Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość Ajaczekam
I jeszcze jedno... Czy to możliwe, że test owu wykrywa owulację ale z komórka jajowa jest niedojrzała albo coś w tym stylu?? Bo chyba coś ze mną jest nie tak :( Jak to możliwe, żeby się nie udało jeśli nie odpuszczamy sobie w te dni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gab kochana myślami jestem z tobą i to dobrze że planujecie dzieci napewno bedą zdrowe i modlę się za Oskarka żeby tak nie cierpiał bo serce się kraje pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis tak jestem ze śląska mały leżał w Tychach potem w Zabrzu w AM a teraz w miejscu gdzie mieszkamy niedaleko Bytomia. Dziękuje dziewczyny za miłe słowa :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do AjaCzekam
Na stronie głownej kafeterii na samej górze jest pozycja: internautko, zarezerwuj swój nick. wchodisz tam i postepojesz wg instrukcji i to wszystko... potem będziesz czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Witam nowe staraczki🌻🌻🌻 Gab👄 kochana tule mocno do serduszka - pomodle sie za Waszego Synka aby nie cierpial🌻 Dziekuje kochane dziewczynki za mile i cieple slowa....wiem ze mamy szanse na dzidzie i tego sie trzymamy, ale w Polsce niestety invitro jest potepiane przez Kosciol, a z tego ze my jestesmy Katolikami i chcemy przystepowac do Sakramentow Sw. to musimy sie naprawde mocno zastanowic....bo my nie chcemy zeby przez to ze bedziemy mieli dzidzie z invitro, nie mogli przystepowac do spowiedzi czy Komunii Sw.....wiec postanowilismy napisac emaila do Ojcow Werbistow i opisac im nasza historie , wiec zobaczymy..... Dziewczynki zmykam cos zjesc i wziasc prysznic...Postaram sie napisac jutro po pracy👄 Sciskam Was wszystkie z osobna , caluje i pamietam o Was kochane:)Papa, do jutra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dzisiaj byłam u położnej, według niej jestem w 7 tygodniu. Trochę mi się wierzyć nie chce, ale jak tak mówi to niech tak będzie :-). Jeszcze zobaczymy co na USG wykaże, ale to za jakieś 4 tygodnie. Od razu robię zmiany w tabelce. STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................29.. . . .. ...........23.10.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................32..................60..... ............. kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................12................ ....16.10.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............17.10.09 asia3377..................32....................59.... ................10.10.09 Moni25....................25....................44...... ...............19.10.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............32...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............7............ ........27.05.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dressmaker gratuluję!!! ciesz się tym małym cudem!!! myszeńko rozumiem Cię... też jestem praktykującą katoliczką... ale tego jednego pojąć nie mogę... jeśli to dziecko i tak będzie połączeniem Ciebie i męża... jeśli będzie Waszym największym skarbem... mam nadzieję, że otrzymasz dobrą nowinę :-) gab... jak znajdziesz chwilkę zobacz: http://www.almaspei.pl/pl/ jeśli oni nie będą mogli pomóc na pewno coś poradzą... jeśli chcesz postaram się skontaktować Cię bezpośrednio z mamą tego maluszka o którym pisałam wyżej... czasem pomaga rozmowa z kimś kto wie co czujesz... trzymaj się kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To jest czas... Czas na miłość. Póki tu, póki teraz Jesteśmy jeszcze ze sobą..." to motto tej fundacji... łza się w oku kręci... Oskarku... my tu wszystkie myślimy o Tobie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja jeszcze na chwilę :-) Gab- kochana, cieszę się ,że zajrzałaś! Pisz do nas, myślimy o Tobie i wspieramy całym sercem Ciebie i Oskarka. Wszelkie słowa są tu zbędne... A co do smoczka, to nie słyszałam o uspakajającym, wszędzie trąbią ale tylko o tych do butelek :-( No i najczęściej przy tego typu wadach polecają Nuk-a No i oczywiście w sprawie szycia możesz na mnie liczyć! Myszko- kościół potępia in-vitro, ale czy to znaczy, że nie wolno potem przystapić do komunii? Pierwsze słyszę... to