Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

myszka jesli chcesz mam 3 przepisy z pl mojej mamy wyprobowane ja pieklam sernik z nich i makowiec tylko ciasto polkruche upieklam z innego przepisu i bylo pycha :P ale mam na kompie wiec jesli mozesz to zapraszam na skype i przesle ci plik :) patinka8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane mam nadzieję że mi wybaczycie moją nieobecność w sumie to nie mam o czym pisać,nic się nie dzieje oprócz tego że codziennie jestem w pracy i z niczym nie wyrabiam starania na ten moment zostały zawieszone,nawet nie mam czasu myśleć czytam regularnie :) przynajmniej tyle usprawiedliwienia madzik kochana WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I SAMYCH WSPANIAŁYCH CHWIL NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA-fotki piekne i buziaki dla małej ksiezniczki myszko trzymam kciuki beeerdzo i ciesze się ze sie zdecydowaliście madziara-wielkie gratulacje i buziaki dla słodkiego FILIPKA panimisiowa grtulacje brzuszka:* patinko wyrazy podziwu i szacunku dla ciebie,ciesze sie ze jakoś dajesz rade i tyle optymizmu w tobie buziaki dla dziewczynek :*:*:* i dla wszystkich kobitek buziaki 👄👄👄 a dla myszki przepis: 1 kg.sera mielonego z wiadereczka 2 budynie smietankowe lub waniliowe 6 jajek 1 kostka margaryny 200 g kokosu wiórka 2 szkl cukru 1 cukier waniliowy 1 łyżeczka proszku utrzeć żółtka z cukrem,margaryną i cukrem waniliowym jak już będzie utarte to powoli dodać ser,kokos,proszek do piecz. i budynie wszystko dokładnie wymieszać,na koncu dodac ubitą pianę z białek lekko mieszając ,tortownicę (średnica ok.28 cm) posmarować olejem i posypać grysikiem wylać masę i piec 1 godzinę na 170 stopni na wierzch polać polewą czekoladową SMACZNEGO I JESZCZE TABELKA STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 04.11.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 Kakusia 24....................24..................1................. .24.06.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu PaniMisiowa................. 30................30.................10.01.2011 LillAnn1................. ......28................34................06.12.2010 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 Nevmila................3950...............Filipek........ ....28.06.1 dressmaker-84.............????.................???....... .. ....... nicola77.....................????.................????/.. . ............ jolanta2....................3700.................Szymon.. 25.07.2010 patinka26...................?????............Ayse Emily... ...11.08.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko👄dziekuje jeszcze raz za przepisy:) Monita🌻 no w koncu sie do nas odezwalas.....a i dziekuje Ci kochana za przepis:) Mam nadzieje ze teraz bedziesz sie czesciej odzywac, a nie zaniedbywac nas jak ostatnio....pisz o byle czym, nawet o dupie marynie hehehehe:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramko nic się nie martw rodzinką mój m właśnie dziś się awanturował gdzie spędzimy święta więc mam humor zryty co do prezentów to na razie nie mam głowy a jeżeli chodzi o mandaty to właśnie wczoraj jak z pracy wracałam to po raz 1-wszy od 6 lat policja mnie zatrzymała do rutynowej kontroli i wszystko oki a na końcu się pan policjant pyta dlaczego nie mam pasów zapiętych : (no i kalpa 100 zł mnie to kosztowało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszko 👄 kiedy nie wiem co pisać ,siedze teraz w domu ,m śpi :( i tak weszłam na nk i zobaczyłam zdjecia madziary i aż serducho mi zapikało że się jej udało :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko serniczek jest warty wypróbowania bo mało roboty wszystko w jednym naczyniu robisz i bez spodów tylko sama masa a kokos daje super smak,więc polecam bo piekłam na niedzielę i jest pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerknę na pocztę o ile jeszcze pamiętam jak się mi uda to poślę wam zdjęcia mojego salonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitko ja tez czasem nie mam o czym pisac....i czasem topik nasz znajduje dopiero na 3 stronie, ale ja nie chce zeby nasz topik zanikl....wiec ciesze sie ze sie odezwalas jak i Aneczka🌻i mam nadzieje ze teraz kiedy robi sie coraz zimniej na dworzu to bedzie nas wiecej tu zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 04.11.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 Kakusia 24....................24..................1................. .24.06.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu PaniMisiowa................. 30................30.................10.01.2011 LillAnn1................. ......28................34................06.12.2010 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 Aneczka227.........2800.................Kacper..........15.09.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 Nevmila................3950...............Filipek........ ....28.06.1 dressmaker-84.............????.................???....... .. ....... nicola77.....................????.................????/.. . ............ jolanta2....................3700.................Szymon.. 