Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość Nadziejka123
Żadna kobietka nie podzieli się swoją opinią? bardzo mi zalezy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa🌻 jak tylko Misiaczek wysle mi zaproszenie to napisze Ci na NK.....mam nadzieje ze i Kalpkowi i mi sie uda tym razem zajsc w ciaze:) Kalpek pewnie bedzie testowac okolo 8 lutego, ja mam date wyznaczona na 4 lutego wiec super by bylo jakbysmy tak we dwie 4 i 8 oglosily dobre wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nadziejka
Tutaj nie masz szans przebicia, tutaj tylko stare forumowiczki są ok a nowe to już na wstepie sie dyskwalifikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrócilam z kursu- robi sie coraz ciekawiej :) Usiadlam z kawuchą. Malż z Adasiem rozrabiają a ja mam chwile dla siebie :) Nadziejka- trudno powiedziec czy doszlo do zaplodnienia. Szanse sa zawsze- mniejsze lub wieksze ;) Mysle, ze najlepiej cierpliwie poczekac i za jakis czas zrobic test. Swoja droga, troche namieszalas sobie tymi zapomnianymi tabletkami. Warto by bylo uregulowac cykl.Szanse na poczecie po tabletkach niby sa wieksze ale sa tez opienie, ze nalezaloby sie powstrzymac z poczeciem na 2-3 cykle po zaprzestaniu ich brania. Nie pomoglam Ci pewnie, ale trudno w tym przypadku cos doradzic. Pozdrawiam. :) Do Nadziejka- rozbawilas mnie. Skoro znalazlas czas na głupie komentarze pod naszym adresem, to dlaczego nie odpowiedzialas Nadziejce na jej pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka🌼 dzieki wielkie za mile słowa.My ciagle zaciskamy za Was kciukasy. Nawet Małz pytał: ,,co słychac u Myszek?'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooo pomarańczki
odezwala sie znawczyni tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejka123
Tylko trudno mi nie świrować, od rana do wieczora co jakiś czas siedze tylko i czytam i czytam. nie mogę się skupić na niczym innym. Raz mam tak dużą nadzieję, a za chwilę,że to niemożliwe... Od czasu odsatwienia nie widziałam u siebie typowego śluzu płodnego, tylko przez chwilę w trakcie stosunku,ale to mogło być przecież z podniecenia.. a z drugiej strony po odstawieniu mówią,że można zajść od razu, więc chyba nie powinnam kierować się śluzem... sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka🌼 spokojnie...wiem, ze to trudne ale teraz najlepiej po prostu zachowac spokój. Jesli jestescie gotowi na dziecko, to jak nie ten cykl to nastepne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka no to czeka cię trochę świrowania :D bo niestety dopiero jak będziesz mogła zrobić test to coś się rozjaśni... Misiaczki cieszę się że zrobiłaś porządek z facetem bo dawał ci nieźle w kość!!! Myszko dbaj o siebie i oszczędzaj się proszę. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik czytałam jeszcze raz - twojego maila na naszej poczcie - to naprawdę straszne co spotyka twoją rodzinę. Myszko mój mąż też trzyma kciuki. przyzwyczaił się do tego że piszę na forum i co jakiś czas pyta co słychać u wszystkich :D Emilka nauczyła się mówić "śnieg".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prześlijcie mi na e-maila namiary na poczte, bo Myszka kiedyś mi dała, ale gdzies zapodziałam i jeszcze nidgy nie byłam na naszej poczcie, a tak przy okazji wejdę i zobaczę co u was. Kalpek trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko-trzymamy dalej kciuki.Nie powiedziala Ci klasy zarodkow bo tu tego nie praktykuja-stosuja bardziej opisowa metode.Sama o to pytalam.No moj maz tez z nami nie byl przy podaniu a szkoda bo atmosfera jest wtedy mila.Tez leciala u Ciebie muzyczka?Kto robil Ci podanie?Mnie dr Hughes.Ale moze u Ciebie dr Chen.Oby miala szczesliwa reke.Nie kwrecaj sie w zadne objawy w te czy inna strone.Mozesz je miec ale wcale nie musisz,Ja nie czulam w ogole nic.Robilam sikanca tak mniej wiecej ze 3 dni przed testem z krwi i wychodzila slabiusienka,doslownie jak cien kreseczka ale wychodzilam.Z tym ze u Ciebie moze byc inaczej bo ja mialam dluzsza przerwe po tm zastrzyku na uwolnienie.Dawaj znac co u Ciebie.Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)prosze powiedzcie mi jak to jest z tą temp. W ciąży bo już sama niewiem....w jednym źródle znalazłam że podwyższona jest zawsze przed @ i spada jak już jest a w drugim że podwyższona przed to ciąża....więc jak jest??ja jestem 4 dni przed @ i jak wczoraj wieczorem mierzyłam temp. To było 37,1 a dziś rano 37,3 tyle że to było jakieś 15 min po wstaniu...więc czy to jest temp. przed @ czy ciąża???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Myszko już wysłałaam zaproszenie podaj dalej dane jak coŚ .mialam wczoraj juz wyslac ale nie udalo do pracy trzeba bylo lecieć. Smerfeciu a Ty cio>tak nic nic?buziaki EwQa ano spokoj juz mam ...a Ty jak jak mala? liliowa dzidzia śliczna ciekawa jestem nowych fotek jak masz wstaw.:) Monia a Ty jak ?? kalpek Tys niesamowita wieczemu mabyc zle?nie ma takiej opcji:) trzeba isc spac moj mnie tu juz goni hehe papap milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze jaki ruch :-) he he he bliźniaki myszki ściągnęły całą rzeszę forumowiczek :-) super!!! nadziejko ja się podpisuję pod efqą :-) trochę świrowania to norma... ale niedługo się rozjaśni :-) telesforko :-) chyba migdy nie zamieniłyśmy słowa ale strasznie mnie porusza to jak kibicujesz myszce :-) dzięki za to, że myszka cię ma :-) fajna z ciebie babeczka!!! misiaczki :-) fajnie, że wróciłaś i się zadomowiłaś :-) lilku :-) boskie te wasze fotki :-) a adaśko jak malowany :-) prześłiczny chłopczyk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka - u mnie jakos leci , dzis jade do wroclawia na ostatni zabieg - nie biore juz ketonalu od piatku - wiec poprawe widze . pobolewa jeszcze troche ale to nad ranem ... u nas w niedziele moj wujek mial powazny wypadek . jest kierowca autokaru w niemczech . jechal gdzies z mlodzieza i ciezarowce co jechala w przeciwna stone wypadla jakas sroba co mocuje kolo i wystrzelila prosto w szybe autokaru ktorym wujas jechal . szyba rosprysla sie w drobny mak , raniac cala twarz i wpadajac mu w oba oczka . cala buzia w szwach , wczoraj operowali mu jedno oko i z niego powyciagali kawalki szkla ale nie wiadomo czy uda sie uratowac wzrok bo cos tam porzadnie mial pocharatane . a z drugiego oka ciagle jeszcze nie wyciagneli szkla bo czekaja na specjaliste bo jest jeszcze gorzej niz w tym pierwszym oku.... na pewno moze sie porzegnac z praca kierowcy... kurde tak mi go szkoda , tak uwielbia swoja prace , jest strasznie opanowanym kierowca.... 😭 a kilka minut wczesniej dzeieciaki grali w karty z przodu na podlodze i wujek kazal trenerowi zeby usiedli na swoich miejscach ... a najlepsze ze jak to sie stalo to on sam mimo ze nie widzial i krew mu sie lala po twarzy zjechal na pobocze i sie zatrzymal!! a kuzwa w prasie juz podawali ze to niby trener prowadzil autobus!! fakt ze jak to sie stalo to gosciu od razu podbiegl do wujka i go kierowal ... ach musialam sie wygadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko🌼 Wiem, ze sie powtarzam ale trudno: Zeby wywnioskowac cos z temperatury to nalezy ja mierzyc od poczatku cyklu ( po skonczonym krwawieniu, codziennie