Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

graminis jestes szczesciara przez duze S :) super ze malzon przeszczesliwy i cie wspeira i pomaga a hustawka nastrojowa minie zobaczysz ;) Myszka 😘 jolanta no pewnie dbasz o maluszka i nie ma zamiru sie pojawic ale znudzi mu sie zobaczysz cos ja to czuje ze szybciutko :) ale masz dobra opieke wiec maluszek bezpieczny odprez sie zrelaksuj na maxa bo to ostatnie dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wrzuce tabelkę żeby daleko nie szukać STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............???????????? Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................26.. . . .. .........20.07.2009 nikolka25...................25..................29.... ........ok 15.07.2009 misiaczki....................23.................44... ..............????????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............04.07.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27................10................ 06.08.2009 silnaaa.......................32..................6... .............05.08.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34......... długo + 3zclo ............03-08-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........05.08.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............???????????? anula177..................26....................5....... .............???????????? AsiaAaK....................19...................13...... ..............10.07.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu jolanta2..................27.................41........ ...............15-07-09 gab2901....................34..............36........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............19...... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 felicity78....................30...............3........ .............27.08.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilość cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671.................???............Adaś............ .. ........27.04.2009 Graminis.................????...........Lenka........... ...........15.07.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki bardzo ale ja zamiast się relaksować to piorę sprzątam wymyslam sobie rózne zajęcia taki typ człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolanta 41 tydzien wow ladnie jak sie patrzy ciekawie 🌻 hurraaa rozpoczelismy nowa stronke no nareszcie :D witaj Monita 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomylilam nicka witaj Monia 🖐️ kurcze nie wiem co ci doradzic bo jak patrze na twoje zdjecia to wydajesz sie Boginia urody no ale kazda kobieta cos sobie znajdzie :) no a w biuscie to wiadomo masz duzo mleczka :) a drogo oj to wiem bo mnie tu kasa ucieka strasznie w polsce taniej by mnie wyszla Majorka brat teraz byl wydal w 10 dni 4 tys zlotych a ja o wiele wiecej masakra :O Jolanta rozpiera cie pewnie energia na wicie gniazda :) ale postaraj sie chociaz bo za pare dni uslyszmymy czemu ja nie odpoczywalam :p chyba ze jestes wulkanem energi ja to taki zdechloczek jestem .machne scierka i juz dysze :p olivka jeszcze spi ale juz sie wierci od czasu do czasu wiec wiele czasu mi nie pozostalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Ale zawrzało na naszym forum :-) jak za dawnych czasów :-) i nawet Myszka ma czas!!! Trzeba to zapisać, że wreszcie się relaksuje:P Adaś zasnął, ale nie wiem na ile, Róża się w basenie kąpię, więc jednym okiem u Was, a jednym za okno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko- dzięki za miłe słowa, ale teraz wygladam beznadziejnie... pełno skóry na brzuchu i w ogóle ble... myślałam, że po 3 miesiącach będzie ok... No dobra, nie smęcę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie sie podziewaja nasze staraczki...? DoroF..................... Asik85.................... iwa18 /uk................. niusiusia.................. Myszka24/USA..........tu usprawiedliwienie jest :p nikolka25.................. misiaczki................. Sylwia29.................. Sara76.................... sie odezwala wiec jest usprawiedliwiona :) kalpek...................... EwelkaO /Kraków....... silnaaa...................... mała kobitka........... miodziki................... pomocy7890.............. Aura_34.................... monita30..................tez