straszne! Przecież to nie Bóg potępia tylko księża! Akurat w tej sprawie osobiście postąpiłabym zgodnie z własnym sumieniem! Co innego gdyby to było jakieś "kombinowanie" i manipulacja życiem ludzkim! Ale tu przecież chodzi o szczerą chęć dania życia małej istotce... Ech... Ściskam Was mocno, będzie dobrze! Dresmaker- dbaj teraz o maleństwo:-) Ajaczekam- prolaktynę masz w normie, a estradiol dość niski, progesteron wskazuje na okres przed jajeczkowaniem. Powinnaś koniecznie znaleźć jakiegoś konkretnego ginka! Na początku zrobisz monitoring cyklu i mniej więcej będziesz wiedzieć na czym stoisz. A ztymi testami, to już różne opinie słyszałam... Sama nie wiem do końca, czy są takie wiarygodne. Dziewczynki- bardzo Wam dziękuję za miłe słowa, ale chyba przesadzacie! Kakusia- bardzo chętnie- Róży co roku szyję takie nieprzemakalne kurteczkę+ spodnie na zimę, idealny na sanki:-) nr gg jest na NK:-) Liluś- pościel i chustę zapewne sobie kupisz, a co do ubranka stroju św.Mikołajka bardzo chętnie, tylko Adaś będzie malutki! Bierzesz to pod uwagę? No i musiałybyśmy zdążyć przed porodem:-) Żebyś potem kartki zrobiła:D A jaka u Was jest zima? Bo to ma być ciepłe czy takie "po domu". Daj znać na maila :-) No dobra- uciakam, trzeba korzystać i spać :D Nawet mój M chrapie:-) Asia- trzymaj się! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis- faktycznie szkoda, że nie mieszkamy bliżej- Ty zajęłabyś się zamówieniami, a ja tylko wykonaniem :P Patinko- dbaj o siebie!!! Madzik- Ty też!!! A masz któryś z naszych numerów żeby nam napisać, czy coś się dzieje???? Ajaczekam- pomarańczka dobrze poradziła w sprawie zaczernienia:-) No dobra, teraz już spadam naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki :) Wstawać śpiochy :) idę zrobić coś do zjedzenia i kawusie :) jestem tu jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, faktycznie szkoda... choć tak szczerze to wcale nie jest tak daleko ;-) sprawa warta przemyślenia... tyle że papiórków pewnie sporo by nas czekało... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam zaraz sama :) Gab🌼 pamietaj, ze myslimy o Tobie czesto i zawsze bedziemy wspierac, jak tylko potrafimy. Moniu🌼 zaraz bede pisac maila. :) Asiu🌼 fajnie, ze autko udalo sie dobrze sprzedac. Mam nadzieje, ze dzis lepiej sie czujesz. Myszko🌼 musicie we wlasnych serduchach sobie odpowiedziec co wazniejsze. Nie mozna przeciez przyjmowac wszystkiego bezkrytycznie. O takim stosunku kosciola do metody invitro decyduja ludzie i oni tez popelniaja bledy.Ja rowniez nie rozumiem, jak kosciol moze narzucac tego typu sprawy. Nie pojmuje tez jak moze np potepiac antykoncepcje nawet w krajach 3 i 4 swiata? Dlaczego bagatelizuje tyle problemow twierdzac jednoczesnie, ze jest miloscia i zrozumieniem??!!w tej kwestii nie wystarcza niestety kazania wyglaszane co jakis czas z koscielnej ambony.Nie chce byc tu odebrana jako ateistka bo daleko mi do takiej, ale jak patrze na niektore poczynania kosciola, to opadaja mi rece. Nie we wszystkim niestety mozna zaufac sile wyzszej a i ona nie pomoze jesli nie wykorzystamy wszystkich ofiarowanych przez nia darow, takich chociazby jak wiedza medyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie zajrzałam na stronę tej fundacji i jestem w szoku że są jeszcze tacy ludzie bo nawet w szpitalu AM patrzyli na naszego synka dziwnie . Bardzo wam dziękuje muszę powiedzieć że jesteście jedynymi osobami z którymi mogę i chce na ten temat rozmawiać. Monia tak NUK to jedyna firma która robi specjalistyczne s,moczki ale tylko na butelkę. Oskarek zwykłego smoczka na uspokojenie nie umie utrzymać w buzi ciągle mu wypada. Powiem wam że założenie firmy to nie taki głupi pomysł ja jestem księgową i kocham papierki więc pisze się do spółki :) A nie mieszkamy w cale od siebie tak daleko:)) Uciekam dziewczyny do szpitala , buziaki i pozdrowienia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gab tam chore dziecko jest traktowane jak największy skarb... to bardzo pomaga rodzicom!!! he he he no to jest i księgowa!!! ja będę odbierać te ciuszki od ciebie moniś!!! :-) zajmę się dystrybucją!