Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Witam witam:) Kalpeczku🌻 zaciskam mocno kciuki kochana.....z niecierpliwoscia czekam na wynik:) PaniMisiowa👄 to Ty jeszcze w dwupaku, ale juz chyba nie dlugo....zycze Ci szybkiego i w miare bezbolesnego porodu:) Ja w koncu sie dzis wyspalam , bo wstalam o 10:30....i dzis nic nie robie....wczoraj mielismy gosci wiec jedzenia nam jeszcze zostalo.....wiec dzis odpoczywam bo tym szalonym ostatnim tygodniu:) Bede zagladac wiec do Was....milego popoludnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, czy któraś z Was może mi pomóc? Przygotowujemy się z M do IVF, jestem na Gonapaptylu (dziś 7 zastrzyk), nie brałam antykoncepcji, w 3 dc muszę wziąć menopur, ale problem w tym, że @ jeszcze nie przyszła, tylko dziś pojawiło się jasne plamienie. Czy @ jest normalna w trakcie przygotowań? Czy której z Was spóźniała się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) A gdzie Wy sie podziewacie??? Dlaczego tak cicho tutaj?? Mam nadzieje ze dzis nas bedzie tutaj wiecej niz wczoraj....Bede zagladac....Ja czekam na @, dzis moj 31 dc, zawsze okres mam co 28-30 dni, wiec mam nadzieje ze dzis lub najpozniej jutro @ przyjdzie....tempka mi juz spadala wiec czekam na wredote jak nigdy przedtem hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapeczku? daj znaczka!!! matko jakie napięcie!!! a pani misiowa w szpitalu... pojechała na ktg a okazuje się, że skurcze co 10min i ma rozwarcie... smsa dostałam o13 więc kto wie? może dzidziu już na świecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszeńko nieźle... he he he nikt tak jak ty na @ nie czeka :-) czekam z Tob a oczywista i trzymam cholernie mocno za cd akcji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, Gramko to niezle....czekamy wiec na wiesci od Misiowej...serdeuchem jestem z toba kochana.....szybkiego i bezbolesnego porodu zycze....👄 A Kalpek bedzie testowala dopiero w srode chyba, wiec musimy sie uzbroic w cierpliwosc i mocno zacisnac kciuki:) Gramko dziekuje za kciuki kochana👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja jeszcze nie testuję,dopiero w sobote może,ale dam Wam znać na pewno ! Ciekawe jak misiowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie telefon milczy więc misiowa albo odpoczywa albo trwa finał :-) kalpeczku więc czekam czekam czekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaś... urodził się o 17 :-) misiowa pisze, że poszło szybko i sprawnie... wagi jeszcze nie zna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaa PaniMisiowa gratulacje Wieeelkieeee🌻👄🌻👄 Adasiu witaj na swiecie:) Dobrze ze poszlo szybko i sprawnie.....czekamy na Was kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jolus:) Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin kochana:)Duzo zdrowia, szczescia, pomyslnosci, duzo milosci i spelnienia wszystkich Twoich marzeen👄🌻👄🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu wszystkiego najlepszego. Pani Misiowa gratuluję synusia. Kalpek mam nadzieję,że się udało. Myszko za Ciebie trzymam kciuki za dalszy pomyślne etap. Moje kochane a u mnie bez większych zmian, mąż jak zawsze po pracy wypoczywa bardzo zmęczony, bo przecież on pracuje.Ja to czasami nie wiem za co pierwsze się wziąć , co coś sprzątnę i chciałabym zrobić więcej, to znów mam kolejne sprzątanie na bieżąco, moje dzieci są bardzo żywotne do późnych godzin nocnych i wszędzie ich pełno , a jak ja sprzątam to one już gdzieś indziej rozwalają i broją, np. w drugim końcu pokoju. Poza tym, ze nikt mi nie pomaga to jeszcze nawet uśpić ich nikt nie pomoże, gdzie gdyby trochę wcześniej poszły spać nadrobiłabym trochę. Co do imprezki urodzinowej to robiłam dla dzieci i dla nas, powiedziałam ,ze nie wyprawiam , a jak ktoś chce przyjechać z prezentem na kawę proszę bardzo.Przyszedł brat z zona i córką. Powiedziałam dość, ja mam zająć się dziećmi , przygotowując imprezkę, sprzątając i robiąc zakupy, wydając sporo kasy dla kogoś przyjemności, nie mając nic z Sylwestra i nowego Roku, bo ktoś tak chce. Każdy patrzy nie szykować tylko przyjechać tu , ale pomóc nikt. Niestety moja szwagierka była nie usatysfakcjonowana, jak powiedziałam,że na kawę moga przyjechać, ale ja mam naprawę sporo pracy i też chciałam z dziećmi spędzić urodzinki, chwilę odetchnąć, uszykować jedzenie na 2,3 dni, a nie znosić jeszcze kogoś fochy, w końcu może jedzenie byłoby nie takie jak chcieli. Szczerze mówiąc jestem trochę zmęczona, tym bardziej,że moje dzieci po 15 , 16 godz. nie śpią wcale, a ja i przy nich muszę porobić i dom ogarnąć i obiad zrobić i iść na spacer. Czasami po prostu padam, tylko każdy może być zmęczony , a jak ja powiem,ze jestem zmęczona, to zastanawiają się po czym. Nic kochane jak uda mi się tylko to znów do was zajrzę.Buziaki. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa --- GRATULACJE 🌻 a Adasiu witaj na świecie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, Panimisiowa--GRATULACJE SYNKA!!! DUŻO ZDRÓWKA DLA WAS!!!!! Buziaczki dla synka !! Ciesze się,ze nie miałaś problemów z porodem! buziaki!!! Kalpek---trzymam kciuki!!! Na pewno Ci się uda!!!!!! Czekam z niecierpliwością na wynik mam nadzieje ze będą II kreseczki !!! Lilann-->co u ciebie??? jak tam dzidzia?? jak się czujesz??? Myszko===> nie długo ci się uda!!!!trzymam kciuki za ciebie!!!!! niech ta @ już wreszcie przylezie!! a za 2 miesiące już nie hehe:D buziaczki kochana!!! Smerfetka---> oj bidulko kochana ja wiem ile jest roboty w domu a ja mam tylko jedno a nie raz padam ze zmęczenia a co dopiero przy dwójce dzieci. Zero odpoczynku!!! Buziaczki kochana:*:*:*:*: mam nadzieje ze będziesz miała czas częściej tu zaglądać bo brakuje mi ciebie na tym forum.!! Dobranoc kochane i buziaki dla was wszystkich dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa- GRATULACJE!!!!!!!!!! Czy ja dobrze zrozumiałam- mamy 3 forumowego Adasia???? Wydawało mi się, że miało byc inne imię? W każdym razie cieszę sie, że ju po:) Wracaj do nas jak najprędzej!!! Szwagierko- @ raczej normalna. Choc z tym czase różnie. Daj znać czy się udało:) Kalpeczku, Myszko- cały czas trzymam kciuki!!!! Smerfetko kochana- masz wszysko na głowei(skąd ja to znam), ale jesteś silna i dzieci Ci to wynagrodzą. Ściskam mocno!!! Lila- a ty gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dziekuje za życzenia urodziny mam dopiero w sobotę i to okrągłe 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ale cisza...... Jolus🌻 ooo a na NK pisalo mi ze urodziny masz 4....ale to nic .....lepiej wczesniej niz za pozno:)👄 Gramus👄 a Ty chyba masz dzis urodzinki.....wiec : 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Z Okazji Urodzin Zycze Ci: Aby Kazdy Dzien Mial Ksztalt Twoich Marzen, Aby Twa Droge Ominely Wszelkie Troski I Niepowodzenia, Abys Przeszla Zycie W Pelni, Lecz Zawsze Pozostawala Soba. Zycze Ci Jak Najwiecej Takich Chwil, W Ktorych Z Usmiechem Na Twarzy Moglabys Powiedziec: JESTEM SZCZESLIWA !!! 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 A gdzie reszta naszych dziewczynek?? Kalpeczku🌻 jak tam sie czujesz???👄 A u mnie nic nowego sie nie dzieje......@ jeszcze nie przylazla i juz jestem taka zla ze szok....czemu tak zawsze jest ze jak sie na nia czeka to wtedy ona przychodzi spozniona, a jak sie na nia nie czeka to przychodzi przed czasem.....kurcze dzis u mnie 34 dc....dzis mnie juz glowa boli to moze jutro juz przylezie.....brzuch tez pobolewa jak na okres tylko piersi mnie nie bola....mysle ze dzis bede miec telefon z kliniki i pewnie w niedziele rano pojade na USG i na krew....zobaczymy....;) Bede zagladac kochane.....u nas za oknem sypie snieg....wiec z domu sie dzis nigdzie nie ruszam:)Milego dnia:) STO LAT KOCHANA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszeńko chyba to jakiś znak z tymi urodzinami ;-) ja mam urodzinki we wrześniu ;-) a w dzień w którym składałaś joli urodziła się chyba misiowa ???? kalpeczku co tam??? czekamy!!!! misiowa chyba jutro wychodzi z adaśkiem :-) adaśko.. chyba nasze topikowe imię :-) apropos adasiów... lilku!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kurde to NK oszukuje bo pisalo mi ze Grameczko masz urodziny....cos sie chrzani...no nic to dwa razy bedziesz miala zyczenia odemnie hehehe:)Buziaki👄👄 Ja jade w niedziele do kliniki , wiec juz cos bede wtedy wiedziec:) Pozdrawiam i milego weekendu zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Joluś- w takim razie wszystkiego najlepszego! Czyli 30 za Tobą:D Wyobraź sobie, że ja też w tym roku 30! I tez niedługo- 3 lutego:) Kalpeczku- jak tam??? Myszko- trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpeczku... trzymamy mocno!!! misiowa z adaśkiem trzymają w szpitalu... może dziś już wyjdą... my dziś zaczynamy 3 stopień wtajemniczenia na basenie... aja nie wiem czy się w strój wbiję bo po świętach jak tucznik wyglądam.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moniu!!! no mi jeszcze 2 latka do 30stki zostały... wraz z Nowym Rokiem zaczęłam rocznikowo być 28latką ;-) Myszeńko... to będzie fajna niedziela!!! W Polsce finał WOŚP :-) to dobry znak... pozytywne wibracje będą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Moniu🌻 dziekuje za kciuki kochana:)👄 Kalpeczku👄 i robilas test??? Trzymam kciuki bardzo mocno:) Grameczko🌻 rowniez dziekuje za cieple slowa....zobaczymy jutro....dam Wam znac w poniedzialek, bo pielegniarka bedzie dzwonic gdzies po poludniu kolo 2-iej, a ja bede w pracy, a pozniej jedziemy na urodzinki do mojej bratanicy....mam nadzieje ze to bedzie dobry dzien:) Pozdrawiam i sciskam wszystkie dziewczyny niewymienione i prosze o zameldowanie sie na topiku:) PaniMisiowa👄 wracajcie szybciutko do domku....👄 Jolus👄 wiec kochana wszystkiego najlepszego, duzo zdrowia, szczescia, milosci i spelnienia wszystkich Twoich marzen....wielkie buziaki👄👄👄 STO LAT !!! Kochane zycze Wam milego weekendu , ja zmykam zaraz do pracy:)Papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×