Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Hejka:) Lilowa🌻 to biedna sie nie wyspalas....ja tez wczoraj polozylam sie spac po 11 a po 7 rano wstalam i zaczelam piec kolejne ciasta.....Lilku ja ciasta pieke na zamowienia, tzn. duzo ludzi ktorzy beda w czwartek odbierac od nas z restauracji potrawy wigilijne beda kupokwac tez ciasta....a 2 dodatkowo musze upiec bo w drugi dzien swiat mamy urodziny u chrzesniaka...ale jest dobrze....dzis troche popieke i na 12 do pracy, a reszte jutro:)Pozdrawiam;) PaniMisiowa👄 wszystkiego najlepszego dla Patrysi, duzo zdrowka i beztroskiego dziecinstwa, buziaki👄👄👄 Bedziemy wiec z niecierpliwoscia na wiesci od ciebie przekazane gramce:)Zycze szybkiego i w miare bezbolesnego porodu:) Pozdrowienia dla reszty dziewczynek:) Zmykam dalej do kuchni:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas biało wczoraj padał śnieg godzine i mamy 10 cm śniegu ale zima w tej irlandi zrobiła psikusa hi hi a tak to dzieci troche podziębione Martynka na oskrzela i bierze antybiotyk ja też mam katar a tak to po staremu masa pracy w domu mój Bartek dostał telefon wczoraj z pracy ze praca zamknieta i ma wolne do świąt ogólnie 3 tyg. bedzie w domu dziewczyny mam pytanie ma któras z was przepis na strucla bo mase makowa kupiłam ale nigdy nie piekłam strucla pozdrawiam was pa wczoraj pofarbowałam włosy i bciełam ja juz gotowa do świąt pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane!!! Pani Misiowa- trzymaj sie kochana i odpoczywaj, kto wie, czy mały nie zrobi Wam prezentu na święta. Będziemy czekać na wiadomości!!! I sto lat dla Patrysi!!! Moniczko- napewniejszy wynik testu jest w dniu spodziewanej miesączki z porannego moczu. Są testy, które wykrywają wcześniej, bardziej czułe, ale to kwestia 2-3 dni, więc najpewniej poczekać do wspomnianego dnia miesiączki. Jutro zaczynam ferwor zajęć- czyli pieczenie i gotowanie. Róża zaprosiła kolegę i będą piec pierniczki, Adaśko zapewne będzie im wtórował:D Joluś- rzeczywiście ta zima zrobiła niespodziankę. Moja siostra niestety miała mały wypadek autem. Czy to prawda, że u Was nie ma opon zimowych??? Nie wyobrażam sobie jeździć na letnich przy takiej aurze! Liliś- a Ty wciąż zapracowana! Ja jeszcze dziś mam trochę pracy, ale od jutra już czas wyłącznie dla rodzinki! Przypomniałaś mi o tych pomarańczach nabitych goździkami, właśnie mi pięknie pachną! Kalpeczku- jak tam przygotowania??? Myszko- to pieczenia masz chyba w malym paluszku. Joluś- zaraz poszukam mojego przepisu na struclę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo, ja zawsze robię z tego przepisu: Ciasto: 1/2 kg mąki 1 margaryna 4 łyżki cukru 2 jajka 3 dag drożdży masa makowa gotowa Do mąki wrzucić pozostałe składniki, posiekać nożem, lekko wyrobić i wstawić do lodówki, chłodzic do momentu aż ciasto będzie pękać.Zawsze robię ciasto dzień wcześniej.Gdy ciasto jest gotowe to rozwałkować na 2 częsci, kłaść masę makową i zawijać strucle.Na pergaminie układać jedną strucle i zawijać luźno, z drugą postąpić tak samo.Piec ok. 50 minut. Polać polewą cytrynową lub lukrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszeńko dziś robię piernivczki... wiem trochu późno ale cóż... moniś z przepisu na struclę skorzystam... mam nadzieję, że nic nie skopię bo nigdy wcześniej strucli nie piekłam... ale jeść uwielbiam :-) panimisiowa!!!! buziolce dla patryśki!!!! sto lat!!! no i czekam na radsosne wieści :-) masz mój aktualny nr... prawda? od 505? moja mała żabka złapała anginę i męczy się biedulka z temperaturą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka nie wiem czy ktoś tu mnie jeszcze pamięta... ja o Was nie zapomniałam, czytam codziennie- cieszę się Waszymi radościami i smucę smutkami!! kibicuję każdej mamie w zmaganiach z maluszkami i trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamuśki!! Mam nadzieję, że nadchodzący rok zaowocuje w fasolki !! tego Wam życzę!! ja się nie odzywam bo jakoś nie mam weny... najczęściej jestem zdołowana.. i nie chcę innych dobijać... wiec wolę poczytać