Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

tiamat ja wiem co czujesz bo ja tez nie dawno zaczelam staranka ale tak jest zawsze na poczatku a potem juz coraz latwiej zdzierzyc ta @ gdy przyjdzie myszko ja trzymam kciuki wiem ze ty teraz zajmiesz ewci miejsce w tabelce cos mam takie przeczucie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat wiec przykro mi ze nie masz sily sie podniesc:(:(:( Ja sobie nie wyobrazam znow zeby sie nie podniesc i siedziec gdzies w kacie i plakac, bo wtedy wiem ze to mi nie pomoze a przeciwnie moze zaszkodzic...... Madzik Ty mnie tu nie nakrecaj- piersi mnie juz bola wiec tak jak zawsze przed @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze przed @ mam kłopoty z trądzikiem- jak go wyleczę to zaczynają bolec piersi a później pojawiają się skurcze; i właśnie teraz tak jest;(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę- nikogo nie ma?????????? A ja włąsnie gołąbki kończę robić! Zapraszam chętnych... Jutro bardzo smutny dla mnie dzień... Już mam oczy zapuchnięte. Rok temu stałam z mamą nad grobem wujka i ona powiedziała- kto wie, kogo czy za rok nie zabraknie kogoś z nas... Nie mogę uwierzyć, że teraz właśnie Jej nie ma... Ach.... to nasze życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko- u mnie w domu pieczenie jest na pierwszym miejscu, ciasta, torty, ciasteczka itd, tak więc jeśli chcesz, to chętnie Ci podeślę jakieś przepisy, zależy jakie ciasto Cię interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja wiem ze Ci przykro kochana , ale pamietaj ze mama zawsze jest obok Ciebie i troszczy sie o Ciebie aby Ci niczego nie zabraklo:) A przepisy jak masz jakies fajne to podeslij:) teraz w zimie to ja co sobote pieke jakies ciasta, wiec poprosze o przepisy-oczywiscie jak bedziesz miec czas:) Jolanto u nas tez za pare godzinek dzieciaki beda chodzic, niech tylko sie sciemni troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia nie tylko ten dzien jest dla ciebie smutny:(:(:( myszko jolcia ale fajnie u was jest hallowen sama bym sobie pochodzila i porobila psikusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej stronie fajnie bo dzieciaki sie ciesza , zbieraja cukierki, tutaj w Stanach amerykanie bardziej zwracaja uwage na dekoracje , na lakocie itd- a tam w Polsce jest to jednak smutny czas za naszymi bliskimi zmarlymi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja. Mi się podoba halloween, bo nie jest taki smutny jak w Polsce, a najfajniejsze są te dynie, kiedy świecą w ciemnościach, u nas to jednak nie jest takie częste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu ja akurat w tym roku nie mam takiej dyni, ale tutaj ludzie maja rozne dmuchane postacie i wogule jest strasznie udekorowane w kolo domu:) Dobrej nocki,papasie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja wlasnie wstalam nie dlugo szykuje sie po siostre dawida jedziemy jeszcze dzis wymyslily ze urodziny zrobia siostrzenicy dawoda i nie bede miala czesu zeby pojechac do mojej mamy :(:(:):) pozdrowionka dfla wszystkich 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzis nie za bardzo dobrze sie czuje z tym ze dzien zmarlych to swieto mojego aniolka :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś świeto zmarłych bardzo mi smutno bo nie ma mnie w Polsce żal mi tych wszystkich malutkich dzieci które zeszły tak wcześnie z tego swiata ...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej timat jeszcze mi smutno bo moja mama miała wczoraj operacje w kolano andoproteze jej wstwiali i nie ma mnie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×