Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Dzien Dobry :) Moniczko 🌼 nie ma tu nikogo w takiej samej sytuacj w jakiej Wy jestescie... ale wszystkie przechodzilysmy/przechodzimy przez podobne rozterki, problemy, nadzieje... i Wszystkie wierzymy, ze Wszystkie wkrotce poczujemy sie w pelni szczesliwe.Dolacz! W wiekszym gronie zawsze razniej. Rozmawiamy tu o starankach ale rowniez o codziennym zyciu, bo znamy sie juz troszke i zdazylysmy zaprzyjaznic... mam nadzieje, ze i Ty sie tu rozgoscisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta- ostatnio czasu mi brakuje, ale po powrocie z Portugalii na pewno sie odezwe na gg... ciesze sie, ze teraz masz towarzystwo. Madzik- co u Was? Milczysz... Pani Misiowa- gratuluje!! Super!! Pareczka! Ach!! Monitko- rowniez zamilklas... napisz jak bizes idzie, jak Ty sie czujesz? Myszko- pamietalam i kciuki trzymalam! Bedzie dobrze! Co ja mowie: bedzie cudownie... jeszcze tylko troszke, jestes silna Kobietka wiec dasz rade.Mam nadzieje, ze zwolinisz troszke tempo w pracy! Grameczka- no to szybciutko Lenka zaczela zabkowac... Adas dobry tydzien temu ale za to sa juz 3 zebole :) Moniu- co ze zdrowkiem? Jak Dzieciaczki? Wpadasz czasem jeszcze na gg? Wstapie tu pozniej... teraz musze uciekac. Pracy mam sporo do biura, do tego pakowanie na wakacje, obiad, zakupy i aplikacje do szkoly musze dzis wyslac... mhm... chce sprobowac sil w szkolnictwie bo kilka dni temu uzyskalam dyplom wykwalifikowanego nauczyciela w Wielkiej Brytanii-tzw QTS- chyba czas zrobic użytek z mojego drugiego kierunku wyksztalcenia...marzy mi sie kilka godzin nauczania, niestety tu wiekszosc ogloszen jest na pelny etat.... no ale sprobowac warto- moze akurat jakies zastepstwo mi sie trafi ;) Kto nie probuje ten nie wie ;) Paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej Lilowa:)dzieki za tak miłe przywitanie mnie na Waszym forum:)napewno będe tu zaglądać:)fajnie, że tu trafiłam:)teraz napewno nie bede sama z moim problemem:)tak naprawde do tej pory rozmawiałam o tym tylko z moim chłopakiem...bo cała moja rodzinka:( co jest dla mnie bardzo przykre :( zachowuje sie tak jakby nie bylo tematu:(jakbym nigdy nie była w ciąży i nie poroniła:(a ja to tak bardzo przeżywam:(tłumie to wszysko w sobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) kupe lat u mnie duzo sie pozmienialo miedzy innymi to ze nie mieszkam juz z tesciowa jestem juz w swoim mieszkanku ale afery narobila i teraz slub chce mi obrzydzic a to juz tuz tuz za ok 3 tyg stane na slubnym kobiercu :P juz zaczynaja sie przygotowania i goraczka :) Zuzia zaczyna juz powoli maszerowac i jeszcze utrzymuja sie u niej dwa zabki na gorze juz widac jak pojawiaja sie kolejne:) swietnie daje sobie z nia rade ciagle sie smieje i jest ciekawa wszystkiego:)ale gdzie z nia nie pojde to jak mowie ze ma 11 miesiecy bo nie moga uwierzyc ludzie bo mowia ze jest malutka he ale czy ja wiem ma 70 cm i wcale mala sie nie wydaje :P patinko cudna masz ta mala istotke :) 😘 liliowa a twoj maluszek to zdolnachca szybko wszystkiego sie uczy :) 😘 myszko wierze ze w przyszlym roku bedziesz cieszyc sie duzym brzuszkiem :) 😘 gramka swietna galeria zdjec widac wycieczka byla udana a twoja krolewna rosnie jak na drozdzach :) 😘 pani misiowa dobrze czytam bedziesz miala mezczyzne :):) ale sie cieSZE :) 😘 witaj moniczka milo cie u nas goscic jestesmy rowiesnikami :) powodzenia napewno bedzie dobrze :) 😘 olawd jak tam zakupy