z ukrycia. u nas bez zmian... jedyna szansa na naturalne dziecko to in vitro... na które się nie decydujemy (może kiedyś zmienimy decyzję ale narazie nie zmierzamy w tym kierunku)... temat adopcji się pojawia...ale też nie ma konkretnej decyzji... więc stoimy w bezruchu i to mnie dobija.... relacje z M średnio- trudno nam się dogadać...każdy zajmuje się swoimi sprawami i tak mija dzień za dniem... nie wiem jak to dalej będzie... na maila wysłałam Wam fotki z budowy- niedawno wstawiliśmy okna... z jednej strony mnie to cieszy...a z drugiej jak pomyślę o tej wielkiej chałupie w której mamy być tylko we dwoje.... to zaraz łzy mi się cisną do oczu... i tak w kółko... ale póki co nadchodzą Święta więc staram się nie myśleć o smutkach. pozdrawiam Was!! Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku, by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem, By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem. By prezenty ucieszyły każde smutne oczy, by spokojna przerwa ukoiła złość By Sylwester zapewnił szampańską zabawę, a kolędowych śpiewów nie było dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Wpadam złożyć Wam serdeczne życzenia ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT!!! Ewelkao- oczywiście, że Cię pamiętamy! A czemu tylko in vitro? Możesz coś więcej napisać? Zmykam dziewczynki do kszątaniny przedświątecznej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramka mam ten numer ja to sie ograniczam w te świeta do upieczenia piernika i tyle bo mi strasznie zachcialo a reszte pozostawiam rodzinie :P moze i jestem wygodna ale wiecej juz nie bede uprzywilejowana wiec trzeba korzystac dziewczynki Wesołych Świąt !!!!!!!!!!!!!!!!!! cieplej rodzinnej atmosfery i spelnienia wszyskich marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny cz w ciąży można brać antidol na zeba???bo koleżanke z pracy tak boli ze juz nie moze wytrzymac a tylko to ma przy sobi...prosze pomóżcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie przygotowanie pełna para pieke ciasta i miesa ięc korzystając z okazji przesyłam wam życzenia Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmij proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Ci ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyć trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta ci się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba. i oczywiscie kazdej z was małej pociechy w nadchodzącym nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawiny radości, potopu miłości, lampek migania, kolęd śpiewania. Prezentów bez liku, wiele kolędników oraz Sylwestra do rana z lampką szampana! Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stole leżą świąteczne dania. Robi się ciemno nadchodzi noc. Pod choinką stos prezentów do rozdania, w całym domu panuje świąteczna moc. Niech te święta będą dla Ciebie i rodziny wyjątkowym czasem, spędzonym w rodzinnym gronie, w miłej atmosferze świąt. Wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia i radości w nadchodzącym Roku 2011 i udanego Sylwestra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stole leżą świąteczne dania. Robi się ciemno nadchodzi noc. Pod choinką stos prezentów do rozdania, w całym domu panuje świąteczna moc. Niech te święta będą dla Ciebie i rodziny wyjątkowym czasem, spędzonym w rodzinnym gronie, w miłej atmosferze świąt. Wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia i radości w nadchodzącym Roku 2011 i udanego Sylwestra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ewelko🌻oczywiscie ze Cie pamietamy;) Ciesze sie ze sie odezwalas i odzywaj sie czesciej prosze👄 sciskam:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻 Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru Przyniesie Wam spokoj i radosc. Niech kazda chwila Swiat Bozego Narodzenia Zyje wlasnym pieknem, A Nowy Rok obdaruje Was Pomyslnoscia i Szczesciem. Najpiekniejszych Swiat Bozego Narodzenia, Niech spelniaja sie wszystkie Wasze marzenia, a w szczegolnosci te o dzidzi:) WESOLYCH