Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Na strychu od wieków płonęły trzy świece. Pierwszą świecą była miłość, powiedziała "tyle jest bólu na świecie tyle niesprawiedlwości, ludzie są dla siebie źli, ranią się na wzajem, po co ja wam jestem" po tych słowach zgasła. Drugą świecą była wiara, powiedziała "miłość umarła, świat jest okrutny, ludzie są zagubieni, bez celów, też jestem niepotrzebna" i zgasła w tym momencie na strych weszło malutkie dziecko, zobaczyło co się dzieje i wykrzyknęło przerażone "co wy robicie! nie gaśnijcie, ja się boję ciemności!" wtedy odezwała się trzecia świeca, głos miała, ciepły spokojny: "nie mart się kochanie, dopóki ja płonę, możemy zapalić pozostałe świece, ja jestem NADZIEJA!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam Wam pogratulować Patinko i Jolanto nie dowierzałam jak gdzieś dojrzałam pisząc życzenia, ale to cudowne, gratuluję i oby wszystko było jak najlepiej. Kochane chciałam też Wam powiedzieć,ze na NK wrzuciłam niedawno zdjęcia małych, możecie sobie obejrzeć i proszę , aby te których nie mam , jeśli mają ochotę przysłały mi zaproszenie, bo chcę poznać tych, których nie widziałam. Mam w sumie tylko kilka z Was. Moniu dziękuję za komentarze i opinie, w końcu zobaczyłaś moje 2 szczęścia, choć już minął im roczek, ale obiecałam Wam zdjęcia, więc dotrzymuję słowa. Wkrótce dorzucę moje zdjęcia, pewnie jakieś w ciąży też wrzucę. W końcu na Świeta udało mi się wylądować u fryzjera i ściełam włosy. Miniony rok był dla mnie wspaniały, ale też trochę ciężki, praktycznie cały czas przy dzieciach i zajmowanie się domem, bez praktycznie zadnej pomocy, no ale jakoś dałam radę i najgorsze za mną, choć znów zaczyna nam się okres chyba ciężki, bo małe zabierają się do chodzenia. Wiecie nie raz byłam przemęczona, niedospana, niedojedzona, ale i tak szczęśliwa. Moje skarby z dnia na dzień pokazują coś nowego co potrafią, najlepsze jest jak mówię pocałujcie mamę no i mam z obu stron ale nie buziaka tylko gryziaka, właśnie jesteśmy na etapie ząbkowania Gabrysiowi wczoraj wybił 7 i 8 , a Nikusiowi też wczoraj 3 i 4. Chociaż moi chłopcy są rózni z wyglądu i charakteru, to niektóre rzeczy udaje im się zawsze robić w tym samym czasie, kupki to już normalka, jak jednemu przecieknie czasami pieluszka to i drugi jest do przebrania. Wesoło mam z nimi, czasami się trzymają za rączki, przytulają, innym razem bija się, jeden drugiego przekrzykuje, dużo już mówią. Kto by pomyślał,ze bede miała takie kochane skarby.Pozdrawiam i obiecuję,ze bedę zaglądać często w miarę możliwości. No i jeszcze jedno, dlaczego teraz tak mało piszecie, pamietacie ile pisałyśmy jak jeszcze ja sie starałam i myszka i misiaczki, Patinka, Sara, Kalpek, Dorotka i inne dziewczyny się udzielały, a teraz co tu się dzieje?Nic uciekam, odezwę się niebawem, buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko jak super ze sie odezwalas chetnie chcialabym zobaczyc twoich szkrabow ale nie mam cie na nk i nie wiem jak cie znaleźć. trzymaj sie przeszlas najciezszy okres teraz jeszcze 1 sze kroczki i bedzie z gorki :) dzielna z ciebie kobieta podziwiam cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz cie nalazlam poszperalam w znajomych Od PM :) czekam na przyjecie :) a chlopcy cud miod :) slodziaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was cieplutko :) Co to za cisza zadna kompletnie nie ma czasu? ja wlasnie pije kawe przed ciaza prawie wogole bo inka a teraz nescafe gold pije po 2 dziennie takie duze szklanki. zrobilam sobie cyfrowy test i wyszlo mi ze mam skonczony 5 tydz ale nie moge sie tez nimi sugerowac bo wystarczy nie taka ilosc hormonu w moczu i moze pokazywac inaczej ale fajne te testy :) zaraz pobudze reszte domownikow