rano, przed wstaniem z łózka), najlepiej zapisujac wyniki na wykresie. Temperatura w drugiej fazie cyklu- po jajeczkowianiu jest zawsze podwyzszona i spada przed wystapieniem krwawienia miesiaczkowego ( moze to byc nawet ten sam dzien).Mierzenie temperatury pomaga ,, wychwycic'' moment owulacji i najlepszy czas na poczecie.Zatem Moniczko- jesli temperatura jest podwyzszona 2-3 tygodnie po owulacji wtedy mozna to uznac za objaw ciazy. Jeszcze wiec kilka dni czekania. Trzymam kciuki!! Grameczko🌼 dziekuje sliczne za cieple słowa o Adasiu :) A jak się czuje Twoja Ksiezniczka? Telesforko🌼 przylaczam sie do słów Grameczki. Fajna z Ciebie kobietka.Super, ze do nas zagladasz i tak kibicujesz Myszence. Myszko🌼 gratuluje takiego cudownego wsparcia. :) Misiaczki🌼 na nk znajdziesz bardziej aktualne fotki. Moze jakos wymienimy sie namiarami lub mozesz znalezc mnie u dziewczyn w kontaktach- Zuzanna.Ciesze sie, ze jestes szczesliwa i za sobą zostawilas przykre sprawy. Samych słonecznych dni dla Was!!! Patinko🌼 stosujesz jakas specjalna dietke, czy po prostu mniej jesz? Wyniki piekne i jak zwykle- jestem zauroczona Twoim miłym głosem na filmiku z Emilką. ;) Kalpczku🌼 mysle... mysle, zaciskam kciuki. Wysylam do Ciebie wszystkie moje pozytywne moce -ile fabryka dala!! Ewelka🌼 co u Was? Calkiem przestalas zagladac :( :( Brakuje mi Ciebie! Ogladalam fotki Waszego domku.Piekne gniazdko sobie wijecie!! Zobaczysz, zapelni sie jeszcze dzieciecymi glosami!! Monia🌼 co Ty taka tajemnicza jestes? Zdradz chodz rąbek tajemnicy. Cos nie mozemy sie zlapac na gg. Dzis jestesmy w domku wiec krece sie obok groszka ;) Madzik🌼 pamietam, ze byl moment ze Adas i Zuzia wazyli tyle samo. Ile teraz ma Twoja Mała?Zaczyna juz gadac? :) Uciekam teraz bo naszego małego łobuzerke emocje roznoszą i trzeba dac im jakis upust w zabawie. Pani Misiowa🌼 doszlas juz do siebie po porodzie? Jak dzieciaczki? Monitka🌼 a Tobie to mam ochote na tylek dac! Prosze sie zameldowac! :) Milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd... nienawidzę wypadków drogowych :-( mam nadzieję, że wujek szybko wyjdzie z tego :-) lilku moja księżniczka jest strasznym łobuzem :-) ale codziennie więcej umie :-) gada jak najęta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie Lilowa:)to już wiem na czym stoje....jeszcze tylko parę dni i będe wiedzieć:)ale nie robie sobie nadziei....chociaż te bolące piersi na dużo przed @...i brzuch...a mnie zawsze bolało na 2 dni przed...nigdy o tyle co teraz....więc już sama niewiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lilowa
jak Ty jesteś głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd mam nadzieje ze wujek szybko dojdzie do siebie, straszne to co piszesz ale najwazniejsze, że żyje, pisz na bieżąco co u niego slychać lilowa ja porod mialam dość łatwy i dzieki temu wlasciwie na drugi dzien juz siedzialam normalnie tylko mialam zakwasy w nogach i brzuchu, dość komicznie to wyglądalo bo wcale nei moglam wstac z łóżka w szpitalu we wtorek bylismy na badaniach z malym i ma coraz gorszą hemoglobine, biore witaminy i zaczelam brać buraka moze to chociaz troche pomoze, w najgorszym razie bedzie mial podowane żelazo telesforko witaj u nas moniczka czekamy razem z toba na wiesci myszka i kalpek wlasciwie razem testujecie, musi sie udac, nie ma innej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny zagladam bo czytm was i czytam a nic nie pisze :p :) olawd okropne!!! i szkoda wojka ale to normalne ze beda chodzic rozne pogloski najwazniejsze ze wojek zyje ❤️ moniczka wiem ze najgorsze jest te czekanie teraz znalazlam