Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Pani misiowa wlasnie nikt nie widzi podobienstwa do mnie kazdego kogo spotkam to 1 sze slowa jakie slysze ale ona musi byc tatusia podobna bo do ciebie nic a nic :O wiec juz sama nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Gab🌻 modle sie za Ciebie i Twojego synusia.....bardzo mi smutno ze tak to sie wszystko skonczylo....tule mocno❤️ Patinko🌻 te Twoje cory takie sliczne jak modelki:)ale co sie dziwic jak maja to po mamie:)👄 Grameczko🌻 buziaki dla Ciebie i ksiezniczki👄 PaniMisiowa🌻 jestem jestem....ale u mnie dalej cisza.....krzyz boli , brzuch od czasu do czasu daje znac.....szczegolnie jak wroce z pracy i sie poloze .......piersi dopiero cos zaczynaja pobolewac.....dzis jest moj 33 dc.....ale przez ten ostatni 22 dniowy cykl to wszystko sie mozna spodziewac.....jutro ide do fryzjera podciac wloski i zrobis odrosty, wiec jak bede wracac to zakupie kolejny test i prawdopodobnie (jak @ sie nie zjawi) zrobie w sobote rano..... A tak pozatym nic niema.....dzis mam ciezki dzien w pracy, niewiem jak go przezyje.....bede w domu gdzies pewnie kolo 5-ej...... No nic zycze milego i udanego dnia i do uslyszonka w piatek👄 Papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka dobrze ze sie odezwalas, czekamy na pozytywny wynik patinka no przeciez ona ma twoje oczy, usta na poczatku byla bardziej podobna do ojca, miala sniadą cere i ciemne wlosy a teraz to cala Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panimisiowa 😘 no bo ma szyneczki i już prawie nóżki jak ten ludzik z reklamy opon michelina ;-) myszeńko!!! trzymam mocno po cichutku!!! a lenka jeszcze mocniej!!! pati mała jak nic wypisz wymaluj mamunia!!! a tobie cudnie w tej nowej fryzurce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zniknęły :-( ja też mykam... czeka mnie wyprawa do zusu w sprawie mojego macierzyńskiego :-( i może uda mi się dziś zaliczyć kosmetyczkę??? kto wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dzięki za miłe słowa:-) Przydałabyście się mi rzeczywiście , miałabym się do kogo odezwać:-) Dziś szaruga za oknem, więc siedzimy w domu:-( Wieczorkiem, jak wróci M, to się gdzieś wyrwę do sklepu, bo w sobotę moja młodsza siostra robi urodzinki i muszę jakiś prezent wymyślić... Udało mi się uśpić Adaśka, ale za to Róża daje znów w kość. Wymyślam wciąż jakieś zabawy... a marzy mi się przespać... Patinko-internet strasznie mi muli, dopiero od jutra mam nowy pakiet, to oglądnę zdjęcia, ale jedno podglądłąm i też stwierdzam, że Oliwka podobna do Ciebie! Monitko- mam nadzieję,że pogoda Wam się uda! Myszko- modlę się...a nuż kochana może to fasolka...👄 Gab👄 jak tylko bedziesz mogła, to pisz, jesteśmy z Tobą. Pani Misiowa- doszłaś już do siebie po tej diecie? A swoją drogą kopa powinnaś dostać! Diety Ci się zachciewa! Graminis- cieszę się, że mała rośnie, czas zapiernicza, ja sama nie dowierzam, że Adaś już taki chłop :D Wczoraj zaczął już łapać nóżki:-) Kalpek👄 I dla wszystkich niewymienionych👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę- Róża mi zasnęła! Więc pędzę tu do Was, a Was nie ma:-( Graminis- a ja w życiu u kosmetyczki nie byłam... Marzy mi sie kiedyś jakieś SPA... Kurka, sam nie wiem, czy sie kłaść, bo coś widzę, że mój syn sie wierci:O Patinko- a jak Twój mąż- co powiedział na fotki? Nie tęskni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki :) 😘 maz widzial fotki wysylam kolezance a on tam chodzi ogl;adac bo sam cmok nie potrafi nic zrobic jedynie kompuetr zalaczy a dalej to juz rybka :D dzwoni codziennie i teskni bardzo w nowym domu zrobil prysznic zmienil krany i szykuje sie nowa 2 metrowa lodowka z samsunga srebna moja wymarzona :) oj dobre takie wyjazdy :p Monita