Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

czesc dziewczyny fakt dlugo mnie nie byo :P na wesele juz wszysko zalatwione teraz tylko cierpliwie czekac do czerwca :):) u zuzi ok wczoraj ywolalam jej zdjecia i wkleilam je do pamietnika corki:):) swietnie daje sobie z nia rade to anielek:) idzie spac o 20;30 a wstaje mi o 4 rano zjada i dalej idzie spac czasami chce ja na sile o 22 polozyc zeby wstala mi o 6 ale nie da rady zywcem mi zasypia o 20:30:) moj narzeczony dzielnie sie spizuje spedza duzo czasu z zuia kazda wolna chwilke wykorzystuje z nia a ona jak go swietnie tresuje hehe ona husta sie i oglada tv a on musi siedziec kolo niej i ogladac z nia bo jak nie to die drze :):) a wiecie co moja kolezanka ma dziecko 2 tyg starsze od zuzi czyli ta jej dziewczynka nie ma nawet 4 miesiecy a wazy 9 kg!!!!! przeciez to choroba jej mowie a ona sie smieje :/ patinko co tam u ciebie kochana jak sie czujesz jak tam twoj fasol w brzuszku sie ma :):) monia mam nadzieje ze rozyczce przejda te wymioty i zgadzam sie ta zima jest okropna !!! moja zuzia tez kaszle bylam u dwoch lekarzy ale ich zdaniem w pluckach nic nie slychac i nie wiem co robic bo czasami az dudi jak rano wstanie z kaszlem :( monita czekam na dobre wiesci cudnie by bylo jakby ci sie udalo:):)zaciskam kciuki zuzia caly czas ma zacisniete piastki:):) nikolka milo ze sie odezwalas szkoda ze bez dobrych wiesci ale jeszcze wszystko przed toba :):) kalpeczku badz dzielna trzeba myslec pozytywnie wkoncu sie uda :):)i trzymam kciuki za egzaminy napewno beda pozytywne :) gramka nie chce mi sie odtworzyc toaletka :( a co do meza to ciesze sie razem z toba :) myszko odezwij sie co tam u ciebie :( misiaczki smutno bez ciebie czekam na wiesci od ciebie :( pani misiowa ja tez mysle ze to juz ostatnia @ w tym sezonie :):) bedziesz miala gromadke wnukow nie martw sie na zapas :):) ewelka wyniki sa ok wiec aby patrzec jak brzunio bedzie ci rosl:) a jak tam doszlo do ciebie juz swiatlo:):) tzrymam kciuki i koniecznie opowiedz jak po wizycie u gina :) mala kobitko nastepna ciezarowka w rodzinie bedziesz napewna ty :):) liliowa dawno cie nie bylo opowiadaj ja dajesz sobie rade i jak tam adas sie ma :):) jolcia a jak tam twoj fasol sie ma :):0 a zapomnialabym gdy blismy zamawiac kamerzyste to przy ogladaniu zdjec zobaczylam ze byla para ktora chrzcila dziecko na swoim slubie (po ceremoni slubnej) ten kamerzysta mowi ze tak teraz robia i ze ja jakbymtak chciala to nagra mi plytke dla zuzi zrobi zdjecia itp wiec pomyslalam ze to fajny pomysl ja bede w sukni bialej razem z moja zuzia :):) dziewczyny mowie do ciezarowek zazdroszcze wam brzucha !!!!!!!! ja chce przezyc te wspaniale 9 miesiecy jeszcze raz ale w lutym zakladam sprezynke na 3 lata :( musze odczekac troche bo mialam komplikacje :( wiec przez najblizsze 3 lata bede tylko zuzie rozpieszczac :D 😘 dla wszystkich panienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalam ho ho ho za bledy wielkie sorry ale pisze w biegu bo tu zuzia obok i obiad sie gotuje i tak latam komputer zuzia i kuchnia:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kobitki za wsparcie,wiem że za wczas na wszystko ale chciałam sie upewnić czy by to usg nie zaszkodziło w razie gdyby faktycznie cos sie "miało wykluć" :):):)cały czas myslę ze to wszystko dzieje sie w mojej głowie i dlatego @ brak:( no zobaczymy monia ale ci fajnie przy grzejniczku :):) zdrówka dla różyczki :) a jak tam nasz adasiek terrorysta:):):) madzik tylko pozazdrościć ci można tej twojej księżniczki :):) a co do pomysłu z chrztem to super,fajnie ze juz macie wszystko gotowe i teraz mozna spokojnie czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram sie za niedługo,życzę udanej soboty i niedzieli:):):) a tymczasem przekazuję pozdrowienia od xxmadziaraxx dla wszystkich staraczek,brzuchatek , mamusiek i dzieciaczków :):):):):):):) papapa trzymajcie kciuki za mnie dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitko- trzymaj się dzielnie!!!! I błagam daj znać!!!! xxmadziaraxx- dziękujemy za pozdrowienia! Madzik- moja koleżanka właśnie