Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Hej! Ja tylko przelotem, padam, padam i jeszcze raz padam ze zmęczenia: pranie,prasowanie, sprzątanie, gotowanie, karmienie i ogarnięcie tego chaosu :-( Całuję Was kochane, będę zaglądać, w miarę możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie bylo mnie troche odchudzalam sie no i to skutkowalo tym ze wczoraj mialam kryzys i wymiotowalam musialam zakonczyc diete ale nadal nie mam apetytu co mnie cieszy najbardziej to to ze schudlam 3 kilo i luzniej mam w spodniach pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani misiowa trzymam kciuki za szybki powrot do zdrowia :) ale jestem zla 😠 mama pojechala do katowic pozalatwiac jakies wazne sprawy a ja chcialam ugotowac zupe ze swiezego kopru wszystko kupilam a tu gazu brak jak juz wszystko wuziclam do gotujacej wody to braklo , niech to szlag :O zadzwonilam do dostawcy gazu mieli juz byc 30 min temu czekam za nimi glodna i zla i wlasnie zapycham sie 2 gim juz grzesiem w czekoladzie :O i zamiast zupy chyba pojde do pizzy hut choc mi nie wolno to w pojde 😠 wrr czuje sie jak zbuntowana nastolatka naladowana jestem jak nie wiem 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wspolczuje kurcze zanim dojdziesz do ladu ze wszystkim :( ja to sie teraz lenie a wolalbym cos proobic to nie mam jak bo jak mam szukac 40 minut Kucharka w kuchni u mamy to wole isc go kupic albo zjesc na miescie nigdy z mama nie moglam i nie moge wspolnie prowadzic gospodarstwa domowego roznimy sie pod tym wzg jak Ogien i woda, Olivka wlasnie krzyczy ze chce wafelka dobrze ze Laura przyzlazla z podworka bo ja nerwa mam 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bralam przez miesiac tabletki yasminelle nastepnie zrobilam 7 dni przerwy i wizlam kolejna tabletke to byl poniedzialek we wtorek kochalm sie z moim facetem no i juz od wtorku nie biore tabletek.Czy jest szansa ze jestem w ciazy??a jesli tak to jak duza Kobietki prosze was o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KingaDominika zalezy 3 czy milalas wtedy dni plodne czyli czy mialas owulacje tego dnia lub w obrebie tych dni bo wiadomo ze pleminiki sa w stanie przezyc bez problemu do 5 dni a nawet do 7 tak czytalam :) P.S. mojje przyjaciolki siostra 5 lat na tabletkach dobrych anty zaszla teraz w ciaze zapomniala wziasc o tej samej porze co zwykle i wpadla jak to okresla dobrze ze sie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjechal Pan Grzes wymienil mi butle z gazem wiec ide dalej gotowac ta nieszczesna zupe koperkowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu cisza jak makiem zasial hej hej stuk puk misiaczki super ze u ciebie do przodu i ze pomimo tylu przezyc masz usmiech na twarzy to wielka sztuka ci powiem :) trzymaj tak dalej i bedzie dobrze zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Co tak slabo te stronki ida???? Ja dzis mam wolne ..... Ugotuje tylko zupke ogorkowa i chyba bede robic "Oponki" z sera.....U nas jest taka wilgoc ze szok.....zachmurzone jest a jest 26*C, chyba za chwilke bedzie burza..... Bede zagladac w miedzyczasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nudy i nic mi się nie chce. Wczoraj była u mnie kuzynka - jest w moim wieku i właśnie jest w ciąży z drugim dzieckiem, nie wspomnę, że jej mąż już nie chciał dzieci i to była wpadka (z czego ona się bardzo cieszy), a ja co? Nadal nic! Czy ja do końca życie będę kupować ubranka i zabawki dla cudzych dzieci? Jestem rozgoryczona i sfrustrowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saro - nie zalamuj sie 👄 bedziesz miec jeszcze bobaska , ba nawet cala gromadke zobaczysz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo... udało mi się!!! jestem pierwsza!!! my z lenką już nie śpimy :-) życzymy wam wszystkim słonecznego weekendu :-) u nas dziś kolejne odwiedziny... grill party w ogrodzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry . wpadlam sie przywitac my dzis idziemy na wesele :-D graminis - buziaczki dla malutkiej - moj maly dzis obudzil sie o 2.30 w nocy i zaczal gadac , spiewac i nie w nosie mu bylo spanie przez min godzinke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Dziewczyny gdzie Wy sie podziewacie??? Prosze sie zameldowac chociaz...cos kiepsko ostatnio nam te stronki plyna.....co jest z Wami??? Ja bede dzis w domu wiec bede co raz podgladac..... Olawd milej imprezki wiec👄 Grameczko a dla Was udanego i milego grilowania👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............???????????? Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................26.. . . .. .........20.07.2009 nikolka25...................25..................29.... ........ok 15.07.2009 misiaczki....................23.................44... ..............????????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................60.... ..............29.07.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27................10................ 06.08.2009 silnaaa.......................32..................7... .............29.08.