Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

misiowa najgorsze jest to, że po prostu nie umiem się zebrać w sobie :( zamiast zasiąść z artykułami i zacząś analizować to siedzę jak ciołek i szukam sobie innych zajęć... Myszeńko ja też wierzę w cud specjalnie dla Was :-) i strasznie się cieszę, że odzyskałaś nadzieję :-) patinko napisz co u Was? madzik widziałam fotki nowe niuńki :-) ale nam dzieciaki rosną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramka jak bym siebie widziala zawsze wynajywalam sobie cos do robienia w domu zeby tylko nie pisac nawet naczynia z checia myslam bo to chociaz na kilka minut odrywalo mnie od pisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane jestem i ja. U mnie po staremu szukam pracy, na gorąco jestem po 2 rozmowach kwalifikacyjnych, które dość dobrze mi poszły, ale na odp.trzeba czekać do połowy tygodnia, oczywiście, jeśli udałoby się.Jestem jakoś optymistycznie nastawiona, ale czas pokaże, pewnie znów się nie uda. Myszko kochana bardzo się cieszę z Twojej odmiany, wierzę,że Wam się uda.Ja też kiedyś czekałam na cud i zdarzył się, więc i Ty się doczekasz. Patinko mam nadzieję,że z małą ok i Ty już też jesteś spokojniejsza, niestety z dziećmi tak już jest, na sekundę wystarczy się odwrócić. Moje dzieciaczki chodzą sobie do przedszkola, a ja ...wybrałam się ostatnio do gina , bo miałam pół roku temu być już na kontroli i co się okazuje,że przy badaniu odczuwam straszny ból.Normalnie jednak nic mnie nie boli, dostałam skierowanie na usg i zobaczymy co tam wyjdzie,wystraszyłam się bardzo, bo nie spodziewałam się niczego, po prostu pojechałam na kontrolę.Mam nadzieję,ze to nic złego się nie okaże. Misiaczki kochana odezwę się i do Ciebie,jakbyś miała tel. w plusie to byśmy częściej się kontaktowały jak kiedyś, pamiętasz te czasy? Jolanta, Winetka, EfQa,Sylwia, Madzik, Gramka, Kalpek , Olawd pamiętam o was wszystkich. Wszystkie dziewczyny nie wymienione pozdrawiam. Chyba w końcu wrócę do Was i będę z Wami zdecydowanie częściej niż do tej pory, brakuje mi was bardzo.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola150
Witam Jestem tu nowa i mam pewne wątpliwości, mam nadzieje że pozwolicie mi je rozwiązać. Otóż staramy sie z mężem od dzidziusia od września. Ostatnią miesiączkę zaczęłam 4 marca, cykle mam ok 28-29 dni. W piatek tzn 23 byłam u ginekologa na takiej "zwykłej: kontroli" Pani doktor robiąc mi USG powiedziała że nie chce nic sugerować ale widać na nim coś jakby wczesną ciążę, pokazała mi na USG i rzeczywiście "coś" tam było... Powiedziała że to nie musi być ciąża, że nie chce mi robić nadziei ale tak to wygląda (nadzieję już zrobiła...) i zaleciła zrobić na drugi dzień test ciążowy... Wykonałam go dziś rano i wyszedł negatywny. Wiem już że raczej w ciązy nie jestem ale chciałabym to tez usłyszec od kogoś z zewnątrz bo sie nakręcam: czy to możliwe żeby na USG było już widać ciążę a na teście jej nie było?? I jeszcze czy możliwe żeby na USG była już ciąża jeśli do zapłodeninia mogło dość ok 17 marca?? I co to jest ten pęcherzyk hypoechogenny??? Z góry dziekuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram sie w sobie dzieci na antybiotykach jakos leci dziekuje wam Emi na bank do 5 roku zhycia 3 zebow miec nie bedzie :( zabezpieczenia naschodach szafkach do kuchni i nadal malo :( zaprzepascilam egzamin w cholewcie kasy :( nie mam ochoty pisac wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bylam dzis na usg moj torbiel ma 8.5 cm za 2 tyg kolejne badanie mozliwe ze tak sie powiekszyl przez ten zastrzyk ..czy ktoras miala z was torbiele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam patinko kurde wez sie za ten torbiel bo z tym nie ma żartow ja tez sie wzielam za te sprawy i mi ginekolog wynalazl dwie nadżerki i stan zapalny, teraz czekam na wynik cytologii u mnie w Lublinie dzisiaj raz pada a raz slonce swieci i robi sie gorąco podobno weekend bedzie zimny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ przyszła :) ale u mnie to niestety nerwy i stres są przyczyną niepowodzeń już nie wiem jak mam z tym stresem walczyć, przecież nie rzucę pracy z czego będę żyła! kurcze dziewczyny czasami cały świat jest czarny po prostu... jestem wypalona, zdołowana i nie mam pojęcia jak ja dożyje 50-tki w takim tempie... Patinko aż mnie serce zabolało za ta twoja Emilkę... ❤️ Pani Misiowa pamiętam jak nakupiłam dla Emilki ubranek z samochodzikami :) Graminis jak się rozkręcisz to później będzie już z górki Kurcze Myszko ja wiem że zdarzy wam się cud... :) pozdrowienia dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już tak było dobrze i znó posucha... patinko oglądam namiętnie twoje fotki! normalnie bomba!!!!! te iskierki w oczach :-) żyć nie umierać!!! święta już tak blisko... my wyjeżdżamy do teściów i ogarnia mnie przerażenie ale cóż... baby są twarde dam radę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis :) ahhhhhhhhhhhh Kocham Kocham tak bardzo.......i on mnie tez tak bardzo .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tindra
