Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Panimisiowa 🌼 koniecznie musisz załapać brzuszek - wierzę, że się uda :):):) U mnie w rodzinie jedna ciąża (początek) - a miałam chwilkę nadziei, że zaraz po niej będę ja..... no ale nie wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zajefajne mam przedmioty... chemię kosmetyczną i kosmetologię na które muszę napisać prace zaliczeniowe... a do tego zaliczenie z dermatologii i egzamin z angielskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki @ nadal brak,ale to chyba raczej z nerwów,nie wierze w cuda:(:(:(:(:( gramko dasz rade powodzenia w egzaminach i zaliczeniach,a jak twoja chandra?? mam nadzieję ze lepiej:):):) patinko dziękuję👄 oszczędzaj się dla dobra fasola:):):) a Olivcia moze akurat zły dzionek ma albo taki etap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monitko a ja wierzę w cuda... u mnie lepiej... co nieco powiedziałam... i jakby troszku inaczej się życie toczy... małymi kroczkami będziemy pracować nad tym co dobre!!! kochane małż mi zrobił cudowną niespodziankę!!! mam moją wymarzoną toaletkę!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też masakra na uczelni, mam zjazd w tym tygodniu i za tydzień również i do tego 3 rarytasy w postaci egzaminów, nic nie umiem, jestem ciemna jak tabaka w rogu, a czasu mało... po co mi była ta magisterka??? Co do facetów, to mój niby jest cudowny, ale też po ślubie wszystko spowszedniało, już nie ma takiej ekscytacji, wyznań i prezencików... życie po prostu jest brutalne i trzeba sobie radzić z problemami, które kiedyś były nam obce. Temat dziecka na razie zawieszony w próżni i w zasadzie to już się przestałam łudzić, że się w końcu uda. Ponad 5 lat po ślubie i nic, boję się, że mój zegar biologiczny niedługo stanie i będzie po zawodach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewuszki;) ja tylko na sekundkę - myśle o Was non stop... ale jestem nieobecna bo ... od tygodnia nie mam w domu prądu...katastrofa... wyglądam jak zmora... ani suszarki włączyć ani nic... brrrrr teraz jestem w kafejce internetowej i zaraz spadam moje wyniki hormonó które robiłam wszystkie wyszły w normie...- chociaz jeden plus chlamydia i i to drugie coś nie pamietam nazwy też ok... więc teraz bede sie szykowac do laparoskopii wizyta u gina za tydzien- trzymajcie kciuki całuje Was wszytskie i do sklikanai kiedy epoka lodowcowa u nas się skończy... i wróci światło pozdrawiam z krainy ciemnosci papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) dziekuje dziewczyny :) ewelka wspolczuje kurcze naprawde nie wyobrazam sobie zyc tydzien bez pradu jakas masakra u nas raz nie bylo 10 godzin jeju co to bylo.Czlowiek uzalezniony od laptopa tv praktycznie wszystko w domu jest na prad. jak na razie krwawienia ustaly,od czasu do czasu jakas plamka sie pojawia. jolanta nie mam wlasnie lekow kolezanki mama ma zalatwic mi Duphaston ale nie wiem czy sie jej uda. dzis dzien babci wczoraj weszlam na strone internetowa Kwiaty-florist.pl jakos tak i wyslalam dla babci duzy bukiet kwiatow z liscikiem od wnuczek ale sie ucieszylam ze nie bylo problemow z platnoscia zagranicznej karty.Bedzie miala babcia niespodzianke :) kartke u nas nie ma sa dla babc ale na urodziny tylko wiec tak troszke nie bardzo. ide sie ubrac budzic mala i zawiesc Laure do szkoly potem zakupy i powrot do domu mam na koncie 2 toalety do wyszorowania pranie i obiad a potem klapne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA.............26..................33.. . . .. ...........21.01.10 nikolka25....................25..................29.... .............. misiaczki....................23..................44... ................ Sara76...................... 33.................. 65..... ............18.01.10 kalpek....................... 22..................31 .................. EwelkaO /Kraków........ . 28..................15................ ..18.01.10 silnaaa....................... 32..................7... ................29.08.09 monita30.................... 34........długo + 7 z clo.............14.01.10 Moni25....................... 25.................46...... ............14.12.09 PaniMisiowa................. 29.................4........ ............21.02.10 mała kobitka................ 30................28................. ...21.01.10 Wasabi81.................... 28.................1........ .................. ????? Izulaaa85.................... 24.................1....... .............21.12.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25..............12............ . .....29.05.10 nevmila......................23................9........ .......... 25.06.10 nicola77.....................32...............10........ . ........ 21.07.10 jolanta2.....................28................9........ ...........01.08.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .....21.12.07 Obca....................???...............Kubuś...... ................01.07.08 Kakusia 22.............3200...........Kacper...................... 19.07.08 EwQa....................????.............Emilka... ...... ............30.10.08 Patinka26.............3230..........Olivia Hatice.................19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem...... ....... 31.12.08 asiunia27...............????.............Filip...... ...................02.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ..........30.01.09 kkinia30................????.............Daniel......... ..............10.02.09 alutek29...............1600...........Pawełek.......... ...........27.04.09 Monia671..............3500...........Adaś............. .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... ............ 15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............Zuzia.................... .....13.10.09 lilowa ................. 4100............Adaś ..........................09.12.09 no i dostalam, ale musze powiedziec, że sie cieszę bo wszystko wraca do normy i zalozylam sobie ze tomoja ostatnia @ przez 9 miesiecy.... dobra rzecz pomarzyc po poludniu jedziemy do jednych dziadkow a jutro do drugich, kurde powiem Wam, że chcialabym dozyc takiego czasu, zeby wnuki do mnie przyjeżdzaly a ja bym im gotowala dobre rzeczy i rozpieszczala ile sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panimisowa na początke umówmy się, że będziesz rozpieszczała dzieci!!! dzieci... tak... bo @ wyjeżdża na 9 miechów... a właściwie na trochę dłużej :-) patinko a ty mi tu grzecznie odpoczywaj!!! bez forsowania!!! a prezent dla babci super... ja dałam do obróbki dla babci i dziadka dwie lenusiwe fotki... opcja dla babci już na nk ;-) fotki w ramki a do tego doppelherz w edycji babciodziadkowej i jest cool!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gramko ja jestem:) @ nadal brak,bratowa mnie troszkę pocieszyła ze jej dopiero po tygodniu test wyszedł pozytywny bo w dniu terminu @ nic nie wyszło,więc człowiek się łudzi jeszcze:) jak to patinka pisała ze nadzieja zawsze ostatnia umiera:)pożyjemy zobaczymy,strasznie mnie to wkurza bo po clo zawsze miałam @ regularnie co do dnia i nie wiem dlaczego go teraz nie ma jak w tym cyklu tez brałam clo:( w sobotę jadę do gin,zobacze co powie,na pewno mi zrobi usg więc zobaczę co pokaże na poprawę humoru własnie zarezerwowałam bilety w internecie do kinopleksu w bielsku na Avatara w 3d :):):) tylko ze dopiero na 20:45,ale przynajmniej na spokojnie dojedziemy i gina zaliczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko super niespodzianka dla babci będzie od dziewczynek:):):) saro dasz rade z tą szkołą:)i będziesz pani magister:) ewelko ja to bym chyba zwariowała bez prądu,mój cały czas chce kupić jakiś agregat,bo mamy zrobione dodatkową instalację ze jak prądu nie ma to można podłączyć do agregatu ale ja cały czas mu mówię ze szkoda kasy bo przecież tak rzadko prądu nie ma a zawsze fajniej jest przy świecach posiedzieć,ach ten mój elektryk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą nadzieją to racja... a może to będzie avatar dla uczczenia małej istotki??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł :) Monitko a moze sie jednak udalo !!! Ja tez dzis robilam test i jedna...:( Brałam luteine,miałam zrobic test i odstawic,wiec jutro juz nie biore...znów to samo! Ja nawet teraz nie wiem kiedy mam owulacje,bo cykle mam w caly swiat!!!! Gramko [ usta ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpeczku... tulę... zobaczysz jak i Tobie się uda!!! :-) dzidzia ewidentnie Wam pasuje !!! :-) monitko jak tam??? monia ❤️ myszko a gdzie Ty??? patinko jak się czujesz??? lilku... całuseczki w adasiowe stupeczki!!! panimisiowa!!! gdzie mi zaginęłaś!!! małakobitko... łącz się ze mną w bólu bo mam zamiar się dziś uczyć na dermatologię... madzik... dawno Cię nie było ale małą księżniczkę obserwuję!!! rośnie jak na drożdżach... dla wszystkich przywołujące buziole 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jaka ta twoja toaletka jest? widzisz mąz sie stara jak może, chyba cos dotarło do niego kalpek a moze idz do innego lekarza, moze bedzie mialy jakis inne spojrzenie i zaproponuje inne leczenie, jestesmy z Tobą !!! monita co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toaletka jest cudna... http://www.kelman.pl/info8531,toaletka__dream.html a mąż... może rzeczywiście zrozumieł co nieco bo jakoś więcej i czułych słów i całusków :-) kalpeczku fakt... na pewno nie zaszkodzi konsultacja... monitko!!!!!!! monitko!