Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hej dziewczyny co tu tak cicho a co do testów owulacyjnych to ja uzywaam tylko moze 7 sztuk i pokazaly ze nie ma nowulacji a z tego cylku wyszed Rafalek takze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajetana to zalezy od wieku dziecka, ale trzeba unikać interakcji spolecznych i meczacych typu zapamietywanie-odgadywanie. Bączek, ukladanie piramidy z duzych klocow, samochodziki puszczane po torze (badz pociag jak z ikei) i ogolnie rzeczy jakby bardziej mechaniczne niz pluszki czy lalki. Najlepiej rzeczy ktore dziecko dobrze zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blac Caro dziękuje ale mi chodziło bardziej jakieś już opracowane zabawy ruchowe czy jakieś testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki 🌼 Pora na małą (niechcianą zmianę) w tabelce ;) STARAJĄCE SIĘ 🌼 🌼 🌼 Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 04.11.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 32.................36..................oby nie przyszła Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 ZACIĄŻONE 👄 👄 👄 Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu Kakusia 25....................25................24................30 .05.11 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 Aneczka227.........2800.................Kacper..........1 5.09.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 Nevmila................3950...............Filipek........ ....28.06.1 dressmaker-84.............????.................???....... .. ....... nicola77.....................????.................????/.. . ............ jolanta2....................3700.................Szymon.. 25.07.2010 patinka26...................?????............Ayse Emily... ...11.08.2010 LillAnn1.....................3540..............MIKOŁAJEK .....14.12.2010 PaniMisiowa............... 3480..............Adaś.................04.01.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u Was kobitki w ten mroźny, zimowy wieczór? Ja właśnie śmigam do anestezjologa -muszę donieść wyniki. 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka;) Rzeczywiscie cichutko tutaj.....jak po Walentynkach??? Pochwalcie sie;) Ja dostalam piekny bukiet i winko i milo spedzilismy wczorajszy wieczorek;) Mala kobitko👄 szkoda ze @ znow dostalas, mam nadzieje ze bedzie juz ostatnia w tym roku, a nastepna nawiedzi Cie dopiero za 9 -mcy, czego Ci z calego serca zycze:) U mnie nic nowego....Pozdrawiam Was wszystkie i udanego wieczorku zycze👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko 🌼- zmieniłam tabelkę ponieważ dzisiaj mi lat przybyło ;) a małpa mam nadzieję, że nie nadejdzie bo niebawem czeka mnie punkcja i o ile wszystkie pójdzie zgodnie z planem transfer Cieszę się, że będziecie dalej działać - to bardzo ważne. Będę trzymać za Was kciuki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała kobietko wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek, żeby spełniły się Twoje marzenia i wszystko układało sie po Twojej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko cieszę się,że w marcu znów bedziecie próbować, a wtedy będziecie mieć piękny prezent na Gwiazdkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala kobietko👄 upssss sorki;) Wiec mam nadzieje ze @ nie przyjdzie, i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin🌻👄🌻👄🌻 Smerfetko👄 oby sie nam udalo:)Buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko 🌼- bardzo dziękuję za życzonka :) Myszko 🌼 - nic się nie stało kochana, skąd mogłaś wiedzieć. Myszeńko czy możesz mi napisać jakie przyjmowałaś leki (zastrzyki) do stymulacji? i w jakich dawkach - pytam tak bardziej z ciekawości dla porównania. Jajniki zaczynają mnie lekko pobolewać no ale to chyba nic nadzwyczajnego ;) Myszeńko trzymam cały czas za Was mocno kciukasy 🌼 Black Karo 🌼 - dziękuję za przepis :) Co prawda nie skorzystałam z niego - zrobiłam sałatkę z ananasem, serem i sosem czosnkowo-koperkowym. Nie mniej przepis przyda się na następny raz :) ita3 🌼- co do testów owulacyjnych,to u mnie one się sprawdziły. Jednak jak słusznie mój ginekolog zauważył - test wykaże, że pik się zaczął ale bez monitoringu nigdy nie wiesz czy pęcherzyk pęknie i czy nie jest pusty. Ja testowałam raz z ciekawości kiedy chodziłam na wizyty i testy się sprawdziły. WŁAŚNIE SPIJAM KAWKĘ, MOŻE KTÓRAŚ SIĘ DO MNIE DOŁĄCZY???? Co tu taka cisza???? Gdzie jesteście??? 