Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

wyslalam posta a strona calkiem pusta chyba wątek zaczyna byc za duzy tak jak poprzednio trzeba bedzie za jakis czas pomyslec o trzeciej części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa ale to dobry znak :-) to znaczy, że topik żyje :-) jak dziś już wracam do pracy a tak mi się nie chce ;-) ale tylko dziś i jutro i znów weekend!!!! myśłicie walentynkowo? chciałabym zrobić coś oryginalnego... jakoś zaskoczyć małża... wlać trochę szaleństwa w nasze życie ;-) muszę pokombinować!!!! a muszę się pochwalić... zaczynamy małymi krokami robić kuchnię!!! kupiliśmy płytki :-) nowy kaloryfer :-) w sob wpadnie znajomy odnośnie sufitu podwieszanego i innych prac remontowych,żeby nas uświadomić w kosztach ;-) cieszę się, że wreszcie ruszyło :-) pisałąm, że lenka była u fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramka mialam wlasnie pisac, ze jestem pod wrazeniem ze tak spokojnie siedziala u fryzjera :) i jaka ona duza i wloski jej wyjasnialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak :-) córunia tatunia :-) a napisz jak Ty sobie radzisz kochana? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny pozdrawiam was wszystkie mam pytanie czy ktos u was mia zapalenie atopowe skóry albo egzeme bo moj Rafalek to ma zaczeo sie jakos w pazdzierniku przypominalo to liszaj pani doktor kazala smarowac wazelina 3 tyg. temu poszlam do innego lekarza i powiedziala ze egzema wczoraj rozmawialam z kolezanka jej synek to mial od urodzeniai teraz ma dwa latka i mu zeszlo a naszemu dopiero teraz wyszlo pojedziemy w wekend na test z wlosow wczoraj zamawialam kremy z internetu z uk powiem ze nie naleza do tanich ale coz i oprocz tego masci sterydowe jak macie jakies doswiadczenie to dajcie znak dziekuje ja wlasnie ide sprzatac i piore buzki dla was moje kochane pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku jest to jazda bez trzymanki :P dosłownie ale z czasem wszystko sie normuje, i mozna jakos wszystko zorganizowac Patrycja jest caly dzien w przedszkolu wiec kiedy wraca spedzam z nią maksimum czasu, malujemy, bawimy sie albo po prostu razem siedziemy i ogladamy bajki Marcin w tym czasie zajmuje sie Adasiem lub przynosi w w bujaku do nas do pokoju i razem wszyscy siedzimy nocki sa rózne, dzisiejsza byla super bo tylko dwa razy wstal a czasami potrafi calą noc spedzic na cycku i marudzic ogolnie jest super i kocham tą moją rodzinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super :-) coraz częściej myślę nad takim obrazem mojej rodzinki :-) trzeba się zastanowić kiedy ? ;-) joluś lenka miała problemy z cerą na samym początku... oilatum, bebilon pepti i maść sterydowa... dieta eliminacyjna i wszystko się unormowało... teraz włączyliśmy już białko i jest w miarę... ale uważamy... no i powrót do emolientów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Piękny u nas dzionek dzisiaj i wieści tez dobre. Kalpek co u Ciebie? Wiem, że cierpisz ale napisz parę słów co zamierzacie teraz? Serduchem jestem z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,u mnie nic ciekawego... Dziś dostałam @ i zwijam się z bólu:( Kajetana teraz ja mam przerwę,przynajmniej dwa miesiące...co dalej nie wiem..gin powiedział,że in vitro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek nie wiem co Ci radzić i jak. Ja zawsze mówiłam że mnie nie stać na in vitro ale tak postawiwszy sie w sytuacji to chyba dla dziecka bym z pod ziemi wygrzebała. Nie wiem już sama. Pomyślcie i podejmijcie decyzje najlepsza dla Was. Mam nadzieje, ze Twój m Cię wspiera i, ze sie razem jakoś wspieracie bo dla niego to też pewnie trudne. Buziaczki i trzymaj sie jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopóki najdłużej starające się nie zostaną matkami - nie będzie nigdy pełnej radości na forum. Niby wszystkie jesteśmy wesołe, ale tak naprawdę to śmiech przez łzy... Mam halluks okropny, to ochydztwo się powiększyło no i zaczyna się problem z butami - lewy leży jak ulał a prawy za mały. Można zoperować ale taka operacja na mim. miesiąc wyłącza z obrotu więc na razie mogę o tym zapomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, troche mnie nie bylo i widze co zaszlo. Myszko, ja tez znam ten bol rozczarowania i jescze ta swiadomosc,ze zarodek nie chcial zostac. Eh, ciezko sie to przechodzi. Niestety nie znam prawie nikogo, komu udalo by sie za pierwszym razem... Kalpeczku, wybierasz sie do kliniki? Ja stwierdzilam,ze pojde do tego Twoje lekarz i od poczatku bede przechodzic prze to (nasuwa mi sie tylko jedno slowo) piekło. Gramnins, juz chyba Ci mowlam,ze jestes szczesciara podwojna bo nie dosc ze matka,to jeszcze mama coreczki :) Znajomi zarosili nas na chrzest. Troche nas to zdziwilo, bo w sumie nie jestesmy tak blisko. Czy kupuje sie teraz srebrne lyzeczki lub zlote łancuszki??? PORADZCIE! Bo prezent musi miec male gabaryty, bo potem wracaja do Szwecji, wiec jakies zabawki, maty itp. odpadaja, no i mała ma 5 m-cy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black karo ja się teraz nie wybieram..:(nie mam po co,teraz u mnie in vitro tylko,chociaż chciałabym żebym coś robiła w tym kierunku,ale na in vitro mnie nie stać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki kochane :) Jak u Was zapowiada się trwający weekend??? Ja tak tylko na chwilkę... małżyk miał wczoraj urodziny no i dzisiaj mamy gości (dla rodzinki)- praca w kuchni wre pełną parą. Może jakieś pomysły na dobrą i w miarę szybką sałatkę??????? Liczę na Waszą nieocenioną pomoc :) - kolejna impreza już jutro (tym razem młodzieżowa hehe) a repertuar na stole niezmiennie od 3 lat ten sam, więc przydadzą się nowe przepisy :) Od wczoraj biorę Puregon. Rano gonapetal,wieczorem puregon. 17 kolejna wizyta a potem już ustalenie daty punkcji.... Gramko - a pracę masz stresującą??? No ale na szczęście już weekend :) A co do kuchni - gratuluje i życzę wytrwałości w tym "przedsięwzięciu" ;) Jaki kolor mebli wybraliście??? Nona Dama - c Panimisiowa- ta wysoka beta bardzo by się przydała :) Merci za kciuki. Choć jak czytam, że za pierwszym razem to mało której kobitce się udaje to.... - chyba nie chcę się nakręcać za bardzo bo i rozczarowanie później większe. Efqa - tych haluksów to Ci kochana nie zazdroszczę. A myślałaś nad leczeniem nieoperacyjnym? Czy Twój przypadek jest nieco cięższy? Znalazłam taką stronkę - może Cię zainteresuje http://www.adlatus.pl/haluksy/index.php/content/view/4/32/1/1/ Black Karo - przesyłam kilka pomysłów w linkach :) http://allegro.pl/chrzest-prezent-pamiatka-piekny-drewniany-album-i1453616749.html http://allegro.pl/srebrna-lyzeczka-chrzest-prezent-grawerowanie-i1437155831.html http://allegro.pl/smoczek-prezent-chrzciny-prezenty-chrzest-roczek-i1442475341.html http://allegro.pl/buciki-na-chrzest-swarovski-figurka-prezent- i1448999757.html http://allegro.pl/srebrna-grzechotka-chrzest-prezent-grawerowanie-i1454775356.html http://allegro.pl/aniol-stroz-prezent-na-chrzest-z-dedykacja-i1437332164.html http://allegro.pl/srebrny-obrazek-aniol-stroz-i1449552047.html Dobra, wracam do pichcenia. Jeszcze chałupę trzeba posprzątać. Gości nam się zachciało ;))))) Pozdrawiam wszystkie 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala kobitko ziemniaki ugowac i pokroic, ale nie za drobno czerwona cebula zielony groszek majonez, pieprz poloozyc na dosc plakim talezu czy salaterce i na gore polozyc wedzonego lososia ew. dodac mozna kapary dziekuje za prpopzycje, ta