25.07.2010 patinka26...................?????............Ayse Emily... ...11.08.2010 dopisuje się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sie ciesze Aneczko👄 i mam nadzieje ze bedziesz sie teraz wiecej udzielac;) Nie chcialabym z Toba stracic kontaktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć patinka widze ze dzieci coś jednak mają z tymi fotelikami samochodowymi bo u nas czasami taka jazda trwa nawet 15 minut bo ona na przyklad wymysli sobie zeby jechac obok mnie a nie w foteliku a M kategorycznie powiedzial ze nigdy sie na to nie zgodzi zeby jechala bez fotelika i siedzimy w samochodzie a ta nawet nie chce slyszec o innej opcji, w koncu wysiadamy oboje i dopiero wtedy ona zaczyna plakac i siada w tym nieszczesnym foteliku tylko kurde nie zawsze jest czas na takie jazdy rano M sie stara jak najszybciej wyjsc z domu i zawieżć ja do przedszkola a ta szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny wysłałam wam troche fotek na pocztę kacperka od urodzenia do teraz :) Miłego dnia i odzywajcie się:*:*:*:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dużo osób mówi,że ma śliczne oczyska:D:D heh wogóle dużo osób myli go z dziewczynką,bo jest drobny i ma te duże oczy:P i tylko co chwila słyszę " o jaka śliczna dziewczynka" heh przywykłam do tego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka - maly jest cudny !! i te oczka...ach bedzie wyrywal na nie dziewuchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd-->śliczny ten twój synuś:) a jakie pozy na zdjęciach:D mały model:)) buziaki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Aneczko🌻kochana Kacperek jest przesliczny, te jego oczka w ktorych mozna sie zakochac od pierwszego wejrzenia.....i Ty taka sliczna i zgrabna laseczka....caluje👄postaram sie napisac dzis do ciebie emaila:) Olawd👄 a jaki Twoj Synek juz duzy....kiedy to zlecialo kochana....jak te dzieci rosna..... Zagladne za chwile do Was , ale musze sobie kawe zrobic bo jeszcze sie nie obudzilam;P:P hehehehe, niedawno wstalam:D:D Milego dnia i buziaki i pozdrowki dla wszystkichhhh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Myszko bardzo miło:):):):):) po ciąży mam troche brzuszek no i powychodziły mi pajączki i żylaki:::(:(:( ale to mam genetycznie:( poza tym całą ciążę pracowałam nawet w dzień porodu byłam w pracy heh a miałam staż w sklepie spożywczym,a tam wiadomo zapieprz jak cholera:) Ale miałam fajną szefową. A gdzie reszta dziewczynek??? Odzywać się halo:P Pogoda do spania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być "bardzo mi miło" hehe a tak poza tym gab co u Ciebie? a Madzik a inne dziewczyny co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba jeszcze spia hehehe skoro pogoda barowa:) Dziewczyny meldowac sie , ale to juzzzzzz!!!:P:P:P Aneczko ale tego brzuszka chyba bardzo nie widac....na buzce jestes szczuplutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na buzi nie przytyłam przed ciaza wazyłam 58 a przed porodem 78 przytyłam 20 kilo i wszystko już zgubilam nie ćwicząc:PP tylko torche rozstępow zostało:P:P A co tam u Ciebie kochana myszko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko - u mnie hmmmm......wlasnie niedlugo bedziemy zaczynac program Invitro....od niedzieli jestem na antykach, a pozniej stymulacja i mam nadzieje ze udany pierwszy cykl....bardzo bym chciala aby nam sie udalo za pierwszym razem.....zobaczymy....:) ja wierze ze bedzie dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko jestem pewna na 10000000000000000000000000% że ci się uda!!!! już nie długo przekażesz nam tą długo wyczekiwaną nowinę!!! a może będziesz miała podwójne szczęście:D:D:D:D czekam z niecierpliwością na tą wspanialą wiesc od ciebie!!! I na pewno Ci się uda:):):):) ja jestem tego pewna jak niczego innego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Ci Aneczko ze tak wierzysz we mnie;) Ja tez staram sobie wmawiac ze napewno sie uda i bedzie dobrze....i tez coraz bardziej jak mysle ze sie uda to mam na mysli blizniaki:D:D:Dale by bylo.....oby tylko zdrowe:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilke zmykam , bo chce isc zrobic sernika z przepisu Patinki....wiec ide zrobic ciasto i wstawic do piekarnika.....Ale bede podgladac....Aneczko dziekuje ze sie odezwalas i ze moglysmy sobie poklikac.....jeszcze dzis postaram sie napisac emaila do Ciebie:)👄 kochana dla Ciebie i Synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyna czytam Was ale co tu pisać u nas bez zmian . Mały ciągle pod tlenem i łapie zapalenia płuc nie wiem skąd u niego taka wola życia . Już nie mają gdzie wbijać welfronu tak są żyły zniszczone ostatnio miał go w główce. Ale koniec smucenia :) byłam dzisiaj u doktorka i wszystko jest ok pęcherzyki są i zaczynamy starania jutro rano i w niedzielę wieczorem mam nadzieje że się nam uda . Myszko za Ciebie też trzymam kciuki . Pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gab🌻kochana przykro mi ze malutki tak sie meczy.....pamietam jak mojej siostry Synek tez urodzil sie chory - mial wodoglowie i przepukline....lekarze tez nie dawali mu duzych szans na zycie i powiedzieli ze dziecko nie przezyje 3 doby.....ale malutki tak chcial zyc ze maz siostry musial szybko podpisac zgode na operacje , bo dziecko dazy do zycia...zrobili mu operacje chyba 2 czy 3 , bo sama juz nie pamietam....i dzis ma juz 12 lat i mimo ze nie chodzi bo jezdzi na wozku, to jest takim madrym chlopakiem, ze az sie lekarze dziwili....bo wiekszosc dzieci ktore maja wodoglowie nie sa sprawne umyslowo....a On jest jak najnormalniejszym chlopcem, tylko ze nie chodzi i nikt z rodziny niewyobraza sobie coby bylo gdyby go zabraklo....jest kochany i czasami jak cos powie to jak stary:D:D:D:Da zaraz po urodzeniu tez prosilismy Boga zeby go zabral zeby sie nie meczyl On i rodzinka....ale Bog postanowil Go nam ocalic i jestesmy szczesliwi, mimo ze jest troche ciezko dla mojej siostry, bo jej maz wyjezdza do pracy, ale dobrze ze na miejscu sa moi rodzice i bracia.......takze kochana mam nadzieje ze jak Bog bedzie chcial zeby malutki zyl, to sprawi aby bylo dobrze.....przytulam Cie kochana i trzymam kciuki za naturalne staranka:) A i dziekuje za kciuki, przydadza sie:)👄 i glowka do gory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszko...
ja sie popłakałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×