Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość lulkusia
Patinko ja bym zycie oddała za taki wynik na tescie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko rybko złota :-) jesteśmy z tobą, pamiętaj :-) i jeśli to fasolinka to już jest nasza ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Alutek serdecznie gratuluje kochana 🌻🌻🌻 i Pawelek jest juz na swiecie, ale dobrze ze zdrowy i wszystko w porzadku z Wami, choc niespodzianke nam zrobilas naprawde👄 👄 Graminis, dziekujemy za przekazanie nam wiesci i pozdrow Alutka i Pawelka od nas👄 Patinko nie denerwuj sie tak, bedzie dobrze.....sciskammmmmmmmmmm👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszuniu!!! oczywiście alutek pozdrowiona od was wszystkich i pawełek całusy dostał :-) przekazałam jej też newsa monisiowego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem zla jak cholerka......😠😠😠😠😠 Jakis miesiac temu rodzice starali sie o wize do Stanow Zjednoczonych i nie dostali , a dzis byl mlodszy brat bo chcial przyjechac za chrzestnego Mateuszkowi i znow mu nie udzielili wizy......jestem tak wsciekla na tych wszystkich co tam siedza w tym Krakowie ze niewiem.....tak chcialam sie zobaczyc chociaz z bratem, jak juz rodzice nie dostali, a tu dupa zimna....wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko taka już jest ta nasza polska biurokracja :-( nie denerwuj się :-( rozumiem, że musi ci być przykro ale jak widzisz na tych pieprz... urzędasów nie ma mocnych :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis czasami ludzie nie chca wyjezdzac a ida tylko tak z ciekawosci po wize i Ci je dostaja, a Ci co bardzo chca jechac w odwiedziny do rodzinki bo dlugo nie widzielismy sie( moj najstarszy brat jest tu 18 lat- i od tej pory nie widzial sie z rodzicami), ach juz nie mam sily sie nawet zloscic czy plakac, bo wiem ze to i tak nic nie da......najbardziej mi przykro bylo jak rodzice 3 lata temu tez sie starali o wize, bo chcieli na moj slub przyjechac i tez nie dostali, to siedzialam i wylam przez pare dni:(:(:(:(:(:(:( Mam nadzieje ze juz niedlugo sie zobaczymy, bo na te Ameryke juz nie moge patrzec.....jeszcze troche i zjedziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zostałam sama... ale ja już zmykam powoli!!! czekam patinko na wieści... nie martw się!!! na pewno wszystko się ułoży kochana ❤️ dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Monis gratuluje z całego serca,masz już dzidzie przy sobie❤️🌻 Zycze szybkiego powrotu do domciu i bądźcie zdrowi...👄 Alutek gratuluje z całego serca,masz już dzidzie przy sobie❤️🌻 Zycze szybkiego powrotu do domciu i bądźcie zdrowi...👄 Patinko kochana a Ty się nie denerwuj,zobaczysz będzie dobrze,ja bym się bardzo cieszyła na Twoim miejscu,ale jak chcesz to możemy się zamienić,trzymaj się kochana❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę dni mnie nie było a Wy dziewczyny od razu tak wywijacie... Monia urodziła - miała prawo bo termin się zbliżał... Alutek się pospieszyła przed terminem... a Patinka czyżby nam ciążę ogłosiła??? Patinko ten Twój mąż to ma chyba super wyszkolone żołnierzyki... podeślij mi parę, bo ja jutro znowu prawdopodobnie będę podchodziła do inseminacji więc by mi się bardzo przydały. Patinko nie chcę Cię denerwować, ale to może oznaczać, że całą dietę i wyrzeczenia diabli wzięli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz wrocilam mezowi nic nie gadam.ale czy myslicie ze ten test jest pozytywny? a moze za blada ta kreska co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa z olivka tez mialam jasna jestem jeszcze przed @. spojz w stopke na fotosiku mam zdjecia z testow z zeszlego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek!!! gratulujemy!! super!! przytulaj maluszka mocno, dawaj cycusia i szybko nadrobi te 2 miesiące które jeszcze miał przesiedziec w brzuszku!! kakusia: ja nie robilam monitoringu narazie mialam tylko usg w 12 dc i pęcherzyki były super, wiec działaliscmy, a czy pękły tego nie iwem. a jakie mialas wyniki progesteronu?? jesli pamietasz?? moje cykle raczej nie sa dlugie- 29-31 dni. chyba bede naciskac na lek. zeby mi ten monitoring zrobil, chociaz jak zobaczyla takie pęcherze to stwierdzila ze mamy dzialac i juz i dopiero za 2, 3 mies przyjsc jak nic z tego nie bedzie. graminis- proszę mnie nie obrazac- ja też jestem pieprzonym urzędasem;) hihi żartowałąm... pracuje w urzedize i wiem ze przepisy polskie sa tak chore jak nigdzie na swiecie!! patinko!! trzymaj się - ja chetnie odkupię ten widok na tescie;) wszystko sie ułoży!! będzie dobrze. kreska jest b. blada wiec moze to nie to co myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh cóż ja bym dała, żeby zobaczyć te 2 kreseczki. .. mam wierzyć i ufać że kiedyś nam się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane oddam wam ten test ile bym dala zeby wam wyszly te 2 kreski :) nie myslcie ze sie chce pozbyc itp po prostu nie chcialam tak szybko bo jestem tu sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy myślicie że po 4 latach nieudanych starań powinnam się zgłosić na in vitro??? ale to jakby taka ostatnia szansa... a co jeśli i to zawiedzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko mi taka sama kreska wyszła jak wtedy co mi wysłałas testy,gratuluej :)a mi minusik wyszedl :(:(:( Alutek gratulacje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek jejku jakie to nie sprawiedliwe 😭 ja jestem w szoku meza zadusze on to celowo zrobil a taka decyzja powinna byc wspolna. jejku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam wszystkich urzędasów z serduchami :-) patinko jakby nie było, wiem, że poradzisz sobie kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko,bedzie dobrze,zanim urodzi sie \"chłopczyk\"to Olivka bedzie juz biegac :) Mi sie nie uda chyba nigdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpeczku :-) i wam się ułoży :-) zaczęło się rzucanie brzuchami :-) ja uciekam buziole kochane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×