Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

a ja ciągle tkwię z notatkami a w głowie pustki!!! ale cóż... przed chwilą przećwiczyłam masaż grzbietu ma moim małżu ;-) myszeńko... cudnie, że jesteś!!! lilku... tylko ciebie już dawno nie było... co u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka madzik mnie wywołała więc jestem;) prąd mam;) tzn co jakiś czas wyłanczają na parę minut ale potem wraca. Nie odzywam sie bo jakiegoś doła złapałam i nie chciałam wprowadzać podłego nastroju na forum;( w środę byłam u ginka, wyniki pokazałam, wszystko ok, więc nie było nad czym filozofować i dostałam skierowanie na laparoskopię do szpitala... i to mnie jakos dobiło...zestresowało, mojego M też, ścięliśmy się i w ogóle beznadzieja... po weekendzie dzwonie do tego szpitala, żeby się umówić na wizytę kwalifikacyjną do operacji... zobaczymy kiedy ta wizyta i kiedy termin na laparo bedzie wolny... mój ginek mówi że najbliższe terminy sa na marzec... zobaczymy co z tego wyjdzie... ale ogólnei pesymistycznie sie nastawiam, wyobrażam sobie że wykryjąmi wszystko naraz typu: PCOS, endometriozę, torbiele, niedrożne jajowody których nie da się udrożnić... itp, itd masakra i już w ogóle nie wierzę w to że będe mamą kiedykolwiek... chyba że przez adopcję... sorry za smęcenie... ale nie mam się komu wygadać, czuję się podle, mam wrazenie że jestem po prostu do kitu, wybrakownany towar, do niczego się nie nadaję id brrrrrrrrrrrr chyba przydałaby mi się jakaś odskocznia - pisze się na kulig u małej kobitki;) kiedy i gdzie?? powodzenia wszystkim kujonkom tego forum - oby egzaminy poszły na 5;) trzymam kciuki spadam się czymś zająć... żeby nie myśleć o swojej kiepskiej formie psychicznej buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) w ten sobotni dzionek :) u mnie sloneczko na dworze bardzo delikatny mrozik sniegu brak :) ja czekam za bratem ma przyjechac na odwiedziny. Ewelka nie smutaj sie kochana 🌻 na pocieszenie o otarcie lezki 😘 ja tez mam chwile zwatpienia i czasami coraz czesciej.Mnie sie wydaje ze po laparoskopi bedzie dobrze u mnie wszystko wyczyscili wypucowali i teraz chodzi jak w zegarku :P a tak powaznie to bardzo czesto sie czyta ze po tym zabiegu szanse na ciaze sa bardzo duze :) mam nadzieje ze u ciebie tak bedzie a terminy rzeczywiscie dosc odlegle hmm choc mamy juz luty prawie to jednak 2 msce to troszke czasu ...Trzymaj sie kochana jolanta zazdroszcze brakiem kg u mnie juz 2.5 w nadbagazu :O obiecalam sobie ze bede sie pilnowac kupie duzo wody i musze pic i pic bo zapominmaa o tym :O Garmka Mowisz ciwczylas masazyk :P widze ze praktykujesz :D ale dobrze dobrze ty bedziesz bardziej doswidczona maz zadowolony hmm same plusy :p zobaczysz zaliczysz wszystko i bedziesz zadowolona z siebie :) ja upieklam ciasto czekoladowe z gruszka wlasnie stygnie i zaraz napieke nalesnikow brat pewnie zje :) bo lubi no nic nie zanudzam a zmykam do pracy papatki i zycze wszystkim milej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) witam w sobotnie popołudnie patinko nic sie nie przejmuj wagą z twoim zaparciem to po urodzeniu zaraz wrócisz do formy najważniejsze zdrowie bejbi,serduszko już bije:) gramko fajnie mężusiowi ze ma masażystkę,aż mu zazdroszczę a ja robie sobie pazurki:) wieczorem jedziemy do moich rodziców na imieniny mamy:::))(Maria 🌻) aha i jeszcze najgorsze @ przylazła rano,ciekawa jestem co z tą cystą sie tam dzieje życzę wszystkim udanego wypoczynku papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze pustki straszne. Myszko, Alus to juz duzy chlopak, sam robi wiekszosc rzeczy, oglada bajki, rysuje, chodzi na zajecia przedszkolne, chodzi na music baby (angielski dla maluchow). Lubi ksiazki, zołnierzy i wszystko co zwiazane z panem Mikolajaem (choc juz dawno po swietach). No coz drugiego jak wdac nie ma, choc wiecie jak to w malzenstwie-wszystko moze sie przydazyc. Caluski i zagladaj czesciej! Ewelko, Patinka ma racje, czesto po laparoskopii dochodzi do zaciazenia :) i ciesz sie,ze wogole lekarze maja jakis pomysl, bo z tym roznie bywa. A nie kazali Ci przyjsc na dzien po skonczonym okresie do szpitala, czy w dowolnym (wolnym) terminie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Dziewczyny - dzięki za słowa otuchy!! wiem że macie racje!! ale ta cała sytuacja trochę mnie przeraża... i dlatego tak reaguje... sonia- lekarz kazał mi się umówić do ordynatora szpitala na wizytę- ten ma mnie zakwalifikować do laparo i wyznaczyć termin, ma to byc miedzy 5-11 dc... a że trochę trudno u mnie przewidzieć długość cyklu bo czasem to 28 a czasem 35 dni to mam dostać w miesiącu przed jakieś hormony które spowodują że @ pojawi się w określonym czasie pasującym do ustalonego terminu laparo... zobaczymy jak to w praniu wyjdzie. Jutro dzwonie się umówić na wizyte i zobaczymy co i jak życzę udanej niedzieli, ja byłam juz w kościółku i teraz gotuję obiadek: króliczek (z własnej hodowli) + ziemniaczki i surówka z pora jabłka selera i kukurydzy;) jak ktoś głodny to zapraszam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny-przygarniecie mnie? ja też staram się o dziecko -piąty cykl bez efektów. w tym cyklu był wiesiołek i testy owu i mierzenie temoki ,ale za 2 dni spodziewam się wredoty@.. jestem po badaniach hormonalnych ..teraz jeszcze muszę zrobic dodatkowo prolaktynę z obciążeniem. Od wczoraj (dostałam plamień) mam takiego doła ,ze tylko wyć się chce- nic więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki 🌼 🌼 🌼 Oj, coś marnieje to nasze forum dziewczynki- chyba w nieodpowiednim momencie się tu "zadomowiłam" ;) Cieszę sie ogromnie, bo jutro mam wolne a i weekend minął całkiem ciekawie choć w szkole.... miałyśmy mega profesjonalny pokaz pedicure leczniczego i tradycyjnego z frezarką - ależ stópki mam dopieszczone ;) Dzisiaj z kolei lekcja wizażu - tak więc same przyjemne i przydatne ćwiczenia :) Na 15 zdążyłam na mecz naszych szczypiornistów którzy niestety w pierwszej połowie meczu dali d.... a tym samym zaprzepaścili szanse na brązowy medal (mimo dużego wysiłku w II połowie)... no ale emocji chłopaki dostarczyli mi w nadmiarze ;) No ale teraz emocje już opadły i przyznam szczerze, że zrobiłam się jakaś senna 💤 🌼 🌼 🌼 A WSZYSTKIE CHĘTNE KOBITKI ZAPRASZAM NA KULIG DO OSTRZYC Z 20-21 LUTEGO ;) ;) DOBRA ZABAWA GWARANTOWANA :) POZDRAWIAM WAS CIEPLUTKO :) PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas dziś mrożny ale słoneczny poranek pojechalismy kupić Martynce nowy fotelik zjedliśmy obiadek razem z moją siorką a teraz przyszliśmy ze spacerku trochę zmarznięci ale fajnie było pozdrawiam was witam biała81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki :) witaj biala81 :) mam nadzieje ze ci sie spodoba u nas choc ostanio zrobilo sie bardzo cichutko. mala kobietka ahh kiedys to forum tetnilo zyciem nie wiem co sie dzieje wszystkie kobiety zapracowane i nie maja czasu :( ja oczyiwscie mialam znow mily dzien ze poplakalam sobie ale jakby mialo byc normalnie chcialam jechac na targ po warzywka itd a tu wycieraczki powyginnaie na wszystkie sposoby byla policja ale dowoow brak wiec spisali wszystko i pojechali popytali sasiadow i ot cala ich robota 😡 dzis 2 dania ugotowalam brat pomogl zainstalowac nowe wycieraczki z calym wkladem bo nawet to popsuli :( jutro sprobuje cos zalatwic ahh ciezkie te zycie cos mam. olivka nadal meczy sie z biegunka a od nocy i Laura ale jej podalam Nifrukorazyd i pomoglo. sciskam was kochane i zycze wiecej optymizmu. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kobitki wykapane pachnace i tylko czekam kiedy szanowne dziewczyny pojda spac a ja zaraz za nimi :) lilowa co u ciebie kochana? dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rańca... 5 egzaminów za mną... jeszcze "tylko" 5 ;-) dziewuszki meldować się bo ta stronka już masakrycznie wymęczona!!! monitko mam nadzieję, że razem z przyjściem @ cysciora zniknęła!!! lilku co z tobą??? jak adaś??? monia helo!!! jak nastrój??? małą kobitko... w idealnym momencie się zadomowiłaś... jesteś teraz strażnikiem topiku ;-) biała... tylko bez łez proszę!!! jasne, że możesz dołączyć :-) panimisiowa... przywołuję cię ;-) myszeńko, kalpeczku, madzik 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bylam caly weekend u tesciow bo u nas akcja wesele no i mają już lokal, zespoł i kamerzystę, wszystko udalo im sie w sobote zalatwic tesciowa nie moze sie sali nachwalic a mi sie pomalu rzygac chce bo ile mozna madzik to bardzo malo placicie na wynajem tej sali i na pewno duzo mniej was wyniesie organizacja bo macie swoją kucharke biala witaj gramka ale ty spryciura jestes z tymi egazaminami kalpek a jak twoja sesja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas też akcja wesele - mój brat... w kwietniu... ale oni są mega zorganizowani i mimo, że będę świadkiem to jakoś póki co latanie mnie omija :-) a z tymi egzaminami to jeżdże teraz tydzień w tydzień... z małżem mamy dla siebie mega mało czasu i jak to miałobu potrwać dłużej to chyba musiałąbym poszukać psychiatry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gramka bedziesz świadkiem, fajnie ja bylam trzy razy i jeszcze bym mogla byc ale wszystkie kolezanki juz zaobraczkowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki!!! Jejku, mam nadzieję, że coś zdążę napisać, bo normalnie tak mi czasu na wszystko brakuje, że nie wiem, co jest grane! Adaśko straszny łobuziak, przywiesiliśmy mu na futrynie huśtawkę, żeby choć trochę spokuju było:P Biała- witaj u nas! 5 cykli starań to jeszcze nic, będzie dobrze! Sonia- nie wiem czy Cię dobrze pamiętam- czy Ty odeszłaś od nas, kiedy Ci tata zmarł? Sorki, jeśli Cię pomyliłam! Tak, czy tak- witamy ponownie! Patinko- rany boskie, kiedy wreszcie te łachudry dadzą Wam spokój Uważaj na siebie, szczególnie teraz! Muszę szybko wymyślić obiadek dla małego i ogarnąć trochę dom, póki skubaniec śpi:P Dobrze, że te mroziska nie są takie okrutne, to pospacerować można. PaniMisiowa- a kiedy u Ciebie weselicho i czyje? Bo już mi się wszystko miesza... Mała kobitko- może właśnie Twoim celem jest ciągnąć topik w tych czasach kryzysu :P Lecę do pieca podłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście żadnej nie ma Cóz- wyłączam kompa i wracam do obowiązków, Adaśko już dawno wstał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam "wszystkie" ;) kobitki 🌼 🌼 🌼 BIAŁA81 🌼- Moja droga, nie ma się co załamywać - chciałabym mieć dopiero 5 cykl starań-uwierz A jak twoje badania z krwi i wyniki - wszystko ok? Prolaktyna w normie? Bo ja akurat miałam bardzo wysoką prolaktynę co powodowało, że nie każdy cykl był owulacyjny no ale teraz jest już ok (biorę tabletki) JOLANTA2 🌼 Takie rześkie powietrze jest cool ;) PATINKO 🌼- no właśnie - "tętniło"..... dlaczego to się dzieje w czasie przeszłym :( Z Nowym Rokiem jakieś dziwne zmiany które wcale a wcale mi się nie podobają wrrrr Co do twojej niezbyt przyjemnej sytuacji -przykro mi........ ludzie są okropni Mi kiedyś w samochodzie szybę wybili - byłam taka wściekła i nie ukrywam, że łzy też