Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

gab kochana modle sie za Was, jest mi ogromnie przykro, pisz do nas jezeli tylko bedziesz mogla :( zycie jest takie niesprawiedliwe i nigdy nie zrozumiem dlaczego tak sie dzieje kalpek najwazniejsze ze zostal uchwycony ten wlasciwy moment i ze babcia sie wybudzila teraz rekonwalenscencja i bedzie dobrze myszka poczekaj jeszcze i ponow test monia duzy buziak dla Ciebie lilowa sto lat sto lat niech zyje, żyje nam !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gab brak mi słów,nie wiem co mam powiedzieć,bo nikt nie wie co Ty przeżywasz teraz,ściskam cie bardzo mocno i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Gab- od wczoraj modlę się za Twojego synka... Ale nie rozumiem, dlaczego wcześniej lekarz nic Ci nie powiedział? przecież takie rzeczy rozpoznaje się podczas usg!? Nawet nie chcę mysleć, co czujesz, życie jest takie trudne.... Ja już dostaję szału, wariuję chyba. Róża mi się rozchorowała i zrobiła się taka niegrzeczna, specjalnie dokucza małemu, nie mam czasu na nic, ciągle ją musze pilnować. Wychodzę tylko przed dom na chwilę. Koszmar! Żeby ktoś chociaż wpadł na chwilę pomóc, albo pogadać...Ale nie będę to narzekać... Znowu płacz Adaśka. Spadam... Trzymajcie się, ściskam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gab... nie wiem co ci napisać... napiszę, żebyś była dzelna choć nie jestem nawet w stanie wyobrazić sobie co teraz czujesz... tulę do serducha... maluszek ciągle jest w tychach??? rybko kto prowadził ci ciążę... ??? pracuje w tyskim szpitalu??? jak to się stało, że nic wcześniej nie zauważył???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpeczku cieszę się, że babcia już wybudzona... bądź dobrej myśli... ona teraz potrzebuje twojego uśmiechu :-) monia jesteś wielka... ja jak mała ryczy to już nie wiem co zrobić a ty masz dwójkę na głowie i jeszcze różyczka chora :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka Misiowa 👄 Jade dzis do Babcki.. Monia jakbym mieszkała blizej byłabym codziennie u Ciebie kochana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gab🌼 jest mi tak cholernie przykro. Mysle o Tobie i o Malutkim nieustannie. Tak bardzo chcialabym moc cos zrobic, pomoc...Staraj sie byc silna!! Po prostu staraj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam Kochane jeszcze raz za zyczenia. To bardzo mile!! Kalpek🌼 cieplutkie pozdrowienia dla Babci!! Moniu🌼 uwierz, ze ja tez wpadalabym do Ciebie na herbacie... nawet ciasto bym przynosila. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka witaj ! Nie moge sie juz jej doczekac jak zobacze no... Dziewczyny ostatnio byłam na weselu w czerwcu mowiłam Wam,ze ta Kaska ma dziecko w lutym urodziła i jest bardzo hore.ale juz wszystko opanowali,a wczoraj dzwoni wujek i mowi,ze Marysia sie sina robi i bardzo źle z nia jest :( a miało byc juz dobrze :( ona ma chore serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Gab🌻 tak mi przykro kochana:(:(tule Cie mocno do serduszka❤️ Dziewczyny u mnie @ dalej niema, wczoraj pojawila sie znow plamka i tyle.....a krzyz to mnie tak boli ze szok, noi brzuch wczoraj pobolewal..... nic wiec juz niewiem....popoludniu po pracy lece jeszcze raz po testy i zrobie dopiero w piatek....Zmyklam:)Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane gab kochana tak mi ciebie żal ąż mi łzy same lecą ja mam zdrowego synka aż mi serce pęka z rozpaczy nie wiem co mam ci powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie nic ciekawego juz mi coraz ciezej tydzien temu moja malutka wazyla 1300g zaczelam 29 tydzien :):):):) mialam lekkie skurcze ktore podobno sa normalne w ciazy dostalam luteine i narazie mam spokojne noce :):):) malutka mojego brata jest juz w domku jest taka slodka i taka malutka :):):):) aha a pytaliscie sie jak bedzie miala na imie moja corcia wiec.... JEssica czyli dzesika najprawdopodobniej bo tatus jeszcze sie zastnawia:D:D gab slowa tu nie pomoga :(:(:(:(:(:( bede sie modlic za twojego maluszka 🌻 😘 myszko mam nadzieje ze zobaczysz 2 kreczy :):):) trzymam kciuki za staraczki buziaki 😘 dla waszych pociech :):):) 😘 dla kazdej z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka trzymam kciukasy madzik no w koncu jestes, mam nadzieje ze córeczka twojego brata będzie juz rosła zdrowo zrob sobie fotke i wyslij na poczte,twoj brzuszek juz chyba juz imponujących rozmiarow :) gramka jak tam se czuje słodka kruszynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja juz po części spakowana,tyle