Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Musisz wejsc na "Moje konto" znajduje sie to pod tytulem topiku u gory i tam bedziesz musiala podac haslo i nick:) Powodzenia....sorki ale musze leciec juz do pracy:) Mam nadzieje ze jakos sobie poradzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja często nie pisze i dlatego myślałam ze mogę se tak na pomarańczowo klikac ale patrze że tutaj się troche dzieje na pomaranczowo a ja nie chce brać w tym udziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek interesuje mnie twoja metoda, powiedz cos o tym wiecej na czym to polega i czy jest drogie bo u nas z kasą to krucho. No ale dla dzidziusia to chyba już wszystko zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem znoe ale tu ruch :) az milo czytac tzn nie milo bo znow jakas pomaranczka chce nas sklocic.. kajetana fajnie ze ejstes :)😘 liliowa nie przejmuj sie tym mnie tez sie czepialy z tego powodu nawet nie chcialam zagladac na kafe i tez mi pisaly ze jes jedna znas wiec...olej to tak jak ja to teraz robie :) ona chce narobic zamieszania tu, Dobrez myslalam ze Adas to duzy chlop a pamietam jak byl taki malutki oj leci ten czas ...aby sie obejzymy i beda juz mialy swoje zainteresowania😘 misiaczki kwitnaco wygladasz :0 bardzo sie ciesze ze jestes ciagle sie zastanawialam co tam u ciebie :0 😘 myszko mam nadzieje ze szybko mi zleci dzien w ktorym bedziesz testowac :) 😘 patinko szkoda ze mieszkasz tak daleko codziennie bym u ciebie byla 😘 moniczka nie trac nadzieji jak testowalam to ciagle mowilam ze pewnie sie nie udalo ze ja tyle szczescia napewno nie mam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajetana ja teraz podchodziłam do iui-inseminacja domaciczna. Polega ona na wkładaniu kateteru i wpuszczają Ci nasienie męża,które wcześniej jest wywirowywane,żeby był wybrane jak najlepsze plemniki. Ale wcześniej jest stymulacja i musisz mieć monitoring. Koszt u mnie to 500zł,ale do tego leki,wizyty,u mnie dojazd także bo jeździmy aż do Krakowa. więc nas to kosztuje ok 1300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik kochana:)małe pytanie:)do Ciebie:)pisałaś kiedyś że przed @ robiłaś test owu i wyszły Ci 2 kreski:)i wtedy zaszłaś w ciąże:)pamiętasz może jaka była ta druga kreska??tak samo czrwona jak ta pierwsza???czy troche jaśniejsza??bo wiesz myślałam nad tym czy faktycznie może tak być.....no i że mam w domciu te testy owu wię nie wytrzymałam i zrobiłam dziś....i wyszły mi 2 kreski z tym że ta druga była jaśniejsza...powiedzmy tak na 50-60%...a jestem na 4 dni przed @ według moich wyliczeN....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka jesteś w ciąży tylko ta kreseczka jest jaśniejsza bo jest jeszcze małe stężenie. Wielkie gratulki!!! Kalpek to nie jest to taki duży koszt. jejku jak Ci sie uda to ja tez na to idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka jasne ze pamietam bo mam wszystkie testy ktore robilam przed @ w domu i wlasnie patrze na nie zawsze ta druga byl jasniejsza na kazdym tescie tak mi pokazywalo a ja bym proponowala ci zrobic tescika :) ❤️ cos czuje ze udalo ci sie !!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczko nawet napisze ze to byly tak jasniutkie kreseczki ze ledwo widoczne :)pamietam jak patrzylam we wszystkich pokojach pod swietlem czy dobrze widze :) w ten dzien zrobilam chyba 4 razy test i tez pisalam do dziewczyn co one mysla i tez mi po czesci gratulowaly :) wiec mysle ze tobie sie udalo 🌻 ale nie bede jeszce gratulowac zeby nie zapeszyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotanana:(:(:(:(