pewnie pelne siaty :) 😘 kakusia wazne ze juz w swoim :) teraz aby do przodu jolanta trzymaj sie kochana musi byc dobrze dasz rade 😘 lece wstawiac obiadek pozniej sie odezwe :) 😘 dla kazdej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Cichutko cos tu ostatnio kochane;) Madzik👄 dziekuje za tak pozytywne slowa....ja tez mam nadzieje ze doczekam sie duzego brzuszka....fajnie ze juz mieszkasz na swoim mieszkanku....niema jak wlasne, czasem ciasne ale wlasne...i ciesze sie ze niedlugo juz dolaczysz do nas czyli MEZATEK heheh...a Twoja Zuzia to taka sliczniutka dziewczynka i taka kochana...ucaluj ja odemnie 👄 i Ciebie tez sciskam:) Telesforko🌻 dziekuje za numer....wpisalam w komore i jak cos to bede dzwonic.....👄 A reszta towarzystwa gdzie sie podziewa??? Ja na 3 ide do pracy, wiec mam jeszcze troche czasu....za chwile bede dzwonic do mojego ginka, bo musze zrobic kolejne badania i zapytam go czy u niego bede mogla zrobic te badania....mialabym juz choc to z glowy.....bo jeszcze mase tych badan trzeba zrobic:) Oki bede zagladac.....Milego weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, jeżeli istniejesz pozwól mi pojąć, co stało się wtedy, gdy musiałam podjąć tę decyzję na tak, podpisać dokumenty tak strasznie dużo ich było, bez pytań zbędnych Powiedz szczerze, jakie znaczenie dla Ciebie ma jeszcze jeden Aniołek.. tam w niebie.? czy wiesz kim był dla mnie? wiesz???? wiesz jak czekałam? Wiesz przecież i wiesz jak bardzo go chciałam jak walczyłam z lękiem i z moim ciałem, więc pozwól zrozumieć tę Twoją pazerność nie małą na nasze dzieci po co Ci tam one???? Po co pytam Przemyśl to nie musisz się spieszyć, to nie jest moja zagadka bo póki świat istnieje, pytać o to będzie każda osierocona matka autorka: MONIKA BANACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam do Was chociaz na chwilke by sie pozegnac. O 4 rano startujemy do Portugalii, bede tu po 20- stym. Madzik🌼 nie przejmuj sie, ze Zuzia malutka. Przeciez oboje z narzeczonym jestescie niscy wiec trudno zeby ona byla nie wiadomo jak wysoka.... nie przejmuj sie takim gadaniem. Jest ładniutka a przede wszystkim zdrowa- a to najwazniejsze!Przyjemnych przygotowan do wielkiego dnia! Moniczko🌼 mam nadzieje, ze poczujesz sie dobrze na naszym forum... w wolnej chwili napisz cos wiecej o sobie, o tym co sie stalo. Czym sie zajmujesz na co dzien? Po prostu napisz kilka slow o sobie. No dobrze, na mnie czas... oczywiscie pewnie nie bede mogla zasnac ale czas sie polozyc. Za 5 godzin startujemy.Moi Panowie smacznie spią, tylko ja jak zwykle starsze po nocach ;) Sciskam Wszystkie i Kazda z Osobna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż od czego by tu zacząć....no to może od tego, że całe to moje niszczęście zaczęło sie dokładnie 17.04.2009...:(od wypadku mojego narzeczonego:(To był bardzo duży stres dla mnie:(po jakiś dwóch tygodniach dowiedziałam się, że jestem w ciąży .Bardzo się ucieszyłam i wtedy wiedziałam, że już jakoś się ułoży.Niestety moja radość nie trwała długo:(Już na drugiej wizycie dowiedziałam się, że z sreduszkiem jest coś nie tak:(że nie bije tak jak powinno:(za wolno...lekarka kazała mi nic nie robić i leżeć, że może wróci do normy...Ale nie wróciło:(po tygodniu przestało bić:(do tej pory pory pamiętam zabieg:(ten ból:(Łzy same lały mi sie z oczu:(zresztą tak jest do tej pory... no a na codzień pracuje:)tzn. jestem na stażu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) witam