Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Czesc laseczki:) Kakusia🌻 dla Twojego syneczka spoznione zyczonka, duzo zdrowka , radosci i duzo usmiechu i oczywiscie buziaki👄👄👄 ----- przepraszam ze tak pozno ale mialam zakrecony weekend i nie wiedzialam w co rece wlozyc....:) Patinko🌻 poprostu CUDOWNIE wygladasz kochana.....buziaki dla Ciebie i dziewczynek👄 Jolanta🌻trzymam kciuki abys w tym tygoniu przytulila malutkiego do piersi:) Grameczko🌻nie moge sie napatrzec na te Twoja corcie - przesliczna jest kruszynka mala , a i tatus widac ze bardzo dumny ze swojej coreczki:) Madzik, Nikolka ,Misiaczki, Sara, Kalpek, Ewelka, Izulkaa, PaniMisiowa, Obca, EfQa, Smerfetka, Monia, Alutek,Kkinia i reszte dziewczyn pozdrawiam i buziaki przesylam👄👄👄👄 Odezwe sie jutro jak wroce z pracy....Spokojnej nocki i jutro milego dnia:) Papatki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam kochane :) zycze milego dnia dla was :) ide robic sniadanko dla dziewczynek :) ja sie wlasnie delektuje siemieniem lnianym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki 🌻 patinko buziaki za wsparcie ale ja jakoś nie daje rady:(:(:( super fryzurka:):):) świetnie wygladasz:) grameczko cieszę się że wszystko poszło sprawnie i że ta połozna od razu się za ciebie wzieła:):):) tatuś strasznie dumny z córci:):):) teraz tylko się cieszyć 👄 monia zdjecia adaśka super:) aż sie nie chce wierzyć że taki łobuzek z niego jak tak słodko sobie śpi::) myszko ale laska z ciebie:):):) ile ty masz tych kreacji aż głowa mała:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja tylko przelotem... Patinko- świetnie wyglądasz!!! Monita-tak tak, jak dzieci śpią to takie aniołki... Czuję się fatalnie, jakaś dobita psychicznie i w ogóle do niczego... tylko mi się ryczeć chce! Ciekawe co u Jolanty, czekam na wiadomości, jakby czasem pisała, to dam Wam znać. A teraz spadam, do codziennych obowiązków bleee!!!! Żeby wreszcie coś się zmieniło na lepsze.... 👄👄👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki! Monitko🌼 ciesze sie, ze wyniki sa ok. A to Wy jeszcze Meza nie badaliscie wcale? Grameczko🌼 pisalam Ci to kilka razy... MALENKA JEST CUDNA!! Napisz cos wiecej o niej.Jak sie czujesz? Myszka🌼 kolejna fajna kreacja.. no no :) Patinko🌼 SUPER i jeszcze raz SUPER!! Pieknieja Dziewczynki Tutaj, Przechodza metamorfozy a ja zaokraglam sie coraz bardziej... Pozdrawiam Was Wszystkie Serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na sekundke jak zwykle bylam zaprowadzic laure do domu kultury na 3 godzinki :) zrobilam zakupki na obiad bo mam dzis buszuje w Auchan bo brat ma jutro urodziny :) wiec ja zrobilam kurczaka w sossie smietanowo cebulowym wlasnie sie piecze w piekarniku :p ziemniaczki z koperkiem do tego i mizeria zrobilam zdjecia do prawa jazdy bo musze wymienic w anglii bo zmienilam adres a tu zdjecia o polowe tansze :) Brat 17 letni ktory nie znosi dzieci wlasnie opiekuje sie olivka wiec musze zmykac hehe zaraz bede zmykac znaczy za godzinke po Laure i na 15 jade ja zawiesc na plywalnie na nauke plywania juz 3 tydzien i ostatni cos tam juz umie a reszta sie sama douczy :) wazne aby sie nie topila :D zmykam i dziekuje za mile opinie az mi lepiej :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam na chwilkę... Lenka śpi... jest cudna, płacze tylko jak czegoś jej potrzeba... uczymy się na razie sztuki porozumienia :-) śpi grzecznie w łóżeczku... w nocy budzi się 2 razy na karmienie... wczoraj miałam z nią mały maraton ale to pewnie dlatego, że mieliśmy gości... cały dzień spała a w nocy była niespokojna, poza tym mamusia nie wpadła na to, że dziecko ma zapchany nosek... ale dziś rano sięgnełyśmy po nose fridę i po sprawie.. śpi jak aniołek :-) ciągle się uśmiecha, jest takim pogodnym dzieckiem :-) moja męża jest w niej zakochana bez pamięci :-) jeżeli chodzi o mnie to jak jestem zmęczona to łapią mnie hormonalne płaczki ale to szybko mija... muszę wrócić do formy :-) wtedy wszystko będzie dobrze... męża jest dla mnie ogromnym wsparciem... tuli, mówi, że świetnie wyglądam, całuje... ale i tak małą całuje częściej ;-) he he he jak mi smutasko to patrzę na bukiet czerwonych róż który dostałam od niego w sobotę... jak jest mi jeszcze smutno to oglądam pierwsze fotki z Leną... mamy takie wspólne z porodówki... nasza trójka... i wtedy już wiem, że jestem szczęściarą!