Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

To idealnie w Mikołaja! Jejku, jak sobie pomyślę, że już za miesiąc Mikołaj, zaraz potem święta... Boże! jak ten czas ucieka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka 25
Stefcia szybko się poddajesz. Z tabelki wynika, że strasz sie dosyć krótko - 6 cykli..... co to jest. Mi niedługo 2 lata starań stukną. Dzisiaj jak poszłam do ginekologa, to miałam nadzieję, że mi powie, że jestem w ciąży bo strasznie mnie mdli. Oczywiście wiedziałam, że to nie możliwe z powodu braku owulacji w 2 ostatnich cyklach ale myślałam,że może będzie cud. W ogóle ucieszyło mnie jak lekarz powiedział, że śluz wskazuje na nadchodzącą ogromymmi krokami owulkę, no i ze w końcu w obu jajnikach coś zaczęło się dziać. Do tej pory pęcherzyki powstawały tylko w lewym jajniku. Dla większej pewności gin dał mi jakiś zastrzyk w celu wywołania owulacji. Był on bardzo ale to bardzo bolesny :( Także dziewczyny łapiemy fluidki, głowy do góry i intensywne przytulanko :) Mój kochany znowu będzie dzisiaj nie pocieszony jak mu powiem, że dzisiaj znowu sie nie pokochamy... Muszę odczekać 24h po tym zastrzyku, a jutro jak wszystko pęknie zaczynamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u Was dziewczynki????? Widze jakies zalamania i smutki:):) Czy ktoras z Was wyslala zdjecia Emilki do Kakusi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka 25
W ogóle dzisiaj to zupełnie wszystko w środku wyglądało inaczej. W dwóch jajnikach coś się działo plus w macicy było coś wielkości 8 mm strasznie jestem ciekawa co to jest. Powinnam zapytać lekarza. Jutro to zrobie bo ide sprawdzić czy jajeczko pękło. A może wy macie jakiś pomysł na to co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Nikolka-aż Ci zazdroszczę tych przytulanek! Dziewczyny- Wy tak sobie piszecie o tych swoich przytulankach, a ja tylko slinkę przełykam ;-) Ja mam juz 4 miesiące postu, bo przez te krwawienia mi nie wolno, jeszcze ostatnio zapalenie dostałam i gin mi powiedział, że dopiero jak wszystko dojdzie do normy, jakieś 2 tygodnie minimum :-( Więc nie dziiwcie się, że Wam zazdroszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Smerfetka o 13 wykulała się z łóżka pełna energii i pomysłów. Długo nie trwało , zrobiła obiad i energia się wyczerpała , więc zmykam leżec, moze ciuszki poprasuje, ale czy dam radę nie wiem. Czokdi specjalnie dla Ciebie i innych dziewczyn fluidki ######################################################################################################################################################################################################################################## Stefcia nie poddawaj się, ja tez miałam dołki i się nie poddałam, teraz czekam na moje skarby. Kurcze jak mnie ten kaszel męczy. Jutro do lekarza, nie wiem czy dziś jeszcze zajrzę, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko- zmykaj odpoczywać! Myszko- witaj! Nie wim, czy któraś wysyłała, ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem szaloną panikarą i pojechałam dziś do gina... na usg widać małą kropeczkę w jamie macicy... :-) wynik bety: 1236 mIU/ml tylko nie rozumiem tych przedziałów... 217-7138 :5-6tydzień ciąży 158-31795 :6-7tydzień ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście jesteś szalona- ale usg musiało być dokładne. No to chyba teraz już wierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka 25
Postanowiłam zredukować stres w swoim życiu do minimum. Doszłam do wniosku, że najbardziej stresuje mnie moja praca, a właściwie większość ludzi z którymi musze sie codziennie użerać. Jutro idę na rozmowę kwalifikacyjną do nowej firmy :) a później prosto do lekarza :) Szykuje się dzień pełen wrażeń :) Kurcze już 3 razy zmieniałam w preferencjach to żeby nie byc na pomarańczowo. Cos nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka 25
Graminis pewnie szalejesz już ze szczęścia :) Tylko pozazdorścić... Wysyłaj fluidki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny niech mi ktora wysle dane naszej Efqi chcilaam ja dodac na nasza klase,bo ktora z Was pisala,ze dodala zdjecia ,moj email kalpek@wp.pl kto mi wysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki z przykrością stwierdzam że Stefcia ma rację, to że niektóre z nas starają się krócej to nie znaczy że chcą mniej mieć dziecko- to nie są wyścigi która dłużej....:( jest mi przykro bo czasami, nie zauważacie problemów tych które nadal się starają, coraz mniej osób tu zagląda, a czytanie opowieści o Waszych objawach ciążowych reszcie nie pomaga, cieszę się razem z Wami, ale obawiam się że podobnie jak Stefcia będę musiała zrezygnować z pisania:( życzę powodzenia wszystkim, trzymajcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka 25