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz mialam wycgodzic a musze czakac na paczke o upsa.Takze moja mała kobitko dolacze sie do Ciebie zrobie kawke z mleczkiem sojowym :) Moj mezus jeszcze uwielbia ananas, gotowany kurczak, kukurydza czyli standard ale on tylko bez majonezu i bez zielonej pietruchy :) Kurcze mam po tych wszystkim moich przebojach jakies dziwne @, moze juz menopauza sie u mnie zaczyna ;) Ale tak serio to moja znajoma dostala ja w wieku 35 lat. No to mi nie wiele czasu zaostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło, że mam towarzyszkę do wypicia kawki ;) Black Karo - ananas z kurczakiem i kukurydzą też jest mniam :) Mogę zapytać jak długo się staracie o dzidzię? A może już macie? Przyznam, że nie czytałam wszystkich postów a dawno mnie tu nie było więc nie jestem na bieżąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 CHCIAŁABYM RAZ JESZCZE PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM RAZEM I KAŻDEJ Z OSOBNA ZA ŻYCZENIA WYSŁANE NA NK :) BARDZO WAM DZIĘKUJĘ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staramy sie ok.7 lat, kilka inseminacji, kilka invitro, bez efektow.Wiesz ja mam juz 32 lata... A Ty jestes mamusia? Jak dlugo sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Mała Kobietko wszystkiego nja naj i tego najważniejszego.....dzidziusia. Ja dzisiaj mam wizytę u fryzjera jakoś mnie tak na szło hihi. Wyobraźcie sobie, że w poniedziałek była u mnie znajoma której dawno nie widziałam i patrze a ona z brzuszkiem a wiem, ze nie ma męża. Okazało sie, ze była z facetem 4 lata i nie mogła zajść w ciąże a teraz jest z innym i od razu zaszła a ma 40 lat i jest to jej pierwsze dziecko. Ogromnie jej kibicuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajetana, ja tez obcialam na krotko, ot taki nowy etap w zyciu. Fajnie z ta znajoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blac Caro no ja to chce ba lejarz zrobić i może troszkę zetnę, zobaczymy jak mi doradzi. Jejku a ja mam termin jakoś na listopad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black Karo - no my staramy się od sierpnia 2007r, za nami 7 inseminacji w tym jedna ciąża pozamaciczna i jedna biochemiczna :( Obecnie jestem w trakcie przygotowań do pierwszej próby In Vitro a co do wieku to właśnie mi stuknęło 32 tak więc jesteśmy z tego samego rocznika. Czasem już mi sił braknie, ta walka momentami jest dość ciężka a kiedy do tego pomyślę o swoich latach..... Bardzo długo się staracie - macie jakieś spore problemy (związane z niepłodnością) czy po prostu Wam się nie udaje mimo, że problem np. nie jest zbyt wielki? Ja miałam problem ze zbyt wysoką prolaktyną ale przyjmuję Dostinex i wszystko się unormowało, do tego małe problemy tarczycowe. Dziękuję za życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Kobitko a juz myslalam, ze jestem najstarsza na tym forum ;) Tez mialam zbyt wysoka prolaktyne, az mi cos na ksztalt mleka lecialo. U mnie sa problemy z jajowodem- za krotki, a lewa strona ogolnie rzecz biorac prawie nie pracuje i nadaje sie do resekcji. Poza tym aspekt psychiczny tez robi swoje (smierc pierwszego meza, kolejne nie udane proby zajscia w ciaze, przeprowadzki). A co myslisz o adopcji? Moj maz nie chce o niej slyszec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black Karo - Boże Drogi, współczuję Ci ogromnie kochana. W takim młodym wieku stracić męża..... naprawdę bardzo mi przykro. Nie jestem nawet w stanie sobie wyobrazić co przeżyłaś. Masz rację, psychika potrafi wyrządzić zarówno wiele dobrego jak i złego. Co do prolaktyny to u mnie nie było aż tak źle jak u Ciebie. Brałam 1/2 tabletki na tydzień (dostinex) to z kolei prolaktyna wyszła mi zbyt niska tak więc w tej chwili