Witajcie dziewczyny. kiedys, pare lat temu bylam aktywana na tym watku...Nie wiem, czy mnie jeszce ktos z was pamieta...Pisalam jako Tuva. Chcialam sie z wami podzielic radosna wiadomoscia. Jestem mama trojki dzieci poczetych dzieki ivf, napisalam rowniez ksiazke o mojej, naszej walce o dziecko. Jesli macie ochote na poczytanie fragmentow(oczywiscie za darmo) zapraszam na: http://www.eczytelnia.pl/index.php?op=0&kat=whd_dzs&odc=1 pozdrawiam was goraco, zapraszam i kciuki za starajace sie zaciskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tindra
Dzieki, ze weszlas, dzieki, ze przeczytalas. Mam nadzieje,z e ta ksiazka da nadzieje kobietom walczacym o ciaze a niektorym oczy otworzy... Pozdrawiam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam patinka ja tez zazdroszcze, ile ja bym dala zeby miec takie iskierki w oczach i zeby ktos mnie tak kochal graminis pisalas kiedys ze niedogadujesz sie z siostrami męza dobrze pamietam? od tego czasu nic sie nie zmienilo? bo to juz kawal czasu jest jak tam praca? pisze sie? :P efqa kobieto trzymaj sie koebieto, nie daj sie szefowi czy innemu dziadowi tindra trojeczka dzieci sama radosc, piekna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam patinka ja tez zazdroszcze, ile ja bym dala zeby miec takie iskierki w oczach i zeby ktos mnie tak kochal graminis pisalas kiedys ze niedogadujesz sie z siostrami męza dobrze pamietam? od tego czasu nic sie nie zmienilo? bo to juz kawal czasu jest jak tam praca? pisze sie? :P efqa kobieto trzymaj sie koebieto, nie daj sie szefowi czy innemu dziadowi tindra trojeczka dzieci sama radosc, piekna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tidra ale chyba nie jest ta książka jeszcze skończona? Czytam jednym tchem i mam nadzieje doczekać reszty. Dziewczyny mi sie znowu nie udało:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Juz dzis chce Wam zlozyc zyczenia swiateczne, bo juz nie bede miala czasu jutro wejsc na neta:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Niech czas Wielkanocny, utrzyma nasze marzenia w mocy, i wszystkie zyczenia okazaly sie do spelnienia i aby nie zabraklo nam wzajemnej zyczliwosci abysmy przez zycie kroczyli w ludzkiej godnosci i niech symbol Boskiego Odrodzenia byl i dla nas celem do spelnienia. Niech Zmartwychwstaly Chrystus oswieca drogi codziennego zycia, obdarza blogoslawienstwem i pomaga zycie czynic szczesliwym. Wesolych i Cieplych Swiat zyczy Myszka z mezem🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Winetka trzymaj sie taki dzien nadejdzie na pewno :) Myszka i dla reszty dziewczyn zycze wzajemnie Zdrowych i Wesolych swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny składam wam kochane życzenia Zdrowia,szczęścia i radości niech wam uśmiech w sercach gości a zajączek piękny, biały niech przyniesie koszyk cały jajek złotych, kolorowych i miłości cały worek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! wesołego po świętach dziewuszki :-) misiowa kłopociki były z sioestrami ale ciotecznymi mojego małżonka a właściwie z jedną... i problem jest dalej... niestety... a praca... no cóż... przerwa świąteczna, od jutra ma się pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tindra piękna książka, chciałabym przeczytać całość. Jesteś bardzo silną kobietą.Pisałaś,ze masz trójkę dzieci, czy to są trojaczki, czy po prostu udało się Tobie być w ciązy aż 3 razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tindra
Dzieki dziewczyny za mile slowa. Moja 3-ka, to coreczka(4 lata), ciaza po invitro, poronieniu, czterech transferach...) i blizniaki(2 lata)- za pierwszystm podejsciem do ivf. Smerfetko ja mysle, ze silna to pojecie wzgledne...My kobiety jestesmy wszystkie silne w walce o dziecko...Chociaz jest nie latwo... Bardzo was goraco pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tindra ja tez czytałam u mnie nie było problemu z zajściem w ciąże bardzo mi sie podoba twoja książka i postaram ja sobie kupic pozdrawiam u nas ok choc Szymonek ma infekcje uszka i gardło i gile takie zielone mój znalazł prace narazie pare dni w tyg. moze za dwa tyg. na cały etat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tindra ja tez mam bliźniaki... Oczywiście,ze wszystkie jesteśmy bardzo silne w walce o dziecko, pamiętam siebie,choć nie raz byłam załamana, zdruzgotana to i tak podnosiłam się i znów walczyłam. Tutaj znalazłam największe zrozumienie i wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tidra na pewno kupię twoją książke bo bardzo mi się podobają fragmenty i jestem ciekawa całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×