rowniez nowe kolezanki 🌻 mam nadzieje ze bedziecie sie tu dobrze czuly madzik gratuluje nowego mieszkanka zuzia to urocza slicznotka :) olivka dlugo byla drobna i mniejsza ale w skali centyla wszystko bylo ok a teraz zaczyna tyc coraz wiecej je w sumie prawie caly czas :) lilowa zycze udanego urlopu ale ci zazdroszcze :p ale tak pozytywnie olawd wspolczuje tym twoim plecom trzymaj sie kochana chodzisz na jaks fizjoterapie? monita co u ciebie?zapracowana pewnie jestes ja rowniez pracuje odkad malutka skonczyla 2 tygodnie ale zrezygnuje bo mam problem z opieka nad dziecmi z malutka chodze do pracy bo moja mama boi sie z nia zostac sam na sam nawet jak ide sie kapac to stoi pod drzwiami od lazienki,raz sie zachlysla malutka i mama by mi zeszla na zawal no a moj maz odszedl stwierdzil ze zycie rodzinne nie dla niego i ze taka zona ktora nie chce mu dac ..... to ma dosc nie moge na razie stosowac antykoncepcji no i minimum 6 tyg pologu wiec powiedzialam nie a pozniej kondom on stwierdzil ze nie nie bedzie tegoi uzywal on z prob syna by nie zrezygnowal a moje cialo to wrak chce dojsc do siebie i nie chce wiecej dzieci ciezko juz teraz aby dla kazdego wygospodarowac czas poswiecic kazdemu z osobna uwage ugotowac wyprac posprzatac zakupy itd teraz dzielimy na pol obowiazki z mama i jest problem by odpoczac w ciagu dnia az sie boje co to bedzie jak ona wyjedzie niebawem :( obym sie nie zalamala i zdrowie dopisalo reszta niewazna. myszka trzymam caly czas za was kciuki :) oby badania przeszly sprawnie bez komplikacji i bezbolesnie :) jolanta oj dobrze ze rafalek dlugo nie plakal jak dajesz rade? kurcze odchudzasz sie przy karmieniu?czy nie karmisz?ja bym chciala zaczac ale boje sie o pokarm mala przytyla 1,2gram wazy dokladnie 4,200 :) gramka sciskam was super ze odpoczynek sie udal i zdjecia sa piekne :) sciskam was wszystkie :) kalpek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.04.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 Kakusia 24....................24..................1................. .24.06.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................29..................40..... ............20.07.10 patinka26...................28..................33...... ...........5-8.09.10 PaniMisiowa................. 30................10.................10.01.2011 LillAnn1................. ......28.................28................06.12.2010 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 Nevmila................3950...............Filipek........ ....28.06.1 witam,dawno mnie nie było tutaj.Ostatnio miałam wpisany 15 tydzień ciąży-teraz weszłam w 28 :) Mam nadzieję,ze u Was wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny moja mama dzis wróciła do polski szczerze to mi nie pomogła za bardzo bo jechały na zakupy siorka jej zrobiła włosy a dla mnie brakowało czasu ani sie bardzo nie przejmowała tym ze nie daje rady nie raz szkoda gadać mały dostał kaszel i byłam dzis u doktora i kazali mijechać do szpitala bo jest za mały na antybiotyk a w szpitalu sami podejma decyzje niby oskrzela czyste ale pojedziemy wieczorem sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko ja juz nie karmie mały cały czas był głodny i pije bótelke a daje rade tak mi sie wydaje ja mam zastrzyk anty. którt działa 12 tyg. tesciu wniósł apelacje od wyroku o rozwód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwierzycie ale napisałam swojemu tesciowi co o