Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Hejka.... Jolanta ojeju az mi sie cieplo zrobilo jak to przeczytalam mm tylko wielka nadzieje ze operacja sie powiodla i paluszek sie przyjmnie jeju biedny maly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa a co konkretnie chcesz? ja musze sie wybrac w tym tygodniu obowiazkowo do lekarza moze uda mi sie uprosic o badanie hormonow bo znow okresu nie mam juz 7 dni a owulacje mialam w srodku cyklu testy ciazowe jednego dnia sa pozytywne drugiego ledwo cien widac ....moze to wina torbiela 3 go pazdziernika mam usg tego torbiela a tak praca colleg po pracy jako taxi zawoze dzieci odworze z roznych zajec ki padam po 21 juz generalnie ;) dziewczynki nie kłocic sie cisza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sobie ja-właśnie tylko z twojego powodu nie staram się wejść w ten topik-odwal się kretynko odemnie, z topiku na ktorym jestem nikt mnie nie wyprosił i nigdy z nikim nie miałam zwady, i w dalszym ciągu jestem jego stałą bywalczynią, gdzie nikt do nikogo nie ma pretensji i nie robi sobie przykrości, a do twojej wiadomości nikogo na tym topiku nie znam i za nikim nie obstaję a Ty nie dasz się lubić i każdy Ci to powie!!! Zwróć inteligentnie uwagę że od kiedy to ty się pojawiłaś są te kwasy , a Ja nikogo oprócz ciebie nie krytykuje bo nie mam powodu, i kwasy są tylko z twoją osobą, nikim więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka - :) no przecież to nie ja się kłócę, tylko Wasza nowa niedoszła koleżanka:D Ja mam doskonały humor i zamiast się kłócić olewam uwagi trola, który siedzi chyba cały dzień przed kompem, łapska 22,5cm nad klawiaturą, tabliczka czekolady z jednej strony, chipsy z drugiej, w pełnej bojowej gotowości i tylko czyha na mój kolejny wpis, aby mi uświadomić gdzie jest moje miejsce i jak to nie mile widziana tutaj jestem:P A tu lipa, bo nie mam zamiaru odpisywać tej panience na jej zaczepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby nie bylo wlasnie siedze z moim szerokim dupskiem przed lapkiem z ciepla herbata i mleczkiem i wcinam ciasteczka z owocami :D powtarzam sobie zeby sie odchudzac to trzeba zjesc by miec sile zeby schudnac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka - no czasem trzeba mieć coś z życia no nie? A mnie właśnie skręca do czegoś słodkiego, a nie mam nic pod ręką. a tak w ogóle to nie przesadzaj - widziałam Twoje fotki i wcale nie masz szerokiego dupska! :P Nie dodawaj sobie sama kilogramów :D Przy 3 dzieciaków to i tak pewnie w ciągu dnia spalisz równowartość 3 mleczek i kilku paczek ciastek, więc to na co sobie dzisiaj pozwolisz to pikuś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby nie bylo to ja paczke delicji jem na siadanie.Serio!!! napisalam dlugi wpis i k..zjadlo mi go wiec..wkrecam sie w rozmowe bez pisania co u mnie hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniadanie*(jem litery he ) juz jestem glodna to dlatego ze nic slodkiego na kolacje nie jadlam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd mi, ze w tym wszystkim uczestniczyłam..teraz zbieram tego zniwo...ale kobiety wel dziewczyny ktore nie maja wstydu podając moj nick a nie mając konkretnego dowodu na to , ze to ja cos wzniecam tutaj nie mają honoru ,i najwazniejsze czy zdajecie sobie sprawe , ze ja moge podac Was do sądu! mam tego dośc nie ma mnie tu tydzien czy dłuzej a kto pisze , ze to ja cos prowokuje...sprawa jest do wygrania...kochane dziewczyny poniewaz...udowodnie tej kochanej waszej kolezance , ze jednak sprawiedliwosc istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka gleboki wdech ....wydech....wdech....nie przeczytalam nic o tobie w ostatnich postach......spokojnie madzik ja dzis wszamalam na sniadanie taka duza kanapke z kurczakiem chilli i zielona ostra papryczka sosem chilli :p obiad porzadny pudelko winogron 2 jablka i teraz ciasteczka jak zdrowo :p taka ja----bo ja wybieram zdjecia gdzie wygladam najszczuplej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka - no normalne - ja też zawsze tak robię:P Czasem jeszcze photoshopa przywołuję do pomocy i na facebooku leci komplement za komplementem:P Ostra babka jesteś - mi by chilli wypaliło jęzor do samego przełyku!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie czytaj wybiurczo, bo ja przeczytałam i to od osoby ktora Cie tak chwali..a wdech wydch to stosowałam jak rodziłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym momencie nie bylo to mile bo ja cie nigdy nie obrazilam nic do ciebie nie mam ale ze tak powiem pozostawie bez komenta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przykro mi, ale ja również myślę, że to obca vel Izka nakręca te wszystkie awantury Przykro mi, ale jeżeli nadal taka podła złość będzie przemawiać przez te, które uważałam za swoje Internetowe niemal przyjaciółki to z mojej strony chyba dojdzie do pożegnania, bo nigdy pisząc do Was nie będę wiedziała, która z moich netowych "psiapsiółek" jest tak zawistna i dwulicowa............. 