Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Witam :) U mnie sliczna wiosenna pogoda, przesylam wiec Wam troche tych slonecznych promykow... moze wreszcie dotra do Was :) Paczka jeszcze nie jadlam ale mam 4 zdobyte. :) Znajoma ktora pracuje w cukierni, postanowila zrobic w tym roku troche i obdarowac znajomych. Mam wiec 4 piekne polskie paczki. :) Pachna cudnie i wygladaja zjawiskowo. :) Kiedy je zobaczylam, az lezka mi sie w oku zakrecila...przypominaja mi dom... Mama co roku robi pyszne, wielki paczki. Grzeja sie takie i rosna przez pol dnia zanim je wrzuci do tluszczu. A te sa prawie takie jak Mamine ( prawie robi jednak duza roznice) :) Jesli chodzi o testy owulacyjne. Na moich napisane jest bodajze ze nalezy je robic Nie z porannego moczu i w godzinach miedzy 10 a 22 ( nie wiem jakie to ma znaczenie) 3 godziny wczesniej nalezy ograniczyc plyny i nie robic siusiu :) Ja moje robilam okolo godz. 20. Wiem, ze kreseczki powinny byc takie same, albo testowa ciemniejsza ale na moim tescie napisane jest, ze jesli testowa wyjdzie delikatnie jasniejsza wynik nalezy uznac za pozytywny. No i u mnie wlasnie taka bardzo delikatna roznica byla. Wlasciwie czym dluzej ten test lezal, tym krecha byla bardziej podobna do drugiej. Wczoraj jeszcze raz porownywalam kreseczki i byly identyczne. Nastepnego dnia testowa byla juz jasniejsza. Wczoraj wieczorem byla juz ledwie widoczna. No i wszystko by gralo, tylko temperatura ciagle mi sie nie podwyzsza a wyczytalam gdzies ze po pozytywnym tescie owulacyjnym po 36 godzinach powinien nastapic skok temperatury. Dzis moj 16 dzien cyklu a tempka 36.90 do wczesniejszych 36.70-80 A powiedzcie dziewczyny ktore maja juz dzidzie albo sa w ciazy: Czy Wy w cyklu kiedy poczely sie Wasze skarby zauwazylyscie zeby tak wszystko bylo idealnie ?( oczywiscie jesli ktos to obserowowal) Czy testy zgadzaly Wam sie z plodnym sluzem, a potem wyzsza temperatura?? Czy widzialyscie ze to jakis wyjatkowo plodny cykl? :) Madzik :) Co u Ciebie. Odezwij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Ja dzis odpoczywam rano bylam z niuniem na szczepieniu a teraz bawimy sie faworki upieklam wczoraj mowie wam dla calej rodziny 3 takie srednie miski czubate ;p;lp;p chce ktoras?? Mam tez paczki ale kupowane zapraszam to sie kawki napijemy Wiecie co tak sobie mysle ze szkoda ze mieszkamy dleko od siebie takto bysmy robily sobie babskie pogaduchy na zywo ale by bylo fajnie Pozdrawiam Ps.lilowa ja obserwowalam swoj organizm ale powiem ci ze nic szczegolnego sie nie dzialo jak zaszlam w ciaze i awet ci powiem ze nie mialm typowego sluzu plodnego tylko troche tempka podwyzszona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa ja odpuściłam sobie testy i mierzenie temperatury zwyczajnie zabrakło mi juz chęci a @ miałam regularnie jak w zegarku. przytulaliśmy sie na oko koło 14 dnia cyklu. I tak w ciemno trafiłam... DZIEWCZYNY PĄCZKI JEDZONE W TŁUSTY CZWARTEK NIE TUCZĄ WIĘC NIE MARTW SIE MONIA :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten tlusty czwartek:) Alutek🌻 nie bede czekac az nam sie uda z Clo ...jak pojdziemy do ginka w marcu czy poczatkiem kwietnia to juz chcemy isc z wynikami badania meza......musze zadzwonic do ginka zeby mi dal adres i telefon gdzie to badanie mozna wykonac:) Ja teraz tez zarobie ciasto na paczki, ale bede je robic po poludniu bo moja bratowa jedzie z synkiem do lekarza, bo ostatnio im tak plakal ze dzis jest az zachrypniety - maluszek kochany i jade z nia do lekarza, wiec jak wroce to zapraszam Was wszystkie na paczki kochane:) Cos mnie glowa boli dzis ....chyba lykne jakas tabletke:) Ide przelozyc pranie do suszarki ...zycze Wam milego dnia i jedzcie paczki, tyle na ile macie ochote, bo jak powiedziala EfQa - PACZKI W TLUSTY CZWARTEK NIE TUCZA!!!!!! heheeheh👄 odezwe sie pozniej....wszystkim przesylam po 👄 i sciskam Was wszystkie:)papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🖐️. Naprawdę uważacie, że pączki w tłusty czwartek nie tuczą?????????????? UFF.. Jestem rozgrzeszona :D Byłam z córcia u lekarza, bo miała straszny kaszel. Podobno ma powiększony trzeci migdał. Dostała antybiotyk i mnóstwo innych leków (250zł zostawiłam w aptece za jednym razem) Miała też inne badania np. krew i mocz, ale wszystko było ok. Byłam wczesniej u lekarki, która przepisała Amelce wziewne sterydy, a jak teraz