nim myśle że się kur.... na lewo i prawo i ze mi wisi co o mnie myśli i zeby go szlak nie trafił z tej radości pisałam do niego przez ty i zwrócił mi uwagę a ja do niego może przez per pan albo może królu i napisałam ze może mnie pocałować ale mi ulżyło wkoncu nie musze nic udawać a chce zeby nie płacić tesciowe alimentów i sprzedać mieszkanie bo kupił je za pieniądze po spadku i mają spłacać razem jeszcze jedno mieszkanie które wzieli w kredyt więc tesciowa po 30 lkatach małzenstwa jest bez niczego i musi jeszcze spłaca kredyt i jeszcze kredyt za samochud który on ma ale ją gnojek urządził....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.04.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 Kakusia 24....................24..................1................. .24.06.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................29..................40..... ............20.07.10 patinka26...................28..................33...... ...........5-8.09.10 PaniMisiowa................. 30................23.................10.01.2011 LillAnn1................. ......28.................28................06.12.2010 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 Nevmila................3950...............Filipek........ ....28.06.1 moniczko przykre to wszystko co piszesz, los cię doświadczył ale musi byc dobrze, trzeba czasu i wszystko sie wyprosuje lilowa udanych wakacji ty nasza podrózniczko madzik mialam sie odzywac do ciebie bo mielismy slub w Krężnicy Jarej w ostatnią sobote a ja tam nigdy nie bylam i mialam sie pytac o droge ale dalismy rade i trafilismy, powiedz jak sie czujesz, czy nie zostaly ci zaden dolegliwosci po tym wypadku ?? patinka ten twoj mąż to kawal ....., jak mozna zostawic kobiete z trojka dzieci ze wzgledu na seks, takiej wymowki to ja jeszcze nie slyszalam, musisz byc silna dla dzieci i postaraj sie szybko o alimenty zeby przyjamniej placil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) z kiepskim samopoczuciem ale nie bede marudzic,pani misiowa masz racje kawal h...a ale coz lepiej byc samym niz sie meczyc. weszlam by zlozyc dla Gramki Najserdeczniejsze zyczenia 🌻 spelnienia marzen i wszystkiego naj naj 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jestem w szoku po tym co przeczytałam ,Patinko jest mi smutno że tak ci się nie dobrze dzieje w małżeństwie i wierzę że musi Ci być bardzo ciężko samej z trójką maluchów ale główka do góry jesteś silna wierzę w to całym sercem. Z tego co pamiętam Twój mąż jest arabem ( nie obrażając nikogo) , ja interesuję się akurat bardzo tą kulturą pochłaniam książki zarywając nawet nocki i powiem że jakoś mnie to nie dziwi oni mają swoje spojrzenie na świat nie potrafią nas zrozumieć. Nie odbierz tego proszę źle nie chcę cie w żaden sposób urazić . Wiem jak to jest serce nie sługa :). a my jesteśmy już po wizycie w klinice wszystkie badania mamy dobre będziemy robić sobie sami inseminację w domu. Pani doktor nam wszystko wytłumaczyła ona stawia na domowe warunki i najmniejsze koszty . Nasz Oskarek nadal bez zmian . Pani Misiowa gratuluję synka !!!! Muszko wierzę że wszystko się uda i niedługo zobaczysz II kreski. Monia a co u Ciebie nic się nie odzywasz? Pozdrawiam Wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba zycze by sie wam udalo :) dobrze ze macie tak dobrego lekarza. moj maz jest turkiem. on stracil zaufanie i milosc w moich oczach ok 3-4msce przed rozwiazaniem zanim