grzechotka wydaje sie calkiem fajna :) Kalpek ja tez @ i tez zijam sie z bólu. Jesli z kasa jest krucho, to z in vitro jest problem tym bardziej ,ze na pierwszym razie rzadko sie konczy...niestety. Moj maz nie chce slyszec o adopcji, a ja coz staram sie go zrozumiec. EfQa na haluksy ciocia miala operacje, teraz palec jest sztywny i boli, no ale moze miala pecha. Zaklada teraz jakies kliny na noc, bo na drugiej nodze tez ma ale na operacje nie pojdzie i znalazla w necie jakies cwiczenia i mow,ze pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wiec jestem po wizycie w klinice....Lekarka zmienia mi leki i proponuje by juz w marcu podejsc do kolejnej proby....powiedziala ze mialam 14 jajeczek ale duzo bylo pustych i dlatego zaplodnilo sie tylko 3, z czego 2 zostaly.....powiedziala do mnie ze jestem mloda i powinnam miec wiecej dobrych jajek....wiec zmiana lekow i zrobia ICSI mimio ze mojego meza nasienie jest dobre...wiec teraz bede czekac na marcowa @ ktora mam dostac kolo 6-7 marca i zaczynamy wszystko od nowa.....mam nadzieje ze tym razem sie nam uda.....;) Serdecznie wszystkich pozdrawiam i zycze milego weekendu👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się myszeńko, że planujecie :-) że działacie :-) że macie tyyyleee miłości... :-) i musicie się doczekać cudu tej miłości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko to dobrze,że nie spoczywacie na laurach tylko będziecie działać. Trzymam mocno kciuki i wiem, że ogłosisz dobre wieści prędzej czy później. Ja dwa dni praktycznie spędziłam na uczelni i chyba będę musiała troszkę przystopować z praca bo już nie wyrabiam a co będzie dalej. Może sobie chociaż wezmę na pół etatu tych swoich studentów to zawsze trochę lżej. Dałam dzisiaj mężusiowi prezent na walentynki bo jutro sie praktycznie miniemy ale ja jeszcze nic nie dostałam hihihi, chyba zapomniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Udanych Walentynek zycze dla wszystkich 👄🌻👄 Rzeczywiscie pustki tu ostatnio.... ja pracowalam w weekend, teraz moge poleniuchowac.....:) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny w dniu walentynek wszystkiego najlepszego moje drogie duo miosci wam zycze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłości kochane!!! i pomocnej dłoni zawsze blisko :-) ja zaczęłam tydzień pracy :-) od jutra stratujemy z remontem kuchni.... kaloryfer wymieniony, jutro obniżamy sufit, później płytki na ściany bo podłoga gotowa.... a kiedy reszta??? masakra jakaś... studnia bez dna!!! ale wreszcie coś ruszyło do przodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis wiem co znaczy remont w ciagu ostatnich 3 lat przeprowadzalam sie 4 razy, no i te remonty, te weekendy w marketach budowlanych, te rozchodzace sie pieniadze... myszko ja postanowilam kolejny raz nie probowac, zdolowala mnie tez wiadomosc o kolezance z forum , ktora- urodzila martwe blizniaki :( :( :( Dostac mam namiar do bioenergoterapeuty (tak to sie chyba pisze?), ktory pieniadze bierze dopiero jak zajdziesz w ciaze i ostatnio byl u znajomych znajomej na chrzcinach (a ci starali sie 12 lat). Co mi szkodzi sprobowac. Dobrze,ze mamy siebie z mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Ale mamy mroźny tydzień brrrr. Blac Caro ciekawy ten bioenergoterapeuta i ja bym chyba też skorzystała gdybym była w potrzebie. Mam pytanko może ktoś zna jakieś zabawy terapeutyczne dla dzieci upośledzonym w stopniu umiarkowanym, bądź z autyzmem? Będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Co sądzicie o testach owulacyjnych? Ja zaczęłam się starać z mężem, ale on pracuje w tygodniu poza domem wraca w czwartki na weekend. A ja cykle mam nieregularne. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×