Staramy się z mężem od 2 lat o dziecko. Okres powinnam mieć wczoraj, myślę, że ten cykl powinien być udany, ponieważ robiliśmy testy owulacyjne, ktorę były pozytywne. Zauważyłam, że wyjątkowo jest mi dzisiaj bardzo zimno i koleżanka, która przyszła do mnie powiedziała, że mam okragłą buzię. Czy mogą to byc pierwsze objawy ciąży?prosze dziewczyny odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaklopotana mi tez wychodzily testy owu pozytywnie zrobilam test i wyszly mi 2 kreseczki mysle ze tobie tez sie udalo :0 zrob szybko jeszcze test dla pewnosci :0 i koniecznie daj znac ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka i kalpek podniosły nam adrenalinke na forum hehe: - siedzę jak na szpilkach i czekam na wiadomości!!! Olawd z tego co piszesz to kierowca w zasadzie uratował pasażerów autobusu zachowując opanowanie i zimna krew w takim momencie!!!!!! kajetana witamy na forum. Mój brat z żona podjęli decyzję że zaczynają się leczyć w klinice leczenia niepłodności. Od 3 lat starają się o dziecko i leczą. Moja bratowa jest skryta i nic nie chce powiedzieć więc nie znam szczegółów. Lilowa nie odpowiadaj pomarańczom. IGNORUJEMY JE . W razie nasilenia zgłoszę do administratora żeby zablokował ip - oni tak robią w przypadku jak ktoś rozwala topik bo wszystkie negatywne wpisy robi ta sama osoba. i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za slowa otuchy dla wuja - jutro juz go wypuszczaja jesli wszystko bedzie ok - choc co tu moze byc ok skoro dalej nie wiadomo czy bedzie widzial . zobaczymy . mam nadzieje ze wszystko sie ulozy bo jest na prawde fajnym facetem i tak mi go strasznie szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Madzik obyś miała rację:)chociaż nie robie sobie jeszcze nadziei...bo to tylko test więc mógł się pomylić.....A z tym ciążowym to poczekam do dnia kiedy ma być @ czyli 1-2 luty i wtedy jak nie będzie jej to zrobie:)Boże:)oby jej nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! Ale przyjemny ruch!!!!! Misiaczki- ja też Cię chcę na nk!!! Tylko tam wieki nie zaglądam- zaproś mnie:P Olawd- brak mi słów... Oby się to skończyło jak najlepiej!!!! Zakłopotana- zrób test!!!! :) Moniczko- oby to było to!!! Podziwiam Twoją cierpliwość, ja test robiłam 2 dni wcześniej i powtarzałam go ze 4 razy:D Myszko, Kalpku- ciągle się za Was modlę!!!! A teraz nieco uchylę rąbka tajemnicy:P Znalazłam dla Adaska przedszkole, idę do pracy od wtorku, a raczej już jutro(na chwilkę) na zapoznanie się... Praca inna niż dotychczas, więc zobaczymy. Ale wyjścia nie mam, musi być dobrze... Mam trochę problemów rodzinnych i jak zwykle nie mam na kogo liczyć, ale może jakoś przez to przebrnę. Buziaczki!!! Będę zaglądać w miarę możliwości. Misiowa- daj znać jak hemoglobina Adasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tez sie melduje :)Zuzka nakarmiona wiec mam troche czasu zamin odwiedze kuchnie:P moniczka ja bym nie wytrzymala a masz jeszcze testy owu?? to zrob jeszcze test owu i jak bede 2 kreseczki to mysle ze na tesciku ciazowym tez pokaza sie 2 kreseczki :) ❤️ monia zaczyna sie powoli ukladac :) gratuluje nowej pracy mam nadzieje ze ci sie wsyzstko ulozy ❤️ czekam na reszte dziewczyn 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam jeszcze te testy owu...Ale chyba już nie będę robić....bo jeśli to falszywy alarm to przydadzą się na następny miesiąc:)a do terminu @ nie dużo zostało więc jakoś wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka musze pryznac ze masz cierpliwosc ja odrazy zuzylam wzystkie testy jakie milam he he ale naszczescie nie byly mi juz potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wróciłam