bralam slub sprawdzilam go zadajac dokumentu ze jestrzeczywiscie rozwiedziony mowil mi ze ma 1 syna z tego zwiazku a tu po 4,5 latach ja sie dowiaduje ze on ma 4 dzieci i najmlodze ma 2,5 roku zgadzalo by,byl w turcji 8 mscy czekajac za mna abym wziela z nim slub i dala mu przepustke do uk wtedy kiedy rodzilam naszego martwego synka on sie zabawial ku...wa m..c jaki mam zal jak to boli patrzal mi w oczy mowiac jak kocha.Laura wczoraj plakala za nim a ja jej pocieszyc nie potrafilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja tu jakos przypadkiem jakos zajrzalam moniczko twoj post musze poruszyc ja staram sie o maluszka juz 8.5 roku niestety nie mamy szans na nat zajscie w ciaze... co do tego czy macie szanse zeby naturalnie sie udalo...to zalezy jaki wypadek mila twoj M..tzn czy ma normalna erekcje czy przez wypadek jest to zaburzone, zalezy od tego jakie ma wyniki spermy itd... glowa do gory, nie martw sie za wczasu... pozdrawiam was kobitki ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gab dziekuje bardzo i powodzenia w dązeniu do celu patinka to za malo powiedziane ze ona jest kawal ......, szkoda tylko ze dopiero teraz wyszlo to wszystko i ze tak dlugo cie zwodził, masz dla kogo życ i to jest najwazniejsze princezzka witaj u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko to się nie mieści w głowie co piszesz ale wierzę w to bo ja sama byłam w takim chorym związku z facetem niby rozwiedzionym ( potem sama go rozwiodłam) pomogłam mu spłacić długi miał 2 dzieci którymi się nie interesował mówił że chce mieć normalny dom i dziecko tak jakoś nam nie wychodziło jak zaszłam w ciążę to byliśmy na rozdrożu , ja niestety poroniłam a on mi powiedział że dobrze bo dziecko by nas uje............ Potem się dowiedziałam że było nas więcej takie kółeczko sobie robił 2 lewe ręce do pracy tylko mu baby były w głowie. Teraz sobie nie mogę wyobrazić jak mogłam z nim być ale gdzieś podświadomie bałam się być sama. Jak dorosłam do tego żeby odejść poznałam mojego męża i z nim mogę powiedzieć jestem bardzo szczęśliwa. Pamiętam jak się bałam przed ślubem że mnie zostawi na lodzie bo ten wcześniejszy zwiał 2 tyg.przed ślubem . Byłam dzisiaj u naszej pchełki znowu przyplątało się zapalenie płuc ,wysoka gorączka, słabo je karmią go sondą dodatkowo jej obrzęknięty i nie wiedzą dlaczego. Dobrze uciekam już nie marudzę muszę grzybki wyczyścić bo jadąc do małego kupiłam chyba ze 2 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Kochane moje, wiec ja w poniedzialek bede miala jeszcze jedna laparoskopie na ktora wyslala mnie Dktr.Chen, czyli ta u ktorej bylismy na rozmowie o Invitro....konsultowala sie z moim ginkiem i zadecydowala ze potrzebna mi jeszcze jedna laparoskopia przed Invitro.....termin ma na poniedzialek....i mam nadzieje ze potezm juz nic sie nie wydarzy.....ze hormony beda ok i zaczniemy stymulacje....:) PaniMisiowa, Gab,🌻 dziekuje za cieple i mile slowa.....bedzie dobrze bo musi...👄 Za 2 godzinki mykam do fryzjera obciac wlosy bo juz nie moge z tymi dlugimi......wracam do fryzury tej co mialam czyli tyl krotko wyciety a przod dluzej i czerwone pasemka.... Pozdrawiam Was kochane i do uslyszonka👄Papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodzę... czytam... i od kilku dni słów mi brak... patinko... trzymaj się kochana... nie mogę zrozumieć toku myślenia takiego człowieka... masz dzieci masz dla kogo się starać... masz kogo kochać!!! podziwiam Twoje podejście.... Twój spokój... gorąco Ci kibicuję kochana!!! myszeńko cudnie Ci było w tej fryzurce!!! kurcze jakoś nie mogę myśłi pozbierać... jutro mała imprezka urodzinowa połączona delikatnie z obchodami roczku... jutro lenka ma mszę... pomodlę się patinko za Was... i za Was myszeńko!