Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

monitko- nie przejmuj się tak bardzo ta cystą!! na pewno zniknie!!! jeżeli ktoś nie ma skłonności do cyst (tak jak ja) to cysty z reguły szybko znikają. ja mam skłonności to tych "cudaków" i non stop z tym walczę...żadko jest miesiąc w którym cysta się nie pojawia... mam ten problem od ok 8 lat!!! i jak pojawila się pierwsza (tzn jak ją u mnie wykryto) to od razu dostałam skierowanie na operację (podczas ktorej okazalo sie ze cysty mam na obydwu jajnikach), z jednego jajnika mi ją "wyłuszczyli" a drugiego troche pokroili - częściowa resekcja - ale podobno nawet jak niewielki fragment jajnika zostaje to moze on pracowac tak jak cały jajnik! pozstałe torbiele znikały po luteinie duphastonie albo tabletkach anty. czasem wystarczył mioesiąc... a czasek kilka miesiecy... róznie to bywało!! więc bądź dobrej myśli!! u ciebie to na pewno chwilowe zaburzenie i na pewno zniknie i szybko o tym zapomnisz!!! trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka- jejku- nie wyobrażam sobie życia bez prądu!!! A jak z ogrzewaniem??? Tak mi głowa napieprza, że aż wymiotuję :-( To samo miałam wczoraj masakra, jakby migrena, wszytko wkurza Dzięki Bogu zaraz M wraca z pracy, bo już padam, chociaż wyjdę na chwilę z tego domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny to fajnie ewelka ze juz masz prad u nas juz wszystko w normie choc mały coś popiskuje chyba ząbki do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia- u nas ogrzewanie na węgiel i drewno, do tego jest pompka na prad... ale bez pompki tez działa... na szczęście!! bo ludie którzy mają nowoczesne piece na gaz musieli kupować agregaty prądotwórcze, żeby piece chodziły... szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie :) monitko kochanie nie smuc sie ! Ja mialam cyste 5 cm,brałam anty,ale ona sie powiekszyła do 10cm !!!!wiec u mnie była operacja.... Zaszłam w druga ciaze to znow miałam cyste na tym drugim jajniku zdrowym!!!!!wchłoneła sie sama,nie kazde anty działaja na wysuszenie niestety...a mi gin powiedział,ze nie trzeba nic robic,brałam tez leki takie jak Gramka..bedzie dobrze kochana..dostaniesz na wywolanie jak ja i minie ci :) Ściskam Cie mono !!!! Monia tylko od gina od razu nam napisz co i jak ok ? Lilus jak Adasiek ? Madzik sliczna ta twoja malutka !!!! Misiowa ktory massz dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBITKI 🌼 🌼 🌼 Chwilkę mnie nie było, bo ostatnio czasu mało... ale przynajmniej lektura mnie zastała ;) Tak jak przeczuwałam, głupie @ pisko pojawiło się niemal punktualnie.... Dzisiaj 4 dzień cyklu - jestem po wizycie u gin. Na szczęście brak torbieli tak więc od dzisiaj przez 4 kolejne dni biorę CLO (tym razem na cyklu stymulowanym) i 2 Lutego na kolejną wizytę i kolejne podejście do IUI........ dziewczynki trzymajcie za mnie kciuki - tak bardzo bym chciała, żeby się udało........ no ale marzyć można monita30 🌼 - przykro mi kochana, czytałam te twoje wiadomości z zapartym tchem czekając na dobre nowiny... Nie martw się, cysta z pewnością długo nie zamieszka i wszystko wróci do normy :) :) :) EWELKO - kobitko współczuję Ci z tym brakiem prądu. Nie wyobrażam sobie dni a bez niego a co dopiero 9 dni... Całe szczęście, że najgorsze masz już za sobą :) jolanta2 - jak tam samopoczucie przyszłej mamy kolejnej fasolinki? kalpek - witam Cię :) :) jak tam Twoja mała księżniczka? Monia671 - jak tam Twoja Różyczka, mam nadzieję, że zły okres minął i angina nie zawitała?? Ja też tęsknię za wiosną moja droga. madzik255 - czytając twoj post wróciły wspomnienia z mojego ślubu.... tyle przygotowań a wszystko zleciało jak jedna krótka chwila. Dobrze, że narzeczony tak się sprawuje :) Myszka 24 - tyle teraz "tego" się dzieje.... zwariować można. Szczerze współczuję tej rodzinie :( Gramko 🌼 - jak tam twoja sesja i egzaminy, wierzę, że nauka z dermatologii nie poszła na marne i wszystko pozytywnie zaliczone????? Dla wszystkich przesyłam pozytywne fluidki 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA.............26..................34.. . . .. ...........20.02.10 nikolka25....................25..................29.... .............. misiaczki....................23..................44... ................ Sara76...................... 33.................. 65..... ............18.01.10 kalpek....................... 22..................31 .................. EwelkaO /Kraków........ . 28..................16................ ..14.02.10 silnaaa....................... 32..................7... ................29.08.09 monita30.................... 34........długo + 7 z clo.............14.01.10 Moni25....................... 25.................46...... ............14.12.09 PaniMisiowa................. 29.................2........ ............31.01.10 mała kobitka................ 30................28................. ...21.01.10 Wasabi81.................... 28.................1........ .................. ????? Izulaaa85.................... 24.................1....... .............21.12.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25..............12............ . .....29.05.10 nevmila......................23................9........ .......... 25.06.10 nicola77.....................32...............15........ . ........ 21.07.10 jolanta2.....................28................13....... . ...........01.08.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .....21.12.07 Obca....................???...............Kubuś...... ................01.07.08 Kakusia 22.............3200...........Kacper...................... 19.07.08 EwQa....................????.............Emilka... ...... ............30.10.08 Patinka26.............3230..........Olivia Hatice.................19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem...... ....... 31.12.08 asiunia27...............????.............Filip...... ...................02.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ..........30.01.09 kkinia30................????.............Daniel......... ..............10.02.09 alutek29...............1600...........Pawełek.......... ...........27.04.09 Monia671..............3500...........Adaś............. .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... ............ 15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............Zuzia.................... .....13.10.09 lilowa ................. 4100............Adaś ..........................09.12.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny wkleiłam tabelke przepraszam ze nie uczestnicze w forum, ale przez 6 tygodni leżałam w łóżku i tylko na chwile przychodzilam do kompa zobaczyc co na nk i wracalam do wyrka.Prawdopodobnie moj dzidzius jest chory i za niecałe 3 tygodnie okaże sie czy musze usunac ciaze.28 stycznia ide do szpitala na zabieg, na jeden dzien tylko, a pozniej znowu musze lezec i czekac na wynik.Jest mi bardzo ciezko i smutno.Nie czytam nawet waszych postow, bo jak piszecie o swoich dzieciaczkach to mi sie smutno robi ze ja moge nigdy takiego dzieciaczka niedoswiadczyc. Mam dzisiaj bardzo slyby emocjonalnie dzien siedze pisze do was i placze jak bóbr.Ahhh moje zycie to jedno wielkie bagno, az zyc sie mi nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola powiem krótko ciesz się że zostało to tak wcześnie wykryte i możesz coś zrobić . Mnie do końca mówiono że urodzę zdrowe dziecko a jest inaczej mój synek ma zespół edwardsa ( jest