Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gramka ja czytam,ale mam jakiegos doła... Nie daje sobie juz rady czasem..:( Ściskam Cię i wszystkie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem i ja ale jakas cisza nasze forum ogarnela mam nadzieje ze ta CISZA szybko minie i znow zaczna stronki leciec 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny no smutny ten dzień ale dobrze ze już koniec to wielka tragedia alemusimy żyć dalej dodałam moje zdjecia na naszą pocztę ja czuje sę dobrze moje dzieciaki chore przeziębione a tak ogulnie to ok zostało jeszcze 14 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam tabelkę 🌻🌻 STARAJĄCE SIĘ 👄👄 Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................67.................07.03.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................17.................17.03.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.03.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? PaniMisiowa................. 29..................2..................31.01.10 mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 ZACIĄŻONE ❤️❤️ Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nevmila......................23...................9..... ............25.06.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................29..................26..... ............01.08.10 patinka26...................27..................13...... ............07.09.10 DZIECIACZKI URODZONE :):) Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 22..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................????................Emilka .........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpeczku głowa do góry.. nie smutaj się!!! teraz słonka więcej to będzie łatwiej... ja tylko na chwilkę, życzyć wam cudnego dnia!!! zmykam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) jolanta jejku ty juz 26 tc szok :) ale zecialo :) ja mam dzis usg mam nadzieje ze dowiem sie iz wszystko w porzadku poniewaz wedlug Om jutro zaczynam 21 a ruchow nadal nie czuje :( no i mam rowniez nadzieje iz zobacze kto tam w brzuszku zamieszkuje chcialam niespodzianke ae jednak nie wytrzymam :p zmieniam tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................67.................07.03.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................17.................17.03.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.03.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? PaniMisiowa................. 29..................2..................31.01.10 mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nevmila......................23...................9..... ............25.06.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................29..................26..... ............01.08.10 patinka26...................27..................21...... ...........5-8.09.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 22..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................????................Emilka .........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 sciskam was i zycze wam milego dnia :) graminis przyjemnej pracy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka ale brzunio śliczny!!! pięknie wyglądasz!!! patinka ja ruchy czułam od 22tc :-) co tam doktorek? wiemy czy 3 laska czy rodzynek??? ja dziś miałam ciężki dzień... okazuje się, że z ludźmi nie daje się dobrocią zbyt wiele zwojować... więc od jutra będę piz...!!! wrrr ale jestem zła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani 🌻 wiec ruchow nie bede czua dlugo dzidzia rusza sie skacze i boksuje moje lozysko az nie wierzylam ale widzialam a ja nie czuje ani drgniecia ,pani ktora wykonywala usg powiedziala ze losyko jest jak poduszka i moge dlugo nie czuc ale dzidzia zdrowa wszystko w porzadeczku :) ale kto tam jest to nie wiadomo nozki zacislo i figa pokazalo cos mi sie zdaje ze nastepna wstydnisia :) bo chlopak to od razu pokazuje klejnoty tak syszalam a dziewczynki sie chowaja OLivka robila identycznie :) no to beda 3 babki hahaha moj M stwierdzil ze urodze i zrobi mi nastepne az do skutku sie pojawi chlopak upadl na glowe ten chlop a ja musze naprawde mu przetlumaczyc.To moj osoatni dzidzius jestem wyczerpana wszystkim. buzki kochane 🌻 gramka trzymaj sie kochana 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja w domku zaczaełam tydzień urlopu i miałam leciec do Polski i dupa wszystkie loty odwołane z powodu tego pyły ale jestem zła tyle miałam zaplanowane i dupa patinka o dobrze że z dziecią wszystko dobrze a może to bedzie chłopiec a gdzie reszta dziewczyn halo smerfetka madzik gramka kalpeczku wszystkie nie wymienione też ściskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co