Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Pani Misiowa masz racje nie rozumiem dlaczego kazda sie tak obrazila przeciez zawsze bronilysmy sie przed pomaranczkami a teraz co tyle zapisanych stron a tu jeden czy dwa glupie wpisy maja zepsuc relacje miedzy nami?? dziewczyny wracac mi tu SZYBKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graminis24
dzieńdoberek... o jaka akcja od rana :-) ja właśnie jem szybkie śniadanko i mykam do okulisty tak na wszelki wypadek niech looknie mi w tą siatkówkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Kochane🌼 Ja absolutnie nie jestem obrazona bo nie mam przeciez o co :) Po prostu nie chce nikomu przykrosci sprawiac a ktos tu wyraznie powiedzial, ze to robie. Oczywiscie bede tu do Was zagladac zeby ,,pokibicowac\'\' i zapewnic, ze jak zawsze mocno trzymam za Was kciuki. :) Dziekuje, ze odzywacie sie tu do mnie, na gg i na nk. To daje mi pewnosc, ze wiecie jak mnie znalezc i na pewno nasza znajomosc nie zginie - jesli tylko nie damy jej zginac :) ;) Madzik🌼 ja nie czuje zebysmy byly w konflikcie. Dla mnie to byla po prostu wymiana zdan i pogladow, do ktorych przeciez kazda z nas ma prawo. :) Jesli Ty odczuwasz inaczej, to przykre. Nie mieszaj jednak do tego Graminis. Nikt tu niczego nie sugerowal przeciez. Patnko🌼 jak sie czujesz? Buziaki dla Wszystkich i Kazdej z Osobna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka super ze jestes :) Ja jestem w kafejce internetowej i tylko mam chwilke... Odezwe sie jak bede w domu juz :) Panimisiowa dziekuje bardzo za komentarz :D Lilka masz czesciej pisac !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka brawo tak tzrymac nie dajemy sie poniesc emocjom wszystkie jestesmy potrzebne na tym forum !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka atmosfera podniosła!!! :-) dziewuszki najważniejsze, że mamy siebie i wiemy, że możemy na siebie liczyć... mi np bardzo pomagają wasze słowa otuchy, rady... i najważniejsze, że w grupie siła!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie i ja sie musze zameldowac przeczytalam wypowiedz pomaranczki i az mnie to wkurzylo . tak samo jak ona my (brzuchatki i mamusie) tez przezywalysmy swoje tragedie kiedy znow sie nie udalo czy tak jak ja znowu sie poronilo , ale zawsze sie cieszylam kiedy pojawiala sie nowa fasolka i nowy bobasek . i nie wolno nam przestac pisac - ja nie pisalam bo nie mialam od prawie pol roku netu , teraz mam ale maly zajmuje mi prawie kazda chwilke co nawet mnie cieszy . jak pojdzie spac a spi co 3-4 godz po 40 min to zawsze jest co do roboty w domku - no ale to nie usprawiedliwia mnie , staram sie zagladac tu czesto . dziewczyny zycze wam fasoleczek z calego serducha , caly czas trzymam za was kciuki . tobie malwinko tez cos mi sie wydaje ze pisalam bez ładu i składu --- buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny sorki ale brak czasu rano siorka obciała mi włosy potem spacer po obiadku do lekarza wszystko ok za tydzień na kontrole u nas ciepło i duszno zmieniam tabelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienizm tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................26.. . . .. .........20.07.2009 nikolka25...................25..................29.... ........ok 15.07.2009 misiaczki....................23.................44... ..............????????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............04.07.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................9................ 06.07.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................5... .............08.06.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34................4 z clo ...............06.07.2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........04.07.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............23.05.2009 anula177..................26....................5....... .............24.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................38.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................38........ ................15-07-09 gab2901....................34..............29........