udanego wyjazdu i wypoczynku ci zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam juz nie pisac ale jak przeczytalam co spotkalo gab to az mi lzy stanely w oczach gab - nie wiem co napisac - wierze ze zdazy sie cud i maluszek bedzie zdrowy --- trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej olawd ty! ty! czemu nie chcesz pisać??opusciłas nas? ani mi się waż:):):): gramko ale mała rosnie:)jak wróce to juz chyba z 5 kilo bedzie:) myszko trzymam kciuki:) gab👄👄👄 patinko oliwka i laura super dziewuszki:):):)mąż juz pewnie nie może się doczekać monia współczuje ci tego całego amoku,mój syn ma juz prawie 11 lat i mam taki luz:) ale i ty bedziesz miec jak tylko dzieciaczki podrosna:):) kalpek,kakusia,pani misiowa👄 sara udanego wypoczynku:) i dla wszystkich kobitek 👄 no to ja znikam,w nocy juz wyjeżdzamy auto zapakowane na maxsa piszcie:):):)mam nadzieje ze po tych dwóch tygodniach będą nowe super wieści i dużooooo do cztania całuję Was mocno,jestem uzależniona od naszego forum:):):) będzie mi Was brakować papapapapap👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monitko 😘 udanego wypoczynku!!! przytulajcie się, opalajcie, cieszcie sobą i... do sklikania :-) monia... no i z kosmetyczki nici, lenka miała napad wścieku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u ginekologa. wiec mam duza nadzerke i ostry stan zapalny 1 szy raz widzialam na fotelu ginekologicznym kamerke i 1 raz widzialam swoja pipu..nke od a do z :O mialam usg dopochwowe wiec poczatkowe stadium miesniakow na macicy dziewczyny co to jest na razie lekarz powiedzial ze trzeba sie zajac nadzerka ale trzeba poczekac na wynik cytologi. za wizyte w usg wziol 70 zl a gabinet wyposazony full wiec uwazam ze bardzo tanio plus 20 zl za cytologie no i 250 zl mnie przyszlo slynne badanie na raka szyjki macicy czeka sie na wynik okolo 10 dni i wysylaja to do Krakowa. Jesli badanie cytologiczne wyjdzie w porzadku to usunie mi nadzerke w gabinecie pod znieczuleniem dozylnym czy ktoras juz miala? ja jak bylam nastolatka to mialam usuwana nadzerke juz ale byla bardzo mala. no i stan mojej szyjki jest katastrofalny pelno zrostow pan doktor stierdzil ze przy porodzie musialam bardzo mocno peknac wiec powiedzialam lekarzowi ze dano mi tylko jeden szewek bo podobno nie peklam tak wiec pan doktor podal mi piorunujace spojrzenie wiec od razu wiadomo ze peklam ,jjeku z szoku zapomnialam sie zapytac czy to czyms grozi jesli nie zostalam zszyta? jesli cos wiecie to powiedzcie dziewczyny. jestem obolala i zla bylam tak spieta ze lekarz nie mogl wyjac wziernika ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gab ściskam cię mocmo i modlę się za twoje dziecko patinko to dupa nie znam sie niestey na tym oby wszystko było dobrze u mnie wszystko dobrze buzki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Czyżbym była pierwsza? My zaraz szykujemy się z Różą do lekarza, tylko jeszcze obiad musze w nią wcisnąć:-) Patinko- jeśli do tej pory nie odczuwałaś po tym zszyciu jakiegoś dyskomfortu, to wszystko powinno być dobrze. Bywa jednak tak, że nawet po paru latach zaczyna się "coś" dziać, czasem istnieje konieczność wycięcia-tzn takie zrobienie plastyki. Myślę jednak, że skoro ginekolog nic o tym nie wspomniał,to nie jest to w Twoim przypadku niebezpieczne. W końcu od porodu już trochę minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie u mnie podlogi pomyte mama na zakupach zaraz ide na zakupy Olivka temperaturki w nocy juz nie miala. Monia dzieki kurcze juz sama nie wiem moze lekarz nie chcial juz nic mowic skoro tyle rzeczy na raz mi sie przyplatalo i chce zrobic badania i wypalic ta nadzerke bo to na 1 miejscu kwalifikuje sie do wypalenia:( potem kazal mi