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34......... długo + 3zclo ............03-08-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........05.08.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............???????????? anula177..................26....................5....... .............???????????? AsiaAaK....................19...................13...... ..............10.07.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu gab2901....................34..............37........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 aneczka227.................21.............31............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............19...... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 felicity78....................30...............36....... .............27.08.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671.................???............Adaś............ .. ........27.04.2009 Graminis.................????...........Lenka........... ...........15.07.2009 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ............23.07.2009 u mnie ok :P można powiedzieć, że poradziłam sobie z problemami i znów moge powiedzieć: jestem silnaaaa :) Pozdrawiam dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:):):) no serio strasznie nam to wolno idzie :) ja od piątku miałam gości,odwiedził mnie mój chrzestny z zoną i sie gościliśmy przez 3 dni, imprezki i grill , dziś w pracy to mam odpoczynek hihih,nawet nie było czasu na neta zajrzeć,ale dziś jestem :):) co tam u was słychać?? mi się urlopik zbliża dużymi krokami, 11 sierpnia juz ostatni dzień w pracy a 14 wyruszamy :):):) do Croatii :):):) więc nie będzie mnie aż do 30 sierpnia :):):) dziś powinna się pojawić @ wredotaj jedna,ale jak na razie objawów zero,nie nakręcam się zbytnio bo nie brałam clo w tym cyklu więc pewnie przyjdzie po terminie:( w 11dc miałam to badanie drożności,w 15dc.pęcherzyki małe ok.9mm,a w 20 dc seksik:):):) czy myślicie że do tego czasu mogły urosnąć i pęknąć?? wszystko w rękach tego u góry:):):) poczekam parę dni czy @ przylezie a wczoraj wypiłam moje pierwsze piwo w życiu!!! redsa malinowego i tak mi smakowało że aż sama sobie się dziwiłam co sie stało,bo nie znosze smaku i zapachu piwa a tu taka niespodzianka,może to jakiś zwiastun hihih meldujcie się kobitki bo parze kawkę,to zapraszam na pogaduchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... hej monitko 😘 wiesz jak jest ja trzymam mocno!!! myszko grillek się udał ale w nocy zaczęła się jazda... już koło południa zaczęła mnie boleć pierś ale nie przejęłam się zbytnio... za to w nocy temperatura 39 i o 5:30 wylądowałam na pogotowiu... wczoraj cały dzień przespałam, tylko męża mi lenkę do karmienia przynosił... a dziś mam temp jak zwłoki ;-) 35.2 ;-) idę coś zjeść bo padnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj grameczko to biedulka z Ciebie,pewnie jakieś zapalenie chciało cię dopaść,ale mam nadzieję że już wszystko oki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm kochane melduje sie i ja :) nie pisalam b w sobote bylam na wselu (jednak poszlismy i bylo suuuper) a wczoraj oczywscie poprawiny nareszcie jakas impreza wieksza bo odkad niunio sie urodzil nigdzie nie bylismy powiem wam ze dobrze nam ta impreza zrobila bo juz zacelismy shizowac przciez trzeba miec kontak z ludzmi a wiecie co niespodziewanie mamy tez w ta sobote wesele i chyba tez idziemy a co jak szalec to szalec Niunio pojechal z nami pobawil sie do 21 i przywiezlismy go do domy dostal cyska i go uspilam zostala z nim babcia (mialam stres bo pierwszy raz dziecko zostawialam) a my na weselicho dalej :) Synek caly czas spal i nie bylo klopotow wiec jestem zadowolona :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja chora piersia ;-) daje mnie mleka ciągle niestety, jakby kanaliki miała zapchane... ale masujemy, wcieramy altacet, okładamy kapuchą no i jem antybiotyk... jest coraz lepiej, mam nadzieję, że szybko minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno szybko minie,w tym się szybko dochodzi do wprawy,przykładaj małą częściej do tej piersi to powinno się unormować:):):) brawo kakusia pierwsze koty za płoty:):):) i mały sobie poradził bez mamusi:):) przy babci tez dobrze,a babcie strasznie dbają o nasze maluszki:):):) super ze weselicho się udało,zawsze to jakiś relax :) i odskocznia od codzienności:):) to dawaj jakie foty na pocztę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam Wam napisać że mój m zdobył się w końcu na odwagę i w piątek zrobił badanie,po kolejnej kłótni,nawet mi nie powiedział ze pójdzie na to badanie,dopiero wieczorem się przyznał,strasznie to przeżył,trochę żeśmy się pośmiali bo wpierw pojechał do apteki po pojemnik i kobieta sie go zapytała na co?? powiedział ze na nasienie to baba takie oczy wywaliła ze szok i powiedziała ze tylko na mocz i kał ma:):):) i nie ma takiego hihih a pózniej w okienku w labolatorium to znów w kolejce same kobity stały i jedna z dzieckiem i mu głupio było oddać ten pojemnik,więc czytał ulotki na ścianie żeby oddać jak juz nikogo nie będzie:):):) dziś ma być