tu taka cisza ja miałam być dziś w Polsce i klops jestem w Irlandi uwięziona przez samoloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) jolanta z tego co wiem dzis juz z uk lataja samoloty moze u was jutro puszcza miejmy taka nadzieje :) u mnie jest mama bardzo mi pomaga tym bardziej ze znow mam problem z plecami chodze skrzywiona bardzo w pozycji litery C biodro wysuniete tragedia w piatek jestem umowiona z fizjoterapeuta mam dostac specjalony pas czy gorset zobaczymy :O jak zawsze u mnie wesolo.Jutro zakupki na ciasta skladniki musze kupic i zaczne z mama piec bo brat ma przyjechac z dziewczyna moj tata,moj m no i kolezanka z dzieciaczkami :) szykuje sie imprezka abym tylko dala rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas pogoda wmiare dzieci zdrowieją tylko kaszlą ja czuje sie dobrze brzusio rosnie mały bryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ja juz dzis wyczerpana jestem :O jolanta to kiedy planujesz lot do pl?fajnie ze maly rozrabia i zdrowy:) ja jutro mam spotkanie z lekarzem fizjoterapeuta mam nadzieje ze mi pomoze :) Olivka juz marudzi jeszcze 1,5 godz i pojdzie spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Patinka już nie lece do Polski anulowałam bilet ale mama przyśle mi paczką to co potrzebuję pozdrowienia dla reszty dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Pusto sie zrobilo tutaj troszke a i ja na dwa tygodnie znikne. Jedziemy jutro do PL- czas przedstawic Adasia. :) Pojawie sie tutaj po 12 maja. Trzymajcie sie cieplutko! Sciskam Wszystkie i Kazda z Osobna!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny moja zuzia zlapala jakas infekcje tragedia :( nieche brac lekow juz wolalam ze zastrzyki jak miala bo teraz bardziej sie meczy niz z tymi zastrzykami zwraca mi leki boi sie nawet lyzki gdy chce jej dac np banana :( patinko wszystkiego NAJ NAJ NAJ lepszego 🌻 🌻 😘 :):) jolanta fajnie ze juz czujesz ze ktos w brzuszku sie wierci :):) liliowa do 12 maja !!! bedziemy tesknic :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki widzę że jakoś mizernie u nas :(:(:( każdy zabiegany albo brak weny do pisania:( dla patinki 🌻🌻🌻 W dniu urodzin Twych kochana, życzę szczęścia pod dostatkiem. Aby troski i kłopoty, odpłynęły gdzieś ukradkiem. Słońce niech Ci zawsze świeci, a na twarzy uśmiech gości. I by nigdy Ci nie brakło - marzeń, wiary i miłości. 🌻🌻🌻 jolanta fajnie że mały już daje znać o sobie:) ale szczęściara z ciebie aż ci zazdroszczę,ale tak pozytywnie :) gramko jak tam w pracy leci?? a lenusia jak z nianią?? liluś super że przyjeżdżacie pokazać adaśka,pewnie wszyscy będą chcieli go zobaczyć i rozpieszczać :) dla wszystkich kobitek buziaki 👄👄👄 a u mnie starania zawieszone,nawet nie chcę myśleć,teraz jestem pochłonięta otwieraniem mojego studia stylizacji paznokci,załatwiam dofinansowanie z up,szkolenia,wyposażenie, szał ogólny ale cieszę się że coś się dzieje :) mam nadzieję ze w czerwcu wystartuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik buziaczki dla twojej księżniczki👄 w sumie tez jestem za zastrzykami ,bo przynajmniej widać efekty poprawy a z tymi syropkami to różnie trzeba na siłę do dziecka wpychać a i tak wyplują,a co płaczu przy tym,a zastrzyk raz dwa i po kłopocie życzę zdrówka a jak tam przygotowania do uroczystości ?? pewnie juz wszystko gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Patinko kochana: 🌻👄🌻👄 Wszystkiego czego pragniesz, czego szukasz oraz o czym marzysz Wielu pieknych chwil,dni,miesiecy i lat. Bukietu kwiatow co dzien, milego slowa co chwile, oraz szczescia przez caly czas... zyczy Myszka. 🌻👄🌻👄 Kochane moje,nie mam czasu zeby do Was napisac.A po ostatnich wydarzeniach z samolotem prezydenckim to juz wogule nie mam sily i nastroju do pisania...u mnie jest juz pozna godzina bo 11 w nocy,ale dlatego ze piecze mi sie jeszcze karpatka to postanowilam skrobnac co nieco.... Pracuje teraz 7 dni w tygodniu, bo juz mi sie zaczela praca w restauracji, ale nie jest zle....w ta niedziele mam wolne, wiec odpoczne....bylam w poniedzialek u ginka, bo zaczal mi cos okres swirowac......w polowie cyklu dostalam znow okres i pozniej dlugo plamilam, zrobil mi usg i znow mam mala cyste.....czekam wiec na wyregolowanie okresu.....plamien juz nie mam.....w lipcu mam kolejna wizyte i wtedy umawiam sie na laparoskopie....takze tyle jesli chodzi o moje staranka...... Kochane serdecznie Was sciskam, pozdrawiam i caluje ,wszystkie razem jak i kazda z osobna,rowniez przesylam buziaki dla dzieciaczkow....Zmykam spac bo juz mi karpatka sie upiekla, a rano trzeba wstac....Buzki👄Papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety co za puściocha!!! :-( smutaskie to szukanie topiku :-( patinko... ty wiesz... spóźnione naj naj