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gab - kochana , duzo buziaczkow dla ciebie i oskarka 👄 myszko - tobie sie uda , tylko po prostu trzeba pomoc naturze (mojej kuzynce wycieli jeden a drugi ma niedrozny i probuja przez in vitro i wierze ze wkoncu bedziecie obie miec bobaski) a u nas porazka - maly zalapal katarek , dzis doszedl kaszelek .... bylam juz z nim u lekarza , niby nic na pluckach mu nie siedzi ale gardelko ma czerwone . przez ta cholerna pogode nie wiem jak go ubierac , wychodze jest zimno , po chwili robi sie cieplo maly sie poci ale go nie rozbiore bo wiatrzycho jest .....juz mnie cos trafia .... a prosimy o glosiki - w tym miesiacu bierzemy sie ostro za glosowanie - molestuje juz kazdego kogo sie da ;-) http://www.bobovita.com.pl/fotogaleria.php?A=PHOTO&sys_id=21559

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to mimo ze jestem wierzaca to wk....ja mnie ksieza z tym swoim gadaniem o in vitro . co im k...a do tego ? to nie oni pragna miec dziecko , to nie oni cierpia z kolejnej porazki , z kolejnego poronienia , nie im peka serce jak widza inne mamy z dziecmi...... normalnie bym komus wpierdzielila za to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawrzało... i u mnie w serduchu też się gotuje... może bluźnię, może mam zbyt szerokie sumienie ale dla mnie liczy się to co mówi Bóg... a nie księża... jeśli potępia się in vitro to dlaczego nie potępiają sztucznego podtrzymywania życia aparaturą??? przecież to też ingerencja w boży plan (zgodnie z tym tokiem myślenia) dla mnie chore jest zjawisko zamawiania dzieci, brzuchów do wynajęcia i sprzedawania maluszków... robienia z tego największego cudu świetnego interesu... a in vitro??? kiedyś usłyszałam wypowiedź pewnej pani która była w ciąży dzięi in vitro i brała udział w debacie na ten temat... powiedziała, że dziecko które pojawiło się w jej łonie dzięki zabiegowi jest nawet bardziej kochane niż spłodzone beż ingerencji lekarzy... jest bardziej wyczekiwane, wytęsknione... czy Bóg może mieć coś przeciwko temu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem a myslalam ze dzisiaj bedzie spokoj, a tu znowu adwokat zadzwonil i musialam pedzic do niego, zalatwilam juz sprawe :) czy u was tez tak w zyciu jest ze niema ani chwili spokoju? Mnie juz to meczy, tesknie za spokojem, Dzisiaj juz mi lepiej, nie mam mdlosci ale @ jeszcze niema.Dzisiaj wale w prawa dziurkę, wczoraj byla lewa :) A u mnie co do wiary to powiem szczeze ze jest to mi obojetne mam wlasna teorie na temat religii i jak ja przedstawilam ksiedzu na religii to go zamurowało i sluchali mnie wszyscy z taka uwaga ze nikt mi ani nie przerwal, a kazdy potwierdzal ze moglo byc tak jak ja mowie, bo opieram sie o historie , mentalnosc i prawo jakie panowalo w tamtych czasach i powiedzial ze nie jest w tej chwili przygotowany na takie pytanie i obiecal ze odpowie mi na nastepnej lekcji religii, bo musi sie do tego przygotowac..Ale na nastepnej lekcji zbyl mnie ze niemial czasu i do teraz nie mialam na to moje pytanie i teorie zadnego wytlumaczeni i odpowiedzi.Co wy na to? A księża takim podejściem, tylko do chrześcijaństwa większość ludzi zniechęca.Jakby sie tak do wszystkiego nie wtrącali, to podejrzewam ze byłoby więcej wiernych chrześcijan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) Zgadzam się z Wami... Nie ważne jak, byle się udało i co tam ma ksiądz do gadania. Jutro po pracy pędzę do innego gina bo mój jeszcze długo na urlopie i zobaczymy co mi powie. Chyba jestem strasznie niecierpliwa ale to już taka natura. Niech robi badania!!! Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki. Do zobaczenia jak wrócę z pracy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Macie 100% racji w temacie in vitro! Lepiej bym tego nie ujęła! My wróciliśmy właśnie z 3-godinnego spacerku:-) Pogoda jednak zdradliwa!!! Olawd- Adaś ma dokładnie to samo, wszystko ok, tylko kaszel, dajemy flegaminę, wit. C i jest lepiej. Lilka- czekam na maila:-) Zaraz zabieram się za konsumpcję obiadku:-) Monitko- a Ty gdzie? Ale jaja z ta spółką:-) Gdyby to było takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Monia671
