Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Heloł Witaj Sylwia,ale dawno Cię nie było...Adaś już ma rok,ale ten czas leci.... Ja w pracy..wiosna za oknem,a ja muszę iść w teren nie długo...za wodę. Poza staraniami,których prawie nie ma jest ok...w czwartek jadę do Krakowa na wizyt taką kontrolną i cytologię muszę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Witaj Sylwia,ale dawno Cię nie było...Adaś już ma rok,ale ten czas leci.... Ja w pracy..wiosna za oknem,a ja muszę iść w teren nie długo...za wodę. Poza staraniami,których prawie nie ma jest ok...w czwartek jadę do Krakowa na wizyt taką kontrolną i cytologię muszę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Dzadzura wspaniałe wieści!!!!Wielkie gratki!!!!Mam nadzieję że mi się też uda nie długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja chyba oślepłam ;-) dzadzurka super!!!! gratki wielkie!!!! misiowa :-) cudnie, że jesteś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramka ja tez sie ciesze, ze wrocilam kalpek jak studia? ty juz chyba teraz licencjat piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja zapracowana jestem jak zwykle, czasu mało :( Emilka na razie zdrowa (tfu tfu) Myszko poczytaj o tej naprotechnologi podobno to jest niezłe, wiem że w Białymstoku w polce jest klinika która to stosuje. Dziewczyny może w ogóle warto sie tym zainteresować co? Pozdrawiam was wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 lata naprotechnologi i d*pa
efqa - naprotechnologia jest stratą czasu - zupełnie nieefektywną. Znam to z autopsji. Wszystko zaczniesz od początku: mierzenie temperatur, śluzu, wykresiki - broń Boże nic co jest niezgodne z nauką Kościoła. Tak, tak - trochę te metody przypominają metodę porad z poradni przedmałżeńskiej. zaryzykowałam, ale w naszym przypadku było to cofanie się wstecz - tylko płaciliśmy za jakieś porady i wizyty jak za zboże! A kto tych porad udziela? Są i lekarze i pielęgniarki, ale gł ównie są to osoby bez jakiegokolwiek wykształcenia medycznego - księgowa, nauczycielka itp, która przeszła jakieś tam szkolenie kierunkowe czasem za granicą, chociaż już niekoniecznie. I takie osoby, często bezdzietne, doradzają Ci jak masz obserwować swój cykl i kiedy kochać się z mężem. Porażka totalna, ale wiadomo tonący brzytwy się chwyta, nieektórzy na własnej skórze przekonac się muszą. Ja więc się przekonałam i odradzam. Ale oczywiście jeżeli w to wierzysz to możesz wypróbować sama. Jak dla mnie to szkoda czasu i pieniędzy. W pewnym momencie naprotechnologia mówi "stop" i nic więcej nie możemy zrobić. W momencie kiedy każda najgorsza nawet klinika jest w stanie pójść kilka kroków dalej. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej znajomej sie udało. Ale ona leczyła się w Białymstoku i mówi że bardzo dokładną diagnostykę jej zrobili. A w NOVUM powiedzieli że tylko in Vitro,. A z tego co piszesz to obawiam się właśnie że tak wygląda w Warszawie leczenie. chciałam brata umówić w Warszawie ale jak poczytałam że to jakieś "instruktorki" po kursach czy jacyś lekarze wyrwani z kontekstu to zrezygnowałam. Obawiałam się że może to tak wyglądać jak opisałaś :( brat do Białego stoku nie pojedzie - za daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka już odrobaczona :D ach te przedszkole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 lata naprotechnologi i d*pa
Efqa - my z mężem jeździliśmy do Białegostoku, mieszkamy na mazurach i tu mamy względnie blisko. Wiesz jeżeli ktoś nie ma PRAWDZIWEGO problemu z poczęciem malucha lub jest na początku starań, to jest szansa, że dokładna diagnostyka mu w jakimś stopniu pomoże. Sama wiesz, że są wśród nas dziewczyny, które mają problemy z wyznaczaniem dni płodnych, skokami temperatur czyli po prostu z wiedzą teoretyczną. I te osoby wg mnie rzeczywiście mogą sobie pomóc poznając dogłębnie swoje ciało, cykl, organizm. My łapaliśmy się wszystkiego, więc zaufaliśmy doktorowi W. ale niestety po kilku tysiącach jakie wydaliśmy na pseudodiagnozy i nibybadania, kiedy okazało się że przyczyna leży po stronie męża a i u mnie z rezerwą jajnikową kiepsko (w każdej klinice te same wyniki mielibyśmy za kilkaset złotych, wiem, bo powtarzaliśmy to wszystko potem u dr