Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

czesc dziewczyny ja osttnie dnie bylam u mamy bo mialam troche spraw do zalatwienia i mama zostawala mi z mala :) ale teraz jestem w domku przeziebiona Ja i Zuzia ;/ madziarka super masz synka :) aneczko tak wlasnie sobie mysle misiaczki ma dzidzie hehe :) myszko maz napewno sie ucieszy na zimne wieczory sweterek sie przyda :) patimisiowa a ty jak sie czujesz :0 patinko jak tam twoje 3 krolewny sie czuja :) gramka widze ze lenka juz skorzystala z sanek :) liliowa a Adas juz po imprezie :) kakusia szkoda ze nie wiemy kto sie chowa w brzuchu :) jolanta trzymam kciuki za mala :) 😘 😘 dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd- ale masz dużego i ślicznego synka:) a jak fajnie mówi . Mój też już chodzi i gada po swojemu tylko on nie mówi cacy a " aja" heh a ma prawie 15 miesiecy:) A jakiego fajnego masz pieska:) Pewnie nie odstępuje małego na krok:) Buziaki i trzymaj sie kochana mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:) Na pewno sie wszystko ułoży:) A dziewczynki to chyba w sen zimowy zapadły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki! Wrocilismy z urlopu w Polsce. Teraz nadrabiam zaległosci w domu i w pracy. Dzieki Madzik za pamiec.Adasko juz po jednej bardzo udanej imprezce w Polsce- z Rodzinka- i przed kolejna imprezka tutaj- z dziecmi znajomych ( planujemy ja w niedziele).A dzis jego urodziny. Wczoraj wieczorkiem posiedzialam przy lampce winka i wspominalam te wyjatkowa dla nas noc jego narodzin....ach sentymentalnie sie zrobiło.A dzis nasz chłopczyk ma juz roczek. Tez bylismy na bilansie- 10.5 kg i 74 wzrostu :) Za duzo nie mówi: oprócz papa, bye bye i baba jest mama, tata i miś :) Czyli chyba w tym momencie najwazniejsze osoby dla niego. :) W wolnej chwili wrzuce jakies fotki z adaskowych imprezek. Dzis nie ide do biura, zakupy zrobione- idziemy tylko na spacerek i bedziemy w domku, wiec pewnie zajrze tu do Was. Cieple pozdrowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tez siedze w domu Zuzia spi a ja sie strasznie nudze bo wczoraj na noc juz wszystko zrobilam co mialam dzis robic :P aneczka kazdemu sie moze zdazyc :) liliowa czekam na fotki z imprezy :) i wszystkiego naj naj najslodszego dla Adasia ❤️ 😘 ale zlecialo :) hehe Adas ma takie wymiary jak moja Zuza tyle samo wazy i miezy :) a gdzie reszta dziewczyn ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolanta jak Lenka sie czuje??? olawd mam nadzieje ze sie wszystko wyjaśni i nie bedzie tak źle, w koncu to siostra to moze da sie dogadac kakusia widac juz brzuszek??? madziara widze, ze super sobie radzisz, szybko weszlas w nową rolę , bardzo sie ciesze i duzo zdrowka życze dla synka lilowa Sto lat dla Adasia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! madzik kupilas ten samochodzik dla Zuzi na mikolaja??? my za dwa dni mamy pierwsza impreze urodzinową, to moje dziecko i niczym innym nie mowi jak tylko o torcie, kochana jest i taka duża, nie wiem kiedy minely te trzy lata juz sie nie moze doczekac na brata i codziennie z nim rozmawia a wczoraj powyciagala jego ubranka i chciala go ubierać mam nadzieje ze nie minie jej zapał do narodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka;) Lilowa🌻 dla Adaska🌻🌻🌻: Dzis masz pierwsze urodziny, Nie zabraknie przy Tobie kochajacej Cie rodziny, Bedzie to dla wszystkich niezwykle przezycie, Bo zaczynasz roczkiem swe dzieciece zycie, Czeka Cie teraz Adasku poznawanie swiata, A pomoze Ci w tym kochajaca mama i kochajacy tata, Kazdy bedzie Cie kochal jak tylko moze, A Ty dasz im w zamian dzieciecych usmiechow morze. Wskoczyl Kotek na laweczke, Zdmuchnal na torcie jedna swieczke i zamialczal pieknie mial. Teraz pobiegl bez miauczenia Zeby zlozyc Ci zyczenia.... Wszystkiego najlepszego Adasiu, duzo zdrowka i samych szczesliwych dni.....🌻👄🌻👄🌻👄 Aneczko🌻 tez tak sobie pomyslalam ze o czyms nie wiem, ze Misiaczki ma dzidzi....a moze to dobra wrozba dla niej....co daj Boze;) PaniMisiowa👄 o boy kiedy to zlecialo, ze Twoja Patrysia bedzie miala 3 latka....i mam nadzieje ze opieka nad bratem jej tak szybko nie przejdzie...a i obiecalas nam zdjecie brzuszka...👄 Madzik🌻to masz dzis luzy...jak to sie mowi::"Co masz zrobic jutro zrob dzisiaj". A ja zawsze to na odwrot sobie tlumacze hehehe:):) Jolus👄 wlasnie jak Leneczka???