Ależ teraz w dobie internetu taka spólka jest naprawdę łatwa. Wszystko alezy tylko do formy prawnej. Bo albo spłóka, ale działalnośc gospodarcza i jedna zatrudnia drugą. Potem jedna zbiera zamówienia, druga rozlicza, trzecia szyje i jednoczesnie wysyła pocztą pod wskazany adres albo np. raz w tygodniu pakuje i po podpisaniu umowy z firmą kurierską wysyła do tej, która zbiera zamówiebia, i ta pierwsza je rozsyła... Proste?? proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia🌼 do odwaznych swiat nalezy!! :) A maila wyslalam juz dawno, tylko ze na nasza klase bo mi cos poczta na wp swiruje. Madzik🌼 nie pojawiasz sie, moze Twoje przeczucia sie sprawdzily i juz sie rozpakowalas? Dressmaker🌼 super!! A kiedy mialas ostatnia miesiaczke? Bo wiesz, ze tygodnie ciazy liczy sie wlasnie od niej? Jak sie czujesz? Chcialam na przerwie pobiegac po sklepach ale widze, ze czasu mi na to nie wystarczy wiec zagladam do Was. Fasol szaleje, jego chyba jeszcze bardziej energia rozpiera :) Ciekawe czy mu tak zostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Monia671
a poza tym, jak myślisz,m jak działają sklepy internetowe? Ze mają magazyny i wielle zatridnionych osób? nic bardzoej błędnego! z reguły to jest albo jedna albo dwie-trzy osoby i tylko dają zlecenia do hurtowego sprzxedawcy z adresem wysyłkowym. Tak to z reguły działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jestem już mamą 5 letniej córy ale od jakiegoś czasu myślę o drugim dzidziusiu :) Od trzech miesięcy staramy się z mężem i nic...Za pierwszym razem nie było problemu a teraz, szkoda gadać. Co miesiąc kupuję test i kiedy widzę na nim jedną krechę to aż płakać mi się chce :( Zaczynam się pomału załamywać i mieć na punkcie zajścia w ciążę jakąś obsesję. Cykle mam nieregularne, od 28 do 33 dni, obliczam swoje dni płodne za pomocą kalendarzyków dni płodnych na internecie i nic z tego nie wychodzi. Za kilka dni mam dostać okres a piersi w ogóle mnie nie bolą (co w moim przypadku bardzo dziwne) ale test już robiłam i wyszedł negatywnie, jak zwykle, czyli w ciąży nie jestem. Wszystko bym zrobiła aby być w ciąży, kiedy widzę na ulicy malutkie dzidziusie albo kobiety w ciąży to aż mi się coś dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, nie odzywałam się całą wieczność... ostatnio nie mam na nic czasu. Widzę, że już 2 miesiące tabelki nie zmieniałam a więc: 🌼 STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................29.. . . .. ...........23.10.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................32..................62..... .............10.10.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................12................ ....16.10.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............17.10.09 asia3377..................32....................59.... ................10.10.09 Moni25....................25....................44...... ...............19.10.09 ❤️ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............32...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............7............ ........27.05.10 👄DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy działo się coś o czym nie wiem? Mam na myśli fakt, że tabelki starających się i zaciążonych bardzo się skróciły? Madzik już urodziła? Dorota też? Gab tak strasznie mi przykro, że właśnie Twoje wyczekane dziecko jest chore... Dużo siły dla Ciebie i męża oraz zdrówka dla Oskarka 👄👄 Myszko nie załamuj się, jak by na to wszystko nie patrzeć to ruszyłaś z miejsca i wiesz w końcu w czym tkwi problem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Do pomarańczki- dziękuję za podpowiedź, ja to wszystko wiem, tylko żeby się na to zdecydować, trzeba konkretnych działań, klientów, a potem trzeba się zorganizowacć do produkcji. Przy małym dziecku nie jestem w stanie sama z tym ruszyć, czasem nie mam nawet czasu zjeść... Storczyk- miałam podobny problem, ale te kilka miesięcy starań to jeszcze nie tragedia! Głowa do góry! Liluś- odpiszę Ci jak tylko będę mieć więcej czasu, bo dziś już padam na pysk. Ale w końcu nie wiem jaki Ty masz adres E-mail? Bo ja mam chyba dwa. Najwyżej napiszę na Nk. Saro- witaj! Co u Ciebie? A tabelki trochę "posprzątałyśmy", Madzik jeszcze nie urodziła, a Dorota nie dała znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×