M również w Białymstoku) zaczęto rozkładać ręce i sugerować nam delikatnie adopcję i pomoc psychologa. I powiem Ci dla porównania - in vitro u dr M wyszło nam (z dojazdami i noclegami) jedynie o 2 tysiące drożej niż całe to niby leczenie metodami naturalnymi, a mam teraz kochaną, cudowną 2 letnią Agatkę. Udało się pierwsze podejście po 2 miesiącach od podjęcia decyzji o przystąpieniu do programu. Straciliśmy przez napro 3 lata, kasę, łzy, przeszliśmy kryzys małżeński i w ogóle mało nie posypało się nasze małżeństwo dzięki "klinice" dr W. Proponuję poczytaj sobie: http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,85677,6310911,Jesli_nie_in_vitro__to_co__Na_pewno_nie_naprotechnologia_.html Ja myślę, że dr Szamatowicz jest tutaj większym autorytetem w metodach wspomaganego rozrodu. Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia i cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze... poważne tematy... nie jestem specjalistką w tym temacie ale myszeńko... trzymam za Was kciuki :-) zresztą... Ty wiesz :-) no i witam nową koleżankę :-) efqa... misiowa... kurcze i znów może być jak kiedyś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Ja na szybciutko bo musze zaprowadzic olivke do przedszkola Emilka juz gotowa Laura tez a ja odczuwam zmeczenie i chetnie jakbym polozyla glowe do poduszki spalabym dalej :P Dzis egzamin w collegu i sie boje nie wiem jak bede lepila pingwinki z cukru przy emilce ona wszystko dotyka zabiera ahhh ciezka sprawa Lodowka mi nie dziala juz 4 dzien bez lodowki tylko zamrazalnik z lewej strony chodzi a lodowka pokazuje +16 stopni :( podobno w tym tyg maja naprawic wiec nie gotuje nie mam gdzie chowac Nie znam tej metody jednak wiem ze tonacy brzytwy sie chwyta i pewnie sama bym probowala wszystkiego jednak dobrze jesli ktos sprobowal i udzieli sie misiowa milo cie widziec :) ja zmykam bo czas myka ze az glowa boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa ja jestem teraz na takiej metodzie właśnie w Białymstoku ale Ci powiem że to nic nadzwyczajnego jest. Mozesz sama to sobie w domu liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem w klinice u dr. Szamatowicza ale moim lekarzem jest dr. Pierzyński, przecudowny lekarz zresztą. Wszystkim polecam te klinikę. Mój lekarz chociaż mnie prowadzi to zawsze mi powtarza że często problem tkwi w psychice i medycyna jest bezradna wtedy. Ja mam to szczęście że nie musze cały czas prywatnie chodzic bo mój lekarz przyjmuje w szpitalu na fundusz i to jest zbyteczne jak on to mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( a miałam nadzieje że ta napro coś naprawdę nowego i dobrego.... a z waszych opowieści wynika że rzeczywiście d*pa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, ja walczę dalej. Raz sie udało może i drugi się uda. Wiosna idzie 🌻 bociany przylecą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa uda sie nam zobaczysz. Mi też lekarz powiedział, ze jak mamy dziecko to i będziemy mieli drugie to kwestia czasu tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce mi sie plakac nie mam sil juz dzis pisac 7 godzin w szpitalu emilka juz nie ma 3 zebow z przodu wpypadla z lozeczka na najnizszym szczeblu ledwo dlonmi dotykala krawedzi i sie podciagla i przeskoczyla uderzajac w moje lozko drewniane obicie krwi tyle ze szok trykslao szpital rtg ahh napisze wiecej pozniej cala sie trzese Egzamin mi przepadl :( becze ponad pol dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko o kurcze szok!!!!!Dobrze ze i tak nic poważniejszego się nie stało. Przytulam Ciebie, dasz radę. Ja mam podły nastrój i dzień się zaczął fatalnie. Ech szkoda gadac w ogóle:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko napisz jak mała... i jak Ty się czujesz kochana? :-( wonetko skąd ten nastrój? masz rację efqa... bociany, te sprawy... wierzyć trzeba to się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramko bo ten miesiąc i ten cykl idzie na straty bo nie ma staranek niestety. Mój mąż jest chory i go nie zmuszę. W ogóle skumulowało się wszystko na raz i jak wstałam rano to mam wszystkiego dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny patinko tak mi smutno ucaluj ja ode mnie u mnie wszystko dobrze pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winetko czasem tak jest, że wszystko staje na głowie :-( ale pamiętaj, że po nocy przychodzi dzień :-) jolka dobrze, że u Was wszystko dobrze :-) patinko jak mała? martwię się? pewnie przeżyłyście swoje bidulki :-( lilku skrobnij nam coś :-) kalpeczku jak tam studentko :-) łączę się z Tobą w bólu :-) właśnie robiętłumaczenie na piątkowe zajęcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Może któraś mi powie ile powinna trwać inhalacja dziecka i czy do soli fizjologicznej trzeba też zwykłej wody dodawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) O jak znow fajnie Was widziec kochane:):) Moim zdaniem naprotechnologia jest dobra dla par ktore ogolnie sa zdrowe ale nie moga trafic na ten dzien.....takie jest moje zdanie....a osoby ktore mialy jakies operacje czy cos podobnego to z naprotechnologii nici:(:( Ale we mnie wstapila znow nowa nadzieja. Ten u gory ktory wie co jest dla nas dobre dodal mi sil, uzdrowil mnie duchowo i czuje sie o duzo lepiej. Czekamy teraz naprawde na cud, ktory wierze ze sie wydarzy:) Jestem spokojniejsza i wyciszona:) Oby tak dalej:):) Dzadzurka🌻 kochana serdecznie gratuluje!!!! Misiowa👄ciesze sie ze sie odezwalas do nas...Usciski dla calej Waszej trojki:) Patinko🌻 daj znac jak coreczka, az mnie ciarki przeszly jak zobaczylam ten wpis:(:( Grameczka🌻, EfQa👄, Winetka🌻, Kalpek👄, Jolanta🌻, Olawd👄, Misiaczki🌻, Smerfetka👄 i reszta niewymienionych dziewczynek serdecznie Was pozdrawiam i mysle o Was. Napisze wiecej po weekendzie:) Sciskam:) Zmykam kochane na zakupy i pozniej do pracy.....Odezwe sie w poniedzialek:)Milego weekendu:)Papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio :) Ja dziś nie mam szkoły,więc już pomyłam okna,zmieniłam firanki,zrobiłam dwa orania,pyszny obiadek,deser i teraz sobie klapłam... Pracę prawie kończę,muszę dać do sprawdzenia jeszcze.... We wtorek muszę iść za wodą już,muszę zrobić plan wody i ta praca wszystko naraz mi się złożyło... Remont trwa nadal,bo wszystko takie drogie,ale po trochu byle do przodu.... Myszko ale miło się Ciebie czyta,tak optymistycznie jesteś nastawiona :) Liluś co u Was? Gramka jak poszło tłumaczenie? Dla reszty całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko - tak mi szkoda Emilki !! a u nas ok . my wciaz nie mamy netu . maly do nas prawdopodobnie dojedzie do nas 18go kwietnia , bo wczesniej nie ma wolnych miejsc w samolocie . juz nie moge sie doczekac , bo wszystkim nam sie teskni . przesylam buziaki i pozdrowienia . u nas dzis bylo 21.5 stopnia - mmm cieplutko i przyjemnie aa i zla jestem bo nie dosc ze wczoraj przyrysowalam auto to dzis bylismy w myjni i podczas mycia auta pekla nam przednia szyba - dopiero w pon sie okaze co i jak . dobrze ze byli ubezpieczeni wiec raczej nie powinno byc problemu z wymiana jej . ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jakiegoś doła mam... nie chce mi się pisać tej cholernej pracy ale coś mi się wydaje, że u mojej pani promotor nie będzie lekko... mój zajebisty pierwszy rozdział do poprawki... zresztą nie spodziewałam się niczego innego skoro napisałam go w jedną zarwaną noc... ale masakra i wstyd tylko :-( oj ja się do tego nie nadaję! ale cóż.... zaczęłam i tym razem skończę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam garminis powodzenia w pisaniu pracy, pamietam jak pisalam magisterke to wcale nie moglam sie zebrac a jak juz cos sklecilam to pozniej w napieciu oczekiwalam na meila od promotorki, i szukalam miejsc na czerwono pisanych w ktorych cos wynalazla kalpek ty tez piszesz teraz prace a jeszcze remont to reczywiscie duzo sie nałożyło ale zaraz wakacje to sobie z mężem odbijecie patinka kobieto ty dla mnie powinas medal dostac, ze to wszystko ogarniasz, a takie wypadki zdarzają sie i to czesto moj adas na okraglo ma jakiegod siniaka pod okiem albo zdarte i tylko mi glupio wszystkim tlumaczyc ze to on sam to zrobil a nie ja pobilam efqa witaj, na pewno bedzie dobrze pamietam , że Emilka miala byc Pawełkiem wiec teraz czekamy na dobrą wiadomość myszka będzie cud, ja w to wierze, jestes tak wspanialym czlowiekem, że Bog na pewno obdarzy cie maleństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×