tego ze nie wiem czy zmieścimy to wszystko do auta-jutro się okaże gab kochana ściskam Was mocno👄 brak mi sów....... jutro rano idziemy do kościola przed wyjazdem więc pomodlę się za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Byłam wczoraj u mojego aniołka. Leży w Tychcach bo tu gdzie mieszkamy nie mogli mu w ogóle pomóc. Czekamy na miejsce w Zabrzu bo tam dopiero beda wstanie postawić jakąś dokładniejsza diagnoze. Miałam robione wszystkie badania w ciąży nawet byłam u genetyka i nic nie wyszło. Dlatego dla nas to taki szok. A dla nas on jest śliczniutki i taki jak ja długi i chudy jak mamusia. Walczyłam o to żeby byc mamą około 7 lat i nie wiem czemu mnie to spotkało i za co to maleństwo tak cierpi. Boże jak ja bym chciała cofnąć czas zeby to wszystko było złym snem. Tuliłaby go teraz do serducha i calowała w pietki jak mu obiecłam jak mnie kopał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gab brak mi słów, żeby powiedzieć ci co czuję... chcę, żebyś wiedziałą, że serduchem jestem z wami... nie jesteśmy tak naprawdę w sanie ci pomóc, nikt nie jest, nikt też nawet sobie nie wyobraża jak ty się teraz czujesz... gdybym miała taką moc to całowałabyś stópki zdrowego synunia... kochana, trzymaj się dzielnie i nie załamuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko was wszystkie :) myszka to trzymamy bardzo mocno kciuki by @ sie nadal nie pojawiala :) i zeby test w koncu pokazal II magiczne kreski :) Gab az mnie scisnelo jak przeczytalam to co napisalas,trzymaj sie dziewczyno musisz byc silna wiem ze fajnie sie pisze ale nie jestem w stanie wiecej ci pomoc jak tylko duchowo cie wspierac modlic sie za was oboje.Modle cie o cud dla twojego dzidziusia by jednak zyl i nie cierpial. ale smutno sie zrobilo :( Monia jakbys mieszkala blizej mnie to byc pisala tak...Ojej dziewczyny jak ja bym chciala sie gdzies dalej wyprowadzic bo patinka doprowadza mnie do szalu dzien w dzien siedzi u mnie :p zartuje oczywiscie :) trzymaj sie kochana Madzik ale super ze sie pojawilas czekamy na fotki bardzo bym chciala zobaczyc twoj brzusio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek 😘 dla babaci teraz troche czasu musi minac by nabrala sil i bedzie dobrze :) gramka poczatki sa trudne ale masz najblizszych przy sobie a to najwazniejsze :) my wczoraj z olivka bylismy na pogotowiu o 1 w nocy o 11.30 dotknelam olivke i byla cala rozpalona czerwona doslownie dalam jje nurofen ale nic nie pomagalo obudzila sie na szczescie nie plakala ale az sie gotowala. dostalismy antybiotyk Hiconcil bo gardelko lekko czerwone jest i probiotyki i kazano mi kupic czopki aby na zmiane podawac malej na szczescie od nocy temperatura sie juz nie pojawia i olivka zjadla cala miseczke kaszki. dzis na dworze pada i wieje wiec raczej nie bede z mala wychodzic z domu tylko jak ona to wytrzyma to nie wiem :O a ja juz 3 dzien bez spania nie moge spac wogole wierce sie co 5 minut z lewego boku na prawy i tak kolo 4 nad ranem uda mi sie zasnac na godzinke i potem znow to samo a rano chodze potem zmierzla i spiaca. juz nie wiem co ze soba zrobic jak zbliza sie noc to dostaje gesiej skurki lykam jakies ziolowe tabsy na spanie ale nie polepsza sie nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i Pani doktor odsunela gorna warge Olivki i 2 gorne zabki sa prawie gotowe do wyjscia widac je ladnie dwie gorne jedynki sa pokryte dziaslem ale jakby juz na wierzchu mam nadzieje ze szybko wyjda i ze nie bedziemy czekac paru miesiecy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpeczku 😘 wielki pati buźki dla olivki 😘 i szybkiego powrotu do zdrówka... gab... mocno wierzę w cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a... my byliśmy wczoraj z kropkami u pani doktor... bo jednak na stópkach i rączkach jej zostały... ale nas uspokoiła i powiedziałą, że to się zdarza... przy okazji zważyła naszą kluchę i ... jednak mam to mleko sycące bo klucha ma 4230 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramka wow bardzo szybko rosnie to moja jest chudzinka bo ma tylko 8 kg ale buzke ma paplata faldki wszedzie moze dlatego ze jest mniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he :-) moja też jest pyzula, policzki ma jak mały chomiczek, pulchniutkie łapki już się jej robią a udka ma jak szyneczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam gramka alez ona jest śliczna w tym różowym dresiku patinka daj jakies nowe zdjecie Olivki gab jestem z Tobą myszka odezwij sie co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×