roślinką nie widzi nie słyszy nie ma z nim kontaktu). Wiem pomyślisz że jestem okrutna ale ja wiem co to znaczy urodzić chore dziecko, nikt nie zasługuje na takie życie jakie ma Oskarek. Gdybym dano mi wybór nie zastanawiałabym bym się ani chwili bo nie ma nic gorszego kiedy widzisz że twoje dziecko cierpi a ty nie możesz nic zrobić to jest ból którego nie można opisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicolko wierzę, że ci ciężko ale nie możesz się poddawać!!! póki tli się choć iskierka nadziei musisz wierzyć, że dzidzia jest zdrowa!!! i że wszystko będzie miało cudowny finał!!! ja się o to modlę!!! małakobietko... dermatologię przesunięto na przyszły weekend ale praktykę czyli pracownie kosmetyczną zaliczyłam na 5 i higienę też na 5 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane bardzo przepraszam ze nie odzywalam sie ale mialm troche klopotow osobistych do tego szkola praca i nie mialam nawet sily siadac do kompa. teraz juz jest lepiej :) MAM kilkanascie stronek do nadrobienia ale chcce wyrazic ze mi przykro z powodu nikoli ale rowniez wierze ze bedzie wszystko ok i trzymam kciuki kochana za was. Monitko za ciebie rowniez trzymam kciuki cysta szybko sie wchlonie i zajdziesz w ciaze Pozdrawiam was dziewczynki i jak tylko nadrobie stronki to napisze jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1wute1
dziewczyny, mam pytanie o owulację. otóż staramy się z mężem o dzidziusia (drugiego), ale nie mam pojęcia jak wyznaczyć dni płodne przy moich nieregularnych cyklach (dodam, że badania mam w porządku, a pierwsze dziecko to jakiś cud poczęcia). ostatnie 3 cykle miałam po 46,49 dni, wcześniej nawet 90dni, a dziś jest 54dc i nic, nie ma @ co mnie akurat cieszy, nie wiem jednka co jest tego przyczyną. w 52dc robiłam wieczorem test owulacyjny-pozytywny, przez cały dzień miałam 'mokro', dużo śluzu, a rano tego dnia (52dc) poczułam takie ukłucie w jajniku, więc wieczorkiem przytulaliśmy się z mężem.. następnego dnia, tj.53dc test znów pozytywny,i dziś 54dc także pozytywny. co o tym myślicie? była teraz szansa na fasolkę? a może miałam owulację dużo dużo wcześniej, a nie wiedziałam o tym? pomóżcie mi proszę z tą zagadką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreit
Witam, pomogę parze lub kobiecie chcącej mieć swoje potomstwo, a nie mogącej z powodów takich jak np. związek lesbijski, brak płodności partnera, lub brak partnera. Jestem 22-letnim przystojnym szatynem o niebieskich oczach, 178cm wzrostu. Grupa krwi 0 Rh+ , nie pale i nie pije. Ogólnie zdrowy. Mam zdrowego syna Mogę dojechać w każde miejsce Polski Więcej informacji udzielę gdy do mnie napiszesz kreit@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane dziękuję wam bardzo że mnie wspieracie 👄👄👄 ja tez mam cichą nadzieję ze ta cysta zniknie i wszystko wróci do normy,cały czas czuję ból w tym prawym jajniku,a dziś dostałam mega kataru siedzę i sam cieknie z nochala nikola bardzo mi przykro wiesz że jestem z Tobą,zrób tak jak ci sumienie dyktuje👄 choć jeszcze moze jest jakaś nadzieja zobaczysz po tym badaniu 1wute1-trochę to podejżane takie długie cykle,najlepiej idz do gin.i zrób sobie monitoring cyklu i dowiesz się wszystkiego,co się dzieje w twoim organizmie,bo mi się wydaje ze przy tak długich cyklach to wcale moze nie byc owulacji,ja tak miałam,najlepiej sprawdzić buziaki dla wszystkich kobitek👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem kalpek 6 mam dzisiaj dzien, ale staram sie nie myslec wcale o tym nikola przykro mi bardzo ale moze nie wszystko jeszcze stracone, trzeba wierzyc kakusia witaj madzik a w jakis lokalu robisz wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie slonko wyjzalo:):) nikolka