naj!!! myszeńko, tulę cie mocno!!! myślę o tobie o was!!! wiem, że będziecie szczęśliwi... tak do końca... na pewno... a ja po weselichu brata mam gips na prawej nodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) kobitki dziekuje wam za pamiec i zyczenia ale ten czas leci ,czasami za szybko :( myszka powodzenia z laparoskopia ja dzis pozno wrocilam do domu pol dnia w szkole i mam dosc :p graminis to przerwa z praca?cos ty wyrabiala ze zlamalas noge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ruch tutaj nie nadazam ze stronkami co sie dzieje dziewczynki :( ja spedzilam dzis prawie 2 godziny na spotkaniu w job centre -urzad pracy no i za 2 tyg zaczne kurs na temat jak napisac poprawnie cv jak rozmawiac z przyszlym pracodwaca takie tam :) ale zalicza mi sie to do aktywnosci lat pracy wiec czemu nie a zawsze czegos sie dowiem.Kiedys w Pl tez chodzilam na taki kurs. graminis twarda kobieta z ciebie :) jak ty dajesz rade? dobrze ze masz prace umyslowa a nie fizyczna bo bylo by ciezko. no to ja uciekam Laura ma dzis balet i stepowanie wiec wrocimy pozno. Kurcze brak mi energi jakby ktos ja wysal ze mnie :( no nic buzki dla kazdej Lilowa milego pobytu w pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramka a co ty robilas ze masz noge w gipsie???? normalnie ty dobra jestes :P:P:P:P:P:P:P my wczoraj mielismy 5 rocznicę slubu i dostalam pierscionek, w szoku bylam :) a ze M chcial sam sobie kupic prezent to wlasnie jest w sklepie i kupuje sobie CB radio, nie bardzo wiem po co no ale kto utrafi z facetami, najwazniejsze zeby sie cieszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramka a co ty robilas ze masz noge w gipsie???? normalnie ty dobra jestes :P:P:P:P:P:P:P my wczoraj mielismy 5 rocznicę slubu i dostalam pierscionek, w szoku bylam :) a ze M chcial sam sobie kupic prezent to wlasnie jest w sklepie i kupuje sobie CB radio, nie bardzo wiem po co no ale kto utrafi z facetami, najwazniejsze zeby sie cieszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie zuzka jednak trafila na te zastrzyki ostatni jutro mam troche sie wkur... bo nwydalam 100zl za leki ktore zuzia wcale nie brala a wystarczylo dac 9zl oczywiscie nie winie za to zuzie :)ja w polowie maja zaczynam kurs fryzjerstwa nie wiem jak to bedzie czy zuzia mi pozwoli ale chce miec go skonczony :D co do slubu po weekendzie majowym zaczynamy prosic ale ma stresa pojsc do tylu domow rodzin itp monita moze zajeta rozkrecaniem biznesu sama fasolka sie wprosi do ciebie zrobi taka nie spodziewana niespodzianke :) myszenko mam nadzieje ze jeszcze sie ulozy po twojej mysli :) gramko ale sprytna kobitka z ciebie taka zabiegana i jeszcze na kaffe znajdzie czas napisac :):) panimiosiowa no to wszystkiego naj naj naj oby szczesliwie do nasteepnych rocznic :):) a M ci zobil niespodzianke pozazdroscic moj by chyba na to nie wpat :P:p :) patinko moze akurat maz sie ucieszy i wyjdzie chlopunio a w urzedach tak jest pol dnia na podpisywaniu sie trzeba spedzic:P a gdzie reszta dziewczyn naprawde nasze kaffe zamiera 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamiera tylko się lenistwo wkrada!!! madzik dasz radę, co tam zaproszenia w porównaniu do porodu ;-) pani misiowa... otóż pełniłam honory starościny ;-) fakt pati... dobrze, że to nie robota fizyczna... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) oj widze ze dzis frekfencja wieksza :) ja kupilam bilet do pl lece w przyszla srode w sobote juz wracam nagle niespodziewane ale jestem zmuszona mam nadzieje ze nic sie nie stanie :( musze zlozyc 10 podpisow na Komendzie Policji kiedys zamowilam z gazety cyfre + sam dekoder bez talerza mezczyna prowadzil dzialanosc za dekoder ktory kosztuje w pl 150-170 zl zaplcilam 100 f czyli ok 500 zl ponad 1,5 roku temu podalam dane mezczyznie i na adres pl do mamy miala przyjsc umowa i dokumenty ,przyszly tylko dokumenty kiedy dokonac wplaty i w jakiej kwocie i ulotki.Mialam sporo problemow z odbiorem ciagle brak programow gdy zadzwonilam ciagle slyszalam sprzeczne odpowiedzi i ze podpisalam umowe na 1,5 roku i musze placic gdy powiedzialam ze nic nie podpisalam to sie smiano ze mowie nieprawde.A wyszlo na to ze umowe podpisal ktos inny musze zlozyc podpisy dla grafologa cyfra uznala ze powinnam dekoder oddac z talerzem ktorego nie dostalam a dekoder wykupilam na wlasnosc ahh mowie wam mnie za tylek ciagna a sprawca ciagle nie znany choc podalam imie nazwisko :O skomplikowane to ale nie bede sie rozpisywala jedyna zaleta iz pojde do ginekologa w pl i zobacze ponownie dzidzie ma podobno bardzo dobre usg i mam wizyte na czwartek na 19 ta :) pani Misiowa maz zrobil ci piekna niespodzianke :) madzik super ze z mala juz dobrze :) sciskam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×