wynik,ale nie da rady go odebrać bo pracuje w innym miejscu,może jutro odbierze bardzo jestem ciekawa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ ja w przelocie,olivka spi ale lada moment wstanie Laura dzis w skansenie o 2 musze ja odebrac ja wlasnie koncze gotowanie ulubione brata tureckie danie same dzikie warzywka :p a ja dzis na activi teraz zjadlam Danio z blonnikiem az boje sie wejsc na wage bo w eekend szalalam :O Z laura ide jeszcze pozniej na basen i zorientowac sie w domu kultury bo ucza salsy tanga itp dzieci musze zobaczyc ile chca zedrzec ze mnie za ta przyjemnosc ok uciekam graminis wspolczuje przezylam wiec wiem ale nie masz pojecia jak ci zazdroszcze ze masz rodzine przy sobie ja w drgawkach nie moglam pozwolic sobie na odpoczynek wiec wylam ale przezylam :) Monita ten twoj m jest udany hhe ale super ze sie przemogl pozdrawiam i buzki aha wczoraj w kosciele ksiadz prosil abysmy pomodlili sie za kogo chcemy wiec za was wszystkie prosilam o fasolki w brzuszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:):):) Grameczko mam nadzieje ze piers przestanie Cie szybko bolec:) Buziaki dla Ciebie i Leneczki👄 Patinko dziekujemy za modlitwe za nas:)👄 caluje goraco:) Ja mam dzis wolne, ale zaraz zmykam do sklepu po zakupy, a nie chce mi sie jak niewiem.....jak wroce to zagladne do Was:) Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawaim jeszcze tabelke bo mialam nieaktualne dane:) 👄STARAJĄCE SIĘ👄 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............???????????? Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............26..................27.. . . .. .........10.08.2009 nikolka25...................25..................29.... ........ok 15.07.2009 misiaczki....................23.................44... ..............????????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................60.... ..............29.07.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27................10................ 06.08.2009 silnaaa.......................32..................7... .............29.08.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34......... długo + 3zclo ............03-08-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........05.08.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............???????????? anula177..................26....................5....... .............???????????? AsiaAaK....................19...................13...... ..............10.07.2009 🌻ZACIĄŻONE🌻 Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu gab2901....................34..............37........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 aneczka227.................21.............31............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............19...... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 felicity78....................30...............36....... .............27.08.2009 ❤️DZIECIACZKI URODZONE❤️ Nick.............waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671.................???............Adaś............ .. ........27.04.2009 Graminis.................????...........Lenka........... ...........15.07.2009 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ............23.07.2009 Silnaaaa🌻 bardzo sie ciesze ze poradzilas sobie z problemami.....musimy byc silne wszystkie az osiagniemy to co bardzo pragniemy....mam nadzieje ze bedziesz teraz czesciej do nas zagladac....pozdrawiam i 👄 sle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie wszystko dobrze choć czasami mój Rafałek ma chyba mało mleka bo pije i pije niby mleko mam choć nie leci strumieniem zobaczymy ile przybrał przez tydzień jutro jade po akt urodzenia i jak zdąże to do pielegniarki sprawdzić wagę dziewczyny zrobił mi się jedem paskudny rozstęp na brzuchu jeszcze jak byłam w ciązy i teraz bardzo mnie swędzi smaruje kremem na rozśtepy ale nie pomaga grameczko uważaj na cycuszki żeby nie przeziebić pozdrawiam was pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) Mam kilka dni wolnego i będę się byczyć :D I zdrówko podreperuję, bo się przeziębiłam :o To lato w tym roku jest okropne, a wieczory bywają zaskakująco zimne :P Gratuluję wszystkim świeżo upieczonym mamusiom!! 🌼 Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzwoniłam do mojego gina odnośnie tych moich skrzepów...brałam antybiotyki na to,może jakas bakteria,ale nic....ale w tym cyklu ten okres był maskaryczny.wczoraj same "mięso"mi wylatywało,dosłownie tak(przepraszam za szczerośc)powiedział,ze najlepiej jakbym odpuściła sobie ten cykl i wzięła anty,bo mam "przerosnięta sluzówkę"za grube endometrium...inne maja za cienkie i narzekaja,a ja zas na odwrót kiedy to sie skończy???jęsli nie będe miec czyszczona macice znów,siedze i rycze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpeczku tulę mocno i serduchem całym jestem z tobą... jolka wczoraj w cyckonoszu pieluchę nosiłam... masakra... i mam pytanko dla karmiących... dopajacie maluszki herbatkami??? np hippem koperkowym czy rumiankowym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×