poszłam do lekarza, powiedział, że absolutnie takich mocnych leków nie powinna przyjmować!!!! Powiedział, że to taki wiek, kiedy dzieci bardzo chorują. Trochę podniósł mnie na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co piszecie wynika ze nie ma sensu sie wszystkim tak sugerowac. :) A najlepiej po prostu zapomniec o owulacjach, miesiaczkach, sluzach, testach temperaturach i innych cudawiankach. Postaram sie :) Jeszcze troszke i lece do domciu. Obiadek. Paczus. Kawusia, bo jeszcze troche papierkowej roboty na mnie czeka wieczorem... Tak sie zastanawiam gdzie Nicolka sie podziala?? Hallo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ani Niuniusi ani Nikolki, dziewczynki odzywać się! Moniquid mam nadzieje że córcia wyzdrowieje, mojej koleżanki córeczka w zeszłym roku skończyła trzy lata i całą zimę tak jej strasznie chorowała że jedno się zaczynało a drugie kończyło. W tym roku jest już dużo lepiej. Lilowa testuj testuj, nie sugeruj się opowieściami bo każdy przypadek jest inny :) A ja wcinam pyszne pączki !!!!!!! Kogo poczęstować :D ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny witam w tlusty czwartek ale daliscie mi stronek:):)kiedy ja to nadrobie :P:P nie bylo mnie ostatnio bylam u mamy a niestety mama nie ma neta nie robilam bety mysle ze nie ma po co wczesniej mialam cykl25 dniowy i teraz liczac 25 to @ spoznia mi sie 4dni a cycki jak baliony siku to 2 razy na lekcji wychodze kregoslup czasami taki bol mnie zlapie to sie czuje :):):):):) a nie wiem czego do tabelki nie chce sie wpisac chyba sie boje bo tak jak mowilam uwierze jak bedzie widac albo lekarz mi to powie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa czyli radzisz sie nie wpisywac tak????:):):0 tzn u mnie mama i tata wie bo oczywiscie moja mlodsza siostra jak zobaczyla nowa torebke u mnie to musiala sobie pogrzebac i wyjela test pytajac mamy co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani misiowa ja tez chyba zrobię faworki w sobotę :) madzik do tabelki wpiszesz się jak lekarz potwierdzi. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka-napisz mi namiary na gina na poczte bo na gg nic nie dostalam. Co do badan meza-musi miec skierowanie od urologa-(takie durne przpisy)-z naszych lokalnych polecam Plawnera bo ma krotkie terminy wizyt i gabinet przy domu-zapewnia to intymnosc naszym panom bo przynajmniej tak bylo u mojego dyskrecja miala tu decydujace zdanie. Badanie najblizej mozna wykonac w Quescie w Hackensack na Prospect-(da sie tam spokojnie rade dowiesc\"towar\" :)zaleconym czasie.Nie musi umawiac sie na badanie-tylko z rana(gdzie do 9.30)dowiesc co trzeba-jak tam zawiezie to musi powiedziec recepcjonistce przy okienku ze ma to od razu zabiora i nie traci sie czasu.Koszt gdzies okolo 160-200$(jesli placi sie samemu)-ale to rachunek przysylaja jak wszedzie. Mam nadzieje ze Ci troszke pomoglam bo juz sama przez ten etap przeszlam. Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka wyslalam Ci na emaila ktory znalazlam przy nicku te informacje o ktore prosilas.....wyslalam Ci na gg ale niewiem czy dobry mam numer i wyglada na to ze zly.....ja rowniez prosze o dokladniejsze informacje i numer telefonu lub adres do urologa:0 Dziekuje kochana za informacje i przesylam buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dzisiaj mam wolne więc mam luz-blus, muszę usiąść do tej nieszczęsnej pracy, ale najpierw jeszcze bibliotekę muszę zaliczyć, bo trochę materiału mi brakuje. Madzik rozumiem, że już jesteś pewna na 100%? Pozdrawiam 👄 Myszko Clo niby powoduje, że pęcherzyki rosną większe i bardziej dorodne (ja też brałam jeden cykl, ale mi i bez clo rosły do 22mm, tak, że z clo nie było w zasadzie różnicy). 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Dziewczynki :) Dociera juz do Was to wiosenne sloneczko, czy jest jeszcze ciagle w drodze? :) EfQa piszesz,, testowac\'\' i pewnie masz racje, ale teraz to ja calkiem glupia z tymi testami jestem :) ;) Dzis mam pierwszy dzien skoku temperatuty. Czyli ksiazkowo mozna byloby powiedziec, normalnie nastepuje on dzien po owulacji i wg kalendarzyka owulacje mialam wczoraj. Niestety nie wg testow, gdyz wczoraj wykazywalo mi baaaardzo slabiutenka kreseczke. A dzis wnioskujac ze skoku temp.