SWIAT KOCHANE....sciskam wirtualnie i 👄 przesylam:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :*:*:* Dużo zdrowia - to banalne Dużo śniegu - to normalne Dużo kasy - nie wiem z skąd Życzę Ci Wesołych Świąt Dużo zdrowia i radości w sercu Twoim niech zagości. I prezenty i śnieg biały by te Święta urok miały. Smacznych wzruszeń przy choince I Odjazdowego Sylwestra ;** Dla wszystkich dziewczynek z naszego forum:*:*:*:*:* Dla mamusi,dzidziusi i wszystkich staraczek ;*:* Oby przyszły rok zaowocował w fasolki. Panimisiowa--> szczesliwego,bezbolesnego rozwiązania:):* [ serce ] [ kwiatek ] [ serce ] [ kwiatek ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych i Wesołych Świat kochane :) duzo zdrowia i milosci i aby kolejny rok byl bardzo szczesliwym niech troski znikna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosnego śwętowania!!! Rodzinnego ciepełka... Przytulasków... Gwiazd spełniających marzenia... Wesołych świąt kochane!!! myszeńko pierniczki upiekłam :-) moniś i nawet struclę :-) dzięki za przepisy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, wesołych Swiat Bozego Narodzenia dla Was Kochane i dla Waszych Bliskich. Mam nadzieje, ze miło spedzacie ten wyjatkowy czas... cieplutkie pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że cichuteńko u nas na topiku... ale odczytuję to jako dobry znak... radosne świętowanie z najbliższymi trwa :-) bierzcie ile się da :-) nasza leniutka już nie gorączkuje... więc zaczęło się brojenie, i chwała Bogu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka mam nadzieje ze swieta sie udaly ❤️ u nas od wigili cala trojka lezymy w lozku - zasmarkani z kaszlem , maly nawet wymiotowal ... ale na szczescie nie jest tak zle . jedynie ja jeszcze ledwo zipie ... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wesołych i zdrowych Świąt...po Świętach, udanego Sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku, oby był lepszy niż ten rok. Wybaczcie mi nie czytam Was, nie piszę, rzadko uda mi się usiąść do kompa, zazwyczaj mąż buszuje po necie, a ja szara myszka cóż, dom , dzieci, obowiązki. Święta zaczęły nam się chorowite , więc jutro czeka nas wizyta u lekarza i tak ciągle coś, a dla siebie czasu nie ma wcale. Pozdrawiam , buziaczki dla Was, długo mnie nie było, bo jak przeczytałam ,że Pani Misiowa już ma rodzić to mnie zatkało, ze to już.Co u Was dziewczyny,?Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyneczki nie pisałam bo 3 tygodnie leżałam w szpitalu. wysokie ciśnienie,mocznik we krwi i Gastoza. na dodatek o tydzień przenosiłam małego Ale urodziłam go 14 grudnia przez CC bo poród był siłami natury ale mały utknął w ostatniej fazie wychodzenia z pochwy.dosałownie z główką miedzy nogami przenosili mnie na salę operacyjna...koszmar poród ale na szczęście jestesmy zdrowi w domciu. Także jak któras bedzie aktualizowała tabelki to prosze LillAnn1 wpisac Synka Mikołaja urodzonego 14 grudnia o 19:25.3540 i 56cm. Pozdrawiam i zmykam bo mały daje popalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:)słuchajcie dreczy mnie jedna rzecz....otóż od jakiś 2 dni boli mnie brzuch tak jak na okres....tylko że to jeszcze za wcześnie....bo powinnam mieć go dopiero 3-4 stycznia....co to może oznaczać?? dokładnie tydzień temu robiliśmy "to" z chłopakiem i według moich wyliczeń były to dni płodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do moniczka
masz 13 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny lillAnn moje gratulacje duży chłopak moniczka zrob sobie test to może być ciąża zrób go sobie w wekend powinien już wyjśc a u nas święta chorowite Rafałek z temp. a Szymonek też przeziębiony katar spływa mu do gardła i wymoitował byliśmy świeta w domu jutro chrzest Szymonka zabieram się do pracy pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie zrobie:)tylko myślałam o piatku z rana:)bo jeśli rzeczywiście to ciąża to nie chciałabym nic pić na sylwestra wiec musze to wiedzieć:) a lat mam 22 a nie 13.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×