zrobie im sniadanko i jedziemy na zakupy musze kupic duzy garnek :) na duza biala kapuche bo nie mam tak wysokich i marza mi sie golabki :)No a pozniej pojade do znajomych nie chce siedziec w domu bo popadam w depresje za duzo mysle nie mam do kogo sie odezwac :( no nic zycze wam milego dnia i ze sie odezwiecie ja sobie zrobie 2-3 dniowa przerwe od komuptera i kafeteri bo za duzo czytam mysle potem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane w NOWYM ROKU nie mam za bardzo o czym pisać,trochę problemów w pracy,za parę dni ma przyjść @ straciłam cały swój optymizm:(:(:( smerfetko super że się odezwałaś,ale rosną chłopaki:):):) patinko uważaj na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki dla wszystkich kobitek i dzieciaczków i wszystkiego najlepszego w nowym roku,spełnienia marzeń 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monitko ty to jesteś nasz chodzący optymizm... nie wypada ci się źle nastawiać u progu nowego roku :-) monia co tam??? daj znaczka!!! patinko ty to teraz szalejesz... widać maluszek daje ci wenę twórczą ;-) smerfetko ale już bliźniaki wyrosły... i jacy podobni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) Wpadam chociaz na chwilke zeby zobaczyc co u Was i zyczyc jeszcze raz wszystkiego dobrego w Nowym Roku! U nas jest jeszcze moja mama wiec czasu jakby mniej... wciaz wymyslamy jakies zajecia... wczoraj np pojechalismy do Cambridge. Adas jest swietny w podrozy, nie mam problemu z karmieniem w takich przypadkach- odciagam dla niego mleczko i w droge. ;) W wiekszosci kawiarni i osrodkach turystycznych sa pokoje dla mamy z dzieckiem wiec jest gdzie maluszka przebrac i przewinac. Ciesze sie, ze kupilismy ten wozek bugaboo bo jest tak leciutki i funkcjonalny i zadna wyprawa nam nie straszna :) Czekamy na wiosne i lato- na pewno jeszcze bardziej sie rozkrecimy ;) W nocy budzi sie okolo 3 a potem o 6 i dobrze nakarmiony i przebrany potrafi pospac jeszcze do 9-10 rano.Z dnia na dzien staje sie coraz bardziej rozkosznym bobaskiem ;) Wczoraj skonczyl miesiac i powoli dobija do 5 kg :) Ja rowniez doszlam do siebie... w srode mam kolejna wizyte u lekarza, prawdopodobnie bede dostawac zastrzyki z zelazem bo mam go ciagle malo. Poza tym jednak wszystko OK! Patinko🌼 dooplerka pozyczylismy teraz kolezance- jest w 16 tygodniu ciazy.Moze gdy poczuje ruchy dziecka to poczuje sie pewniej i nie bedzie go potrzebowac. W takim przypadku moglabym Ci go wyslac- po prostu pozyczajac. Trzymamy za Was z Adasiem kciuki!! Tradycyjnie : Pozdrawiamy Wszystkie i Kazda z Osobna! Buzka! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja nie mam zbyt czasu teraz zaczyna sie chodzenie i latwienie wszystko na wesele :) sale juz mamy termin moj wymarzony 26 czerwca :) a poza tym straszna zima:P u zuzi wszystko ok 13 skonczy 3 miesiace jest cudowna ciagle sie usmiecha i potrafi przespac cala noc jest taka rozkoszna ze czasami mam ochote ja zjesc czesto jezdzimy na zakupy gdy tylko wejdziemy do supermarketu nie spi tylko wszystko oglada :):)a moja ryzurka to na gorze blad pasemka a u dolu ciemny braz i obciecie w stylu emo:) a nie mam aparatu zeby fotke wam przeslac bo bratu pozyczylam wczoraj na impreze:):) patinko trzymaj sie :):) buziaki 😘 pozdrowionka gdy tylko ochloene z tym weselem bede pisac wiecej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik no proszę jaki przełomowy rok :-) czekam na fotki fryzurki... panimisiowa jak nastrój??? myszeńko co u was??? mnie dopadło paskudne przeziębienie :-(na dodatek w środę mam egzamin z anatomi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramka nastroj mam dobry tylko, ze nie wiem co sie ze mną dzieje, brzuch mnie boli jak na okres, no i te cycki, są bardzo wrazliwe i bola okrutnie, test wyszedl negatywnie wiec pewnie cos sie dzieje, we wtorek ide do lekarza, to moze cos bede wiedziec wiecej staram sie nie nastawiac na ciąże bo boje sie cholernie rozczarowania madzik a model sukienki masz juz wybrany????