przykro mi z powodu twojego dzidziusia ale u gab jej synek mial byz zdrwoy a urodzil sie chory a u ciebie moze byc na odwrot nigdy do konca nie wiesz jak bedzie trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok ❤️ gad czuje ten bol razem z toba ❤️ mala kobitko trzymam kciuki i wierze ze sie uda :) ❤️ kalpeczku zobaczysz ze i ty bedziesz miala taka ksiezniczke :) ❤️ kakusia odzywaj sie czesciej mam nadzieje problemy minely :) monita dobre ziolka powinny pomoc na katerek:):) pani misiowa to moj dom weselny :) http://www.domweselnybelzyce.pl/index.php?tpr=galeria 😘 cauje kazda z osobna :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mam od dzisiaj urlop, bo w weekend czekają mnie 4 egzaminy, prawie nic nie umiem, no może jeden przedmiot w miarę obcykałam, a reszta leży....już mnie brzuch boli z nerwów... Akcja pod kryptonimem "dziecko" zupełnie zeszła na dalsze tory, nie bawię się w wyznaczanie dni płodnych, wizyta u lekarza leży odłogiem, ksiądz na kolędzie znowu się zapytał, czy planujemy dzieci??? Jakby nie pamiętał, że w ubiegłym roku też nas o to nagabywał... Przesyłam pozdrowienia i całusy na te mroźne dni... U mnie ostatnio temperatura oscyluje od 15-25 stopni (minusssss)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1wute1
MONITA30 - dziękuję za odpowiedź. wydaje mi się, że powinnam mieć owulacje, czego przykładem jest pierwszy dzieciaczek, a z moimi okresami było tak jak teraz;/ robiłam badania i lekarka powiedziała, że tak po prostu mam, wyniki dobre....kurczę.. tak bym chciała mieć znów dzidzię i łudzę się, że może tym razem się uda:( może ktoś będzie zorientowany w sytuacji jaką przedstawiłam wyżej?? pozdrawiam serdecznie resztę dziewczyn i życzę szczęśliwych rozwiązań sytuacji życiowych o których piszecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1wute1- ciężko w Twojej sytuacji określić kiedy była owulacja, niestety zdarzało się, że testy owulacyjne też zawodziły. Jeśli tym razem się nie uda, to zdecydowanie, jak Monitka, polecam monitoring cylku- przynajmniej wiesz co i jak! Nikola- piszesz- prawdopodobnie- więc nie wiadomo!!!! Dopóki nie masz 100% pewności, to nawet nie powinnaś o tym myśleć!!! Musi być dobrze!!! Gab- jak fajnie, że zajrzałaś!!! Jak plany wycieczkowe??? Madzik- szykuje się ogromne weselicho! ? Kakusia- wpadaj częściej! Sara- jak zwykle dasz radę z egzaminami, więc nie płacz nam tu:P 🌻 A ja mam od wczoraj cholerny, podły, smutny, nostaligiczny i ogółem dupiasty nastrój!!!! U ginka nieciekawie.... Wszystko do bani. Mam parę problemów "pociążowych":-( Nawet mi się pisać o tym nie chce. Szukam czegoś na poprawę nastroju... może macie coś??? PaniMisiowa- nie myśl, tylko do przodu, ja tam wiem, że już niedługo ogłosisz dobre wieści :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monia nasze plany nadal aktualne zaliczka wpłacona zmienić je może tylko ciąża :) Ja wybieram się jutro do ginekologa bo nie potrafię po ciąży rozgryźć moich cykli organizm robi co chce . Dostałam dzisiaj od męża prezent przed urodzinowy i strasznie się z niego ciesze bo jest to nowy telefon stary już miał dość i często nawalał :) nawet nie wiem skąd wiedział jaki chce :)) Monia a co się dzieje masz jakieś poważne problemy zdrowotne po ciąży? Madzik dom weselny super ja do dzisiaj z łezką wspominam nasz ślub. Pozdrawiam buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo... i znó męczona jest ta stronka... :-( gab... życzę wam powodzenia!!! super, że jesteście naprawdę razem :-) monia... co się dzieje??? ja też powoli zbieram się, żeby umówić wizytę u gina... mimo tego, że biorę piguły... może to włąśnie one tak wpływają... mam nadzieję że to nie moja cysta... po każdym stosunku