chcesz aby cie nawiedzala ale widac ze zcyklami masz w porzadku.kurcze tylko gdzie lezy problem ?:( p.misiowa ja i kozak :p a gdzie tam ciesze sie :) bardzo mazy mi sie 80 kg do konca maja :) wlasnie masazer trzepie mi tyleczek a laptop na masazery lezy i tez ma wibracje :D uzalezniona jestem nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek ❤️ zobaczysz... coś się odblokuje i złapiesz brzuszek :-) patinko :-) podziwiam, naprawdę... ja z moim zapałem nigdy bym nie dała rady :-( panimisiowa... fakt przydałby się ktoś do tyłeczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kalpek🌼 Kochanie Ty sie nie smuc... jestes mloda osobka, wszystko przed Toba!! Nie martw sie!!Mam kilka lat wiecej na karku i idac Twoim torem myslenia juz calkiem powinnam przestac wierzyc,ze bede mamcia. A tak w ogole to na jakim etapie jestescie z badaniami? Patinka🌼 gratulacje!! Idziesz jak burza... Sluchaj.. jest sprawa.... moge od Ciebie tez tego masazyste odkupic ;) Jak testy?jak sie czujesz? Efqa🌼 Slonce, ja tez planuje wrocic do pracy po macierzynskim... pomimo tego, ze oplaty za zlobek beda pokrywac sie prawie z moja pensja... mimo wszystko wydaje mi sie ze warto!Maz zna moje podejscie i wierze, ze bedzie mnie wspierac w tym postanowieniu. Moze pomyslicie, ze zmienie zdanie, ze teraz mi sie tak wydaje albo ze mam zamiar byc jakas wyrodna mama- ale ja wiem, ze po prostu potrzebuje pracy i ludzi, i nie wydaje mi sie zeby na tym moje dziecko mialo ucierpiec. Nie wiem czy wroce na pelny etat ale na pewno nie mam zamiaru odpuszczac sobie mojej pracy. Graminis🌼 jak sie dzis czujecie Moje Trzpiotki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa pewnie masz bardzo fajna prace w ktorej sie spelniasz nic tylko zazdrosic :) ja nigdy takiej nie potrafilam dostac kocham gotowac i mialam prace w hotelu ale po prostu wykorzystywali mnie i traktowali robota ktory nigdy sie nie meczy i moze odwalic prace za 5 ciu :( a ja sie glupia dawalam i jeszcze pokazywalam ze na wiecej mnie stac :O a masazera za nic nie oddam :) w argosie maja :p a wogole nie wolno ci w ciazy bo to ma sile ogromna ja teraz brzucha juz nie robie bo nie wiem co w koncu sie wykluje czy tez nie. sytuacja wyglada tak ze brzuch boli jak na zblizajaco sie @ ale mam jeszcze pare dni wczoraj obliczylam dokladnie 6. kolezanka zrobila ze mna dzis test ten sam u niej sie bialutko a u mnie slabiutenka kreska sie pojawila i nie znika z dni poprzednick te kreski nie znikaja sa caly czas nie wiem co myslec a powinnma czekam do @ wyjscia w sumie nie mam. ale nie potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko🌼 raczej splenienia w tej pracy nie odczuwam. Jestem po filologii polskiej spec. nauczyciel oraz komunikacja spoleczna a pracuje w biurze rachunkowym. hehe Traktuje te prace jak wyzwanie, udowodniam sobie, ze potrafie byc dosc elastyczna. Liczby zawsze mnie przerazaly, a teraz musze sobie z nimi radzic. Nie przestalam jednak wierzyc, ze bede kiedys pracowac w zawodzie. Mam nadzieje,ze niedlugo otrzymam potwierdzenie, ze moge uczyc rowniez tutaj a i z czasem wierze ze uda mi sie wkrecic do PR ( jest to jednak kwestia przede wszystkim poprawy umiejetnosci jezykowych- a to juz dluzsza bajka :( ) Ostatecznie marzy mi sie wlasny biznes... takie mam plany i wiem, ze moja dzidzia bedzie bardziej szczesliwa, gdy mama bedzie spelniona rowniez na tym gruncie ;) Jesli chodzi o Twoje testy, to chyba faktycznie... pozostaje nam tylko czekanie. Ale bierzesz pewnie teraz bardziej pod uwage, ze Fasolka i Tobie mogla sie juz trafic... mam nadzieje, ze lepiej czujesz sie z ta mysla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa ojej wyksztalcona z ciebie kobieta :) na pewno ci sie uda jestes inteligentna osoba i widac ze brniesz do swego celu :) jak na razie jeszcze nie dopuszczam do siebie takiej mysli patrze ciagle na testy i jak nie widze 2 