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Tyle miałam napisać, ale mam pustkę w głowie. Żyję, ale ostatnio jakoś na nic czasu, na nic! Adaś jest okropnie zajmujący, trzeba go ciągle pilnować, wszędzie włazi, wszystkiego się chwyta, wszędzie staje, padam ze zmęczenia. Ale jest kochany :-) Śpi tylko 20 minut w ciągu dnia, więc w tym czasie nie wiem, gdzie ręce włożyć. Święta mieliśmy ciężkie Róża nam się okropnie rozchorowała i po pogotowiach jeździliśmy, biedactwo miało taka temperaturę, że majaczyła przez 3 noce, myślałam, że się szpitalem skończy... Na szczęście było- minęło :-) W piątek miała bal i uszyłam jej sukienkę księżniczki :-) Nie wiem o czym mam pisać, dawno mnie nie było, ale stronek niewiele... Pewnie brak czasu. Ech... to życie. Smerfetko- spóźnione ale gorące życzonka urodzinowe dla chłopców!!! Dziewczynki Ściskam Was mocno WSZYSTKIE. Jak tylko trochę ochłonę, to będę zaglądać. BUZIAKI!!!!!!!!!!!!!!!! ps. Wysłałam kiedyś zdjęcia ze świąt na nasza pocztę, nie wiem czy widziałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panimisiowa lekarz to dobry krok!!! monia.... narzeszcie!!! jasne że widziałąm zdjęcia przystojniaka i księżniczki!!! przesłodkie są twoje dzieciaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Pani Misiowa🌼 daj znac koniecznie co powiedzial lekarz. Moniu🌼 mam nadzieje, ze wszelkie chorobstwa juz za Wami. Patinko🌼 Jolanta🌼 Niocola🌼jak sie czujecie? Gramka🌼 pochwal sie jak Ci kurs idzie. Jak malutka radzi sobie z tata w tym czasie? :) Monita🌼 Ty wiesz, ze ja ciagle mocno trzymam? ;) Myszko🌼 a gdzie Ty sie podzialas? U nas Adas dzisiaj marudkuje... pewnie chcialby na dluzszy spacerek zeby sobie pospac na swiezym powietrzu ale dzis pogoda nieciekawa. Musimy poczekac. Pozdrowienia dla Wszystkich oczywiscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilku na kursie... hm... trochę inaczej niż się spodziewałam... ostatnio mnóstwo teorii :-( i egzaminy z higieny, anatimii, dietetyki... ach... tatuś radzi sobie świetnie i lenka jest teraz taka otwarta!!! :-) monitko a ku ku... widzę cię... ;-) jak to mówi szczeniaczek uczniaczek!!! wpadnij choć na chwilkę coś skrobnąć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to jest takie przykre, piszemy wszystkie i jest ok, a potem raptem zalega cisza ja naprawde nie wiem co jest powodem mamy calkiem przestac pisać, o to w tym wszystkim chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł :) no cichutko tu bardzo jest...osttanio.. Ja eraz jestem zabiegana jak nie wiem :(chodze znow za ta wode,mam sesje egzaminacyjna jeszcze :( Gramka,zrobił tylko badanie paluchami,wiec stweirdzil po tym,bo mnie dosc mocno bołao :( usg nie robiłam bo teraz trzeba osobno płacic !!!!a ja wtedy kasy nie miałam,jeszcze leki 120zł :( Postaram sie czesciej pisac ! Misiowa o ktorej masz dzis lekarza??? Monia jak Ty sie kochana czujesz ? Lilus pokaz nam zdjecie Adaska,pewnie juz urósł ! Monitko kochanie,a co u Ciebie? Madzik jaka bedzie suknia ? Myszko co u ciebie ?pisz nam tu szybko ! Patinko co u Ciebie?jak sie masz? Jesli o kims zapomniałam to bardzo przepraszam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpeczku ja tam jakoś nie mam do "paluchów" zaufania... choć fakt czasem nawet usg może zawodzić jak się go nie potrafi zinterpretować... :-( panimisiowa to wymyśł jakiś sposób... bo o ile cisza weekendowa jest dla mnie zrozumiała to tygodniowe męczenie jednej stronki mnie dobija!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×