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!! Gramka jestes szczesciara i to jaka!!! Ja od niedzieli walcze z goraczka,wczoraj sie znalazłam na pogotowiu,bo mialam 40 stopni,bylam wczoraj bylam u lekarza dal tylko mi na bolące plecy leki,ale dobre chociaz.. Wczoraj i dzis nie byłam w pracy,a jutro koniecznie musze byc,bo mam szkolenie...:( jeszcze pogrzeb,bo koledze zmarła Mama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Przepraszam, że Was zaniedbuję, ale myślałam, że jak już się obronię to będę miała więcej czasu, a tymczasem jestem jakaś padnięta i rzadko siadam do komputera. Graminis gratuluję córeczki 🌼🌼🌼 Monita mam pytanie o badanie HSG tzn. załatwiłaś wszystko w jeden dzień? Bo ja też muszę zrobić, ale jak mi pasowało to mój doktorek wybył za granicę i nie miał możliwości zrobienia rezerwacji dla mnie, potem miałam egzaminy i obronę więc sobie odpuściłam, ale muszę się w końcu wziąć za tą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie wszystko dobrze byłam na kontroli zrobili mi usg i zbadali ile mam płynu jeszcze dużo i w piątek na kontrole na 8 rano i wtedy powiedza kiedy bedą wywoływać mam nadzieje że do piątku to ja urodze pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki🌻 grameczko ale macie wielkie szczęscie :):):) teraz masz takie chwile w życiu kiedy już nic więcej nic do szczęścia nie brakuje,życzę Wam aby to trwało bardzo,bardzo,bardzo długooooo :):):) 🌻 saro na strasznie nas opuściłaś ja już myślałam że non stop pracujesz::):):) a co do badania to ja miałam robione w klinice w bytomiu,byłam tam już o ósmej rano,normalne przyjecie na oddział cała masa papierów do wypełniania,musiałam się przebrać do koszuli nocnej i klapki,pózniej zrobili mi też cytologię,nawet nik sie mnie nie pytał czy miałam robioną czy nie,tylko tak posyłali od gabinetu do gabinetu i tak sobie spacerowałam a w tej koszuli:):):) w koncu dali mi w tyłek jakiś środek znieczulający i poszlismy na tego rentgena z moją gin i jeszcze jedną lekarką,a przy rentgenie był jeszcze jeden gościu,połozyłam się na rentgenie i od góry na brzuch najechali mi tym aparatem a gin wkładała mi jakieś żelastwa co strasznie bolało i zaczeła wlewać ten kontrast,uczucie jak by wszystko miało rozerwać wszędzie się to wlewało i na zewnątrz też,a ten lekarz robił zdjęcia,ale od razu do tej doktorki mówił ze wszystko ładnie przeszło.Od razu poszłam się przebrać ,i musisz sobie zabrać podpaski bo po badaniu nie dość ze ten kontrast jeszcze wypływa to jest też krwawienie.posiedziałam jeszcze pół godziny ,żeby było wszystko oki i mnie wypuscili:):):) ok.12,tak ze prawie 4 godziny to wszystko trwało,i normalnie L4 jest za ten dzień z pracy jezeli pracujesz:) A kiedy sie wybierasz?? ale ty w sumie miałaś już te inseminacje i troche mnie to dziwi że dopiero teraz bedziesz mieć to badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia🌻piekne foteczki różyczki i adaśka:):):) jak dziś nocka mineła:) jolanta🌻 biedulko a Wy jeszcze w jednym :):):)życze powodzenia liluś🌻no w końcu przydały by sie jakieś fotki brzusia:):):) bo już jest na pewno okrąglutki:):):) pisz tu zaraz i foty dawaj:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Sara- fajnie, ze zajrzałaś:-) Jolanta- na pewno Rafałek zdąży przed piątkiem:-) Monita- noc niestety nie za bardzo, ale jestem przyzwyczajona... Znowu darcie.... uciekam moje drogie, będę zaglądać. 