obserwowac macice tzn chodzic na badania usg itd a u nas w anglii paranoja nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Dopiero co wstalam i wcianma sniadanko ;) za godzine jestem umowiona do fryzjera, wiec nie bedzie mnie pewnie do ok.10:30, a jeszcze po drodze pojde do sklepu i kupie jeszcze jeden test i zrobie jutro....chyba ze wczesniej @ przylezie jeszcze.....teraz dopiero piersi mnie zaczynaja pobolewac i boli mnie krzyz ....jak tak przyjde po pracy zmeczona i sie poloze, to tak czuje ten krzyz ze szok..... Zycze wam milego dnia i do uslyszonka pozniej:)Buzzkiii 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie co za cisza okropna na topiku:( u mnie dzien zlecial nawet fajnie bylam na zakupach kupilam rozne nowosci dla olivki w sloiczkach itp. ja wypozyczylam sobie 2 thirlery :D wiec noc zapowiada mi sie ciekawie :) aha mama krzyczy z lazienki ze mam pranie isc jeszcze wywiesic na strych brr nie chce mi sie :p ale musze piszcie dziewczyny myszka trzymam za ciebie kciuki caly czas aby ta @ sie nie pojawila buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilke,dziewczyny jade na Jasna Góre,pomodle sie za Was wszystkie!!!! Szkoda,ze nie ma zadnej z Czestochowy,mogłabym sie spotkac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) A ruch ze hohoh;) Kalpeczku 🌻 dziekuje za modlitwe....ja jutro jade do Amerykanskiej Czestochowy wiec tez sie pomodle za Was wszystkie:) U mnie dzis dalej test negatywny, zas owulacyjny wczoraj wyszedl mi pozytywny, wiec juz nic niewiem.....na poniedzialek umawiam sie do ginka, niech sprawdzi co sie dzieje ze mna:) Teraz mykam na sniadanko i zajrze za chwilke i mam nadzieje ze bedzie Was wiecej:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WITAM DZIEWCZYNY
Cześć dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGULA 28
CZEŚĆ DZIEWCZYNY, PISZĘ PIERWSZY RAZ NA WASZYM FORUM, ALE CZYTAM GO BARDZO DŁUGO, WŁAŚNIE DOSZŁAM DO TEGO, ŻE SIĘ PRZENIOSŁYŚCIE. CHCIAŁABYM SOBIE Z WAMI PISAĆ, WŁAŚNIE MAM TAKĄ OCHOTĘ. STARAMY SIĘ Z MĘŻEM O DZIECKO,2 MIESIĄCE TEMU WZIĘLIŚMY ŚLUB I JUŻ PRZED ŚLUBEM SIĘ NIE ZABEZPIECZALIŚMY, W SUMIE TO TAK BĘDZIE 3 MIESIĄCE, WIEM CO MYŚLICIE, GŁUPIA JUŻ MA PROBLEM:-)ALE WIECIE CO?NIGDY NIE ZDARZYŁO NA SIĘ KOCHAĆ DO KOŃCA I JAK JUŻ SIĘ NA TO ZDECYDOWALIŚMY TO MYŚLAŁAM,ŻE RAZ DWA I JUŻ :-) 3 MIESIĄCE TO NIE JEST PONOĆ DŁUGO,ALE OBLICZYŁAM SOBIE BARDZO DOKŁADNIE DNI PŁODNE I PO PIERWSZYM RAZIE MYŚLAŁAM,ŻE JUŻ JESTEM W CIĄŻY:-)MIAŁAM NAWET OBJAWY:-)OJ DZIEWCZYNY CZASAMI TO MI SIĘ NIE CHCE ŚMIAĆ Z TEGO, MIMO TO,ŻE NIE MAM PEWNIE NA RAZIE POWODÓW DO OBAW, NIE MAM?WKURZA MNIE TO,ŻE CZŁOWIEK TAK SOBIE WSZYSTKO PLANUJE, STUDIA, MIESZKANIE, ŚLUB I WTEDY MOŻE DZIECKO, TERAZ MAMY PEŁNO KREDYTÓW, ALE GENERALNIE TO JUŻ BARDZO CHCEMY MIEĆ DZIECKO, JUŻ TROCHĘ SIĘ CZASEM NUDZIMY, MIESZKALIŚMY RAZEM PRZED ŚLUBEM 4 LATA.WIECIE CO NIE PRZYZNAJĘ SIĘ DO TEGO,ALE BARDZO CHCĘ MIEĆ DZIECKO AK WIĘKSZOŚĆ Z WAS TUTAJ, DZIEWCZYNKI POWIEDZCIE MI JA FACHOWO OBLICZA SIĘ DNI PŁODNE, JESTEM W TYM TAKA NIEPORADNA. IDĘ SPAĆ,ALE BĘDĘ DO WAS ZAGLĄDAĆ:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Agula:) Fajnie ze do nas dolaczylas.....akurat trafilas na forum kiedy dzis nikogo niebylo (oprocz mnie oczywiscie) Dziewczynki pewnie odpoczywaja albo sa na urlopach poza domem.....Ja tez za chwilke zmykam do pracy....u nas Ci bedzie fajnie , bo tu same fajne i pomocne dziewczynki:) Pozdrawiam goraco i do poklikania pewnie w poniedzialek:)Milego weekendu...papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis robie sobie kolor na włosach tzn. maoja siorka bo jest fryzjerką Rafałek śpi a Martynka na spacerku z Tatą pozdrawiam i życzę miłego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×