👄 Gramka🌻 a Ty gdzie sie podziewasz kobietko??? EfQa👄 a co u Ciebie?? Jak Emilka??👄 Olawd🌻 mam nadzieje ze problemy sie szybko rozwiaza:) Gab[👄 jak sie czujesz???Jakies ciazowe dolegliwosci Cie dopadly czy raczej nie?? Kakusia🌻 a Ty moze jakies zdjecie bys przyslala na nsza poczte z brzuszkiem:) Patinko👄 jak sie masz kochana??? Izulkaa🌻 co u ciebie??? Dlugo sie nie odzywalas, wiec skrobnij choc kilka slow....;) Rusaczek👄 to samo , odezwij sie!!!! Saro, Misiaczki🌻 czekam na Wasze posty:) Tesknie bardzo za dawnym topikiem, kiedy to byl tutaj ruch jak w ulu...tyle sie dzialo, tyle dziewczyn pisalo, a teraz tylko czesc dziewczyn pisze a reszta juz nie:(:( szkoda....👄 Bede zagladac:) A co u reszty dziewczynek??? Tak rzadko sie odzywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjj
to odpowiedz sobie dlaczego jest tu tak pusto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczynki.🌼 Przekazalam Adasiowi zyczenia od Was. Mysle, ze przekopiuje je mu na pamiatke. :) Myszko🌼 mysle, ze codzienne zycie czesto sprawia ze zapomina sie o topiku- naszej malej społecznosci :) Wierze jednak ze Dziewczyny zagladaja i jak beda chcialy to podziela sie z nami czastka swojego zycia. Tak sobie dzis wspominam... te pierwsze cudowne chwile z Adasiem, ale rowniez czas naszych staran - sprzed dwóch lat, gdy nadziei czasami brakowalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa🌻 dobry pomysl z tym aby skopiowac zyczenia dla Adaska na pamiatke:) Ja wiem ze dziewczyny nie maja pewnie czasu, ale choc raz na tydzien by wpadly i powiedzialy co u nich slychac......dawniej to ciezko nam bylo w slowo wejsc....czasami w jeden dzien zapisalysmy 4-5 stronek, a teraz jedna czasami piszemy przez kilka dni;) no nic , jak beda chcialy to sie odezwa, a moze jakies nowe podczytujace dziewczyny sie odezwa majace ten sam problem co my:)Zapraszamy!!! Ja w koncu sporzadzilam liste produktow jakie musze zrobic, beda mi potrzebne do pieczenia ciast na Swieta.....a Wy co dobrego bedziecie piekly na Swieta....moze jakies nowe przepisy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No ja czytam Was,ale nie mam co pisać... Teraz będę podchodzić do drugiej iui,zobaczymy co z tego będzie.. My kolejne 5 już święta sami..:(dziś się nawet popłakałam,bo znów będą życzenia "dziecka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku🖐️ kochana nie smutaj sie:) U nas tez juz 5 Swieta jak jestesmy sami, tylko we dwojke.....ale napewno kolejne Swieta bedziecie juz spedzac we trojke zobaczysz....trzymam kciuki za kolejna iui, bedzie dobrze...buzkkaa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Lenka wyszła we wtorek do domu maja jezdzic na kontrole za tydzien a następna za 6 tyg. rośnie pije cyca i śpi fajnie ze juz jeste w domu a u nas Rafałek miał tem dwa dni a teraz Szymonek ma kaszel a i ja troche podziebiona no wreszcie sie cos ruszył na topiku ja już prezenty zrobione my kupiliśmy sobie nowy telewizor do salonu 40 cali Martynka woko toki i lalkę i rzeczami do ubierania Rafałek taki duzy samochód i w nim małe samochodziki Szymonek dostał gryzaki a dzieciakom kupiłam takie upominki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na świetapieczenie i zaraz 28 spowrotem na chrzciny ale robimy w domu bedzie nas 15 osób z przykrością muszeoznajmic ze tescia nie bedzie hi hi zapomniałam powiedziec że apelację o alimenty sąd odrzucił a tak ogólnie to ok jestem dumna ze prezenty już zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja już inaczej podchodzę do tego... Za dużo rozczarowania było ostatnio... Ja pomalowałam paznokcie i jadę po mężusia bo o 20 z pracy wychodzi,a mróz jest i spory kawałek ma... Jolanta to już masz z głowy wszystko :) Ja teraz nie będę robić prezentów tylko jakiś mężusiowi,bo teraz znów jadę do Krakowa i kasy pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się :) Na początek 100 lat dla Adasia niech nam rośnie zdrowo i sprawia wiele radości swoim rodzicom :) Super że Lenka jest już w domku dużo zdrówka jej życzę . A mnie ciągle mdli można powiedzieć cały dzień , i oczywiście wszystko co się zwie mięsem jest be. Zrobiłam już pierogi z kapustą i grzybami na święta i wczoraj robiłam rybkę opiekaną