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki jestem jestem na początek melduję ze @ ani widu ani słychu,boję sie ze to wina mojej psychy,zaraz mnie będą musieli odwieź do wariatkowa,boję sie robić następnego testu,czekam cierpliwie co bedzie dalej:) kalpek jestem z tobą,wiem doskonale co to znaczy,cały wtorek przeryczałam jak zobaczyłam te jedną kreskę i nadal nie wiem co ze mną,mam nadzieję ze w koncu się uda tobie i mnie:) i wszystkim staraczkom gramko ale ta twoja kobitka jest fajna i już siedzi a zaledwie pół roczku:) a tu taka spryciula z niej jest:) liluś cieszę się że adaśko tak super rośnie:) patinko i jak tam?? przeszło to krwawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitko kochana,ja trzymam mocno kciuki!!!!!!!ja juz nie biore luteiny i tylko czekam na @ ! Ona nigdy mnie nie zawodzi... Gramka sliczna ta toaletka jest... Misiowa a co u Patrysi ? Patinko jak sie masz kochana ? Monia wzywam Cie!!!!!!!!!! Ja mam jutro egzamin....w niedziele drugi...oj nie wiem jak to bedzie ! Madzik jak Zuza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek a od kiedy brałaś te luteine?? ja tam trochę mam jeszcze nadziei w sobie ale nie wiem czy to coś da:( powodzenia w egzaminach,trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam kobitki,bo jedziemy do moich rodziców na dzień babci i dziadka:):):) do jutra papapa buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitko luteine brałam od 16dc do 26,ostatnio cykle miałam bardzo krotkie nawet 23,a zawsze miałam co 28,wiec juz odstawiłam luteine,zeby mnie wiecej co 28 wyszło,ale nie wiem kiedy dostane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po bardzo długiej przerwie :) Ostatnio pisałam chyba w czerwcu... Próbowałam przed świętami się odezwać ale nie mogłam wysłać wiadomości. Z resztą to mało istotne ponieważ i tak bardzo często do Was zaglądam. Chciałam napisać do Was jak już będę w ciąży. Niestety nie mogą się podzielić z Wami dobrą wiadomością... Teraz z niecierpliwością czekam na to żeby @ nie przyszła. Jeszcze tydzień niepewności. Jeśli teraz się nie uda to zamierzam ponownie zacząć chodzić do lekarza. Mój T zrobił badania z pozytywnym wynikiem (co nas bardzo ucieszyło). Tak więc wina leży po mojej stronie. Mam nadzieję, że moje badania również będą w normie i w końcu nam się uda. Staramy się już 3 lata- bezskutecznie. Tak poza tym to odebraliśmy nasze mieszkanko i stopniowo je urządzamy. Jest to trochę trudne ponieważ jesteśmy tak daleko od domu i wszystko odbywa się stopniowo. Jak tylko jesteśmy w Polsce to staramy się coś nowego zrobić lub kupić. Zaraz odnajdę tabelkę i zaktualizuję ją albo może poczekam jeszcze tydzień. Może uda mi się spaść do niższej kolumny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj już chyba nikt tu nie zajrzy. Również uciekam. Życzę wszystkim spokojnej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknym słonecznym porankiem,choć mroziku jest -17 @ nadal brak,po południu mam wizytę u gin,mam do was takie pytanie czy jeżeli dziś zrobię usg to czy będzie coś widać i czy czasem to by nie zaszkodziło jeżeli faktycznie cos sie tam dzieje?? nie dam rady dzis zrobic już testu,a ten wtorkowy był negatywny, @ miałam dostać 14 stycznia to jest już 10 dni po terminie cały czas czuję w dole brzucha jakieś kłucia,a na twarzy mam plamy czerwone i wrażenie jak bym miała opuchniętą twarz,nie chce myśleć o jakichkolwiek objawach bo człowiek zawsze czegoś sie doszuka w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja jestem!!!! Monitko- usg nie zaszkodzi na pewno. Ale gdyby coś było, to najwyżej małą kropeczkę będzie widac, bo na bicie serduszka jeszcze za wcześnie :-) Błagam- daj koniecznie znać!!! Maskra z tym mroziskiem!!!! W nocy -20, teraz 16, cały dzień siedzenia w domu :-( I do tego mam nerwy, bo mi coś Róża wymiotuję, modlę się ,że by to nie był zwiastun anginy, jeszcze miesiąc nie minął od poprzedniej :-( Matko- ja chcę wiosnę!!!!!!!!!!!!!!! Kalpeczku-❤️ Stęskniłam się! I powiem Ci jedno- bierz się za inseminację!!!!!!!!!!!! Nikolka- fajnie, ze zajrzałaś! Jest tu jeszcze ktoś??? Akurat teraz mam wolną chwilkę, bo dzieciaki sobie przysnęły, nawet M też :D Ja palę w piecu i wygrzewam się przy grzejniczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×