Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość lallalalala
zaraz zablokuja i te ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallalalala
ja pod czarnym nickiem bylam prawie 6 lat i cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallalalala
ja nie mam mgr wiec nie jestem az tak inteligentna chyba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna z moich kolezanek nie zawiniła,ani ja...wiec nie wysilaj sie...i nie szukaj w Patince poparcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka121 - proponuję przeprowadzenie dochodzenia:D O ile rozumiem, że tobie mogli zablokować konto, o tyle nie rozumiem sprawy Patinki. Patinka, może wpisujesz coś z błędem? Próbowałaś przeładować kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazasz , ze ktos wymierzył sprawiedliwosc..to Ci powiem jaka była, ja była pomaranczowa...poprostu chcieli , zebym sie zarejestrowała, i pisała , ze swojeo IP...i nie mam z tym problemu..mogłam nadal na pomaranczowo, ale nie mam takiej potrzeby...i chce Ci udowwodnic , ze nikt tu sie pod nikogo nie podszywa..widocznie to Ty masz z tym problem..sory nie wytrzymuje tego co tu robisz...jak probujesz sobie zyskac czyjes kolezenstwo,...a reszczcie zyczyła bys najlepiej juz bezpłodnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallalalala
tak resetowalam wlaczylam drugi laptop i notebook i to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallalalala
izka mocne slowa ;( nic do ciebie nie mam kazda z nas jest inne jak to napisalas ty skonczylas mgr a patinka? heh nie potrzebuje tego by sobie radzic w zyciu nie mam pretensji do ciebie wcale.....czasem kontroluj to co chcesz powiedziec to ci ulatwi zycie naprawde......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blalala te słowa nie były skierowane do Ciebie....i dlaczego,piszemy tu o wykształceniu...mozna nie miec zadnego, a osiągnac wiele...i nigdy na ten temat sie nie wypowiadałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallalalala
Ps....pracuje, moje dzieci są zadbane... chodzą na dodatkowa zajęcia ,ja skonczyłam studia mgr....czym róznie sie od Patinki, moze tym , ze Ci odp i nie daje satysfakcji w Twoich wywodach...ale dam Ci jedą satysfakcje..jak to sie mówi "głupszym sie ustępuje".... tak to odczulam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka121 - nic dodać nic ująć. Wyszło szydło z worka i twoja szczerość wobec koleżanek również. Właśnie chciałam wkleić ten sam wpis, który wkleił ktoś powyżej. Patrz strona: 636, wpis z godziny: 19:34 i 19:39. Jesteś szczera jak s*syn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odpowiedziałaś patince. Że mi nie odpowiadałać, to jestem w stanie zrozumieć, ale przed Patinką też udasz, że "nie było tematu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno to Ty masz rozdwojenie jazni....nie pozwole abys Ty tu miała ostanie słowo...a wiesz dlaczego, szanuje to , ze masz 1 dziecko, i nie chcesz wiecej,nie mam nicprzeciwko,wygodzie w zyciu,,,ale gdzie Twoja tolerancja....jesli jej nie masz to kim jestes i co soba reprezentuesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallalalala
to ja patinka26 ja nie potrzebuje sie podszywac jak mam problem to mowie o tym szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka121 - no pewnie, że nie pozwolisz, bo tylko ty masz monopol na pisanie na tym topiku i na obrażanie wszystkich w okół. patinka - a może załóż sobie chwilowo drugi nick na przykład patinka27 będziemy wiedziały przynajmniej, że Ty to Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallalalala
na dzien dzisiejszy mam dosc wszyscy mnie znali od ponad 5 lat ze ja to ja.......przykro mi ze ktos ma czas sie udzielac jak dochodzi do takich sytuacji a tak ma nas w nosie chcac czy nie chcac ahh zamilcze jednak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wchodze tu po to, zeby sprawdzac jakie kto ma wykształcenie, i czy kogos stac czy nie...na kolejne dziecko..to Ty mi zarzcuiłas, ze mam kredyty itp i , ze moje dziecko pewnie bedzie klepało biede.. jestes obrzydliwa...i wstyd mi , ze taka matka nas reperezentuje,bo zadna matka...kochająca swoje dzieci,nie ocenia innej...tylko cieszy sie swoim szczescie tz swoim dzieckiem...skoncz juz...idz na terapie,,,juz zabłysnałes szuakniem podszywania sie i ktos Ci nosa utarł..jeszcze nie masz dosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka121 - a kto mi niby nosa utarł? O czym ty w ogóle piszesz? Jeżeli ja kogoś reprezentuję, to na pewno nie ciebie, bo nie czuję się reprezentantką zakompleksionych psycholek! Niczego ci nie zarzucałam, tylko zadałam ci pytanie, a ponieważ zazwyczaj tylko winny się broni - to twój atak na mnie mówi sam za siebie! Nie wierzysz, że to pisała Patinka? Ja wierzę! Po stylu pisania to widać. Dowaliłaś patince, zrobiło jej się przykro a teraz co? Będziesz udawała, że nie było sprawy? A może dos'raj jeszcze komuś! Tak w swoim stylu! I wmów Patince, że to nie ona pisała, bo przecież PAtince po tak dobitnych twoich słowach nie miało prawa się zrobić przykro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paranoja...to Twoj styl zarzucania innym , ze sie pod kogos podzszywaja ...ja nikomu nic nie zarzuciła, poprostu nie uraziłam patinki, wiec nie mogla mi tak odp...jesli to ona, przyjme jak to sie pisze"na klate"moze faktycznie to ja jestem zła...a po ostatnie nie wierze , ze ktos zablkował jej konto,bo nie mial za co..i za 100% nie pisała to Patinka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallalalala
izka to bylam ja ...niestety nadal nie moge wysylac nic z mojego konta nie pisze ze zablokowane tylko wlkeja mi sie stopka kilkakrotnie i tak z kazdego laptopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyhyhy
ja pitole, juz nie wiem kto jest kto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. Co się tu dzieje?! Widzę, że hormony szaleją. Patinko🌼 odezwij się do mnie na kom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×