Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Kakusia co do chłopa, to ja mojego ostatnio mam tak dość,że czekam tylko jak małe pójdą do przedszkola i szukam pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko --- mialam taka ochote ...i dupa blada - zapierdziel mielismy taki ze ... musialam przeszkalac ludzi itd. a tak caly czas za mna chodza te ciasteczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slona ja was caly czas podczytuje ale nie mam sily pisac - wybaczycie??/ buziaczki dla was i dzieciaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc SŁONKA -- to wlasnie przez zmeczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Kobietko👄 jak tam Twoje komoreczki?? Mam nadzieje ze wszystkie sie ladnie zaplodnily i pieknie podzielily.....trzymam kciuki za jutrzejszy transfer.....bedzie dobrze kochana, zobaczysz👄 Olawd🌻 kochana ciasteczka nie uciekna;) zrobisz je jak bedziesz miala czas:) A to niepisanie do nas to wybaczymy.....tylko jak troche spasujesz w pracy to masz zagladac;) Smerfeciu🌻 kochana kurujcie sie ....a co do Twojego M, to lepiej sie nie bede wypowiadac, sorki.....kazdy chcialby byc na jego miejscu i miec tak wspaniala zone i dzieci, ale niestety nie wszyscy potrafia to docenic....Sciskam Cie i caluje;) Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki 🌼 🌼 Dzisiaj dzień transferu - o ile w ogóle do niego dojdzie.... Ból brzucha nadal mi się utrzymuje, miałam dziś okropne kłucia - boję się, że to zły znak... --__--__--__--__--__Wszystko się okaże o 13.20 --__--__--__--__--__ Pozdrawiam Was wszystkie i dziękuję, że trzymacie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis 🌼- oj przydadzą się bardzo kochana. Jeszcze wczoraj byłam spokojna a dzisiaj już czuję, że dopada mnie lekki stres. My nawet przez ten czas nie dzwoniliśmy do dr by zapytać czy podział komórek przebiega pomyślnie - nie chciałam się niepotrzebnie martwić. Poza tym sam gin nam powiedział, że jeśli coś będzie nie tak to miał zadzwonić w czwartek po 3 dobie -skoro telefonu nie było to chyba dobry znak (tym razem;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała kobitko ja się w ogóle nie dziwię :-) bądź dobrej myśli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Mała kobietko szkoda, ze ja dopiero się dowiem w poniedziałek jak poszło ale trzymam kciuki moooooocno. Buziaczki wszystkim i do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki- wreszcie wolny weekend!!! Zamiast nadrabiać sprzątanie, to ja się lenię na łóżku z laptopem, mąż poszedł z Różą na sanki, Adaśko śpi... Nic mi się nie chce! A dziś mam gości, upieklam pyszny serniczek pierniczkowy. Mała Kobietko- trzymam kciuki!!!!!! Proszę- napisz jak poszło!!! Liluś, Kalpeczku- a Wy gdzie??? Kakusiu, Smerfeciu- wspólczuję, ja mam to samo, a teraz, kiedy chodzę do pracy to już w ogóle narzekanie, że uszy puchną. Tylko czemu mąż nie doceni, że dzieci sama zawiozę do przedszkola, odbiorę, zarywając przerwę w pracy, przyjadę do domu, ugotuję obiad, zapalę w piecu bo zimno. A on jeszcze ma pretensje, kiedy czasem nie zdążę posprzątać. Masakra totalna:( Chciałabym zarabiać tyle, aby być od męża niezależna... Dość narzekania. Inni mają gorzej. Buziaczki kochane- będę zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry;) Mala Kobietko👄 trzymam mocno kciuki i daj znac jak wrocisz;) Grameczko🌻 jak Twoj glos??? Odzyskalas?? Monia👄ciesze sie ze zagladnelas i wrzuc prosze serniczek na nasza poczte co??? Jak bedziesz miala czas oczywiscie:)Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Jestem już po ale nie wygląda to najlepiej - powiedziałabym nawet, że marnie. Z trzech pacjentek które tego samego dnia co ja miały punkcję moje wyniki wyszły najgorsze :(, czym sam doktor był bardzo zaskoczony bo liczył, że będzie odwrotnie. Podano mi dwa zarodki klasy 8B (5 DOBA!!!!) tak więc rozwój marny,powolny. W większości taki wynik osiąga się w 3 DOBIE..... Nie muszę pisać, że jest mi smutno i źle - dlatego nie będę Was zanudzać przynajmniej do dnia planowanej bety. Trzymajcie się cieplutko,pozdrawiam Was