moje pomiary temp specjalnie dla ciebie :0 i w miesiacu ktorym mi sie udalo przed caly tydz przed 2 moja tem byla blisko 38 i 3 dni przed 2 nie wytrzymalam i zrobilam test ❤️ myszko a nagadalismy z kolezanka wogole strasznie sie zmienila kiedys byla taka przy tuszy a teraz taka laska :) opowiadalam jej o tobie tak ja to zainteresowalo ze kazala zadz czy sie udalo :) wogole ja caly czas pod napieciem jestem ❤️ misiaczki ja tez chce cie zobaczyc :) ❤️ telesforka mam nadzieje ze masz reke do przysylania bocianow dla myszki :0 ❤️ liliwa moja Zuzka wazy 10,5kg a co do mowy o mowi te podstawowe najwiecej tata i lala ale gada tez mama baba na kupe mowi Me cacy dzieci lejla-piesek siostry mojej a reszte po swojemu wiecej pokazuje niz mowi :0 ale wydaje mi sie ze Adas jest wiekszy od niej :0❤️ ewcia emilka to naprawde zdolniacha mysle ze Zuzka tez zacznie nie dlugo mnie zasypywac slowami :) ❤️ narazie musze przerwac pisnie bo zuzka juz upomina sie o spanie :0 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej: Ale ruch z rana fju fju :):) To mi sie podoba;) A nas w nocy zasypalo.....sniegu mamy tyle ze hoho.....maz od 5:30am walczy ze sniegiem bo musi wyjechac z podworka do pracy....a ja slyszac glosy za oknem juz wstalam, bo nie chcialo mi sie dluzej spac:) Telesforko👄 ja niewiem jak Ci sie odwdziecze za ta Twoja pomoc i wsparcie:)mam nadzieje ze kiedys umowilmy sie na kawke;) Przy podaniu leciala muzyczka , bylo bardzo milo...Punkcje robila mi DR. Kerri nie pamietam nazwiska, a podanie robila mi DR.Cekleniak.....mam nadzieje ze ma szczesliwa reke;) Objawow jakichkolwiek brak....Myslalam ze test sikanca zrobie w ten sam dzien co krew tylko przed wyjazdem do kliniki, ciekawe czy bylby juz wiarygodny....no nic zobaczymy...Buziaki kochana i uwazaj dzis na drogach:)Sciskam mocno:) Moniczko🌻 tak jak Lilowa Ci napisala.....temperature musisz mierzyc przed wstaniem z lozka, tylko wtedy jest wiarygodna....czym dluzej jestes na nogach tym temperatura sie podnosi.....z kolei tempka spada dzien przed @ lub w dniu @....wiec nic innego jak musisz cierpliwie czekac:) Trzymam kciuki za II kreseczki:) Misiaczku👄 zaraz pedze na NK przyjac zaproszenie....wiec dziewczynki bedziecie mogly znalesc Misiaczka u mnie jako ostatnia osobe przyjeta:)👄 Zaraz sobie Ciebie podgladne;) Grameczko🌻hehe fajnie to powiedzialas ze moje blizniaki przyciagnely dziewczynki;) Z Telesforka widzialysmy sie na zywo tutaj raz w sklepie, ale mam nadzieje ze to nadrobimy.....bardzo duzo mi Teli pomogla, doradza itd....Dziekuje jej za to z calego ❤️ Olawd👄 to przykre co przytrafilo sie Twojemu wujkowi:(:(:( Mam nadzieje ze dojdzie do siebie i bedzie calkiem zdrow:)Sciskam Ciebie i Synka:) Lilowa🌻dziekuje:)fajny ten Wasz Syneczek:)Pobaw sie troche z nim zeby domku Wam nie rozniosl:)hehe.... PaniMisiowa👄trzymam kciuki aby malutkiego hemoglobina sie poprawila.....buziaki👄 Madzik🌻 ciesze sie ze spotkanie sie udalo....ja jestem jak narazie spokojna , pewnie jak bedzie blizej testowania to beda wieksze emocje:)👄 Mam nadzeje ze przez caly dzien bedzie taki ruch na topiku jak teraz....ja na 12 ide troche popracowac.....ale nie bede sie przemeczac obiecuje Wam:) Dobra koncze jesc sniadanko i bede zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja właśnie wróciłam z Krakowa. Jestem po iui,wszystko ok,tylko jakieś male upławy mam i muszę brać globulki. Dziękuję,że mi tak kibicujecie👄ja mam testować 7-8 luty,więc Myszka mam nadzieję,że ogłosimy dobre nowiny :) Lecę się położyć,bo mnie strasznie głowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×