tak miała- ślub, a zaraz po ślubie chrzciny :-) A co do kaszlu- to może być alergia, ja tak właśnie miałam z Adaśkiem- chodziłam do lekarza z 1,5 m-ca i wreszcie dostał Zyrtec i na drugi dzień, jak ręką odjął, tylko już teraz non stop muszę mu dawać. Monitko- Adaśko nadal terrorysta, ale teraz już mniej, coś można zrobić, bo sam się przemieszcza, zainteresuje się czymś, posiedzi oglądając książeczki... No i zaczyna się przemieszczać na stojąco!!! Wolałabym żeby jeszcze poczekał z chodzeniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) Przepraszam ze tak dlugo sie nie odzywalam,ale czasu wciaz brakuje, a po drugie nic nowego sie nie dzieje.....12 stycznia zostalam ponownie ciocia malutkiej Victorii, jest przesliczna i przekochana.....szkoda tylko ze ja nie moge miec takiej malutkiej kruszynki:(:( W mojej miejscowosci w Polsce urodzila sie dziewczynka z choroba Mukowiscydoza, jest to taka dalsza nasza rodzina, wiec bardzo sie poplakalam jak zobaczylam ta dziewczynke,wiec staramy sie pomoc wysylajac pieniazki, bo koszty leczenia wynosza od 1000 do 4000 tys.zlotych miesiecznie.......zycie czasem jest niesprawiedliwe....ale coz.... Co pozatym....hmmmm....w srode mielismy kolede , wiec juz choinka jest rozebrana i schowana na za rok:) Jak zwykle @ przyszla regularnie, wiec trzeba poprawic tabelke:( Monitko👄trzymam mocno kciuki za Ciebie, aby to spoznienie @ oznaczalo fasolke:):) Niewiem czy uda mi sie wyslac tego posta bo nie pamietam hasla, bo juz dawno sie nie odzywalam, a pisze z laptopa , najwyzej bede pomaranczowka hehehehe:D:D:D:D:D Serdecznie gratuluje Jolancie, Patince zaciazenia🌻Niewiem czy jeszcze o ktorejs z nowo zaciazonych nie zapomnialam, cos mi swita ze tak....ale wszystkim ktorym udalo sie zaciazyc bardzo bardzo gratuluje:):):) Dziewczynki serdecznie Was pozdrawiam i mocno sciskam.....a dzieciaczki prosze ucalowac od e-cioci Myszki......postaram sie czesciej zagladac niz dotychczas...... Biore sie teraz za prasowanie , bo troche sie tego nazbieralo👄 Do uslyszenia pozniej:)Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam jeszcze zmienic date w tabelce:( STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA.............26..................34.. . . .. ...........20.02.10 nikolka25....................25..................29.... .............. misiaczki....................23..................44... ................ Sara76...................... 33.................. 65..... ............18.01.10 kalpek....................... 22..................31 .................. EwelkaO /Kraków........ . 28..................15................ ..18.01.10 silnaaa....................... 32..................7... ................29.08.09 monita30.................... 34........długo + 7 z clo.............14.01.10 Moni25....................... 25.................46...... ............14.12.09 PaniMisiowa................. 29.................2........ ............31.01.10 mała kobitka................ 30................28................. ...21.01.10 Wasabi81.................... 28.................1........ .................. ????? Izulaaa85.................... 24.................1....... .............21.12.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25..............12............ . .....29.05.10 nevmila......................23................9........ .......... 25.06.10 nicola77.....................32...............10........ . ........ 21.07.10 jolanta2.....................28................9........ ...........01.08.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .....21.12.07 Obca....................???...............Kubuś...... ................01.07.08 Kakusia 22.............3200...........Kacper...................... 19.07.08 EwQa....................????.............Emilka... ...... ............30.10.08 Patinka26.............3230..........Olivia Hatice.................19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem...... ....... 31.12.08 asiunia27...............????.............Filip...... ...................02.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ..........30.01.09 kkinia30................????.............Daniel......... ..............10.02.09 alutek29...............1600...........Pawełek.......... ...........27.04.09 Monia671..............3500...........Adaś............. .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... ............ 15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............Zuzia.................... .....13.10.09 lilowa ................. 4100............Adaś ..........................09.12.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebrna1
