Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Dziś mnie gin lekko wyzwał,że dziś to takim pesymizmem wali ode mnie,że siedziałam tam pół dnia i nie uśmiechnęłam się nawet... Ale pocieszył mnie potem,że nasienie rewelacyjnie,pęcherzyki pękły co do minuty,więc teraz powinno się udać ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kalpka
Kibicuje Ci mocno i mam nadzieję, ze w lutym ogłosisz dobre nowiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kalpka
jejku szkoda , ze tak długo trzeba czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik kochana:)dziękuje 🌻 . Takbym chciała zeby nan się wkońcu udałó:)Oby to było tym razem:)Kalpku ja również jestem z Tobą ❤️ i z Myszką ❤️ Trzymam za Was kciuki:)i mocno ściskam:)i wierzę że tym razem wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kalpka
Może i ja zdecyduję się na taką metodę? Bo juz nie mam siły czekac tyle czasu na cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi nastala ciszaaa.... Moniczko🌻dzieki:) Ja sie zdrzemnelam jeszcze z godzinke, a teraz ide sie wykapac, bo musze wlosy umyc .....zagladne jeszcze pozniej przed praca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd🌼 przykro mi z powodu wujka. Mam nadzieje, ze uda sie zachowac wzrok. Z tego co piszesz, to dzileny Facet. Bedzie dobrze! Najwazniejsze, ze zyje! Klapeczku🌼 ciesze sie, ze tak fajnie poszlo. Trzymamy kciuki i za Ciebie!!:) Madzik🌼 nasz Adas ma juz 11.3 kg :) Podgladalam Zuzke na nk- fajna z niej dziewczyneczka :) Alez te Maluchy nam rosną! :) Pomaranczo-Do lilowa- moze i jestem głupia... ale wiesz, calkiem dobrze mi z tym :) A Ty jak sobie radzisz jako smierdzacy tchórz, który nie potrafi wyrazac swojego zdania, tylko gdzies z ukrycia rzuca hasła próbujac zasiać ferment na tym, czy innym forum?Wiem, nie jest Ci w zyciu łatwo...nawet mi cie zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja caly dzien w biegu bylam u adwokata wiec sprawa rozwodowa w toku :( kurcze myslalaby mi ktoras namiary na poczte zapomnialam juz :p wiem wiem nalezy mi sie w d...e :D misiaczki kobieto kochana sto lat ja tez cie chce na nk :p kalpek trzymma kciukasy jak tylko sie da musi sie udac no musi u ciebie myszka tez :) jjeu ale jestem podekstytowana to ja juz nie mowie jak wy musicie byc :P dzis pewnie nie zdaze sie odezwac choc nie wykluczam jade po laure pozbiej ma klub poszkolny i 2 wizyty lekarskie wiec dzic ciekawie jest buzialki kochane lilowa :) olawd trzymam kciuki za wuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lilowa
Ale my sie doskonale znamy hihihi. Jesteś głupsza niż myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko🌼 przesle Ci namiary na poczte przez gg. Tchórzliwa Pomaranczo- Nie, nie znamy sie.. a juz na pewno nie osobiscie... cale szczescie nie mam wsród znajomych takich Frustratek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziekuje za zapeoszenia :) Myszko nic sie nie zmieniłaś dalej pieknie wygladasz madzik25 swietna rodzinka z Was paniMsiowa mam Cie;EHEHEH\ kalpek teraz odpoczywaj :)i bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lilowa===== mozesz sobie odpuscic i odejsc z tego forum??Jeszcze masz czelnosc mowic ze znasz Lilowa.....tymbardziej jestes beszczelna i perfidna... obrazasz i denerwujesz normalna i fajna dziewczynedziewczyne....sprawia Ci to satysfakcje?? Widac wiecej dziewczyn zaczelo sie odzywac, to pomaranczki probuja nas sklocic z powrotem.....niestety nie uda Ci sie to.....wszystkie twoje posty zostana zgloszone do usuniecia....i znajdz sobie jakis inny topik na takie typu zabawy....dziecinada:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku===== dziekuje🌻 za to zmienilas sie nie do poznania i to na lepsze.....wygladasz slicznie i widac ze jestes szczesliwa.....oby to trwalo jak najdluzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko bo sie az z rumienie heheh dzieki .zle sie dzialo...ale jakies pozytywy wyszly he :)tez mam nadzzieje ze dobrze bedzie:) Smerfetko hop hop????:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko🌼 dzieki! :) Tchórzliwa pomaranczo-Tym bardziej to o tobie ,, pięknie'' świadczy. O ile to prawda, to sama sobie świadectwo wystawiłaś. :) Jesteś po prostu jedną z forumowiczek, piszącą na tym forum, która gdy ma jakiś problem, niestety nie potrafi pisać pod swoim nickiem...taka dwulicowowść-faktycznie nie masz lekko sama ze sobą. Jeszcze bardziej mi ciebie zal w tym momencie... chociaż nie wiem komu bardziej współczuć- Tobie czy normalnym ludziom, którzy są zmuszeni z Tobą przebywać...całe szczęście nie należę do tego grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lilowa
ok uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja wstałam już...teraz muszę coś zjeść bo jeszcze nic nie jadłam. Liluś Ty się nie przejmuj tymi wpisami,lej to,nie odpowiadaj nawet,bo szkoda czasu i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja haha
Sama jestem pomarancza ale jeszcze takiej glupiej jak ta druga co pisze do lilowej-to w zyciu nie widzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej dziewczyny
tu jest chyba kilka pomarańczy bo ja też pisze pod Tym pseudonimem ale ja raczej pytam i oczywiście kibicuje dla kalpka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajetana
o teraz bede pod tym pisac to przynajmniej będe rozpoznawalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajetana
a czemu jestem pomaranczowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajetana
ale jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×