poleciały, innym razem przez silne wiatry gałęzie drzew z poblliskiego przedszkola wgniotły mi niemal całą maskę - o jej co ja wtedy przeszłam... \wysłaliśmy jednak pismo do przedszkola, które to zapłaciło odszkodowanie - czasem warto spróbować. (mieliśmy zrobione zdjęcia i świadka tej sytuacji w razie czego) Gramko 🌼- 5 egzaminów przed Tobą i wszystkie z pewnością będą na 5 :) Ten strażnik topiku to mi tak wcale nie pasuje ;) wolałabym mieć codziennie sporą lekturę do czytania.....ech Panimisiowa 🌼- Teściowa przeżywa ;) No z jednej strony lepiej tak niżeli miałaby na wszystko położyć..... ;) Monia671🌼- ciekawe po kim ten Adaśko taki żywy ;)? Ale to dobrze wróży na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Ja tylko wpadlam pozyczyc Wam milego dnia....zdazylam poczytac, ale zaraz pedze do pracy....Pozdrawiam i do uslyszenia👄👄👄 Sonia🌻zostawilam Ci wiadomosc na gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja też nigdy nie mogę trafić... he he... no czasem mi się udaje spiknąć z paniąmisiową :-) myszeńko to miłej pracki... strasznie się cieszę, że zaglądasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja wlasnie wrocilam z zakupow bo zuzia juz wyrosla z malych ciuszkow i w szafie pustki sie zrobily ale juz nadrobilam:):) gramka jak to mezatka swiadkiem?? u nas ksiadz sie nie godzi na takie cos to widze ze w tym roku bedziemy imprezowac:):) pani misiowa to tak jest najpierw martwisz sie ze nic nie zalatwione a potem w jeden dzien udaje sie wszystko zrobic :):0 myszko odezwij sie po pracy fajnie ze jestes :):) witam biala ja zaszlam w 6 cyklu nie ma jeszcze tragedii :):) patinko ktos sie uwziol na tobie i twoim autku 😠 a ta wasza policja widze ze do dupy jest monia ty to naprawde jestes zalatana kobitka :) mala kobitka mecze cie interesuja hehe jesli dobrze zrozumialam to dzis masz wolne na leniowanie :):) monita jak tam po imieninach :):) pozdrawiam wszystkie :):0 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie za cisze pol dnia bawimy sie z inastalowaniem Minitoringu POzdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik ale swiadkiem moze byc kazdy, moja świadkowa tez byla po slubie, za rok bylo jej wesele ale ja juz bylam w ciązy i wymiotowalam i nie moglam u niej byc mogą byc dwie kobiety i dwoch meżczyzn dopiero przy chrzcinach sa okreslone reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka madzik- ja też nie słyszałam żeby żonaty lub zamężna nie mogli być świadkami;) chyba Wasz ksiądz ma jakies dziwne zasady;) ja dziś dzwoniłam do szpitala- na najbliższy czwartek mam ustaloną wizytę u ordynatora szpitala i razem mamy ustalic termin na laparoskopie zobaczymy jak to bedzie i co z tego wyniknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej - dzięki za przyjęcie... mała kobietko - badania miałam...wszystko w normie, progesteron ,prolaktyna .lsh...tarczycowe też...jeszcze na wszelki wypadek powtórzę prolatynę z obciążeniem. Byłam u gin.mówi,że badania sa ok,ale już trzeba powolutku nie tyle zacząć się martwić ..co szukać przyczyny. skierowała M. na badanie nasienia a mnie na testy kramera i inslera..a w międzyczasie zalecała spontan i nie daj boże kochać się z zegarkiem w ręku:P jutro Armagedon, bo zaczeły mi się przepowiadajace dzień sądny plamienia...więc w tym cyklu też bez fajerwerków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas wszystko dobrze dzieci zdrowieją pogoda też ładna ja czuje sie dobrze wczoraj była soiorka z mężem i troche popili chłopaki jeszcze troche i wracam do pracy bo już 15 lutego kto to bedzie wstawał przed 7 i całe 9 godzin stać przynajmiej naraie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×