Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hej juz jestem ale zaspy mam kolo domu :P mala kobietko ja tez chce namiary na nk trzymam kciuki za testy :) jolcia twojemu tesciowi cos sie w glowe zrobilo na starosc :) monia 100lat kochana niech sie spelnia twe zyczenia : kakusia zagladaj czesciej :):0 i fajnie ze zajzalas:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala bedzie dobrze nie ma co sie na zapas martwic :):0 gramko hehe zaraz bede kupie jakas nalewke :):) liliowa fajnie ze juz wrocilas:):) 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik nie obiecuj nie obiecuj... z poza tym czy ty już możesz??? ;-) nie karmisz??? ja odstawiłam od cyca... ale tym sposobem po nalewce mogłabym gwoździa przybić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gramka juz nie karmie ze 2 mieseiace :) mala niechciala zlapac i nie mogla sie najesc:) gramciu chetnie bym wpadla ale ie dlugo to bede tunel budowac zeby wyjsc na podworze tak zawiewa mnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramko - zaproszenie wysłałam do Madzi255 Na Ciebie Gramko nie mam namiarów a Madzia wysłała mi swoje dane na moją pocztę dzięki czemu mogłam ją znaleźć na NK i wysłać zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz ja czekam na zaprosazenie!!! wysłałam ci namiary ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem pod wrażeniem twojej osoby!!! piękna sesja ślubna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRAMKO - ZARAZ SIĘ ZARUMIENIĘ - DZIĘKUJĘ ZA MIŁE SŁOWA ALE WIADOMO - JAK SIĘ DOBRZE ZDJĘCIE ZROBI TO I SIĘ DOBRZE NA NIM WYJDZIE......... ;) Za chwilkę prześledzę Twoją galerię ;) bo chwilowo zaczytałam sie w temacie inseminacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala kobietko ja wyslalam ci zaproszenie wzielam ostatnia znajoma gramki i nie wiem czy dobrze trafilam bo ty chyba nie trafilas we mnie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Hej kobietki..czy są tu jeszcze te które mnie pamiętają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Bo w ogole to nie uwierzycie moze...ale chcemy chyba z mężem postarac się o tą naszą upragnioną córeczke...ale niestety nie jest to takie łatwe,bo finansowo i mieszkaniowo mamy ciężką sytuacje i to nas powstrzymuje. Ale juz po 2 dziecku nie chciałam miec wiecej dzieci a tu po półtora taki instynkt,czy Wy cos z tego rozumiecie...czy mój orgazim oszalał??? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Oczywiscie trzymam kciuki za dziewczyny które sie starają i te co są juz w ciązy, oraz o mamusie ktore juz wychowują swoje pociechy :) Ja mam 2 synków 5.6 roczku i 1.6....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRAMKO - cóż za oryginalne przystrojenie samochodu :) :) Gratuluję pomysłowości Dzieciaczki super :) :) ech aż się rozmarzyłam........ czy i dla mnie nadejdzie kiedyś ten magiczny okres........ wyglądacie na sympatycznych ludków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik - ależ Ty młodziutka - macie ślicznego bąbelka - można tylko pozazdrościć. Człowiek już taki stary i wciąż tylko we dwoje....ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko znalazłąm w katalogu ten motyw na samochód!