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was cieplutko :) dzis mam spacerek zaliczony brat ma 17 tke dzis wiec bedziemy mieli gosci nie duzo no ale :) jolanta trzymam kciuki za ciebie :) graminis usciskaj nasza krolewne :) lilowa poglaskaj brzusio :) madzik gdzie ona sie podziewa nie ma jje ostatnio i xxmadziaraxx tez nie zaglda juz :( sara jak milo ze sie pojawilas :) staraj sie zajzyc od czasu do czasu :) zebys my nie martwily sie o ciebie a najlepiej gdybys robila to codziennie :p a pochwale sie wam moja nowa kreacja :p http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1cd4db32773c3dc9.html kalpek duza 😘 i wogole sciskam was wszystkie uciekam do olivki bo zaczyna pokwiekiwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olivka zjadla zupke i spi ale marudna byla :O kazdy juz wyl razem znia chodzimi o mame i brata jakos cierpliowsci nie maja czy jak :p ja popijam koktajl zrobiony ma maslance z jagodamy sama slodycz pycha :) monita koktajle sa super zapychaja a sa przepyszne rob na odmiane z jagos i truskawek pij duzo bedziesz pelna mniej bedziesz podjadac i zobaczysz waga bedzie leciec w dol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu daje cenne rady a sama wczoraj zjadlam loda i rurke z bita smietana ale na usprawiedliwenie mam to ze bardzo duzo spacerowalam wczoraj ze z bolu zasnac nie moglam bo lydki mnie bolaly :p no zebym opierniczu nie dostala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i cos za wolno stronki sie ruszaja do przodu co to sie dzieje :( wiem wiem wakacje martwy okres ale smutno piszcie moje kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Patinko🌼 widze, ze przechodzisz kompletna metamorfoze :) Super!Fajnie, tak porozpieszczac troszke siebie, nie? A mi czasu brakuje na takie rzeczy. Mam nadzieje, ze podczas pobytu w Polsce tez uda mi sie zaliczyc kilka sklepow, kosmetyczke, fryzjera... ale nie planuje wielkich zmian. Po prostu odswiezenie :) W poniedzialek mamy tez wizyte u gina...stresuje mnie to bardziej niz za pierwszym razem. :( Monitko🌼 wrzuce jakies nowe fotki po urlopie... tam bedzie wiecej okazji do robienia zdjec i brzucho bedzie wiekszy ;) Moniu🌼 trzymaj sie dzielna kobietko :) Kalpek🌼 jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa super ze sie odezwalas :) czuje sie duzo lepiej mniej stresow ale tesknie juz za anglia az sama nie wierze ale tak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Patinko sliczna kreacja i sliczna Ty:)👄 Grameczko ciesze sie ze jestes baardzooo szczesliwa👄 Kochane ja dzis jestem w domu wiec postaram sie zagladac, a teraz ogladam \"Opole\" i ide zrobic jakies sniadanko i kawke👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny my po kontroli paluszka Martynki wszystko dobrze ja czuje się też dobrze własnie spałam z Martynką malęmu chyba się tam podoba tylko dlaczego jak tam już prawie nie ma miejsca hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta dobrze ze z paluszkiem Martynki wszystko ok:) A malutki predzej czy pozniej wyjdzie....tylko pytanie kiedy??hehehe , mam nadzieje ze w przeciagu dwoch dni juz urodzisz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki piszę mało ale czytam :-) całuję was mocno 😘 jolanta trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!!! :-) ❤️ mam mężę mą w domku przez 2 tygodnie więc cieszymy się sobą we trójkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszko relaksuj sie jak dzien wolny a Ty grameczko ciesz się że jesteście z mężem to bardzo pomaga i dużo odpoczywaj u mnie zaraz bedzie lało to jest pogoda przed chwilą świeciło śłonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja też zajrzałam na chwilkę, może wreszcie skończymy tę stronkę:P Urwanie głowy mam, już padam naprawdę, jak karmię, to się łapię, że przysypiam nieświadomie, tylko mnie Róża krzykiem sprowadza na ziemię. Chyba przez ten upał takie nieznośne dzieciaki..... Patinko- śliczna sukieneczka, rety, ja taka wściekła jestem, bo jeszcze nie mieszczę się w żadne sukienki letnie:-( a konkretnie w biuście:-( W kółko chodzę w tym samym, a nie stać mnie niestety na jakieś kreacje.... z resztą szkoda na jedno lato kupować:-( A w sobotę szykuje się imprezka tzn imieniny szwagra, a przy okzazji mojego taty (Krzysztofa), nie będziemy oczywiście szaleć, ale chętnie wystąpiłabym w jakimś nowym ciuchu... kurka- chcę wreszcie poczuć sie atrakcyjnie, bo jak dotąd czuję się jak wielka krowa! No dobra, wyrzuciłam żale, teraz mi lepiej :-) Lecę , bo jak tak przelotem między domem a ogrodem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grameczko - odpoczywaj i cieszcie sie soba:) Jolanto wlasnie dzis nie gotuje obiadu ani nie piore...po prostu relaks...heheh:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×