01:49 [zgłoś do usunięcia] lilowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam cos napisac ...hormony mi dokuczaja :p ale rozum sie przebudzil na moment i nakazal przemilczec co by wieczorem cisnienie mi nie podskoczylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka na jednym forum tez mialam zawila dyskusje i po prostu uznalam ze nie ma sensu i moment cisza, zawsze ten jeden musi ustapic nikt tu nie poniza kogos do nie wiadomo jakiego stopnia, a nie raz slysze na jakims forum co 3 jka dzieci to ja patologia i wogole i pasztet musze byc bo wybralam chlopa innego itd olewam i smieje sie z tego,mam wazniejsze sprwy na glowie niz plakac nad rozlanym mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychwalila mnie ze szok :p az obroslam w piorka o nikt inny tego nie robi ze az tego potrzebuje :D z moim rozmawiam codziennie i mi wystarcza jak chlop docenia mnie wiec prosze cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati wcale sie nie dziwie ze lubisz te chilli-z ciebie taka sama ostra babka jak to co jesz hihhi ja raz wzielam sos to tak tarlam jezor ze juz mialam brac sie za pomeks heeh:) ale wiesz ja np chcialabym miec taka dupcie zeby bylo za co zlapac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka hormony to ma kazda kobieta...ale nie kazda jest tak atakowana wiec nie porownoj..bo jak narazie to nie wiem czemu na mnie wciaz skupia sie ta cała złosc. a o dziwo mało w niej uczestnicze...tak samo jak Ty prowadziłam to forum,moze nie codziennie, bo pracuje, itp...wiec wpisy nie sa "rzadkie"..ataki straszne ale nie dam sie...bo za duzo przezyłam w zyciu , zeby teraz ktos mnie tu sponiewiarał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to tak nazwalam ze mam szerokie dupsko tak naprawde dupy wcale nie mam :( jak to sie smiali ze mnie ze mam plecy dlugie i na koncu przekrojone na pol :D nogi tez chude za to brzuch jakbym ciagle byla na koncowce ciazy i miala rodzic twarz jak ksiezyc w pelni i ramiona jak pudzianowski :D taka typowa figura jablko.... a dupke tez bym chciala mniec :P jak wygram w totka pojde na botoks w te miejsce a co :D a brzucha na liposukcje :D no to mam piekne plany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kiedys tez taka bylam musialam tyle gadac az to Ja powiedzialam ostatnie slowo , a teraz to : Nie dyskutuj z ............, najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem. i tego sie trzymam,nie mam na mysli zadnej dziewczyny tylko poprostu wykorzystuje to w moim zyciu.Mama zawsze mowi ustap ,badz madrzejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka w twojej kwesti nie bede juz komentowala bo nie ma naprawde sensu ja bym mogla o sobie ksiazke napisac tez przeszlam swoje ale to nie dzien i miejsce by o tym pisac.....sa przyjemniejsze rzeczy.... madzik jak kupuje cos w ulubionej restauracji to algierska turecka i indyjska w tej ostatniej maja mega ostre rzeczy ze az lzy ciekna brak oddechu i czlowiek szuka tylko wody :D zielone male chili papryczki jak zamawiam cos to tak sie dziwnie patrza i pytaja czy jestem pewna tego co zamawiam wszystkie odmiany chilli i samych innych ostrych rzeczy po ciazach zmienil mi sie smak kiedys slodkie teraz zjem raz w miesaicu jakies ciasteczko a generalnie lubie ostro Zawsze i Wszedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzis znajoma mojej znjaomej wywrozyla mi ze bede miec jeszcze parke byc moze blizniaki:D ale njbardziej mnie zaskoczylo to ze wyszlo ile mialam lat jak bralam slub i jak ma na imie wybranek mojego serca :) Wiec syn i corka jeszcze u mnie ma byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka ochłoń kobieto, bo jeżeli ktoś beknie to chyba raczej nie ten kto ci napisał: "ja również myślę, że to obca vel Izka nakręca te wszystkie awantury". Mamy wolny kraj - nie wiem kiedy to sobie uświadomisz. Wolno myśleć co się chce na dowolny temat. I mamy wolność słowa - mówić też można. I pisać. Jeżeli ktoś coś "myśli" to nie jest to to samo jak by ci ktoś napisał: "a wiecie - to Izka nakręca te wszystkie awantury". Pracujesz z dziećmi - tam też jesteś taką narwaną histeryczką i reagujesz agresją na wybryki maluchów? To może raczej ciebie należałoby prześwietlić? Nie piszę tego złośliwie, ale istnieje uzasadniona obawa, że w placówce, w której pracuje wychowawca niezdolny do opanowywania emocji i agresji dzieciom może grozić niebezpieczeństwo. patinka - no widzisz - pogadać też sobie normalnie nie można, bo zaraz się okaże że jakieś sojusze zawiązujemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×