z pracy i jakos mam lenia. Moniczka ja już bym nie wytrzymała i robiła testy, taka moja natura. gadałam wczoraj z mężem i tak postanowiliśmy jak się uda Kalpkowi to tez spróbować takiej metody, bo już się staramy tak długo i nic nie wychodzi a ponoć jesteśmy zdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajetana- do iui można podejśc kilka razy, ale niestety nie ma gwarancji, ze się uda:( Kalpek podchodzi już nie pierwszy raz. Jednak wiele kobiet dzięki tej metodzie ma dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej a ja myślałam, że Kalpek podchodzi pierwszy raz. Nie wiem, zawsze mi się wydawało, ze zajdę normalnie w ciążę i sie nie interesowałam innymi metodami a tu takie rzeczy. A ile razy można podchodzić do iui?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja nie pisaam bo miaam zepsuty komputer mysko kalpek tak si ciesze e wszystko poszo ok teraz tylko czekam na dobre wiesci a najlepiej na blizniaki u mnie wszystko dobrze jutro idziemy na kolacje do restauracji z mezem pozdrawiam was pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jolus 🌻 wlasnie zastanawialam sie coe sie z Toba dzieje.....nie odzywalas sie dlugi czas, a wczesniej codziennie cos skrobnelas:) Zycze jutro milej i romantycznej kolacji:) Buziaki👄dla wszystkich;) Ja zmykam zaraz do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sieeeeeeeeeeemka :):) widze dobre wiesci sie chyba szykuja :P moniczka22 trzymam kciuki oooo taak :) Myszkko24 dziekuje i wzajemnie :) kajetana pamietaj ze wiara czyni cuda :)ja mam dzis wolne niedawno wstałam zjedliśmy obiadek i zajrzalam co u Was. liliowa ślicznie wygladasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety ale młyn... masakra... wiecie co? pomarańcze są niemożliwe!!! lilku olej to towarzycho :-) my Cię uwielbiamy a komentarze pomarańcz dla mnie są komedią ;-) i tylko żal, że są osoby, które nie mają na tyle odwagi, żeby swoje zdanie wyrazić otwarcie :-( kurcze he he he moniczko... ktoś parę stron wcześniej porównał Twoją historię do madzik (o ile mnie pamięć nie myli) a teraz ten test :-) super!!! myszeńko jak tam Twoje przeczucia :-) ??? ❤️ Ty wiesz... ❤️ Trzymam mocno!!! bo taka kolej rzeczy :-) "szczęście jest blisko.... co w głowie się nie mieści... szczęście jest blisko... na wyciągnięcie ręki..." kalpeczku i myślę, że myszka pociągnie i ciebie :-) bo u nas na formum ciężaróki zawsze chodzą co najmniej w parach :-) joluś ale ten twój małż romantyk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie malutkie pytanko :)
Przez przypadek weszłam na Waszego topika i wyczytałam, że Madzik pisała coś o testach owu, tylko ja nie jestem pewna,że dobrze rozumiem, więc chciałam dopytać o szczegóły ;) W cyklu kiedy się udało robiłaś testy i z tego co rozumiem kreseczka testowa wychodziła jaśniejsza od kontrolnej? Dobrze rozumiem? Bo ja w tym cyklu też robiłam, ale nigdy nie miałam tak, żeby były takie same, tylko właśnie ta testowa zawsze jaśniejsza. a w instrukcji pisali, ze w takiej sytuacji test jest negatywny. Przepraszam, że zawracam głowę ale ja jakoś do tych testów owu nie mam serca i nie do końca wiem co i jak. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:). Dziewczyny jestem dwa dni przed okresem :( i mam jakieś dziwne plamienie . Czasami jest ono bardziej czerwone a czasami mniej :( i nigdy tak nie miałam . Poza tym mierzyłam temperature i cały czas jest ona podwyrzszona tj. 36,9 z rana w popołudniu 37,2 . Może mi powiecie co to może być bo już sama nie wiem czy się udało czy nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×