biorę 1/4 tabletki bo to w zupełności wystarcza. Musisz być silną kobietą, chylę czoła. Ja też się martwiłam, że jestem tutaj najstarszą z dam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do adopcji to powiem szczerze, że ten temat jest nam bardzo daleki. Nie dojrzałam do tego. Przyznam się, że nawet gdyby nie udało mi się nigdy zajść w ciążę to postaram się to po prostu przyjąć na klatę,choć wiem, że łatwo z pewnością nie będzie ale adopcję na razie wykluczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajetanko 🌼 mi ostatnio fryzjer to śni się po nocach a konkretnie moja stała fryzjerka (koleżanka) ;) Wybieram się jak sójka za morze i wybrać się nie mogę a jakieś lekkie odświeżenie też by się u mnie przydało - choćby zmiana koloru bo już lekki odrościk się pojawił hehe A jak Twoje samopoczucie? Listopad - czyli skorpion :) Dziękuję za życzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku kobietki ile Wy przeszłyście a ja mówię, że ja dużo mam za sobą. Ech czasami to wydaje mi sie, że moje problemy są marnością w porównaniu z innymi. Ale jak to mówią co nas nie zabije to nas wzmocni. Ja mam 31 lat ale przecież mamy tyle na ile się czujemy. A wiec głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajetana, kazdy nosi -ze to tak nazwe- swoj krzyz i masz racje cos nam wydaje sie końcem swiata, ale zawsze znajdzie sie ktos kto ma gorzej... niestety. Dopiero kurier przyjechal, caly dzien mi znarnowal, takze w domu bede ok .23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak milo u nas dzis na forum;) Gwarno tu jak w ulu i bardzo sie ciesze:) Mala kobietko👄 ja stymulowalam sie tylko Gonalem i mialam dawke 225 caly czas, dopiero w ostatnim dniu mialam dawke 150 i tyle.....pozniej bralam Ovidrel na pekniecie, o od dnia punkcji progesteron w zastrzykach domiesniowo.......a wiem ze w tej kolejnej probie bede brac Gonal, Menopur i cos na Ga......ale nie moge rozczytac.....;)Powodzenia!!! Black Karo🌻to wyczekalas sie za ta paczka:)Milego dnia!!! Kajetana👄fajnie z ta twoja znajoma.....i po upiekszeniu prosimy Twoja fotke;) A gdzie Grameczkoa, Jola, Kalpek, Madzik, Patinka, Misiaczki, Sara, Ewelka, Monitka, Monia, EfQa, Kakusia[jak sie czujesz?], PaniMisiowa, Smerfetka, Olawd, Gab[jak sie czujesz i jak Oscarek?], Aneczka, Lilowa odzywajcie sie kochane:) Ja jem sniadanko i pije kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzis od rana na sprzataniu u takiej babci ale jest fajna kobitka mylam jej dzis 2 godziny okna plyn ciepla woda i gazety szre ale ma babcia metody wazne ze placi hi hi u mnie dzieciaki troche podziembione ale dajemy rade fajnie ze sie ruch zrobil blac karo glowa do gory za reszte sie tez modle dziewuszki idzie wiosna u nas w irlandi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelnanadziei
Witam wszystkie kobietki udzielające się na tym forum. Jestem nowa i chciałabym prosić Was o małą pomoc :) W 2010roku zażywałam tabletkianty aby uregulować hormony i miesiączkę. Gdy je odstawiłam pierwsza miesiączka wystąpiła dobrze jednak kolejnej nadal brak. Ostatnią miałam 4-8 stycznia. Współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia i często kończył we mnie. W 35dniu cyklu zrobiłam test ciążowy "bobotest" (różne opinie na jego temat słyszałam), wyszedł on negatywnie. Jest 43 dzień cyklu i nadal nic. Wczoraj wieczorem miałam wrażenie że coś podchodzi mi do gardła. Z racji tego, ze całą noc spałam bo bolał ząb wzięłam kilka tabletek apapu (przez całą noc) i całą noc też mnie mdliło. Rano wstałam i z 7h wymiotowałam. Zauważyłam też, że czasem mam wrażenie, że coś się ze mnie leje jednak gdy sprawdzam to albo nie ma nic albo jest na bieliźnie tylko mała, lepka, biała jak mleko plamka. Dodam ze miesiączki mam nieregularne, ale takiej przerwy nie miałam. Planuję do soboty czekać i powtórzyć test innej firmy w sobotę rano. Piszę jednak dlatego aby spytać, czy któraś z Was miała może takie początkowe objawy? Czy którejś z Pań test "bobotest" wyszedł negatywny, a w ciąży była? Czekam na odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×