dziewczyny mam problem, ginekolog zapisał mi na nadżerke gynalgin, zdążyłam zjeść 5 i dostałam okres, czy po okresie moge kontunuować zażywanie? a i jeszcze jedno, czy powinnam brać dodatkowo jakiś lek osłonowy? jeśli tak to jaki polecacie? ginekolog się spieszył i niewiele mi powiedział:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Srebrna- czemu piszesz "zjadłam"????, przecież to tabletki dopochwowe! Jeśli pojawiła się miesiączka, to oczywiście trzeba go odstawić, a kontynuować jakieś 2-4 dni po zakończeniu miesiączki. Nie trzeba brać nic osłonowego. Myszko- cudnie, że zajrzałaś!!! 👄 Patinko❤️ Monitko- nic nie napisałaś, więc pewnie nie masz ochoty po tej wizycie... jak będziesz mogłą, to daj znać ❤️ U nas 22 mrozu :-( Jak tak dalej pójdzie, to nie pojadę jutro z Różą do przedszkola,bo nie mam z kim Adaśka zostawić :-( a chciałam rano badania zrobić 😭 Miłej niedzielki kochane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki fasolki brak za to jest wielka cysta na 4 cm!!!! po nie pękniętym pęcherzyku owulacyjnym,cysta spowodowała brak @ więc cały cykl na marne a już taka nadzieja była,jednak jak test wychodzi negatywnie to nie ma się co łudzić:(:(:( teraz mam luteine pod język przez 5 dni na wywołanie @ i jak przyjdzie to od 5 dnia cyklu mam tabletki anty na wyciszenie jajników Regular,więc nastepny cykl tez stracony,byle tylko ta cysta pękła albo się zmniejszyła czy wchłoneła sama nie wiem bo byłam w szoku zaś deprecha:(:(:(:( mam na serio dość:(:(:(dopiero w marcu będziemy mogli coś podziałać za to film avatar w 3d super ,wrażenia ekstra przynajmniej tyle pocieszenia hej myszko no w koncu do nas zawitałaś👄 kalpek to nadal działamy ufff,moze sie uda nam w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitko❤️ to się jeszcze cholerna cysta przyplatała Mam nadzieję, że zniknie jak naszybciej!!!! Ja idę we wtorek do ginka i drżę na myśl o tym.... też u mnie nie zaciekawie, ale nie będę się rozpisywać, wszystko okaże się po wizycie. Madzik- przypomniało mi się- ja też brałam ślub 26 czerwca :-) Dzieciaki dają w kośc, nudzi im się siedzenie w domu, a ja zażeram prażynki i paluszki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że Was nie ma:-( Mam taką ochotę poplotkować... Włączyłam sobie muzyczkę, Adaś mi się na kolana wspina... Tak mi smutno i samotnie.... Może ktoś ma ochotę posłuchać ze mną- ostatnio to mi wpadło w ucho i wyjśc nie może http://www.youtube.com/watch?v=yS5PNr_kew8&feature=fvst Ale bym się winka napiła, ale z trunków to ja mam jedynie benzynę w baku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramko- zapomniałam pogratulować toaletki! Ale na to kurka trzeba mieć miejsce, u mnie odpada :-( Czy ja kiedyś będę mieć mój wymarzony dom??? bUUUUUUUUUUUU😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja już na wyspie lot ok dzieci spały cały czas ja troche padnieta ale przespałam się i jest już lepiej tu ciepło w porówaniu do Polski nie pamietam takiej zimy ale fajnie było u mnie już brzusio rosnie poprawie tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA.............26..................34.. . . .. ...........20.02.10 nikolka25....................25..................29.... .............. misiaczki....................23..................44... ................ Sara76...................... 33.................. 65..... ............18.01.10 kalpek....................... 22..................31 .................. EwelkaO /Kraków........ . 28..................15................ ..18.01.10 silnaaa....................... 