giej kreski to mowie uff ale jak sie pojawia to znowu mysle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Od niedzieli brzydka pogoda,aż się nic nie chce robić wrrrr... jak ja nie lubię takiej pogody.dziś przychodzi facet od internetu i bierze kable,bo zakładamy bez przewodowy,nie długo powinien być,wiec nie wiem czy dziś to zrobi i czy będę mieć neta,jeżeli nie,to odezwę się do Was jak będę już mieć,ale myślę ze dziś wszystko zrobi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko... nieładnie... ;-P my chciałyśmy masażerka na chwilkę na tyłeczki ;-P lilka ja jestem podekscytowana dziś od świtu, bo idę niunię oglądać a w pracy mam roboty huk :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Patinki
Musisz sie okreslic, czy chcesz miec jeszcze dzieci czy już nie - bo jak nie to wyslij męża na wazektomię, u was jest bezpłatna, i będziesz miała z głowy problem ewentualnej ciąży. Bo tak jest z reguły, że jak sie chce, to nie ma dziecka, a się nie chce, to sie człowiek rozmnaża jak te twoje króliki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka- zobaczymy czy mi tego zapalu zostanie gdy dzidzius bedzie wiekszy ;) A testy wydaja sie byc negatywne, tzn u mnie nie widac drugiej kreski.A Ty cos tam widzisz jednak?? Jakis cien cienia? :) Graminis🌼 pamietam- trzymam kciuki za Was Dziewczynki. Madziara🌼 pogon wiec tego swojego fachowca. ;) Kurcze, ale mam ochote na bigos!!!! Skad on mi do glowy przyszedl to nie mam pojecia??!! Pierwszy raz mam takiego smaka na cos... tzn pierwszy raz czuje co to zachcianka ciazowa... Probuje zaspokoic glod czyms innym ale wszystko inne jest be.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczo- Dobra Rado ;) A co z tymi, ktorzy na jakis czas odkladaja decyzje o poczeciu dziecka?? Czy moze takiej mozliwosci nie bierzesz pod uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka pomarańcze olewamy :-) a co do testów to ja widzę cień cienia... ale to może być wynik huśtawki hormonalnej, tym bardziej, że jesteś na diecie, która przynosi efekty :-) pozostaje czekać na termin @... lilka... mówisz bigos??? ja dziś mam ochotę na cokolwiek z grilla!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Graminis🌼 ale tylko pomysl o takim pysznym, kwachotkowatym, chudziutkim bigosiku z grzybkami... do tego swiezutenki chlebek... o jaaaa ciekawe czy dostane tu gdzies dzis kiszona kapuche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa graminis :O bigosik z grzybkami :O chlebek lekko przypieczony w piekarniku albo warzywne szaszlyczki z grila pomidorek 3 kolory papryczki pieczareczka kielbacha polska oczywiscie ojej :O moj zoladek litosci. droga pomaranczko (mam wrazenie ze to ktoras z nas) ja kocham dzieci i pragne miec w przyszlosci jeszcze jedno po prostu jestem w szoku ze stalo sie to tak szybko.A ja mialam kroliczki samiczki jesli o nich mowa i daj im swiety spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka jeżeli pomarańczow arobi się któraś z nas żeby bezczelnie dodawać głupie komentarze to byłoby to straszne... i jeśli tak jest to tym bardziej żal mi pomarańczy... ale myślę, że nie... bo na naszym forum są same kochaniutkie staraczki, brzuchatki i mamuśki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka🌼 oprocz tej kielbachy to wszystko nam pasuje ;) :) Szukam wlasnie po ksiegarniach interentowych jakis ciekawych ksiazek - takich o ciazy, ale rowniez cos z babskiej literatury.Poki co, mam Tracy Hogg- Jezyk niemowlat. Zamowie juz teraz.Do naszego wyjazdu do PL powinni wyslac, wiec nie bede musiala tam biegac po ksiegarniach tyle co zwykle...Mozecie cos polecic fajnego?? Postanowilam tez cos zamowic dla Malzowego Bratanka, do ktorego idziemy na pierwsza komunie. Jego Rodzice powiedzieli, ze Mlody zbiera pieniazki na komputer, ale ja chce zeby mial tez jakas pamiatke od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×