Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

masz rację monia!!! zmieniam!!! witam z rańca!!! zapraszam na naleśniczki i kawkę :-) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................26.. . . .. .........20.07.2009 nikolka25...................25..................29.... ........ok 15.07.2009 misiaczki....................23.................44... ..............????????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............04.07.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................9................ 06.07.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................5... .............08.06.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34................4 z clo ...............06.07.2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........04.07.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............23.05.2009 anula177..................26....................5....... .............24.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................38.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................37........ ................15-07-09 gab2901....................34..............29........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............22............ ........ .29.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............16....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilość cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za pocieszenie :D Mnie się wydaje, że to tak potrwa do 3 miesiąca, bo na ogół 3 miesiąc to taki przełom, chyba... :-) Ale często chłopcy są terrorystami, jak to mężczyźni :P Maluch zasnął, choć nie wiem na jak długo, miałam plan zrobić sobie jakiś obiad i umyć głowę, ale oczy same mi klapią :-) Wobec tego olewam wszystko i kładę się, z nadzieją choć chwilowej regeneracji:-) Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bylam na dlugim spacerze, nogi odmawiają mi posluszenstwa ale widze na oknem, ze juz ostro wieje i bedzie burza to przynajmniej moje dziecko sie dotlenilo odpowiednio zaraz doprawiam zupe potem kotleciki z piersi z kurczaka idą w ruch na deser czeresnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia :-) widzę, że z facetami to od małego przerąbane ;-) witaj panimisiowa!!! to ja się melduję na obiadek i na deser też ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale grzmiiiiii ale bedzie fajna burza powiecie ze jestem nienormalna ale lubie burze ale jeszcze wypozyczylam "Zmierzch" akurat na taką pogode :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) to ja bym się pisała na jakiś smaczny obiadek:):):),siedzę w pracy i się własnie zastanawiam co by tu zjeść:):) panimisiowa ja też lubię burkę ale tylko jak jestem w domu:):):) ale fajnie ze sie Wam spacerek udał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie z tą godziną zero mam problem... ale czuję, że Lucy będzie lipcówką!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze? ja też!!! ale mała nie daje mi sygnałów, że się pojawi na dniach... torba spakowana... czekam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musimy pukać do Lucy żeby szybciutko przyszła :):):) a ja sie zapisuję na twój brzusio:):):) będę testować w lipcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu kiedyś wyjdzie:):):) pięknisia i różowiutka ❤️ popukaj jeszcze od ciotek forumowiczek :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pukam jej pukam!!! ale ma fajne ciotki!!! ❤️ ❤️ ❤️ teraz powiem wam, nie boję się samego porodu tylko, żeby mała urodziła się zdrowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam tylko się przywitać i pozdrowić Was wszystkie starające się i zaciążone.Brakuje mi Was, ale jestem z moją dwójeczką praktycznie sama, mąż po pracy trochę pomaga, więc nie mam nawet kiedy usiąść do kompa.Moje małe za 6 dni kończą 6 miesiąc, gorączkują i są bardzo niespokojne, bo będą wyskakiwać ząbki, rosną i są bardzo kochane, choc czasem mam z nimi urwanie głowy, ale są dla mnie wszystkim.Buziaczki, odezwę sie jak znajde czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko pamiętamy o tobie i kumulujemy ciepłe myśli... ucałuj swoje smerfiątka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie ma was.. a ja mam montażystę od paneli który mi wygłasza swoje żale... zaraz padnę... ale o 16 ma się zmyć... uff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesetm jestem musialam uporac sie z obiadem potem z brudnym fotelikiem do karmienia potem wyrzucila wszystkie czeresnie na podloge a na koncu zrobila kupe... fakt do nocnika ale nie dala sobie wytrzec dupinki i uciekala przede mną kocham nad życie tego mpjego kluska Smerfetka witaj mamuśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) no to ci daje wycisk pociecha!!! :-) :-) ja się zaraz wykończę żalami pana montażysty od paneli :-) mędzi mi tu i narzeka, że myśli nie mogę pozbierać!!! już nam próg jeden zepsuł i musimy w związku z tym kupić nowy... porażka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj smerfetko:):):) wielka buśka dla Was wszystkich 👄 fajnie ze dzieciaczki rosną ,pochwal nam sie fotkami dzieciaczków:):):) grameczko to co to za oszołom cię nawiedził:| na robocie sie nie zna czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis🌼 Skad Wy wzieliscie tego Specjaliste? :) A mnie dzis suszy!! Jak na kacu!Jesc mi sie nie chce tylko bym pila hektolitry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa to są wlasnie uroki ciąży smerfetka dawaj fotki maluchow ja twoich chlopakow widzialam jak byli tacy mali a teraz to półroczniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde porażka... dopóki był mój mężuś to siedział cicho tylko wzdychał a teraz nadaje jak nakręcony... obłed!!! ten zepsuty próg to był próg przejściowy który już mieliśmy on go wyjął i miał zamontować na nowo ale niestety po jego montażu próg nie trzyma i w związku z tym właśnie montuje nowy... niech już się zmywa... lilka ja bym zjadła coś mega słodkeigo i pysznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa🌼 tez Cie tak czasem suszylo?? Ja juz dzis z 3-4 litry plynow wypilam :) Co chwile biegam do toalety i pije dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×