Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

zmieniam tabelke STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........25.05.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................7................07.02. 2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................2........ .............05-05-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........07.05.2009 lulkusia....................24....................13.... ...............23.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................39......... .................01.05.09 alutek29.................29.................30......... ...............25-06-09 graminis..................25................30.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................29........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............13........... ...........23.10.2009 gab2901....................34..............24........... .............12.08.09 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............8............ ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............8........ .............06.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Monia!!! wielki gratulacje!! super, że już tulisz Adasia i że od razu się przyssał;) - wie co dobre;) dochodź szybko do siebie!! i wychodz ze szpitala!! wracaj do nas;) i rzucaj celnie brzuszkiem- może któraś złapie;) ja w tym miesiącu raczej nie, bo pierwsze oznaki @ juz są- znów mam jakies plamienia...pozatym progesteron po owulacji mialam za niski zeby cos z tego moglo byc;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:):):) GRATULACJE MONIA uściskaj mocno Adasia !!!!!!:):):):) LILIOWA również gratulacje że w koncu mogłaś się przepisać do drugiej tabelki buźka dla ciebie 👄 teraz tylko czekać na maleństwo witam nowe dziewczyny :):):) ja byłam w sobotę znów na usg zobaczyć na moje pęcherzyki i okazało się że jeden pękł a drugi był na 32 mm,i doktorka powiedziała ze może być ze są szanse ale muszę czekać do @ i jak nie dostane to zrobić test a jak dostane @ to znów muszę brać clo i w 15 dc dostane PREGNYL żeby pękły pęcherzyki,tak że teraz czekam jeszcze ok.tygodnia i zobaczę co będzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki alutek urodziła :-) wczoraj o17:50 :-) maluszek waży 1600g i mierzy 45cm :-) to wcześniak ale dostał 10 punktów :-) no i mamy naszego forumowiczowego bobasa!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie No no jakie super wiesci Monia Gratuluje nareszcie tulisz swojego Adasia cieszymy sie bardzo ze u was wporzadku i przesyłamy buziaki Alutek i dla Ciebie wielkie Gratulacje no prosze razem z monia macie dzieciaczki z tegosamego dnia szkoda ze maluszek nie poczekal do terminu ale najwazniejsze ze jest zdrowy i wszystko wporzadku JEszcze raz Ogromne gratulacje dla naszych mam :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka a ty robilas monitoring?? bo za maly progesteron swiadczy o cyklu bezowulacyjnym u mnie tak bylo i to bylo pzyczyna braku dzidziusia i przedluzajacych sie cyklow dostalam clo pozniej luteine i w 3 cyklu zobaczylam 2 kreski wiec jescli nie robilas monitoringu to zrob w tym miesiacu szybko bo moze to jest przyczyna i lada moment bedziesz sie cieszyc fasolka :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kakusia :-) ale się cieplusio zrobiło na topicu :-) dwóch całkiem nowych przystojniaków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Monia gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄👄👄👄 alutek ale szok Ty też już masz swojego syncia🌼🌼🌼🌼 graminis alutek cos pisala co spowodowalo wczesniejszy poród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam i znowu placze jak boberek!!!! Oj Mamusie nasze Kochane!! Tak sie ciesze!! 🌼 🌼 🌼 🌼 Gratulacje!!!! ❤️ Dochodzcie szybko do siebie!! I wracajcie tu do nas !! Buziaki dla Maluszkow!!! 👄 Usciski dla Was!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek trafiła do szpitala bo odeszły jej wody... podtrzymywali jej ciążę ale wczoraj miała już zakażenie i z tego powodu musiała maluszka urodzić... mały leży w inkubatorze ale ma się dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na dodatek piszę sobie sama ze sobą!!! alutek poszła odwiedzić maluszka!!! dam znać jak będą jakieś newsy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis 🌼 a ja nigdy do placzliwych osob nie nalezalam! No , ale jak tu sie nie wzruszac, jak sie czyta takie dobre wiadomosci od rana... no to Kochana Graminis, teraz Ty jestes pierwsza w kolejce ;) Jak sie z tym czujesz? A tak poza tym to malo piszesz o zajeciach w szkole rodzenia, a ja ciekawa jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o... Pani misiowa :-) ja mam gdzieś w szufladce płytkę arki :-) fajna piosenusia... chyba będę puszczać niuni :-) dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to relacjonuję kochana: wczoraj było cudne spotkanie z położną o pierwszej fazie