Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Ale mnie dzisiaj brzuszek bolał ale na całe szczęście tera jest już ok, czekam teraz do 12.- wtedy przypadnie owulka i zobaczymy- fajnie było się znaleźć w tej drugiej tabelce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka________ moje dziecie juz spi pare godzin ale to dobrze bo miala dzisiaj cięzki dzien, bylysmy w klinice okulistyki i maluszek bardzo plakal przy badaniu i caly dzien miala oczka podpuchniete od kropli, ale jest dobrze, lekarz nic nie znalazla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie że znów tu jesteście, już zaczęłyśmy się martwi ze Stefcią martwi co z Wami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpekciesze się że w koncu wszystko jes ok teraz czekaj na dni płodne i do dzieła trzymam kciuki ciekawe czy mi sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko było mi usiąśc do kompa mama w szpitalu i ogólnie była jakas kicha............ ale już lepiej fajnie znowu popisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko mam pytanie po ilu latach można mieć zieloną karte czy coś w tym stylu mój wujek jest w stanach 15 lat i twierdzi że nie może wrócic bo nie ma zielonej karty albo nas ma w d................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja chyba dziś pójdę wcześniej spać, troszkę się dziś czuję nieciekawie- chyba nawet mam gorączkę:( wejdę do Was jutro, trzymajcie się cieplutko, buziaczki dla wszystkich👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanto zeby dostac zielona karte to trzeba zalozyc sponsorowanie np. rodzinne, przez prace lub jeszcze jakies inne. Po zlozeniu papierow , jezeli idzie to sprawnie i pracodawca ktory jest Twoim sponsorem nie robi zadnych przeszkod, odsyla potrzebne dokumenty do adwokata w terminie to niekrorym to sie udaje do 10 lat, moze..... moj znajomy siedzi tu 17 lat i do tej pory nie ma zielonej karty, a to sposnor nie chcial dac jakichs dokumentow, a to adwokat nie spieszy sie itd....wiec to nie jest tak hop, siup....a do tego ile kasy idze ze szok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zrobic żeby suwaczek zmieniac codziennie i żeby sie wyświetlał tak jak wasze i po otwarci był wadoczny sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mały komunikat dla tych które zbierają \'\'Encyklopedię zdrowia dziecka\'\'- przypominam że jutro powinien w kioskach ukarze się kolejny nr, a tym czasem miłego wieczorku Wam życzę i do jutra:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta na naszym topiku u gory jest "Preferencje" tam wejdziesz i wpiszesz sobie kod suwaczka (ktory powinien Ci sie ukazac w suwaczkach ) do stoipki wlasnie w preferencjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zrobisz sobie suwaczek to pokaze Ci sie kod BB cos tam....pozniej wejdziesz w preferencje i tam bedziesz miec stopke i tam wklejasz kod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×