do octu mam nadzieję że mi nie minie na nią ochota ;) 21 mam kolejną wizytę u lekarza . A tak poza tym to bez zmian u Oskarka i tak jakoś sobie pomału podążamy do przodu. Spokojnej nocy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gab🌼 wstret do miesa mialam przez cala ciaze- no nie moglam sie zmusic!Mam nadzieje, ze Tobie to minie, bo przeciez to tez potrzebny skladnik diety ciezaróweczki. Kalpeczku🌼 my tez mielismy kilka swiat sami... i nie tylko my. Marzenia sie spelniaja! Sciskam Cie mocno! My juz prezenty kupowalismy w listopadzie w zwiazku z naszym wyjazdem do Polski. Teraz zostalo mi jeszcze cos do kupienia dla Malza, mojej Mamy bo przyjezdza do nas na swieta no i oczywiscie Adaska, z nim jednak najmniejszy problem. Nasz maly solenizant juz spi a ja zabieram sie za prasowanie, którego( nie musze chyba nawet wspominac) nienawidzę. brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa sto lat sto lat dla Adasia gab no ja nie mogłam jesc ryb na samą mysl mnie mdliło kalpeczku buzka dla ciebie myszko dla ciebie tez i dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka no duza jest strasznie. kazdego dnia przynosi nowy wierszyk z przedszkola jolanta to dobrze, ze Lenka juz w domu, najwazniejsze ze lekarze uspokoili troche rodzicow i moga cieszyc sie maleństwem lilowa ty szczęsciaro, masz juz prezenty kupione a ja daleko w lesie chociaz obiecywalam sobie, ze w tym roku bedzie wszystko duzo szybciej przez wizje mogo rozwiązania gab to przygotowania na świeta ida pelną parą, a nie bedzie cie kusic zeby zjesc te piergi wczesniej, ja bym chyba nie wytrzymala, chyba ze zrobilaś ich ze 100 :P kalpek ja caly czas mocno wierzę i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja jestem... Jolus 🌻 ciesze sie ze Lenka juz w domu...napewno bedzie wszystko dobrze:) PaniMisiowa👄 fajnie ze Patrysia taka inteligentna....pewnie nie tylko pieknie recytuje ale i spiewa piosenki:) Ide po kawke bo cos mniw glowa zaczyna bolec....ale bede zagladac, wiec piszcie:) Pozdrawiam cala reszte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dziś sprzątanie powoli do świąt i słuchanie kolęd to lubie bardzo wtedy już wiem że świeta tuz tuż miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana szaleje w kuchni. Dzis roczkowa imprezka Adaska. Goscie przychodzą na 16 a ja jestem daleko w polu. Wczoraj mialam sporo pracy w szkole i z biura... nie wyrabiam. Przydalyby sie jakies kciuki zebym zdazyla ze wszystkim.... a najlepiej pomocnik ;) Milego dnia Dziewczynki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam imprezka lilku??? na pewno wszystko się udało!!! :-) czekamy na fotki :-) ja dziś na 13 do pracy więc zaglądam teraz... mało nas... i rzadko :-( szukać trzeba topiku!!! dziewuszki mobilizacja!!! monitko jak tam interes? jolka ja też uwielbiam ten przedświąteczny nastrój... zappach choinki, grzybów, kolędy w tle... i śnieg za oknem :-) mmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka;) Ja tez jestem i zagladam:) Ja tez lubie taki przedswiateczny nastroj.....najgorzej nie lubie tego zabiegania i masy roboty przed, a pewnie i w tym roku tak bedzie...a tymbardziej ze w drugi dzien Swiat moj chrzesniak ma urodziny, wiec znowu imprezka sie szykuje....ach jakos musze to przetrzymac ten wir Swiateczny.....:)U mnie juz choineczka stoi ubrana.....musze jeszcze kupic jakis zapach choinkowy, zeby pachnialo:) Lilowa🌻wierze ze impreza udala sie na szostke....rowniez czekam na zdjecia.....;) Gramka👄 dobrze ze sie odezwalas bo topik by trzeba bylo szukac niewiadomo na jtorej stronie;P Pozdrawiam i milej pracy:) Ja siedze dzis caly dzien w domu, wiec bede zagladac:) Piszcie kochane....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jestem i ja :) Zrobilam sałatke i juz zjadłam 3 talerze Mi jkos obrzydły swieta,a kiedys keidys lubilma bardzo...czekam na @,w czwartek mam wizyte i znow podchodizmy do iui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek🖐️ pisz nam tu wszystko na biezaco co do Twojej iui, zebysmy mocno kciuki zaciskaly:) Sciskam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja jeszcze nic nie wiem :) Pojadę na wiyte to wtedy zobaczymy co mi gin powie ! Ja z a Ciebie będę trzymać kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×