( podskoczyla o 0.25 st) owulacja byla jednak wczoraj....nic nie rozumiem... przytulanek wczoraj niestety nie bylo. Siedzialam do nocy nad papieram, a jak zobaczylam ze na tescie slaba kreseczka to pomyslalam, ze lepiej sie bedzie wyspac ;) no i w ten sposob chyba znowu przegapilismy ten najlepszy moment :( Dziwne to dla mnie wszystko, bo test byl pozytywny w niedziele- czyli 5 dni temu. Czy ktos ma jakis pomysl jak to mozna zinterpretowac? Madzik 🌼 a dlaczego nie chcesz przejsc sie na betke? Lepiej chyba by bylo, zebys do gina szla juz z wynikami. Pani Misowa :) jak Patrysia? 🌼 Sara owocnej pracy zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta u gory to ja.... znowu nie z tego nicku napisalam....Niepotrzebnie mam dwa... no ale nie bede juz zametu wprowadzac ze zmiana i przywyczajaniem siebie i innych do nowego... zwlaszcza ze same mowilyscie ze ta lilowa jest calkiem ok :) sorki wiec, postaram sie wiecej nie mieszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja wkoncu w doszlam do siebie hehe wczoraj o 15.30 wrocilam z 20g odz zmiany szybko nynki na 3h i znow do pracy ehe masakra w tym tlustym czwartkiem patrzec na pąćzki juz nie moglam heheh a pozzatym ok @ sie wkreca czyli Sara tak jak mowisz clo guzik daje.. a juz mam 4 cykle za soba..na 5 marca mam do lekarki zobaczymy co teraz wymysli.. wczoraj dzwonilam do Smerfetki i z mezem maja grype zoładkowa chyba:( a male w miare zdrowe Nikos blady i lekarz kazal morfologie zrobic.bo maje ju zpo szczepieniu sa tak wogle zniosly to dzielnie:D szykuja sie do chrzcin.. graminis sliczzny brzuszek :D 👄 MOnia a Ty gdzie ?? 👄 Myszka 24 dokładnie badania juz duzo poweidza i szybciej bedzie mozna w razie wu leczenie zaczac.. ale jestem w dobrej mysli wiem ze sie WAM uda:):) Pani Misiowa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja tak na chwilkę, małe cały czas domagają się bliskości mamy naprzemian raz jeden , raz drugi, maja trochę katarek i kaszelek. Rosną jak na drożdzach,ale co się dziwić jak duża puszka mleka starcza nam na 3 dni, czasami nawet na 2,5. Misiaczek dziękuję za przekazywanie wieści, znów nie mam czasu was czytać, ale mam nadzieję,ze wkrótce go znajdę, teraz mamy przygotowania do chrzcin, wiec i o siebie trzeba bedzie zadbać też troszkę. Kochane uciekam.Mam pytanko, czy któraś juz urodziła po Oli? Madzik mam nadzieję,że już niebawem bedę mogła gratulować. Apropo czy nikt nie łapie mojego brzuszka? Pozdrawiam Was wszysstkie i całuję.Obiecane zdjęcia już niebawem, jak tylko bede mieć trochę więcej czasu, ostatnio mi go brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko buziaczki dla was ! 👄 👄 👄 👄 A my dzis miałyśmy niezłą rozrywkę. Rano o 8 potworny huk nas obudził __ to brygada anty terrorystyczna wyważyła drzwi u sąsiada na przeciwko i wpadła do środka. W mieszkaniu nikogo nie było. policja robiła wywiad środowiskowy więc makijaż zrobiłam bo tacy przystojni policjanci co i rusz pukali :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewqa... no to Cię policja zmotywowała ;-) misiaczki, dzięki 🌻 ale tu dziś pustki... gdzie jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa to fajnych masz sąsiadów hihi ja kiedys miałam za sąsiada dilera u policja się kiedys pomyliła i do nas wpadła, dobrze że drzwi nie wywarzyli. ale faceta który mieszkał pietro niżej zwineli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :):):)ja jestem pewna ze mam fasolke w brzuchu tylko poprostu bardzo sie boje efcia jestem za tym zeby wpisac sie jak lekarz potwierdzi:):):0 pani misiowa z taba tez sie zgodze nic nie trace jak poczekam:):) sarciu ja jestem pewna nawet na 1000% tylko boje sie moze tpo dlatego ze tamtym razem sie wpisalam do tabelki a zaraz wypisalam :(:9 soozee ale test nie wystarczy jak bede u gina to napewno zrobi mi wyniki nie rozumie dlaczego mam isc na bete smerfetka jak tylko wroce od gina to odrazu czekam na gratulacje :):) zeby nic nie zapeszac :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramis ostatnio pisałaś że miałas robiona krzywą cukrową. Ja dzis też byłam na czczo glukozę mam 76 mg/dl gdzie morma to 70-110, a przy obciązenu glukozą 75 g po godzinie mam 197 mg/dl a po 2 godzinach 164 mg/dl. Znalazłam w tylko w necie na jakimś forum że po 2 godzinach nmorma powinna być 140-199 wtedy to jest stan przedcukrzycowy, nieprawidłowa tolerancja glukozy. A może ty juz doczytałas się czegoś więcej daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×