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala kobietkop wyslalam ci zaproszenie na nk chyba to ty obca witaj, jak synkowie sie mają ?? madzik sukienka super, to z koleżanką wybralyscie taki sam model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obca my sie niczemu nie dziwimy, patinka bedzie miala trojeczkę i jolanta wiec do roboty kochana i powodzenia :) moze i ja kiedys sie zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panimisiowa jak się zdecydujesz daj znać... będziemy próbować razem ;-) raźniej będzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,ale nie mam dobrych wiadomości... Zwaliło mnie z nóg to co usłyszalam.. Weszła,mowie co i jak,gadamy,obejrzał ppiery yniki usg.. Potem zaczał mi rysowac jak dochodzi do zaplodnienia,ale ja to wszystko wiem.. Kazal zrobic usg macicy,jajnika czy mam w ogole owulacje!!!!skierowanie dał mi do Kliniki GAMETA,ale ja tam nie pojade na monitoring,bo wizyta kosztuje300zł,wiec mnie na takie 3 nie stac,bo to cala moja wypłata.. Jesli bedzie ok,to hsg,jesli bedzie jajowod niedrozny to IN VITRO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zatkało mnie na maksa.. a jeszcze bym musiala zrobic na przeciwciała plemnikowe badanie...zapłacilam 150zł a nawet mnie nie zbadał....sama gadka tylko..on mysli,ze przyszła jakas młoda siksa i nic nie wie...w wieku 24 lat in vitro dobre.... Zszokowąl mnie na maska,a ze pracuje w klinice nieplodnosci to pewnie by chciał na mnie zarobic..ale nie ze mna takie numery!!!!!jak wyszłam to sie poplakałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku, nie martw sie, moja 36 letnia kuzynka urodzila w maju Maje po 10 latch i 5 poronieniach... Ja urodzilam,bez jednego jajowodu, po 2 operacjach-ze tak sie wyraze- w tych okolicach, wiec wszystko jak widzisz jest mozliwe. Nie pamietam ile kosztuje wizyta w gamecie ((ale z tego co pamietam 300 kosztuje tylko do profesora radwana) a monitoring pierwszy chyba 60 lub 100 a kolejne 50. Nie wiem tylko czy to jakies pocieszenie :( Nie zamartwiaj sie jestesmy z Toba !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia- 100 lat!! przede wszystkim dużo zdrówka, siły, wytrwałości!! oby jak najlepiej dzieciaczki rosły i mąż się sprawował!!! ja tylko na chwilę jestem w stresie, bo jutro ide na wizyte do szpitala ustalac termin laparo ... w sumie to tylko wizyta... ale jakoś się denerwuje i jestem zrezygnowana.. buuuuuuuuu kalpek!! a u kogo ty byłaś- tzn ktoś ci polecił jakiegoś specjalsitę?? czy jak?? bo nie jestem w temacie!! i kto ci rysował rysunki?? (chcialabym znać nazwisko lekarza - może być na "naszą" pocztę jesli tu nie chcesz podawać) - bo ja tez ostatnio spotkałam dr ktory rysunek mi fundnął... i sorrki ale ja parsknęłam smiechem!! co to lekcja biologii? jeżeli masz zrobić monitoring to nie musisz wcale płącić za wizyty 300zł!! - znajdź inny gabinet. nie wiem czy dobrze kojarzę że jestes z okolic krakowa?? - jesli żle to wybacz - a jesli tak to moge polecic gabinet gdzie pierwsza wizyta kosztuje 80 zł a kazde kolejne usg w monitoringu 20 zł... to chyba bardziej rozsądna cena... co do hsg to moj lekarz twierdzi że nie warto robic tego badania- ze lepiej laparoskopie, bo w razie gdyby cos było nie tak to mozna od razu spróbować to "naprawic" (jesli się da), ale na razie mimo mojego wieku (28) i zakreconego organizmu i tego ze sa podejrzenia ze mam zrosty i niedrozne jajowody (bo mialam kiedys laparotomie) to narazie o in vitro nie wspomnial!! Więc nie kazdy lekarz jest taki !!! ja na twoim miejscu wiecej bym nie poszla to takiego lekarza!! tylko szkoda wyrzuconej kasy na te wizytę.... w ogóle co to za lekarz który widzac pacjentke I raz, w ogóle jej nie zbada!! kurde, sorrki ale jestem oburzona!!! KALPEK!! - GŁOWA DO GÓRY!! UDA NAM SIE!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALPEK - skoro kieruja cie do gamety to chyba jestes z okolic łodzi a nie krakowa- sorrki za pomyłkę;) mimo wszystko szukaj innego dr!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×