krwawię... normalnie co noc dziewica... i znó mnie boli... nie tak jak dawniej ale w pewnych pozycjach boli :-( o rety ... muszę się zebrać w sobie i ruszyć... bo może i ja poczuję kiedyś silną potrzebę posaidania drugiego dziecka... a wtedy przyda mi się sprawnie działąjąca "maszynka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Monia niedobrze :( co sie stalo? ja w polsce tez sie nie milo zaskoczylam.Jak to lekarz ladnie okreslil popekalam wszedzie i jestem poszarpana wiec az sie boje co teraz bedzie :( daj znac co lekarz powiedzial. gramka smigaj do ginekologa musimy o siebie dbac nikt za nas tego nie zrobi.Moze masz jakis stan zapalny czesto nie tak dzieje gdy towarzyszy bol po stosunku i krwawienie u mnie krwawienie powodowal Polip.Mam nadzieje ze u ciebie bedzie wszystko dobrze. Sara dasz sobie swietnie rade ja to juz wiem :) jak zawsze Madzik dom weselny super oj juz widze te przygotowania wszystkiego dobrego dla was :) Monita mam nadzieje ze ta cysta szybko znikinie i bedziesz mogla szybciutko staracc sie o upragnionego dzidziusia. Nicola twoj post spowodowal iz lzy polecialy po policzku nie wybieraj pochopnie dezycji.Wiem ze to twoja decyzja.Daj nam prosze znac co wyszlo na badaniach.Trzymaj sie tule cie mocno Gab ty nasza wojowniczko :) mam nadzieje ze starania o 2 go bobasa przyniosa szybki oczekiwany skutek i ze teraz wszystko bedzie Naprawde dobrze. Pani misiowa to nie bawem beda staranka :P kalpek co u ciebie?jak samopoczucie. myszka pojawiaja sie czesciej :) bo tesknimy za toba :) Jolanta czy masz jakies zachciewajki jak sobie dajesz rade z malym i rosnacym brzuszkiem ?i jak maz czy juz sie przyzwyczail do nowego czlonka w rodzinie iz niebawem sie pojawi :) ten czas naprawde szybko leci. pozdrawiam reszte zalogi przepraszam jak kogos pominelam. uciekam sie ubrac i zawiesc Laure do szkoly a niechce mi sie ufff Olivia stala sie marudna piszcec sie nauczyla i przegralam na polu w walce ze spaniem osobno.Juz bylo dobrze ale jak zachorowala co 3 godz mocna temperatura po 10 razy w ciagu dnia biegunka wiec mialam ja w swoim lozku.Wczoraj bylo ciut lepiej i polozylam ja do jej lozeczka po 1,5 godzinnym Wyciu tak to mozna okreslic dalam za wygrana :O ahh slaba jestem. buzki 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramka do lekarza dziewczyno śmigaj to nie są zarty monia ciebie chyba tez trzeba wyslac do lekarza a jak nie chcesz to ja ci pomoge ja musze sie pochwalic ze wyrwalam wczoraj ósemke balam sie jak cholera ale nie bylo czego bo nic nie czulam, boli mnie troche dzisiaj i czasami jeszcze czuje krew w ustach ale mam to z glowy, opieprzyl mnie troche dentysta bo mam duzo dziur w zebach i to w jedynce i dwojce gornej wiec biore sie za to ostro bo z tym nie ma zartow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko ja się boję, że znów mi coś urosło... myślę, że śmignę do gina tak w okolicach lutego ;-) panimisiowa... ja górne jedynki mam wypełnione już jakiś czas ale mam wrażenie, że w co najmniej jednej trza już wymienić wkład ;-) może zjednoczę się z tobą w boju o piękny uśmiech???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramka to pewnie, w grupie raźniej, bedziemy sie obie łączyły w bólu :P ale potem jaki bedzie efekt tak mówiąc poważnie z dupą i zębami nie ma żartów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik a ile placicie za osobę?? bo moj szwagier szuka czegos teraz i jest rozbieżnośc miedzy 130 a 180 zł za osobę i oczywiscie terminy na dwa, trzy lata do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem1 Tylko Adaśko tak się wydziera, że trudno cokolwiek napisać, jak tylko go czyms zajmę, to zaraz sie melduję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×