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny patinko moja droga brak mi słów po prostu ale masz trójke pieknch dzieci i to się liczy choć wiem ze łatwo nie jest myszko kochana to fajnie myślami bede z toba moje drogie wczoraj rano zmarła moja prababcia miała 88 lat była to druga mama mojego dziadka tak mi smutno bo nie mogę poleciec na pogzeb ceny biletu z dnia na dzien są kosmiczne a i z trójką dzieci nie miała bym komu zostawić......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka patinko--- brak mi słów - trzymaj sie cieplutko myszko - trzymam kciuki za ciebie jolanta - przykro mi z powodu twojej prababci a ja w zeszla sobote juz wrocilam . super bylo ale wszystko co fajne szybko sie konczy . troche obkupilismy siebie i szczegolnie malego . ceny sa kosmicznie mniejsze niz nasze . tu np najtansza koszulke dla malego z dlugim rekawem w markecie kupowalam za 15 zl a tam za 6zl ... a to spodenki dresowe za 10zl ...itd . tam to bierze sie jedna dniowke i mozna ubrac dzieciaka od stop do glow - nie to co u nas...masakra . teraz mocno zalujemy ze wrocilismy z anglii , tym bardziej ze tu sie wszystko sypie...ach szkoda pisac... lece nadrabiac zaleglosci bo roboty papierkowej z 2 tyg mam mase . buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!!! przepraszam że się nie odzywam za często ale biegam w kółko jak chomik w kołowrotku i ledwo dyszę. Patinko ale cię huj urządził!!!! jeszcze mu ta samotność bokiem wyjdzie i wróci z podkulonym ogonem! Ciebie szkoda i dzieci... Myszko trzymam kciuki za ciebie z całego serca, czekam z niecierpliwością na dzień, w którym ogłosisz szczęśliwą nowinę. Gab uściski dla Oskarka. Olawd polska rzeczywistość przytłacza. kurcze pamiętam jeszcze jak robiłaś zakupy w UK i ten wózek na zapas hihi. Jolanta ni wracajcie do Polski! a i dobrze, że nawrzucałaś staremu pierdzielowi - kurcze co jest z tymi facetami, mojemu wujowi tez po 60-tce odbiło. Był przykładnym i zgodnym ojcem i mężem aż nagle wyprowadził się do baby 20 lat młodszej. Rozwodu nie dostał a cały czas mówi do tamtej kochana żono. Powaliło dziada na stare lata! Moniczka 22 przepiękny ten wiersz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas bez zmian, staramy się o maleństwo ale chyba niedługo trzeba będzie znowu iść na badania i czuję że będzie taka sama zabawa jak za pierwszym razem... Emilka umie już powiedzieć słowo " konik" :) Lubi się stroić, zakłada kapelusze i korale i mizdrzy się przed lustrem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny EFQA my naprawde vhyba nie wrócimy przeraża mnie to bo mamy tam mieszkanie ale z drugiej strony na dzieci potrzeba dużo kasy rzeby je ubrać a tu nie ma problemu zobaczymy macierzynski mam 7 do stycznia zobaczymy może na pół etatu wróce jak bedą chcieli pozdrawiam was miłej niedzieli dziś Martynka jedzie na basen z Bartkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa---milo cie widziec na forum . widze ze staranka pelna para - to super , nie martw sie juz nie dlugo bedziesz miec kolejnego szkraba . a twoja córcia to juz duza pannica - strojnisia :-D pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×