Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

moniczko... chyba Ci nie pomogę... ja nie używałam testów owulacyjnych więc ciężko mi określić jak to jest... plamienie , hm.... na dwoje babka wróżyła... jeśłi jesteś w ciąży też może się zdarzyć... nie doradzę Ci nic innego jak poczekać te 2 dni :-( wiem... strasznie się pwenie dłuży... trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ojejku ja tak przelotem bo ciagle jestem zapracowana i ten tydzien tak samo sie zapowiada ale mam nadzieje, ze mi wybaczycie to niepisanie. Obiecuje coś skrobnąć w wolnej chwili. Trzymam oczywiście kciuki za nas wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)No i tak jak pisałam znowu coś sobie ubzdurałam:(i przyszedł @:(i to w dodatku w 25 dniu cyklu...nigdy nie miałam tak wcześnie więc niewiem co jest...:(i do tego temp. Z rana tak jak była...nie spadła jak jest @...i mój chłopak ma racje za bardzo chce tego...ale ja jakoś nie potrafie nie myślec o tym....ale wiem że muszę zmienić podejście bo inaczej nic z tego nie będzie....aha kochanei:)jak Was znajde na NK???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z niecierpliwością czekam na wieści od Was, buziaki, oby Wam się udało. Moniczka przykro mi że się nie udało, ale zobaczysz uda się kiedyś, ja też długo czekałam , a teraz mam 2 2 latków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam ,ze u mnie była chyba właśnie blokada psychiczna i stres, jak zwolniłam się ze stresującej pracy , odpoczęłam i po 4 miesiącach byłam w ciąży bliźniaczej, wyjechałam w góry i wróciłam z maleństwami w brzuszku. Pozdrawiam i myślę o Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Olawd🌻 wszystkiego najlepszego dla Tymusia, dzuo zdrowka, usmiechu i beztroskiego dziecinstwa....Sto Lat!!!👄 Smerfeciu👄 ja tez sie juz denerwuje tym calym testowaniem:)Ale co ma byc to bedzie;) Moniczka🌻 przykro mi ze @ przyszedl do Ciebie:( Trzymam kciuki za kolejny cykl:) A gdzie reszta dziewczynek?? Ja w piatek i w sobote pracowalam, a wczoraj odpoczywalismy z mezulkiem.......Bede zagladac, wiec piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja jem uszka z barszczem czerwonym,zjem i spadam spać,bo nie wyspałam sie wcale dziś... Potem bede czytac ksiazke "zupa z ryby fugu"polecam,wciagajaca jest. Dla Tymusia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem już ale tylko na chwilkę bo ide kolacje robić dla mego m. Z tego co pamiętam to Myszka testuje 2 Kalpek 8 a ja 9 hihi Spóźnia mi się już jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajetana🌻 wiec trzymam kciuki za II kreseczki:) A ja testuje 4 lutego....wiec jeszcze troche:) Zycze smacznego....ja tez jem zielona salate z pomidorem, ogorkiem i dresingiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko dziękuje Ci i również trzymam kciuki za Was. Musi się którejś udać w koncu a może wszystkim hihi ale fajnie by było. jejku mam nadzieję, że młpka nie przylezie do mnie bo się znowu załamie na dwa tygodnie. Ja upiekłam żeberka i chyba buraczki zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziwczynki, ja juz o urlopie. Dobrze,ze nie pojechalismy do Egiptu, bo moglo byc nie wesolo. wiec skoro opacznosc tak nade mna czuwa to moze dzidzius by sie przydal. Myszko, wiem czym jest to oczekiwanie i myslac o Tobie, to wim dokladnie co czujesz, bardzo sie denerwuje i trzymam mokre kciuki ;) Graminis, Ty szczesciaro, nie dosc, ze takie cudne malensto to na dodatek dziewczynka!!! Ja mam jakos leukemie od lekow i infekcji, wiec poki co dam sobie na wstrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze... napięcie rośnie!!! myszęńko masz rację warzywa, witaminki :-) dla chłopczyka i dziewczynki :-) i będą bliźniaki :-) smerfciu :-) moja Lenka tez w górach poczęta :-) Beskidy u nas się sprawdziły... ;-) a u Was :-) ???? blackkaro noz tym Egiptem to serio niezłe jaja... choć w nadmorskich kurortach ludzi chyba średnio rusza zamieszanie w Kairze... kalpeczku jak mi szybko minęło od ostatniego testowania :-) to chyba db znak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis, w Hurgadzie kolejki do stacji benzynowej, kadzieze w sklepach, wojsko w bankach i nie mozesz wziac kasy i byla jakas manifestacja- dzwonilam do mojej psiapsiolki i mowila,ze siedzi na walizkach-zostawia jak bedzie potrzeba dom, prace by byc moze ratowac zycie. Masz racje, napiecie na forum rosnie. Troche sie boje, zeby nie bylo bardzo przykrych sytuacji zwiazanych z rozczarowaniem. Wierze, ze bedzie dobrze. W srode mam delegacje do Pragi, ciesze sie jeszcze bardziej, bo moj mezus ze mna pojedzie :) Posiedzi w hotelu i poczeka na mnie, a co. ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Boli mnie brzuch wiec chyba nie będzie dobrych wieści. Mam doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam monia jak Adas w przedszkolu?? daje rade ??? olawd sto lat dla synka!!! to juz jest prawie mężczyzna :P teraz czeka pewnie na siostrzyczkę lub brata kakusia co u ciebie??? ktory ty masz juz tydzień? bo jakos ta nasza tabelka zaginela graminis to teraz marsz w Beskidy na powtórkę :P kalpek duzo dobrego czytalam o tej książce i o samej autorce tez kajetana moze nie przyjdzie, trzymam kicuki myszka buziaki dla Ciebie za wielki optymizm no i czekamy na twoje blizniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwolniłam się wcześniej z pracy bo brzuch mnie boli okropnie. Nie wiem juz co ma robić i myśleć, żebym wiedziała, że nie jestem w ciąży to bym wzięła ibuprom ale sie boję czy to ewentualnie nie zaszkodzi. Nie wiem moze już powinnam test zrobić ale to chyba za wczesnie. Poradźcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kajetana🌻 moze jednak @ nie przyjdzie....czasami brzuch pobolewa na poczatku ciazy jak na @....wciaz trzymam kciuki;) PaniMisiowa👄 dziekuje za wszystko;) Chyba moj optymizm powoli ulatuje....czym blizej testowania tym wieksze nerwy....brrrr.....zaczynam sie bac0 Pozdrowienia dla wszystkich, ide na sniadanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja też tak mam,najpierw pełen optymizm,a jak się już bliża to wszystko diabli wzięli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jak przylezie to ja chyba zwariuje. Dziewczyny a u was ile już sie spóźnia @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek🌻 no niestety tak jest:( Ale trzeba myslec pozytywnie:) Kajetana👄 u mnie @ sie nie spoznia, dzis u mnie 24 dc....bete bede miala robiona w piatek czyli w 27 dc....zastanawiam sie czy to nie za szybko;) Zobaczymy....a za Ciebie trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha a ja myślałam, że wystarczy zwykły test ciążowy. Ale patrze że u Ciebie to wyższa procedura hihi. jejku ja myślę, że musi się udac chociaż jednej z nas a żeby nam wszystkim się udało to już zupełnie szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięłam nospe bo już nie wytrzymywałam i trochę przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajetana🌻 ja robie bete bo ja podchodzilam do Invitro i w klinice odrazu wyznaczaja date na bete.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wiem, ze u Ciebie in vitro. jejku mnie nie stac na to i sie martwię co będzie jak wszystko zawiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Powiem tak czytam codziennie ale nie pisze bo tak zaciskam kciuki za myszke i kalpka ze juz nie mam jak pisac ;p kurcze bardziej chyba zyje w napieciu niz jak ja mialam testowac KAlpku , Myszko serduchem a nawet dwoma :) jestem z Wami niech juz bedzie ten czas i ogloscie dobre nowiny!!! Pani Misiowa ja mam juz albo dopiero 24 tydzien maly rozrabia w brzuszku brzuch rosnie jak tylko zrobie zdjecie to wam wysle na poczte:) a jak twoj krolewicz?? A Patrysia pomaga Ci?? Kajetana ja teraz zanim zrobilam test tez mialam bol brzucha 3 dni plamien brazowych dlatego nawet nie przyszlo mi do glowy myslec ze jestem w ciazy a tu mialam niespodzianke wiec glowa do gory nerwy tylko zaszkodza Olawd buziaki i sto lat dla Tymusia kurcze jak ten czas leci pamietam jak mowilas ze kupilas wozek przed czasem a tu juz taki kawaler Grameczko twoja krolewna tez juz duza panna i jaka sliczna Umnie po staremu brzuszek rosnie malenstwo sie wscieka Kacperus rosnie i jest taki sprytny komputer to juz ma prawie caly obeznany :) Buziaki i bede czytac na bierzaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy aktualna w calosci ale znalazlam i poprawialm tabelke STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 04.11.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu Kakusia 25....................25................24................30 .05.11 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 Aneczka227.........2800.................Kacper..........1 5.09.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 Nevmila................3950...............Filipek........ ....28.06.1 dressmaker-84.............????.................???....... .. ....... nicola77.....................????.................????/.. . ............ jolanta2....................3700.................Szymon.. 25.07.2010 patinka26...................?????............Ayse Emily... ...11.08.2010 LillAnn1................. .....?????................?????...............??.12.2010 PaniMisiowa............... ??????..............Adaś.................04.01.2011 Kochane pouzupełniajcie tabeleczke Pani Misiowa nie wiem czy dobrze date wpisalam u Ciebie ale jak mozesz to popraw i dopisz co brakuje LiliAnn ty tez uzupelnij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat Tymusiowi :-) olawd jak się fajnie czyta o twoim brzuniu :-) całusy dla kacperusa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie brzunia i kacperunia oczywista do kakusi :-) myślę o tymku i piszę olawd ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 04.11.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu Kakusia 25....................25................24................30 .05.11 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 Aneczka227.........2800.................Kacper..........1 5.09.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 Nevmila................3950...............Filipek........ ....28.06.1 dressmaker-84.............????.................???....... .. ....... nicola77.....................????.................????/.. . ............ jolanta2....................3700.................Szymon.. 25.07.2010 patinka26...................?????............Ayse Emily... ...11.08.2010 LillAnn1................. .....?????................?????...............??.12.2010 PaniMisiowa............... 3480..............Adaś.................04.01.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×