Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

witam kochane moje pomaranczka nie odpuszcza :P cel ma jeden, rozpierdolic wątek przepraszam za wulgaryzmy ale bardziej dosadnie nie moge tego ujać tylko chyba nie wziela pod uwage,że my damy radę nawet 100 takim pomarańczkom witaj asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i masz rację panimisiowa :-) ja mykam w pościele... i tak pewnie nie zasnę ale brzuchol mam twardy i nie umiem wysiedzieć!!! dobrej nocki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze podoba mi sie tutaj;) jest tak milo i zyczliwie nie to co na niektorych tematach...kurcze dzisiaj tak przez jakies 15 min zaczal mnie tak bolec brzuch na dole ze nie moglam usiedziec taki ciagnacy bol jakby jakies skurcze az sie przestraszylam;( nie wiem co to bylo...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane nie uwierzycie nalałam wody i chciałam umyć okno w salonie dla nie wtajemniczonych okna w irlandi otwieraja sie na zewnątrz wieć umyc je to nie mały wyczyn a mój mąz powiedział ze umyje i umył ąż mi miło się zrobiło no prosze jak czasami umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek:) u mnie brzuszek dalej pobolewa juz jestem z jednej str nastawiona ze @ przyjdzie jednak z 2 str mam jeszcze cichutka nadzieje... zycze wszystkim milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolanta2 a wiesz ze i ja sie przestraszylam jak sie rano obudzilam tez jestem cala w czerwonych plamach ale to pogryzienia komarow moze i u Was jest tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co już 4 lata jesteśmy tu właśnie zaczął padać deszczek fajnie troche się ochłodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez jakos sie zachmurzylo i wiatrerk taki fajny chlodny wieje...jutro jak bedzie tak cieplo to wybieramy sie nad wode troche popluskac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Wpadłam dosłownie na sekundkę:-) U mnie po staremu- tzn zamieszania ciąg dlaszy, ale daję sobie radę. Witaj Asiek :-) 🌻 Dopóki nie przyszła @ to zawsze jest nadzieja, ja miałam potworny ból, jak przy @, a okazało się, że to ciąża. Monita-CZEKAMY NA WIADOMOŚCI!!! Jolanta, Graminis- trzymajcie się kochane, cały czas myślę o Was, będzie dobrze!!!! Kalpek- starsznie to dziwne, normalnie powiedziałabym, że to na owulke, ale skoro miałaś... kurka, nie mam pomysłu, musisz chyba zmienić tego gina 👄 Myszko, Patinko, Sara, Nikolka i wszystkie dziewczynki ściskam Was mocno👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie ja już z takim brzucholem to tylko w domu jeszcze 10 dni do terminu graminis gdzie ty na porodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaak- przepraszam, za przekręcenie nicka :-) Jakby co, to będę pisac Asia ok? Żadnej Asi u nas nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia671 nic nie szkodzi;P pisz jak Ci pasuje;) tez chcialabym zeby ta @ nie przyszla ale juz nieraz mialam taka nadzieje i nic z tego nie wyszlo tylko rozczarowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jeszcze... mała kłuje mamę i brzuchol twardnieje ale to by było na tyle!!! idę dziś na koncert dżemu może ją wykurzy z brzucholka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki:):) straszne wieści @ przyszła wczoraj,nawet nie zdążyłam testa zrobić a planowo miała być dopiero w poniedziałek,i dziś dół psychiczny i fizyczny uffffff normalna masakra,nie wiem co dalej....:(:(:(:(:( a tak liczyłam ze sie uda brałam pregnyl w tym cyklu ide obiad gotować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dla was... koncertowo, kołyskowo... \"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi Bo nie jesteś sam Śpij, nocą śnij Niech zły sen cię nigdy więcej nie obudzi, Teraz śpij Niech dobry Bóg zawsze cię za rękę trzyma Kiedy ciemny wiatr porywa spokój, Siejąc smutek i zwątpienie Pamiętaj, że Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic, o nic Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil Najlepszą z twoich chwil Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia, Żeby umieć żyć Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia myśli złych...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie czerwona małpa @ przybyła w piątek, dzień przed terminem, ale przecież nie mogło być inaczej... dziewczyny jutro mam obronę, w sumie już się nie uczę, bo mam misz-masz w głowie, może tylko jeszcze powtórzę co nieco... jakby co to trzymajcie za mnie kciuki Może jak następnym razem do Was zajrzę do Gramka i Jolanta będą już mamusiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie czerwona małpa @ przybyła w piątek, dzień przed terminem, ale przecież nie mogło być inaczej... dziewczyny jutro mam obronę, w sumie już się nie uczę, bo mam misz-masz w głowie, może tylko jeszcze powtórzę co nieco... jakby co to trzymajcie za mnie kciuki Może jak następnym razem do Was zajrzę do Gramka i Jolanta będą już mamusiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny monita bardzo mi przykro sara trzymie kciuki ja dzisiaj na zakupach z Martynką mąż został w domu ale było fajnie nikt nie zrzedził pa uciekam na kawe do tesciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita przykro mi... to juz razem nie bedziemy testowac jakby co...u mnie jeszcze @ nie ma ale tez juz na dniach...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki:) ja dziś w pracy ,a tu zapowiada się fajny słoneczny dzionek:) nadal mnie morduje ta straszna @ !!!!! wkurzyłam sie strasznie jak przyszła :(:(:(:(:( mój m też jakiś taki zawiedziony był:(:(:( no ale cóż byle do przodu kurcze kobitki musimy sie wspierać:) trzymam kciuki za testerki ,asis ciekawa jestem co będzie,madziarka testowałaś/ daj znać co wyszło bo u mnie kicha:( a nasze brzuchatki jak tam są jeszcze brzuszki ???? wczoraj koleżanka mi pisała o jakiejś innej gin. i ze ponoć jest dobra w leczeniu niepłodności ale bierze za wizyte 300 zł. normalnie masakra!! i jej znajoma 8 lat sie starała i teraz ma 2 letnia córcię i znów jest w ciąży,nie wiem co myśleć ta moje tez jest oki,od pierwszej wizyty zaczęła konkretnie działać,ale zobaczę mam już skierowanie od ostatniej wizyty na badania i w czwartek je zrobię i dzwonie zaraz sie umówić na badanie drożności i mój m na badanie nasienia,żeby mieć pewność co jest grane a później jak już bedę wiedzieć to sie może wybiorę do tej gin. już z konkretami co i jak zrobie to badanie i wrzucam se na luzik:):):):) w sierpniu wyruszam na wczasy więc będzie okazja :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej panimisiowa jak tam patryśka??? 🌻 i co tam kalpek?? wyjasniło się coś?? grameczko jak tam Lucy??👄 jolanta jak brzusio👄 fajnie że zakupki sie udały,mój nawet jest spoko na zakupach:):):) w hipermarketach to nawet moze być dłużej niż ja:):):) lilus jak tam widać już brzuszek👄 sara trzymam kciuki:):):) na pewno będzie oki!!! monia🌻myszka🌻patinka🌻madziara🌻madzik🌻nikolka🌻 smerfetka🌻asia🌻gab🌻anula🌻equa🌻kakusia🌻 olawd🌻alutek🌻 i wszystkie 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×