32..................7... ................29.08.09 monita30.................... 34........długo + 7 z clo.............14.01.10 Moni25....................... 25.................46...... ............14.12.09 PaniMisiowa................. 29.................2........ ............31.01.10 mała kobitka................ 30................28................. ...21.01.10 Wasabi81.................... 28.................1........ .................. ????? Izulaaa85.................... 24.................1....... .............21.12.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25..............12............ . .....29.05.10 nevmila......................23................9........ .......... 25.06.10 nicola77.....................32...............10........ . ........ 21.07.10 jolanta2.....................28................13........ ...........01.08.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .....21.12.07 Obca....................???...............Kubuś...... ................01.07.08 Kakusia 22.............3200...........Kacper...................... 19.07.08 EwQa....................????.............Emilka... ...... ............30.10.08 Patinka26.............3230..........Olivia Hatice.................19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem...... ....... 31.12.08 asiunia27...............????.............Filip...... ...................02.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ..........30.01.09 kkinia30................????.............Daniel......... ..............10.02.09 alutek29...............1600...........Pawełek.......... ...........27.04.09 Monia671..............3500...........Adaś............. .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... ............ 15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............Zuzia.................... .....13.10.09 lilowa ................. 4100............Adaś ..........................09.12.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko tak mi się smutno zrobiło szkoda że tak malutkie dzieci muszą tak cierpieć madzik fajnie mała rośnie ja czuję się dobrze ciąża rozwija się prawidłowo oby tak do końca monita lilowa patinka gramka i dla reszty buziaki do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka!!!! wybaczcie ze sie nie odzywam ale nie mam dostepu do netu i raczej miec nie bede bo na tym cholernym zadupiu nie oplaca sie podloaczac telekomunikacji a dla nas koszty pociagniecia kabli sa nie do przejscia . szukamy czegos np z polsatu ale jeszcze albo nie ma albo problem z zasiagiem :-( gratulacje do nowo zaciazonych!!!!! u nas nic ciekawego , zapierdziel nawet po 18 godz na dobe .... maly chodzi juz prawie sam - szuka jeszcze paluszka dla asekuracji...no i za kilka dni konczy roczek!!! buziaczki dla was kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! No! Meldować się kto nie zamarzł :P U mnie do słoneczka 19 mrozu!!!! Ratunku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd- ja miło, że zarzałaś, a nie myślicie o bezprzewodowym? Teraz dość sporo promocji. To w sobotę urodzinki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny melduje sie :D ja zaczelam dzien bez swiatla ale naszczescie wrocilo do mnie :):0 zuzia spi wiec moge troche poklikac :) patinko ciesze sie ze wszystko ok u ciebie oby tak dalej:):) 😘 monia u mnie tez mroz daje znaki o sobie:/ fajnie sie zgralo ja juz na zareczynach ustalilam sobie ze to ma byc 26 czerwca ze ma byc ta orkiestra ta kucharka i wszystko swietnie sie zgralo nawet sala jest ta co chcialam :)😘 monita bardzo mi przykro ale jeszcze nic straconego:) gramka tez miala cyste a potem lenka wiec glowa do gory :) 😘 jolcia pokaz ten twoj brzunio bo jestem ciekawa :) 😘 olawda milo cie slyszec ale zlecialo to juz rok no:):0 buziaki dla przyszlego solenizanta :) 😘 gramka a co tam u ciebie :) 😘 czekam na posciki od was dla kazdej 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane gramko a powiedz jakich rozm.miałas te cyste i czy brałaś leki?? po jakim czasie sie wchłoneła? nie mogę normalnie myśleć,znów czekanie i tak w kółko :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! fajnie, ze ktoś zajrzał, ja dziś non stop właczony komp i tak zerkam.. Monitko- no wcale Ci się nie dziwię, ale jedyne co teraz możesz zrobić, to olać to i nie myśleć. Za to zrobić coś, żeby się oderwać, może jakiś wypad? Choć wiem, ze łatwo powiedzieć... ja jutro pewnie będę ubolewać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4centymetrową monitko... brałam dwa razy dawkę doxycyliny i distreptazę + butapirazol w czopkach, miałam już przekaz na resekcję jajnika bo po pierwszej dawce cysta urosła... ale na wizycie "przedoperacyjnej" cysty już nie było :-) i w następnym cyklu była lenka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramko to ja mam dokładnie 3,93 cm i nie dostałam żadnych leków oprócz luteiny zeby @ wywołać a pózniej ten regulon to są tabletki anty żeby wyciszyć jajniki tak powiedziała gin i zobaczymy co się stanie czy się wchłonie,a teraz nie wiem co robic czemu ona mi nic konkretnego nie przepisała tylko mam czekac :(:(:( a ty piszesz że 4 cm i juz miałas skierowanie na resekcje?? tzn.usunięcie??jajnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wśród "oświeconych" - w sobotę w nocy przypłynął do nas prąd... po 9 dniach nieobecności... uwierzcie, że te 9 dni to nie było miłe przezycie... szczególnie jeśli w domu funkcjonuje wszystko na prąd (gazu nie mam);( ale dość narzekania;) zmieniam tabelkę, bo w 2 dniu "ciemności, kiedy w dodatku w naszych kranach nie było wody pojawiła sie @ - rozwścieczona byłam na maksa... nie samym jej przybyciem co brakiem wody...;) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA.............26..................34.. . . .. ...........20.02.10 nikolka25....................25..................29.... .............. misiaczki....................23..................44... ................ Sara76...................... 33.................. 65..... ............18.01.10 kalpek....................... 22..................31 .................. EwelkaO /Kraków........ . 28..................16................ ..14.02.10 silnaaa....................... 32..................7... ................29.08.09 monita30.................... 34........długo + 7 z clo.............14.01.10 Moni25....................... 25.................46...... ............14.12.09 PaniMisiowa................. 29.................2........ ............31.01.10 mała kobitka................ 30................28................. ...21.01.10 Wasabi81.................... 28.................1........ .................. ????? Izulaaa85.................... 24.................1....... .............21.12.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25..............12............ . .....29.05.10 nevmila......................23................9........ .......... 25.06.10 nicola77.....................32...............10........ . ........ 21.07.10 jolanta2.....................28................13....... . ...........01.08.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .....21.12.07 Obca....................???...............Kubuś...... ................01.07.08 Kakusia 22.............3200...........Kacper...................... 19.07.08 EwQa....................????.............Emilka... ...... ............30.10.08 Patinka26.............3230..........Olivia Hatice.................19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem...... ....... 31.12.08 asiunia27...............????.............Filip...... ...................02.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ..........30.01.09 kkinia30................????.............Daniel......... ..............10.02.09 alutek29...............1600...........Pawełek.......... ...........27.04.09 Monia671..............3500...........Adaś............. .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... ............ 15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............Zuzia.................... .....13.10.09 lilowa ................. 4100............Adaś ..........................09.12.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×