wszystkie i raz jeszcze dziękuję za wszystkie kciukasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małą kobitko... najważniejesze, że są... myślę, że gdyby to było bez szans lekarz nie zdecydował by się na odanie Ci zarodków... tak więc kibicuję Ci i maluszkom jeszcze mocniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Kobietko👄 jest dobrze, nic sie nie martw....odpoczywaj, pij duzo wody,jedz wiecej czerwonego miesa, buraczki kup sobie suszone morele i jedz, jak rowniez pij mleko i jedz jajka.....dobry na zagniezdzenie jest swiezy ananas - pokroj go na 7 czesci i codziennie jedz jedna czesc:)Ja trzymam kciuki:) Ja mialam podane zarodki w 3-iej dobie, byly podzielone na 6 i 4 czesci..... A zostaly Wam jakies zarodeczki do mrozenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis 🌼 - wiem, że jakieś szanse tam są. Doktorek nam powiedział, że miał i ciążę z gorszym podziałem klasy C - no ale wiadomo, że trzeba mieć sporo szczęścia a mi ono pod żadnym względem nie dopisuje. Nie to, żebym się teraz użalała nad sobą ;) ale ostatnio rzeczywiście ze wszystkim po górkę.... Myszka24 🌼 - z tą wodą to może być kiepska sprawa ;) bo ja po szklance soku latam do łazienki z 5-6 razy i jest to cholernie wkurzające. No ale jak to się mówi - ten typ tak ma ;) Dziękuję za wszelkie wskazówki i porady :) Co do mrozaków to raczej ich nie będzie ale na 100% dowiemy się na przełomie tygodnia. Są dwa zarodki - jeden 8 B i drugi nawet nie pamiętam ale na pewno klasy C. Ja i tak na nic się nie chcę nastawiać. Widać fasolka nie chce u mnie zamieszkać. Jej ale ja smuty walę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Kobietko👄 co za glupoty wygadujesz ze fasolka nie chce u Ciebie zamieszkac......ja wiem jak jest z ta woda, tez staralam sie pic duzo i tez latalam do lazienki, ale na przymus pilam i spcerowalam w te i spowrotem....takze pij jak najwiecej wody, sokow zas mniej:) Buziaki, bedzie dobrze:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z rana... mam nadzijeę mała kobitko, że miałaś kolorowe sny i że teraz już smutasy Cię opuściły :-) myszeńko jaj aj Ciebie uwielbiam :-) jesteś naprawdę wyjątkową osobą!!! :-) a ja mam w domu szpital... małż leży od wczoraj z gorączką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ale tu cichutko.......... gdzie się wszystkie podziewacie? Meldować się ;) Myszko - Gramka ma rację - wspaniała z Ciebie istota :) 👄 dlatego też musi Ci się udać przy następnym podejściu :) - ja już trzymam za Ciebie kciuki 🌼 Graminis 🌼 - jak mąż chory to ......... wiadomo co ;) Tak więc życzę by jak najszybciej powrócił do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Mała kobietko ja trzymam kciuki i wierze,że sie uda!!! My jesteśmy z mężem na urlopie tygodniowym i jutro znowu wyjeżdżamy na wieś. Kalpek twarda sztuka z Ciebie kobietko wzywam Cie a Ty nic. Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajetanko nie odzywam się,bo nic u mnie się nie dzieje. Jestem w pracy. Chce już do domu :(jest taka ładna pogoda,a ja muszę tu siedzieć,słoneczko świeci,mężuś ma 2 zmianę...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)prosze pomóżcie:)jak to z tymi plamieniami jest???do starego cyklu się je zalicza czy już do nowego??/bo jeśli do nowego:):):)to już 4dni by mi się okres spóźniał i....być może...:):)no ale jeśli się liczy do starego cyklu to dziś powinnam dostać a nie ma...:)kurde ale emocje mna targają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celia81
W 21 dniu robiłam badania czy ktoś może mi pomóc z interpretacja wyników progesteron 1,40 ng/ml a prolaktyna 19,88 ng/ml proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Moniczka👄 nowy cykl liczy sie od krwawienia, a plamienie zaliczamy do starego cyklu...... a masz plamienie??? byc moze @ Ci sie rozkreca.....duzo dziewczyn tak ma, plami przez 2 czy wiecej dni po czym pojawia sie @......oczywiscie trzymam kciuki zeby jednak @ nie przylazla:)Pozdrawiam!!! Celia81🌻 nie znam sie na wynikach, wiec przykro mi ale nie pomoge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×