porodu i miałyśmy ćwiczenia z oddychania!!! najważniejsze to jechać do porodu z przeświadczeniem, że to nasza wyjątkowa misja... że trzeba maluszka zapraszać na świat i mówić mu jak bardzo się na niego czeka i jak mocno chce się już go tulić... podobno jest to udowodnione naukowo, że porody po "ustaleniach przyjścia na świat" z dzidzią są łatwiejsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panimisiowa... wrzucam tekściora :-) To moje pierwsze godziny Jestem najmłodsze z całej rodziny Jestem jak małe ziarenko Czuje że żyje urosnę wam prędko Ja jestem Ja czuję Ja żyje moje serce bije To moje pierwsze tygodnie U mamy pod sercem jest mi wygodnie I czekam z radości już skacze Kiedy was w końcu wszystkich zobaczę Ja jestem ... Moje serce już dawno bije Dziękuje ci mamo za to że żyje Moje serce już dawno bije Dziękuje ci tato za to że żyje Moje serce dla ciebie bije Dziękuje ci Boże za to że żyje Moje serce dla ciebie bije Dziękuje ci Boże za to że żyje Ja jestem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, szkoda ze ze jestem w pracy- z checia posluchalabym tej pioseneczki. Zrobie to jednak wieczorem... ja ostatnio sluchalam sobie na youtube kolysanek G. Turnala i M.Umer- tez piekne. Jak bede w Polsce koniecznie musze kupic te plytke. Jesli nie slyszalyscie, to poszukajcie koniecznie. Graminis🌼 no i wlasnie o takich sprawach pisz Kochana. Wszystkim nam sie to przyda :) A wczoraj dostalam list od poloznej, ze mam sie stawic 10.05.2009 tj w niedziele w szpitalu. Jestem zdziwiona ich szybkim dzialaniem, bo mieli skontaktowac sie ze mna dopiero po powrocie z PL. Mam nadzieje, ze to po prostu chec poznania naszej Fasoli, a nie to ze cos z moimi wynikami jest nie tak...sprobuje sie dowiedziec wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka słowa cudnej położnej działają jak środek uspokajający :-) cieszę się, że zdecydowałam się na tą szkołę rodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis🌼 masz racje... musze sie dowiedziec czy tu jest taka mozliwosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam alutkowo :-) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........25.05.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................7................07.02. 2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................2........ .............05-05-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........07.05.2009 lulkusia....................24....................13.... ...............23.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................39......... .................01.05.09 graminis..................25................30.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................29........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............13........... ...........23.10.2009 gab2901....................34..............24........... .............12.08.09 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............8............ ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............8........ .............06.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009 alutek29..............synek............Pawełek...................27.04.2009 PAWEŁEK czuje się dobrze... alutek jest dzielna mimo, że miała łyżeczkowane łożysko... szycie ją boli ale daje radę... macie pozdrowienia dziewuszki no i gratule dla moni 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie Gratulacje dla MOni jeszcze raz i dla Alutka ale niespodzianke zrobila :) a ja jestem zalamana wiem ze nie powinnam tego pisacc tutaj bo to nie to forum albo lepiej nie eh mam metlik w glowie.Nie wiem co robic. za 2 dni bedzie nowa stopka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko 🌼 mozesz pisac o czym chcesz... czy tutaj czy na email. Musisz sprobowac sie uspokoic... wiem, ze to trudne.Ale pamietaj, ze to tez dla dobra Dziewczynek. Powiedz jak sie sprawy maja? Szukacie domku? Jakis odzew z policji? Co malzonek proponuje? Kurcze, chcialabym Ci jakos pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam pismo z policji dzis jade do drugiego coucilu maja znajomi wpasc oddac karte pamieci do kamery i jade. spie w strachu caly czas :( zaraz wam cos pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 roznych firm wyszlo tak samo rece mi sie trzesa gdybym miala tu rodzine pomoc to bym sie cieszyla bardzo ale w mojej sytuacji ;( udusze meza ale nic mu nie chce gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko🌼 nie robilam nigdy takiego testu ale czy ta kreska nie powinna tez byc wyrazna w okienku testowym?? Ile spoznia Ci sie @?Jesli to ciaza Kochana, to tylko sie cieszyc!! Poradzicie sobie na pewno!A jak sie martwisz tym wszystkim, to przeprowadzajcie sie do naszego miasta- otworzymy male domowe przedszkole i wszystkim nam bedzie lepiej... tu spokojna okolica, zielone miasto a i z praca nie jest tak zle... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×