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............16....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilość cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczynki!!!! Trochę późno do Was zaglądam ale to przez to, że ostatnio mam troche problemów. Nie chce się żalić bo nasze forum potrzebuje chyba trochę optymistycznych stronek :) Hmmmm może pomyślicie, że jestem trochę egoistyczna ale nie chciałabym żeby to drugie forum wypaliło ponieważ to nam padnie... Nie dajmy się zwariować. Przecież miałyśmy ignorować pomarańczki :( Wystarczył wpis jednej Malwiny i wyszło takie zamieszanie... Trzymajmy się razem dzielnie :) Uciekam spać bo jutro na 7 do pracy. W piątek mam wolne więc trochę z Wami poplotkuję. Buziaki i miłej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki no co jest zwykle po dniowej nieobecnosci mialam ze dwie strony do czytania a ty raptem kilka wpisow Pisze teraz do pomaranczki Malwiny rozumiem twoje odczucia ale nie jestes jakims Vipem zeby wtracac sie i siac zamet na forum przeciez nigdzie nie jest napisane ze mamy gadac tylko o owulacjach testach zastrzykach itp. mamy wolny kraj i kazdy moze rozmawiac o czym chce a jesli nie odpowiadaly ci nasze tematy to trzebabylo isc gdzieindziej bo jest tysiace forow o tematyce bezplodnosci! Podeszłas egoistycznie do sprawy bo stwierdzilas ze jesli ty jestes nieszczesliwa to trzeba dowalic innym chcesz miec dziecko i czego go nuczysz- egoizmu?? Kazda z nas miala badz ma problem niektore dziewczyny co tu byly staraly sie badz staraja sie duzo dluzej niz ty a nie zachowuja sie tak jak ty!!! trzeba byc egoista i prozna osoba zeby niszczyc czyjas przyjazn przez swoja widzi mi sie Jesli cie urazilam to przepraszam ale tak odbieram osoby ktore uwazaja ze jak mi sie nie udaje to nikt nie bedzie szczesliwy!!! Zmien podejscie do swiata i do zycia a zobaczysz o ile lepiej sie zyje i ze ty tez mozesz byc szczesliwa!!!!!!!!!!! A teraz Kochane Kobitki wrazac i pisac bo smutno mi ze tyle lat istnialo forum a nagle koniec tak nie moze byc pokazmy ze jestemy zgrane !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze znowu sie rozpisalam ale nie wyobrazam sobie zeby forum przestalo istniec dzieki waszemu wsparciu doczekalam sie cudownego synka mam wiele wspomnien i radosnych chwil z wami wiec prosze wezcie sie w garsc i piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Kakusia- masz rację! Ja od dziś urwanie głowy, bo Róża z nami w domu, mam nadzieję, że nie dam się zwariowac i jakoś to będzie, ale wczoraj juz mi numer odstawiła z Adaśkiem... szkoda gadać. Jakoś muszę sobie radzić, teraz Róża śpi, a ja nakarmiłam małego i lecę ugotować jakiś obiad, bo córcia musi coś jeść. Poza tym mamy problem z zatkanym kanalikiem oka :-( Masaże nie pomagają, dziś idziemy z Adasiem do lekarza i pewnie da nam skierowanie na udrożnienie:-( Okropny zabieg(choć szybki) już mi się płakać chce:-( Nikolka, Olawd- fajnie, że wpadłyście. Uciekam już. Jak tylko znajdę czas, będę pisać. 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia masz całkowitą rację...ten topic to wspomnienia, więzi przyjaźni, nie tylko puste pytania i odpowiedzi... a przez tą głupią atmosferę nawet nikolka boi się napisać o tym co ją trapi... zresztą jak dalej tak będzie wiało smutasami i chłodem to dziewczyny wpadną w deprechę od samego czytania... moniś... no to ciężki dzień przed tobą!!! co dobrego gotujesz? bo ja właśnie na dziś nie mam pomysłu... byłam z rańca z siuśkami do badania i powtórzyłam dla świętego spokoju badanie na przeciwciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas troche popadało w Nocy tak że już troche lepsze powietrze ale i tak mi bardzo duszno i gorąco na obiadek dzisiaj zupka krupniczek mąż ma cały czas dietę więc nie gotuje dużych porcji obiadów a tak to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie byłam zobaczyć czy nie ma poczty schodami z pierwszego pietra i zadyszka jak weszłam do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis a ty jak sie czujesz tobie jueszcze tydzien czyli zaczynasz jutro 40 tydzien bo termin masz na 9 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×