tiamat mi się wydaje, że tu nikt się nie licytuje. Mi osobiście też jest smutno, ze to nie ja mogę napisać, że jestem w ciąży. Jednak nie można się zagnębiać - to naprawdę nie pomaga, wręcz przeciwnie to bardzo przeszkadza. Glowy do góry :) Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamant 86 no co TY?????kazda z nas trzyma na wzajem kciuki a zaraz przed @ wyczekuje i mooocno trzyma kciuki:) Kochana odpocznij stres nie jest dobry w zadnym razie...:) ale pamietaj ze na nas zawsze mozesz liczyc!!! zobaczysz nim sie obejrzysz sama bedziesz w ciazy:) 🌻 wiec nie smutkaj sie a zbieraj sily:) ja sie staram 39 cykli ...placze i szlochy nic nie daja trzeba dalej probować do skutku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku poszlo:) Nikolka masz racje - zgadzam sie z Toba w 100%...mnie kazda fasolka ktora pojawia sie na forum dodaje sily i otuchy ze jednak przyjdzie i na mnie czas👄 wiec prosze sie nie zalamywac i glowka do gory , a bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę- Tiamat - aż mi sie przykro zrobiło, bo wyszło na to, że te, którym się udało zajść w ciążę nie powinny tu już zaglądać... A przeciez tak miło dowiedzieć się co u nich, zobaczyć zdjęcia dzieciaków... No nie wiem. Myslę, że jak już zajdziesz w ciążę to też miło by Ci będzie gdy Ci ktoś pogratuluje, pocieszy. Tego ci życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza wszystkim
Ten, kto nie umie się cieszyć szczęściem innych, sam na szczęście nie zasługuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄STARAJĄCE SIĘ👄 Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................2...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................6.................. 06.12.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................19.. . . .. ........03.12.08 nikolka25.....................25..................21.... .............24.11.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................39... ..............06.12.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................52.... .............20.11.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? Tiamat86......................22..................2..... ..............01.12.08 EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 graminis......................25...................3.... ...............03.11.08 🌻ZACIĄŻONE🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............36........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............28........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............29 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27...............15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................6,5......... ..............25-06-09 ❤️DZIECIACZKI URODZONE❤️ Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa.................córeczka...........Emilka.......... .. .......30.10.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiamat stefcia... uśmiechy i do przodu. przykro mi, że maczki i fasolki was pogrążają w smutaskach. zrozumcie dobrze, myślałam, że takie informacje dają nadzieję :-) wiem, że trudno się śmiać kiedy człowiekowi nie do śmiechu... ale uśmiech pomaga znosić te gorsze chwile. a do nowej fasolki chyba fajnie się uśmiechnąć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo wszystko wskakuję :-) STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................2...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................6.................. 06.12.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................19.. . . .. ........03.12.08 nikolka25.....................25..................21.... .............24.11.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................39... ..............06.12.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................52.... .............20.11.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? Tiamat86......................22..................2..... ..............01.12.08 EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............36........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............28........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............29 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27...............15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................6,5......... ..............25-06-09 graminis..................25.................?...........................??-??-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa.................córeczka...........Emilka.......... .. .......30.10.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×