sie pojawia wiec 🌻 xxmadziaraxx............. lulkusia.................... anula177................. AsiaAaK.................. dajcie znac dziewczyny jak starania czy jakies badanka nowe sie rozpoczely jakies nowe plany tesknimi za wami. ale mamsueik tez malo nie wiem jak nowy temat nie zagladam choc gdzies pojawil sie link nie chce by nasze stare forum zniklo szkoda by byla :) przeciez jestesmy nadzieja dla staraczek :) kazda u nas jest mile widziana :) dobra ja juz sie nudze wam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia heheh:) no relaksuje sie to i mam czas.....wczoraj popralam i ugotowalam obiadek, wiec dzis mam relaks....jutro znow ide do pracy a w piatek znow zaczyna sie szalenstwo, bo mojej bratowej siostra bierze slub cywilny, wiec robie troche jedzonka i pieke ciasta, w niedziele znow moja bratowa ma urodziny, wiec znow bedziemy sie imprezowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Myszko- jak Ty wyrabiasz z tym wszystkim???? Zarabiasz choć na tym pieczeniu? Pewnie po przyjacielsku co??? rzeczywiście dużo staraczek się nie odzywa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia bo dostaniesz :p wygl;adasz super a skora potrzebuje czasu uwiez mi to nie to samo co po 1 dziecku.Po laurze ladnie mi zeszla ale po Kubusiu juz sie zrobila rozlazla a rodzilam w 6 mscu wiec gdzie tam do konca no a teraz to juz kaplica. ale cieszmy sie szkrabami wiesz pwoiem ci bardzo mi pomogl elektryczny masazer ale teraz nie moge uzywac z powodu kamieni,ale jest dobry. wolaja mnie na obiad wiec zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia przewaznie piecze dla rodziny, wiec nie wypada brac pieniedzy....moja bratowa tez wszystko cisato na wesele mi piekla i tez za free, wiec sama widzisz.....a tam....ciesze sie ze moge pomoc i na cos sie przydac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka🌼 imprezowa masz rodzinke... super! okazja za okazja :) Monia🌼 Tobie to wiesz co by sie przydalo??!! Lanie na goly tylek :P :) Sliczna z Ciebie Kobietka wiec skad sie bierze u Ciebie ten brak pewnosci siebie? A ze w biuscie wiecej- no coz- sama kobiecosc!!Nie jedna marzy o wiekszym biuscie wiec nie marudz ;) A moze odkryjesz w szafie cos dawno nie noszonego i po malej przerobce wprawionej krawcowej bedzie to super kreacja? Przeszukaj szafy i pochwal sie co upolowalas. Graminis🌼 super, ze mozecie pobyc sobie w trojeczke... Tez sie ludze, ze maz bedzie mogl pozwolic sobie na wolne w grudniu... gdyby dzidzia byla na czas mielibysmy miesiac dla siebie :) Patinka🌼 niepotrzebnie tak tesknisz za Anglia, tutaj chlodno, deszczowo i wietrznie... Korzystaj z pogody poki mozesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...a poza tym widzę, że Ty to lubisz :-) Patinko- dzięki za wsparcie, rzeczywiście widzę, że po drugim dziecku zpełnie dłużej wracam do formy... A dodatkowo dobija fakt, że jest lato, laski porozbierane na ulicach... jeszcze Wy coraz ładniejsze zdjęcia pokazujecie,a ja nie mogę na siebie patrzeć buuuuuuu!!!!!!!!!!!!! No nie, znowu smęcę:-( Kopnijcie mnie, to może przejdzie:p( Patinko- a jak mąz reaguje na Twoją sylwetkę???? No bo takie zmiany...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa🌻 lanie na mój tłusty tyłek :p :p :p Mam jedną szafę na pół z mężem i sukienki w które się nie mieszczę!!!! A biustu nienawidzę!!!!! Chętnie odstąpię:-) Tłumaczę sobie, że wszystko dla dzidziusia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia🌼 nie ode mnie to lanie powinno byc, tylko od Meza. hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olivka jeszcze spi wiec pssss :D ja zjadlam kurczaka pieczonego w pikeraniku bez tluszczu :) i salata zielona z jogurtem naturalnym i troszke salatki jarzynowej z majonezem mama kryczala ale troszke wzielam espumisan to mozemi nie zaszkodzi :) monia poslalam fotki kolezance w anglii i dzis moj malzon ma je ogldac wiec sie dowiem :p ale balaga bym juz wracala :) ani mi sie sni nie mogl sie doczekac az wyjade to teraz ma :p aha Olivka wstala za mocno stukam w klawiature :O lilowa no slyszalam od kolezanki ze wieje i leje non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to koniec miłych pogaduszek:-( Do Róży wpadł z hukiem kolega i obudził Adaśka No tak, teraz mam troje na głowie..... No to lecę pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia🌼 takie oklepywania bardzo dobrze robia na pobudzenie tluszczyku... ale co Ty tam go masz? Pewnie nic, albo prawie nic. Biust pewnie niedlugo wroci do poprzednich rozmiarow i kto wie- moze jeszcze za nim zatesknisz ;) Laseczka jak trzeba a tyle mardzi ;) A jesli chodzi o sukienki.... eeee jakos nie wierze, ze Twoje sprawne rece nie sa w stanie przerobic nieco zadnej z tych kiecek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa- nie dobijaj... jestem paskudna gruba dynia!!! A sukienek szkoda przerabiać... Z resztą łatwo Ci mówic, Ty taka laseczka!!! Teraz karmię Adaśka, a Róża mi zwiała:o Matko- ja zwariuję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo kobitki:) no w końcu jakis ruch :):):) bo już myślałam ze z miejsca nie ruszymy:):):) ja dzis w pracy trochę miałam młyn więc dopiero teraz zaglądałam a tu taka lektóra:):):) monia ale ty masz amoczek:):) nie przejmuj się na pewno wrócisz do formy patniko kolejny brak słów,super wyglądasz:):):) a maż pewnie juz odlicza dni do twojego powrotu:):) myszko to dziś relaksik:):):) a powiedz mi jak idziesz na te imprezy to dasz rade jeszcze to jeść bo przy robieniu na pewno się zasmakujesz do woli:):):) jalanta👄 grameczkowa trójca👄:):):) a ja sobie kupiłam 20 kilo ogórków od handlarzy i jutro mam dzień z głowy musze to wszystko zrobic na ogóreczki kiszone:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitko mi pozniej juz apetyt przechodzi, ale zawsze ktos inny cos tez robi do jedzenia , wiec poprobuje innych smakolykow....:) A jezeli chodzi o ciasta to jak robie cos nowego to sprobuje kawalek i juz wiecej ciasta nie musze jesc:) Wczoraj wzielam blaszke ciasta dla dziewczyn z ktorymi pracuje, to nie mogly sie najesc , tak im smakowalo......ja mam tego ciasta praktycznie na codzien, to juz mi zbrzydlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Twoja obecna figura jest przynajmniej uzasadniona (wiadomo po ciąży ciało musi dojść do siebie) i zobaczysz, że już niedługo wszystko wróci do normy. Patinko Ty po tej diecie cud też wyglądasz rewelacyjnie! Więc się proszę nie dołować i nie opowiadać głupot, bo grubą dupę to mam akurat ja, a brzuch jak w 4 miesiącu ciąży(tak mnie ostatnio wzdyma) a urlop tuż, tuż. Niestety nie jestem konsekwentna - jak mam apetyt to po prostu jem i już (mój mężuś właśnie szykuje spagetti i jak tu schudnąć?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słusznie zauważyłyście, że Efqa się ostatnio nie odzywa... I Rusaczek do nas nie zagląda... Obca też o nas zapomniała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Ja dzis mam taki młyn jak nie wiem,a mamy dszis rocznice slubu-3 juz... W pracy mialam tak izapierdziel,szkoelnie,na ktorym sie smialam tylko...:D Potem bylam na pogrzebie :( .. Idzie burza wiec musze mykac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny właśnie dowiedziałam się że moja koleżanka właśnie urodziła a miała termin na wczoraj fajnie az jej zazdroszcze a u mnie narazie cisza dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku🌻 Wszystkiego najlepszego kochana, duzo zdrowka, szczescia, duzo milosci i samych wspanialych dni, oraz szybkiego zafasolkowania oraz spelnienia Waszych wszystkich marzen ------ dla Ciebie i meza sklada Myszka :)🌻👄🌻👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ z samego rana jestem 1-sza :p wzielamprysznic olivka po krotkiej pobodce znow zasnela ale pewnie dlugo to nie potrwa :) ja pije siemie lniane i dzis chyba glodowka znow mnie czeka nie wiem co ale cos mi zaszkodziło i znow żołądek :( kalpek wszystkiego najlepszego wam zycze spelnienia wszystkich marzen a najbardziej by fasolka jak najszybciej pojawila sie w waszym zyciu :) Monita ale fajnie masz ogóreczki mniam mniam nie ma jak samemu ukisić :) Monia lanie ci sie nalezy jeszcze zatesknisz za bujnym pelnym biustem:) a zdolna jestes bardzo ze na pewno cos wymyślisz :D tylko oczywiscie musisz sie nam pochwalić :) dziekuje za komenatrzyk jak cieplutko na duszy sie zrobilo :p 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!! Mamy RAFAŁKA!!! Jolanta urodziła w nocy :-) Napisała po 3, że poszło szybko:D No proszę- nikt nie znaq w tek kwestii dnia ani godziny he he. Ale super!!!! A dopiero co pisała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×